Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 540255 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5121 Dátum: 2018. Május 13., 19:29:43 »
Elolvastam egybe a Korvac Saga- t, és arra jutottam, hogy tetszik a történet.  :D
Köszönet a honosításáért!

Sólyomszemnek mekkora szerencséje volt, hogy a Gyűjtő gyűjteményében volt egy vödör is, így volt mivel fellocsolnia Thort.  :D
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5120 Dátum: 2018. Május 08., 08:26:12 »
Nem szólt neki senki, hogy a Szemlélő vízfejű? :badteeth:
De aljas vagy!  :lol: :lol:

És igen, végre egy csata, amiben - ahogy a hírben is írtam - megmutatkozott, hogy valójában mire menne bármilyen szuperképességű lény egy valódi kozmikus hatalommal bíró lény ellen, ha az komolyan veszi magát. Valójában szerintem még itt is túl sok esélyt kaptak a hősök. Ráadásul hogy tudta Csillagsólyom hirtelen megtámadni, ha korábban gondoskodott róla, hogy sehogy se érzékelhesse? De sebaj, a világ ismét megmenekült, hála a Pind... bocs, a Bosszú Angyalainak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5119 Dátum: 2018. Május 08., 07:33:51 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 177. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
No igen valami ilyesmire számítottam. Az Angyaloknak esélye sem volt ebben a csatában és ez jogos is volt. Csakis Carina fékezhette meg Korvacot, hogy aztán ő is megadja magát a szerelem okozta gyötrő kíntól.
Dave Wenzel igen jó rajzoló amit itt is bebizonyított, de nagyon lightos Szemlélőt rajzolt. Vagy esetleg nem látott soha F4-s történetet? Nem szólt neki senki, hogy a Szemlélő vízfejű? :badteeth: 

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5118 Dátum: 2018. Április 17., 07:36:35 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 301. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Kicsit fura Reedet és Suet az Angyalok soraiban látni, de tényleg jól beilleszkedtek. Fúú ez a Nova valami hatalmas,  szó szerint. Nem csoda, hogy leverte a Tűz urát. Kíváncsian várom a folytatást!!!
Jah és Bob Hallt felírtam magamnak a legjobb rajzolók közé!  :sweetheart:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5117 Dátum: 2018. Április 16., 22:11:54 »
BA Vol1 301.

Furcsa volt újra felvenni ezt a szálat a klasszikus után, de megérte, mert nagyon jó a történet.
Kapi meglátásai nagyon jók. Gondolok itt Reed parancsaira, valamint a csapat - főleg Gilgames - egységgé kovácsolására.

Az utolsó Xandari nagyon kemény lehet.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5116 Dátum: 2018. Április 16., 09:58:10 »
Most vár ez a szál folytatódik vagy a klasszikusabb része?
Mindkettő. Hamarosan lezárul a Korvac-saga, és még egy kis extrát is kaptok hozzá. De természetesen haladunk a fővonallal is.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5115 Dátum: 2018. Április 15., 16:55:45 »
Köszi a Bosszú Angyalai 301-et, már nagyon rég vártunk a folytatásra, de megérte! Most vár ez a szál folytatódik vagy a klasszikusabb része? Nemsokára jön a régi Semices Lávaemberes történet, ami az egyik kedvencem volt akkoriban! Köszi a honosítást! :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5114 Dátum: 2018. Március 26., 15:57:29 »
Ez tetszik. Vagy, ahogy a régi mondás tartja:

"Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám, részegen, álmában, nem úgy, mint az utasai, sikoltozva, pánikban..."  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5113 Dátum: 2018. Március 26., 15:50:40 »
Még jó, hogy nem így jártak:

 ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5112 Dátum: 2018. Március 26., 12:41:03 »
Én inkább azon gondolkoztam el, hogy a csapat kb fele tud repülni, így azok ha mindenki felkapja az egyik társát, akkor simán repülve is mehettek volna.
Biztos arra is vonatkozott a repülési tilalmuk.  :D

De igen, a te és Blue S. kérdéseiben is vannak nagyon jogos felvetések. Darabokra lehetne cincálni. De azért így viccesebb volt. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5111 Dátum: 2018. Március 24., 00:04:23 »
Én meg azon, hogy Csillagsólyom miért csak fél óra elteltével szól, hogy fogalma sincs, hogy a többiek kivel társalognak, és miért pont egy olyan pillanatban, amikor épp senki nem szól a "nem létező" alakhoz.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5110 Dátum: 2018. Március 23., 23:08:29 »
Én inkább azon gondolkoztam el, hogy a csapat kb fele tud repülni, így azok ha mindenki felkapja az egyik társát, akkor simán repülve is mehettek volna.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5109 Dátum: 2018. Március 23., 16:52:12 »
BA Vol1 176.

Vicces volt, ahogy Vasember leállította a buszt, majd felszálltak rá a szuperhősök. Csak azt nem értem, hogy:
1. Tony egy milliárdos vállalkozó, miért nem gondoskodott egy komoly csapatszállító járműről? Ez nem is kíván nagy előrelátást. A repülési engedélyüket bevonták, így kell egy jármű. Ennyi.
2. Jarvis minden utasnak hívott taxit? Akkor az angyalok miért nem ezzel kezdték és mentek taxival ők maguk?  :rolleyes:

Vajon ki vezette a buszt? Vasember? Azért ő biztos jól vezetett volna.

Holdsárkány stílusa tényleg elég pökhendi, nem hiába csípem, mikor néha nyakon verik.

Ami igazán tetszett az a házkutatás volt, mikor Michael lebukott! Ahogy Csillagsólyom felháborodik, majd Korvac rájön, hogy a saját trükkje miatt lepleződött le annyira bejött, hogy legalább 10-szer elolvastam azt az egy oldalt.

Hozzáteszem az egész füzet nagyon szépen meg van rajzolva, külön öröm volt még képnézővel is nézni. Hátha egyszer nyomtatásban is sikerülne, hazai kiadásban!



Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5108 Dátum: 2018. Március 20., 09:46:20 »
Most már nagyon kíváncsi leszek az Angyalok és Michel nagy bunyójára! Aztán meg biztosan valami bárgyú dologtól fog kikapni...
Csak nem előre olvastál?  :badteeth: :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5107 Dátum: 2018. Március 20., 07:29:21 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 176.részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Nem semmi ahogy Holdsárkány osztotta a csapatot! :hehe: Herkules baráti üdvözlése Thor irányába szintén figyelemre méltó. :badteeth: Most már nagyon kíváncsi leszek az Angyalok és Michel nagy bunyójára! Aztán meg biztosan valami bárgyú dologtól fog kikapni...

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5106 Dátum: 2018. Március 19., 10:19:19 »
Sajnos Clint egy barom ebben a kérdésben. Pláne, hogy kapcsolatuk elején ő is simán ölt. De az valahogy sem neki, sem az íróknak nem jut az eszébe...  :-\

 :worship: :drink: :bravo:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5105 Dátum: 2018. Március 19., 09:45:03 »
Szóval ha Thor felszáll egy buszra a pöröllyel, akkor a busz elbírja a pöröly súlyát?
Nem, a busz csak Thor súlyát bírja el. Thor bírja el Mjölnir súlyát. Világos, nem?  ;) :hehe:
Egyébként meg amit KiD mond, nem feltétlenül a pöröly maga a nehéz (legalábbis a Marvelnél, ahogy tanult kollégám, talgaby is megjegyezte  :worship: ), hanem az azt átjáró varázslat a ludas ebben.

Blue S.: Igen, elég komoly Fantomlovas túltengés volt. A fickó meg valószínűleg eléggé unta a történész életét, hogy egyből ráharapott a kalandokra. :)
Seregély nagyon emberien viselkedett, teljesen érthető volt. Sajnos Clint egy barom ebben a kérdésben. Pláne, hogy kapcsolatuk elején ő is simán ölt. De az valahogy sem neki, sem az íróknak nem jut az eszébe...  :-\
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 19., 10:14:33 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5104 Dátum: 2018. Március 18., 21:08:13 »
Mondjuk ennyi erővel nem csak egy busz adhatná meg magát alatta, hanem a padló, a csempe, a parketta is bármikor. Elvileg a varázsereje miatt nehéz fölemelni, nem (elsősorban) a súlya miatt.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5103 Dátum: 2018. Március 18., 21:05:38 »
Az attól függ, mennyire megyünk mitológia szerint. Tór pörölye eredetileg egy eléggé nagy dög valami, és nyom pár tonnát. A Marvelnél viszont a fene se tudja, hogy ez az uru fém most akkor könnyű és erős vagy egy hipersűrű valami.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5102 Dátum: 2018. Március 18., 14:46:58 »
Szóval ha Thor felszáll egy buszra a pöröllyel, akkor a busz elbírja a pöröly súlyát? Elég masszívak ezek az amcsi buszok. A nyársapáti csuklós biztos befigyelne Vasember páncéljának súlya alatt.  ;D

Ellenállóak a buszok igaz, de nem gondolom hogy a pörölynek olyan nagy súlya lenne, sőt szerintem épp hogy könnyű

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5101 Dátum: 2018. Március 18., 14:41:42 »
Szóval ha Thor felszáll egy buszra a pöröllyel, akkor a busz elbírja a pöröly súlyát? Elég masszívak ezek az amcsi buszok. A nyársapáti csuklós biztos befigyelne Vasember páncéljának súlya alatt.  ;D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5100 Dátum: 2018. Március 07., 21:59:13 »
Valóban. Javítva.  ;)

Köszönöm!

Sikerült is elolvasnom, szóval NYPBA Vol2 041.

Meglepett, hogy két Fantomlovas is megszállta szegény embert. Akinek bebizonyosodott, hogy a génjeiben van a kalandos élet iránti vágy, simán elfogadta, hogy a "jó" Lovas megszállja őt.

Szeth tábornokának igaza volt, a serege csak a tömegtaktikából tud előnyt kovácsolni, nincs benn egyetlen igazi egyéniség sem. Legalábbis az eddig olvasott történetekből, amikben szerepelnek nekem ez jött le. Nem is értem, hogy az asgardi hősök miért nem aprították meg fel őket.

Valahogy éreztem, hogy Holdlovag otthagyja majd a csapatot, mihelyt kiderül, hogy nem önszántából cselekedett. Kár, mert nagyon erős tag volt, kifejezetten jó ötletnek tartottam a szerepeltetését.

Seregély végre megkapta a hőn áhított bosszúját és a csata közben kimondta, hogy igenis fáj neki a tönkrement házassága. Amit remélem, hamarosan helyrehoznak Clinttel, mert az íjászra is ráférne egy kis lelki támasz, amit csak Bobby adhat meg neki.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5099 Dátum: 2018. Március 07., 00:01:31 »
Remélem, hogy a Nyugisoknak ettől jobb történeteik is vannak, ugye?
Ahogy Peter P. is írta, már a következő is jobb. És igazából mostantól indul el egy olyan irány a nyugisoknál, amire én azt mondom hogy szerintem ebben az időben jobb volt a keleti parti fővonalnál. De majd meglátod. Remélem, még maradsz.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5098 Dátum: 2018. Március 06., 09:59:03 »
Szinte örülök, hogy már vége van. Remélem, hogy a Nyugisoknak ettől jobb történeteik is vannak, ugye?

Szerintem, már a következő rész egy sokkal jobb történet.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5097 Dátum: 2018. Március 06., 09:35:06 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 41. részét Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
Hmm.. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem ez sok szellem-Holdlovag mizéria már sok volt. Szinte örülök, hogy már vége van. Remélem, hogy a Nyugisoknak ettől jobb történeteik is vannak, ugye?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5096 Dátum: 2018. Március 03., 20:48:45 »
Valóban. Javítva.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5095 Dátum: 2018. Március 03., 20:45:23 »
A NYPBA 041. letöltésénél a 040. rész linkjeit dobja ki.  :nemtudom:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5094 Dátum: 2018. Február 12., 11:01:15 »
BA Vol1 175.

Most már érthető miért ilyen erős Korvac. Vajon Fátum is ilyen brutális volt a Titkos Háborúban, mikor magáévá tette az űrhajó energiáit?
Valószínűleg. Bár nyilván elég nehéz felmérni,  hiszen utána egyből nekiment Túlontúlinak, és miután az bedarálta őt, némi mákkal mégis győzött, szóval később már a másvilági kvázi-isten hatalmával bírt.

Szegény Vasembernek elég sok baja van, egy kicsit mintha magára maradt volna. Szerencsére Jarvis ha nem is tudatosan, de segített neki megtalálni a megoldást. Bár elvileg az Őrzők egyik tagja sem képes érzékelni Korvacot.
Igazából Csillagsólyom nem tudja egyáltalán. A többiek sem igazán, de majd a következő részben kiderül, hogy mit tudnak összehozni.

Érdekes, hogy Energikon itt még nem akar folyton versenyezni Vasemberrel. Sőt, Tony kifejezetten segítőkészen viszonyul hozzá. Higanyszál viszont itt már nagyon bunkó volt.
Higanyszál szerintem mindig is nagyon bunkó volt. Pont. Rühellem is a karakterét. :) Igen, Energikon itt még nem szállt el magától annyira. Bár azért Thor súlyával jó befürdött. Finoman az alkotók is jelezték, hogy erős, erős, de azért nem annyira. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5093 Dátum: 2018. Február 11., 21:19:04 »
BA Vol1 175.

Most már érthető miért ilyen erős Korvac. Vajon Fátum is ilyen brutális volt a Titkos Háborúban, mikor magáévá tette az űrhajó energiáit?

Szegény Vasembernek elég sok baja van, egy kicsit mintha magára maradt volna. Szerencsére Jarvis ha nem is tudatosan, de segített neki megtalálni a megoldást. Bár elvileg az Őrzők egyik tagja sem képes érzékelni Korvacot.

Érdekes, hogy Energikon itt még nem akar folyton versenyezni Vasemberrel. Sőt, Tony kifejezetten segítőkészen viszonyul hozzá. Higanyszál viszont itt már nagyon bunkó volt.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5092 Dátum: 2018. Február 06., 13:08:19 »
Farek kövezz meg, de nekem eszembe sem jutott, hogy pont ő lenne. Mondjuk Galactus cuccaival könnyű isteni erőt szerezni. :badteeth:
De jó, akkor legalább volt valaki, akinek ez meglepetés volt! Király!  :bravo:
De tényleg. Nekem már annyira természetes, hogy ki is az Ellenség, hogy eszembe sem jut, hogy az nem feltétlenül közismert mindenki előtt, pláne, ha csak a honosított képregényeket olvassa. Szóval tényleg hála, már csak ezért is megéri.

Galen: egy állat vagy.  :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"