Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 539547 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5061 Dátum: 2017. November 20., 17:02:09 »
Egy kérdés: Anno azt hiszem a Monolit bosszúja képregényben (Alfa különszám.) olvastam, hogy Amerika kapitány azt mondja: "Én még élek...meddig is?" Ezek szerint volt időszak amikor tudta a halála napját? A szérumhoz volt valami köze? Vagy csak félrefordítottak valamit?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5060 Dátum: 2017. November 20., 14:14:23 »
Ó, az Éjjeli Műszak később már felállásban visszatér még, és jóval komolyabb problémákat fog majd okozni az akkori csapatnak. De azért ennyire ne rohanjunk még előre. :)

Igen, Clint jól látja, hogy a csapat messze nem optimálisan üzemel. Bár talán nem jutottak volna el eddig, ha meghallgatja a feleségét, nem? Pláne, miután ő is megölte Hangtompítót. De hát, ugye, más szemében a szálkát is... :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5059 Dátum: 2017. November 18., 19:26:15 »
NYPBA Vol2 040.

Lepel csapata nem túl ütős, Sólyomszem a megmaradt angyalokkal legyőzte őket, csak a túsz húzta ki a rossz fiúkat a csávából. Azonban jött Simon és megmentette a győzelmet. Nem is emlékszem, hogy mikor örültem ennyire a felbukkanásának. (A jutalmát is elnyerte, azt a Yolanda lánykát én is szívesen a karjaim közé kaptam volna.)

Clint észrevétele a csapatról sajnos találó, új embereket kell toborozni vagy a régieket visszaszerezni.

Lepel jó tag lenne, de neki most megvan a saját terve a csapatával, akik egyfajta kifordított Mennydörgőkre hasonlítanak. Remélem, majd valamikor olvashatunk arról, hogy sikerült-e elérnie a célját.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5058 Dátum: 2017. Október 24., 09:32:41 »
Mire a történet végére érünk, Michael hatalma magyarázatot kap.
Thor el- és feltűnései pedig még hamarabb.
Na, igen, Herkules soha nem lesz Mensa tag... :D

Buscema tudásához pedig nem férhet kétség. És ilyenkor tudnék sírni, amikor meglátok egy Bachalo "művet"...  :-\
Jó, tudom, ízlések és pofonok, de nálam olyankor inkább a pofonok jutnak eszembe...  :fatestapolo:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5057 Dátum: 2017. Október 24., 07:46:37 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 173. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Húú vazze amit Herkules művelt az kriminális, de nem az eszéért szeretjük! Ez a Michael valami Túlontúli rokon, hogy ilyen hatalma van, hogy még a kozmikus istenségek sem látják? Thor esete Energikonnal tovább szövi azt a rejtélyes fonalat amiből arra lehet következtetni, hogy ez nem az a Thor akit mi ismerünk. Kíváncsi leszek hogyan lesz ez több szám óta húzodó talány megmagyarázva? Hmm, szóval a Gyűjtő állt a véletlenszerű eltűnések hátterében..Akkor Ben szavaival élve: "Most jön a bunyó!"
A grafika csodálatos Buscema nagyon tudott!!! :hehe:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5056 Dátum: 2017. Október 23., 22:26:45 »
Ja, értem. Bocs a fafejűség a korral jár.  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5055 Dátum: 2017. Október 23., 20:57:38 »
Mindig is tudtam, hogy Herkulesnek nem ártott az a verés, amit Góliáttól kapott. Több balesetet is okozhatott volna a meggondolatlan viselkedésével. Ráadásul az Angyalok megítélését is rontotta.
Ez korábbi történet időben. De ja, sokat nem ronthatott a fafejű félistenen. :)

Igen, tudom hogy korábbi. Pont ezért gondolom így, mert utána mintha normálisabban viselkedett volna.
Ha már az atyai pofont nem kapta meg.  :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5054 Dátum: 2017. Október 23., 20:31:38 »
Mindig is tudtam, hogy Herkulesnek nem ártott az a verés, amit Góliáttól kapott. Több balesetet is okozhatott volna a meggondolatlan viselkedésével. Ráadásul az Angyalok megítélését is rontotta.
Ez korábbi történet időben. De ja, sokat nem ronthatott a fafejű félistenen. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5053 Dátum: 2017. Október 23., 15:20:16 »
Bosszú Angyalai Vol1 173.

Az "ellenségnek" hatalmas ereje van, ha még az istenek sem vették észre, amint figyeli őket. Azonban úgy tűnik, van egy gyenge pontja. Majd idővel kiderül, hogy mennyire szereti Carinát.

Mindig is tudtam, hogy Herkulesnek nem ártott az a verés, amit Góliáttól kapott. Több balesetet is okozhatott volna a meggondolatlan viselkedésével. Ráadásul az Angyalok megítélését is rontotta.

Nem semmi, ahogy Simon felajánlotta a szendvicse felét Thornak, amibe már beleharapott. Nekem nem lenne bátorságom hozzá.  :lol:

Remélem a Gyűjtő megkapja a maga kis sallerját. Sosem volt szimpatikus.  :hehe:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5052 Dátum: 2017. Október 06., 22:02:09 »
Már ha addig lesz még érdeklődés az Angyalok kalandjai iránt. ;)

Részemről mindig nagy az érdeklődés!

Nem volt ez rossz füzet. Fura is lett volna, ha az egyes tagok csak simán megbíznak egymásban és nem kételkednek a többiek szándékait illetően. Hulk most egy félig intelligens formáját élte, legalábbis a szövegéből ítélve. A stílusa szinte már átment szürke Hulkba.

Loki rövid időn belül másodszor is vereséget szenvedett. A trükkjei közül az tetszett a legjobban, ahogy Kapit átverte Varázslónő segítségével. Ahogy az is nagyon jó volt, ahogy a jó Kapitány rájön a turpisságra.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5051 Dátum: 2017. Szeptember 26., 13:23:36 »
Na de majd két év múlva, a 15-re...
Áh, ne legyenek illuzióid, addig nem fognak kiadni épkézláb BA történetet.  :D

Már ha addig lesz még érdeklődés az Angyalok kalandjai iránt. ;)
Ha olyanok, mint Charlie Angyalai, akkor igen.  :badteeth: ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5050 Dátum: 2017. Szeptember 26., 09:35:55 »
Igen, igazából valóban nem volt annyira nagy durranás. De most nem nagyon tudtam mással előállni a 13. évfordulóra. Na de majd két év múlva, a 15-re... Már ha addig lesz még érdeklődés az Angyalok kalandjai iránt. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5049 Dátum: 2017. Szeptember 26., 08:45:15 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai - 1. évad című képregényt, Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
Nem is tudom, nekem ez nagyon nyögvenyelős volt. Már ezer ilyen Loki történet volt. Számomra ez az ezeregyedik. Tudom, hogy időrendben ez elméletileg a 4. rész körül történne. Ha tényleg a hatvanas években készült volna ez az epizód akkor zseniális lenne... Viszont így nekem nem ütött eléggé! :badteeth:
Azért boldog évfordulót az Angyaloknak!!! :drink:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5048 Dátum: 2017. Szeptember 20., 07:24:32 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 39.részét, Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
A vége tényleg meglepőre sikeredett. A rajzoló sok szituációban nem volt a helyzet magaslatán, mintha elnagyolta volna az egészet. De a történetre nem lehetett panasz.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5047 Dátum: 2017. Szeptember 18., 12:02:17 »

(Amúgy ha én a helyében lennék, már kértem volna Dr. Strange-tól egy mágikus szellemgyilkos nyílvesszőt. Egy ilyen mindig jól jönne a tegezben.) Azért a lelkierejét mutatja, hogy a Bajvívó elleni csörtében szépen odatette magát.
Nagyon nagy ötlet!!!  :worship:

Mennyire figyeltek itt még a múlt eseményeire! Wanda anyósa megemlíti, hogy anno Mantis szemet vetett Vízióra.
Na igen, amikor még nem a Bendis-féle retcon volt az alapvetés...  :-\

Sajnos, ez a füzet többi részére már nem igaz, eléggé elkapkodottnak tűntek rajzok.
Igen, ezek a rajzok most valahogy valóban nem voltak az igaziak. De remélem, a történet kárpótolt érte. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5046 Dátum: 2017. Szeptember 18., 11:30:48 »
NYPBA Vol2 39.

Clintet nagyon lesújtotta, hogy a felesége látszólag ennyire jól boldogul nélküle, pedig Newarkban biztos tudott volna neki segíteni.
(Amúgy ha én a helyében lennék, már kértem volna Dr. Strange-tól egy mágikus szellemgyilkos nyílvesszőt. Egy ilyen mindig jól jönne a tegezben.) Azért a lelkierejét mutatja, hogy a Bajvívó elleni csörtében szépen odatette magát.

Mennyire figyeltek itt még a múlt eseményeire! Wanda anyósa megemlíti, hogy anno Mantis szemet vetett Vízióra.

Valahogy nem hittem el, hogy a cotati-Bajvívó bántani akarná Mantist. Szerintem az arckifejezése remekül el lett találva, mielőtt lesújtott. Sajnos, ez a füzet többi részére már nem igaz, eléggé elkapkodottnak tűntek rajzok.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5045 Dátum: 2017. Augusztus 30., 22:01:40 »
Valami jó nagy buli lehetett ahol fogantak, így biztos nehéz megállapítani ki is az apa.  :badteeth:
Ja, örüljenek, hogy nem ugatnak...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5044 Dátum: 2017. Augusztus 30., 21:25:09 »
Száguldó eredeti neve Whizzer. II. világháborús villámlábú hős, aki feltűnt pár történetben később is. Őt szánták Pietro és Wanda apjának, csak aztán retconnolták a történetet Magnetóra. Aztán tőle is elvették őket...
Valami jó nagy buli lehetett ahol fogantak, így biztos nehéz megállapítani ki is az apa.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5043 Dátum: 2017. Augusztus 30., 09:27:08 »
De, Hangya említ valami Száguldót ki a fene az? Pietro nem lehet. Remélem...  :badteeth: Ez a rejtélyes alak aki lopkodja a hősöket nem Zémó lesz? :rolleyes:
Száguldó eredeti neve Whizzer. II. világháborús villámlábú hős, aki feltűnt pár történetben később is. Őt szánták Pietro és Wanda apjának, csak aztán retconnolták a történetet Magnetóra. Aztán tőle is elvették őket...

Zémó, mint hőslopó? Hm, csak olvasd tovább, és hamarosan megtudod...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5042 Dátum: 2017. Augusztus 29., 16:48:05 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 172. részét, Farek, Genzo!! :worship: :worship:
Ebben a részben nem szűkölködtek az akció terén. Nagyon tetszett!! De, Hangya említ valami Száguldót ki a fene az? Pietro nem lehet. Remélem...  :badteeth: Ez a rejtélyes alak aki lopkodja a hősöket nem Zémó lesz? :rolleyes:
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5041 Dátum: 2017. Augusztus 28., 17:54:20 »
Bosszú Angyalai Vol1 172.

Bár Gyrich elég unszimpatikus volt már X-men-ben is, most mégis azt mondom, hogy van egy kis igazság abban, amit mondott.
Igen, igazából nemzetbiztonsági szempontból baromira igaza van. Az egy más dolog, hogy stílusban egy idegesítő kis pöcs. :)

Ha pár évvel ezelőtt olvasom a történetet, akkor kacagtam volna azon, hogy egy Viharisten, egy milliárdos iparmágnás páncélba bújt alteregója, stb. mennyire be vannak rezelve egy bürokrata haragjától. Ma már csak szomorúan veszem tudomásul, hogy bizony ez a valóságban is így lenne egy rendfenntartó testületnél. Egy olyan ember hoz döntéseket azok felett, akik az életüket kockáztatják, aki soha nem végezte azt "munkát" és fogalma sincs arról, hogy milyen éles helyzetben döntéseket hozni.  :(
Igazából sokáig én is úgy gondoltam, hogy Gyrich csak egy bürokrata ficsúr (valószínűleg eredetileg ez is volt az alkotók célja), de aztán a Bloodties című X-Men - BA közös történetben (amit Nitro honosított is), kiderült, hogy nem ijed meg a saját árnyékától, és legalább valamennyire képzett ügynök, aki megfelelően bánik a fegyverrel és nem veszti el a hidegvérét akció közben sem. Szóval vannak mélységei azért a karakternek. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5040 Dátum: 2017. Augusztus 26., 17:03:57 »
Bosszú Angyalai Vol1 172.

Érdekes, hogy Simon mennyire beleesett Ms. Marvelbe, annak tükrében, hogy állítólag mindig Wanda volt álmai nője. A két hölgy ugyanis teljesen különbözik egymástól.

Bár Gyrich elég unszimpatikus volt már X-men-ben is, most mégis azt mondom, hogy van egy kis igazság abban, amit mondott. Az intézkedése azonban túlzó. Ilyen esetben a vezetőt szokták leváltani vagy átfogalmazzák a "házirendet". Azzal, hogy korlátozza az angyalok lehetőségeit, csak a bűnözőket segíti. Ennek eredményeképpen Tyraknak sikerült meglógnia. Mondjuk, hőseink kicsit korán feladták, ha más nem, akkor szólnak Vasembernek vagy Thornak, hogy ugorjanak a kikötőbe.

Ha pár évvel ezelőtt olvasom a történetet, akkor kacagtam volna azon, hogy egy Viharisten, egy milliárdos iparmágnás páncélba bújt alteregója, stb. mennyire be vannak rezelve egy bürokrata haragjától. Ma már csak szomorúan veszem tudomásul, hogy bizony ez a valóságban is így lenne egy rendfenntartó testületnél. Egy olyan ember hoz döntéseket azok felett, akik az életüket kockáztatják, aki soha nem végezte azt "munkát" és fogalma sincs arról, hogy milyen éles helyzetben döntéseket hozni.  :(

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5039 Dátum: 2017. Augusztus 01., 09:08:50 »
Érdekes, hogy mennyire népszerű Bestia!(vagy igazából a nőknek csak a bundájára fáj a foguk?!)  :badteeth:
Ebben a részben nem történt utalás a múltkori Thor-esetre. Remélem magyarázatot adnak majd arra az incidensre!
Ja, valamiért Bestia nagyon fut a nőknél. Lehet, hogy tényleg a bundára fáj a foguk? :)

A Thor esete(ke)t később majd megmagyarázzák. Nagyjából.

Örülök, hogy innentől ismeretlen terepen jársz. Majd kíváncsi vagyok, hogy mennyire tetszik. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5038 Dátum: 2017. Augusztus 01., 07:28:29 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 171. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Érdekes, hogy mennyire népszerű Bestia!(vagy igazából a nőknek csak a bundájára fáj a foguk?!)  :badteeth:
Ebben a részben nem történt utalás a múltkori Thor-esetre. Remélem magyarázatot adnak majd arra az incidensre!
Na, innen már nekem is új minden!!! :cool:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5037 Dátum: 2017. Július 31., 12:45:26 »
Nekem Ultron nagyon bejött a Titkos háborúban, de mióta jobban megismertem, nem igazán jön át az Oidipusz komplexusa, meg a háttérből mesterkedése. Jobban állt neki, a természeti erő szerű pusztítógép szerep kevés aggyal, de annál táposabb testtel, amit ismeretlenül tulajdonítottam neki, mikor még Fátum komornyikja volt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5036 Dátum: 2017. Július 31., 09:18:00 »
Nagyon szívesen, szerintem is jó volt.
Bár megmondom őszintén, hogy nem igazán szeretem Ultront, mint ellenséget. Ha adamantiumból van, akkor az a bajom, hogy igazából tök esélytelen fizikai harcban hatni rá, nem  is igazán értem, hogy miért próbálkoznak. Ha meg nem abból, akkor valójában pillanatok alatt szét kellene kapniuk.
Nekem ez a teljes adamantium test túl sok.

De legalább pont ezért megmozgatják az írók fantáziáját, hogy új és új dolgokat találjanak ki ellene. A v3-as sorozatban talán az egyik legjobb Ultron történet zajlott a 19-22-es részekben. Na, ott kellett volna lezárni a történetét... :D

Hidd el, a kihagyott rész tényleg bűn rossz. De ja, majd egyszer, nagyjából az utolsó részek egyikeként kikerül.  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5035 Dátum: 2017. Július 30., 21:30:37 »
BA Vol1 171.

Remek történet volt, Ultron ismét kemény ellenfél lett volna, ha nincs Wanda. Pedig tudta ő, hogy kit kell kiiktatni az Angyalok közül és bár Jokaszta viselkedése alaposan meglepte, mégis nyerésre állt. Ám Ms. Marvel (akit Mr. Marvelnek szólítanak egy oldalon) nem várt tényezőként keresztülhúzta a számításait.

Kapi ebben a részben nagyon kiállt Vasember mellett, szinte már feltűnően. Talán bűntudata van az elmúlt részekben mutatott viselkedése miatt.
Kíváncsi vagyok, hogy hova tűnhettek a robotnővel? Az áruházas szál is kezd érdekes lenni.

Azért azt a kihagyott történetet valamikor szívesen elolvasnám. Valahogy nem vagyok a kihagyás híve. Emlékszem, hogy régen mennyire idegesítettek az utalások a Semic füzeteiben: "Ez egy régebbi kaland."  :violent:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5034 Dátum: 2017. Július 18., 12:57:53 »
Akkor ennyi erővel múltkor is kihagyhattuk volna a Nyugati Parti Angyalokat is.  :D
Igaz. Bár ott legalább az első és az utolsó keretoldal a történet idejében játszódott. :)
Meg a nyugati partiakat, a '90-es évek nagy harácsolásra termett cross-over évszámait kivéve  :badteeth: hiánytalanul szeretném kitenni. 102 rész mégiscsak 300-zal kevesebb, mint a fővonali Angyaloké.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5033 Dátum: 2017. Július 18., 12:42:17 »
A 169. rész szándékosan hagytátok ki? (angolul megvan, csak szerettem volna magyarul olvasni :ugral: )
Igen. Mert ritka szar, és semmi köze a történetfolyamhoz.  :D
Akkor ennyi erővel múltkor is kihagyhattuk volna a Nyugati Parti Angyalokat is.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5032 Dátum: 2017. Július 18., 09:25:43 »
A 169. rész szándékosan hagytátok ki? (angolul megvan, csak szerettem volna magyarul olvasni :ugral: )
Igen. Mert ritka szar, és semmi köze a történetfolyamhoz.  :D

Thor meglepődéséről és a helyzetéről a későbbi részekben majd kiderül ez-az. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"