Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 539467 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5151 Dátum: 2018. Szeptember 03., 11:28:16 »
Most akkor ez a Hank az nem az a Hank mint a filmben? Ott jófiúra vették?
Ugye a filmek és a képregények alapvetően eltérnek, szóval nem igazán lehet összehasonlítani. Hank mindenhol jófiú. Már amikor. :)
Én csak egyszerűen nem bírom a nyavalygását és szenvedését. Egy pöcs. :D
Jaaa, akkor keverem valamivel. Azt hittem ez az asszonyverő vagy darázsverő Hank.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5150 Dátum: 2018. Szeptember 03., 11:22:38 »
Most akkor ez a Hank az nem az a Hank mint a filmben? Ott jófiúra vették?
Ugye a filmek és a képregények alapvetően eltérnek, szóval nem igazán lehet összehasonlítani. Hank mindenhol jófiú. Már amikor. :)
Én csak egyszerűen nem bírom a nyavalygását és szenvedését. Egy pöcs. :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5149 Dátum: 2018. Szeptember 03., 10:27:58 »
Hank ilyen tudós-hősként valóban nem volt rossz. Ettől még továbbra sem kedvelem. :P
Most akkor ez a Hank az nem az a Hank mint a filmben? Ott jófiúra vették?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5148 Dátum: 2018. Szeptember 03., 09:53:35 »
Igen, Wanda háttere valóban jó alapot biztosít a mentális problémáknak. Elég zaklatott gyerekkor, többször átírt háttértörténet...  :hehe: Szerintem meg Bendis nem annyira ráérzett, hanem egyszerűen felhasználta ezt a háttértörténetet, amire a következő részek majd még alaposan ráerősítenek. Szóval remélem, megköszönte Byrne-nek. Bár őt ismerve valószínűleg azt mondaná, hogy már évtizedek óta tervezte ezt, és már kiskamaszként is ő ültette el Byrne fejében a gondolatot...  :dry:

Hank ilyen tudós-hősként valóban nem volt rossz. Ettől még továbbra sem kedvelem. :P

A professzor csak amnéziás vagy más oka is annak, hogy nem emlékszik dolgokra?
Mármint Horton? Majd durván az 52. rész után javaslom, hogy olvasd el a Mindörökké Angyalok minitörténetet itt az oldalon. Ott majd kapsz erre is magyarázatot. Illetve, ha nem akarsz sok mindent lelőni az Angyalok történelméről, vagy nem akarsz egy teljes minit elovasni azért, hogy erre kapj pár képkockányi magyarázatot, akkor majd térj vissza és kérdezd meg tőlem akkortájt.  :nezze:

Seregély azért még mindig nincs túl jóban a csapattal, mégis csak elárulta őket, szóval nem meglepő, hogy lelépett. De ne aggódj, nem sokáig lesz távol. ;)

Azt hittem, hogy Seregély visszatér a csapathoz, de eltűnt az akció után.

USA Ügynök, Energikon és Clint egy csapatban? Mi lesz itt?  :m-hawkeye:
Mi lenne? Balhé és bunyó!  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5147 Dátum: 2018. Szeptember 02., 20:58:55 »
NYPBA Vol2 044.

Már most látszanak a jelei annak a tragikus eseménynek, mely jóval később Wanda megőrüléséhez vezettek. Biztos nem volt még ilyesmi tervbe véve a szerkesztőségben, de belegondolva, ennek nem is lehetett más a vége. Erre sok évvel később Bendis nagyszerűen ráérez. Ha ki kellett volna választani egy karaktert, hogy ki veszítse el a józan eszét az angyalok tagjai közül, akkor éln is a Boszira szavaztam volna. Elveszíteni a teljes családját, plusz a családi háttere...

Hank most nagyon erős tagja volt a csapatnak, szépen összefogta a társaságot. Egy hibát elkövetett Vízió összeszerelésénél, de szerencsére a csapattagok segítségével megoldotta.

A professzor csak amnéziás vagy más oka is annak, hogy nem emlékszik dolgokra?

Azt hittem, hogy Seregély visszatér a csapathoz, de eltűnt az akció után.

USA Ügynök, Energikon és Clint egy csapatban? Mi lesz itt?  :m-hawkeye:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5146 Dátum: 2018. Augusztus 19., 20:16:39 »
Itt még évtizedekig biztosan nem. Még elég új, és én előbb a klasszikus sorozatokkal szeretnék majd egyszer végezni, de még az is nagyon sok évnyi honosítást takar.
A kiadói terveket sajnos nem ismerem ebből a szempontból.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5145 Dátum: 2018. Augusztus 19., 19:31:39 »
Egy kérdés, várható valaha valamilyen formában a Thanos és a csapata a Black Order (New Avengers, Avengers, Unworthy Thor..) megjelenése akár itt, akár kiadva magyarul nyomtatott formában?

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5144 Dátum: 2018. Augusztus 13., 20:55:08 »
Örvendetes, hogy digitalizáljátok a hivatalos képregény kiadványokat, csak kár, hogy néha ferdítések fordulnak elő és hiányoznak bizonyos oldalak, hogy a fő történetre koncentráljanak. Ezért jó ez az oldal, hogy ezek hiányosságok kiderülnek és az új hivatalos kiadványokban is ezt tartják szem előtt. Csak így tovább!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5143 Dátum: 2018. Augusztus 08., 09:03:06 »
Blue S.:

Kvazár ez után lépett be az Angyalokhoz. Beavatásának története az egyik BA különszámban olvasható is az oldalon. Az egyik BA évszámban volt eredetileg.

KiD és Blue S.:

Talán az a Kapitány baja, hogy ha vannak is viták a csapattagok között, meg engedetlenség, az általában nem csatamezőn bukik ki. Ráadásul mesteri taktikusként nehéz úgy taktikát építeni, hogy azt sem tudod, hol van a csapatod egy tagja és mit művel. Ráadásul Reed az F4 tagjai között is gyakran húzott olyat, hogy "csak bízzítok bennem, ti ezt úgysem értenétek, elmagyarázni meg nincs időm, szóval higgyétek el, ez a kütyü a kezemben pont jó lesz arra, amire kell. Túláságosan autokrata az én ízlésemnek.

SithLord:

Igazából nem tudom, hogy mi lett Szuper-Nova sorsa. Egyszer még itt a HZs-n is megjelent a Nova sorozat egyik részének utolsó oldalán, de végül is az ő története nem lett kibontva.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5142 Dátum: 2018. Augusztus 07., 07:34:05 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 303. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Lenyűgöző csata volt ahol végül az ész győzedelmeskedett a nyers erő ellenében. Nagyon tetszett! Arról lehet tudni, hogy végül Szuper-Nova eléri a keresett Nebulát? Vagy visszatér még ebben a formájában a Földre egy revansot venni amiért (esetleg) átejtették?
Várom a következő részt!!!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5141 Dátum: 2018. Augusztus 06., 09:22:39 »
Ezt valamiért az F4 topikba írtam, nyilván mert annyira hangsúlyos volt az ő szerepük a sztoriban. Onnan esetleg lehet is törölni, ha valaki arra jár. Itt meg kommentálni. :D


Amerika Kapitány egyetlen pillanatra sem tud örülni, hogy legyőzték Szuper-Novát. :D Itt azért érzek némi írói túlzást, vagy hibát. Nagyon ki akarta hegyezni az alkotó arra, hogy milyen fontos neki a parancsok betartása. Ha ők maguk is nyerésre álltak volna bunyó közben, akkor azt mondom, rendben van, de így, hogy feltörölték velük a padlót és valaki megmentette a helyzetet... legalább az első gondolata lenne az, hogy "hú, ezt megúsztuk", és csak a második, hogy Reeddel el kell beszélgetnem.

Illetve némi kontinuitási problémának gondolom, hogy 1.) Reednek legalább a Titkos Háborúból ismernie kellene Rogers stílusát és igazodni hozzá, valamint Amerika Kapitány részéről is fura ez a helyzet, hiszen az elmúlt 300 Bosszú Angyalai rész arról szólt, hogy Herkules, Thor, Namor, Sólyomszem, Higanyszál és még ki tudja hányan nem követik a parancsait. Ezekhez az egyénekhez képest inkább Reed Richards ne kövesse a parancsaimat, annak legalább lesz eredménye...  :D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5140 Dátum: 2018. Augusztus 06., 07:59:42 »
BA Vol1 303.

Jó kis összecsapás volt és bár a csapatmunka döcögött, sikerült Szuper Novát megfékezni.
Szerintem Kapi észrevételei jogosak voltak, még akkor is, ha Reed ötlete volt az, ami megoldotta a krízist. A Kapitánynak biztos nehéz lehet feldolgozni, hogy amíg az USA hadseregében mindenki együttműködik vele, addig a BA tagjai közül többen is néha a semmibe veszik a vezetői pozícióját. Persze, biztos hogy Reed nem akarta megsérteni. Azonban ő sem tud elvonatkoztatni attól, hogy már nem az F4 tagja és nem azok az idők járnak, mikor szó nélkül beugrott a laborba, leakasztotta az aktuális világmegmentő-szuperbigyót a falról, majd visszatért megmenteni a csapatot. Ezt a konfliktust mindenesetre fel kell oldani, mert hosszútávon gondokat okozhat. Kíváncsi vagyok, hogy Kapi hogyan fogja megoldani a helyzetet: egy négyszemközti beszélgetéssel vagy a taggyűlés előtt.

Sólyomszemre most is lehetett számítani. Senki nem mert volna így beszólni Kapinak, csak ő.
A másik szereplő, akit ki kell szerintem emelni, az Kvazár. Mindenhol ott volt, mindenkinek segített. Egy tipikusan olyan karakter, aki szerintem méltánytalanul kevés figyelmet kap. Pedig a saját sorozata is nagyon jó.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5139 Dátum: 2018. Július 24., 10:02:47 »
Darázs és Sólyomszem: a tipikus két dudás egy csárdában esete.
Ezt nem is értem. Hiszen csak Darázsnak van két dudája...  :badteeth:  ;D
De az megfér egy tejcsárdában...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5138 Dátum: 2018. Július 24., 09:38:26 »
Darázs és Sólyomszem: a tipikus két dudás egy csárdában esete.
Ezt nem is értem. Hiszen csak Darázsnak van két dudája...  :badteeth:  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5137 Dátum: 2018. Július 24., 09:08:13 »
Igen, azért az utolsó kép elég sokkoló lehetett szegénynek. Azt hiszem, annyit elárulhatok, hogy nem marad hatástalan a látvány... :)

Darázs és Sólyomszem: a tipikus két dudás egy csárdában esete. Aztán persze jóval később, az keleti parti első sorozat végén (ami magyarul is megjelent) láthattuk, hogy milyen szépen rendezték is a nézeteltéréseiket...  :brow: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5136 Dátum: 2018. Július 24., 08:04:56 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 43. részét Farek, Peter P!!! :worship: :worship:
Uhh, nem semmi látvány az utolsó oldal. Nem csodálkoznék ha ezek után Wanda áttérne a mutáns ERŐ sötét oldalára! :badteeth: Nem kellett sokat várni Darázs és Sólyomszem összeszólalkozására, hogy ki is igazából a főnök. :hehe:
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5135 Dátum: 2018. Június 19., 09:32:09 »
Nagyon szívesen, maradj velünk továbbra is.  ;)

Lehet, hogy Tűz Ura azért ilyen kedves, mert Pókember jól helyretette a saját füzetében, ami egykor magyarul is megjelent. Azóta tudja, hol a helye.  :hehe:

Clint mindig is kicsit túl lelkes volt. Ráadásul ebben az időben még mindig erősen élt benne a bizonyítási vágy, hogy tud ő jó vezető lenni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5134 Dátum: 2018. Június 18., 22:19:32 »
BA Vol1 302.

Szegény Kvazár visszatérése nem sikerült olyan jól, mint azt remélte. Azért szépen odatette magát.

Kapiék megmenekülése egészen fantasztikus, persze, hogyan is lehetne más, ha ott van az F4 két tagja.
A Tűz Ura bizonyította, hogy tud ő jó fej is lenni. Érdekes, hogy az Ezüst Utazó és a BA lapjain általában a jó oldalát mutatja, a Pókember és az X-Men füzetekben egy beképzelt alak volt.

Clint nagy hibát követett el. OK. a hősök élete hősies, de a felesleges hősködés könnyen emberi életekbe kerülhet. Egy csapat vezetőjének ezt szem előtt kell tartania.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5133 Dátum: 2018. Június 12., 09:47:00 »
Örülök, hogy ennyire tetszik. A rajzok nekem is gyere be :), szóval ebben maximálisan egyetértünk. A történet folytatás, meg a következő részek is pedig már készen várja a maga idejét, szóval nem fogsz elepedni.  :nezze:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5132 Dátum: 2018. Június 12., 08:33:50 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 302, részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Na, végre egy rajzoló aki tényleg hozzá tud tenni a történethez. Buckler valami hihetetlenül lenyűgözően adja vissza az egyes csapattagok érzelmeit. És az a kárörvendő mosoly a 7. oldalon Szuper-Novától  valami fenomenális! Ez igen!! Bár ilyen színvonalas grafikai megvalósítás lenne majd minden képregényben!
A történet nagyon jó epekedve várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5131 Dátum: 2018. Május 30., 13:04:17 »
Tigra rémálma nagyon durva, csoda, hogy nem öklendezett ébredéskor. Lassan elveszti az irányítást?
Ja, lehet, hogy egy gombócot kellett volna öklendeznie, mint egy rendes macskának. :)
És ja, nem sok jót sejtet a jövőre nézve ez a fejlemény. Aztán majd persze meglátjuk ;)

Hank trükkje, ahogy legyőzték az ál-Ultront nagyon ötletes volt, kipróbálhatnák az igazi ellen is.
Akkor Energikonnak nagyon csúnya vége lett volna, mert az adamantium test nem adta volna meg magát így.  :brow: De Hank is azért merte beküldeni, mert észrevette, hogy nem sebezhetetlen a teste.

A végén Seregély belépője számomra igazi meglepetés volt.
Örülük, hogy sikerült egy váratlan fordulattal tovább csigázni az érdeklődésedet. Nem ér előre olvasni! :P
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5130 Dátum: 2018. Május 30., 12:22:37 »
NYPBA Vol2 042.

A rajzok most sokkal jobbak voltak és a történet is ígéretesen indul.
Különösen Wandát és Tigrát rajzolta meg nagyon szépen a rajzoló.

Tigra rémálma nagyon durva, csoda, hogy nem öklendezett ébredéskor. Lassan elveszti az irányítást?

Hank trükkje, ahogy legyőzték az ál-Ultront nagyon ötletes volt, kipróbálhatnák az igazi ellen is. Bár ott biztos vannak beépített védelmi rendszerek a robot testének belsejében.
Egy dolgot furcsállottam, hogy Wanda a harc után nem a gyerekei után nézett egyből. Hiszen akkor még nem tudhatta, hogy a figyelemelterelés mire irányult pontosan.

A végén Seregély belépője számomra igazi meglepetés volt.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5129 Dátum: 2018. Május 30., 10:46:22 »
Nem, ez teljesen saját kútfő, édesanyám szokta néha használni.
De lehet, hogy érdemes lenne beperelnem az Archer alkotóit, nem? Végül is, plagizálják drága jó édesanyámat.  :lol:
A francba, valószínűleg nem is őket kell perelni, hanem a szinkronstúdiót. Az ugyan kisebb pénz, de sebaj, a kicsiért is lehajolok.  :hehe: :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5128 Dátum: 2018. Május 30., 10:36:50 »
Melyikőtök Archer rajongó, Farek vagy Peter P.?  :cool:

Én se, hasonlóan Farekhez én is csak tudok róla.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5127 Dátum: 2018. Május 30., 09:45:05 »
Jesszum Pepi? Melyikőtök Archer rajongó, Farek vagy Peter P.?  :cool:
Peter P-ről nem tudom, én meg csak annyit tudok, hogy van egy ilyen nevű sorozat. Nem, ez teljesen saját kútfő, édesanyám szokta néha használni.

Örülök, hogy tetszett, szerintem a folytatás sem fog csalódást okozni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5126 Dátum: 2018. Május 30., 06:54:49 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 42.részét Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
Először is jót tett a rajzoló-(író) váltás, mert ez az egy rész elolvasása után is rengeteg kérdés merül fel az olvasóban, hogy most mi van?!  :brow: Jesszum Pepi? Melyikőtök Archer rajongó, Farek vagy Peter P.?  :cool:
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5125 Dátum: 2018. Május 15., 18:15:36 »
Bakker, akkor ugye elspoilerezhetjük neked?  :brow: ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5124 Dátum: 2018. Május 15., 17:35:22 »
Kinek mi a véleménye a friss Avengers film kapcsán?
En holnap tudom csak megmondani. De szerintem ezt inkabb a filmes temaban vesezzuk ki.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5123 Dátum: 2018. Május 15., 16:16:42 »
Kinek mi a véleménye a friss Avengers film kapcsán?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5122 Dátum: 2018. Május 13., 21:15:53 »
Elolvastam egybe a Korvac Saga- t, és arra jutottam, hogy tetszik a történet.  :D
Köszönet a honosításáért!
Ennek igazán örülök, nagyon szívesen! Maradj velünk továbbra is, még ezzel kapcsolatban is lesz egy kis meglepetés.  :brow:

Sólyomszemnek mekkora szerencséje volt, hogy a Gyűjtő gyűjteményében volt egy vödör is, így volt mivel fellocsolnia Thort.  :D
  :lol: :lol: :lol:
Nem véletlenül Gyűjtő a neve, minden kacatot összegyűjt.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"