Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 539259 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4971 Dátum: 2017. Április 18., 22:38:07 »
1199-ben a mai Limousinban fekvő châlus-i vár ostrománál egy fiatal lovag számszeríjának nyilával eltalálta. A seb elfertőződött, Richárd belehalt sérülésébe. Utolsó lovagias cselekedeteként a haldokló király megjutalmazta az őt megsebesítő lovagot. Egy zacskó aranyat adott neki és elengedte fogságából, ugyanis időközben az angolok bevették a várat.
Köszönöm szépen!  :worship:

Mondjuk nem lepne meg, ha a feldühödött lovagok a király halála után még a kapun való kilépés előtt agyonverték volna a fickót, aki megölte a királyt.  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4970 Dátum: 2017. Április 18., 21:05:35 »
Kicsit hiányos a történelmi ismeretem, mi is történt Ricsivel?  :badteeth:

1199-ben a mai Limousinban fekvő châlus-i vár ostrománál egy fiatal lovag számszeríjának nyilával eltalálta. A seb elfertőződött, Richárd belehalt sérülésébe. Utolsó lovagias cselekedeteként a haldokló király megjutalmazta az őt megsebesítő lovagot. Egy zacskó aranyat adott neki és elengedte fogságából, ugyanis időközben az angolok bevették a várat.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4969 Dátum: 2017. Április 13., 09:01:12 »
Ez a stílus még a hetvenes években is kitartott, érdekes lenne összeszedni, hogy hol mikor kopott el.
Na, látod, ez egy igen érdekes felvetés. Még soha nem gondolkodtam el rajta ennyire konkrétan, de futólag már felmerült bennem.

Esetleg jó alaptéma lehetne egy újabb IC szösszenethez a főoldalra, nem? ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4968 Dátum: 2017. Április 13., 07:33:12 »
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Tetszett a BA sztori és tényleg érdekes, hogy annak idején milyen és mekkora volt a Marvel univerzum. És hogy hogyan beszéltek benne :) Stan és a kortársai archaikusabbak, mint Tinódi Lantos Sebestyén. Ez a stílus még a hetvenes években is kitartott, érdekes lenne összeszedni, hogy hol mikor kopott el. Pl a Hulk #181 kb ugyanilyen, az első "új" X-Menekben szórványosan, aztán pl a Főnix halála (1980) már teljesen modern nyelvezetűnek mondható. Talán Byrne, aki "modernül" is rajzolt, irtotta ki végleg mint társszerző?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4967 Dátum: 2017. Április 12., 21:07:53 »
Oltalmazók 11.: Tetszett ez a történet. Az érdekes volt, hogy a Bosszú Angyalaival párhuzamosan kezdődött a történet, és ebbe a részben pedig már csak az Oltalmazókon volt a hangsúly. A Bosszú Angyalai pedig mondhatni kimaradtak.

Bosszú Angyalai 56 + Különszám 2.: végül elolvastam egybe. Nem semmi, hogy micsoda érdekes történetek alakultak ki. Kapi tényleg megtette volna azt, ami helytelen volt. És persze volt benne némi zavar, de végül aztán minden kiderült.
Érdekes, hogy a klasszikus történetekben sok karakterek helyzete későbbiekben mennyi minden megváltozott. Pl. Kang, Immortus, Rama-Tut, aztán Bucky Barnes, és végül pedig Seregély és Sólyomszem kapcsolata. Ami azért érdekes, mert ezekben a klasszikus időkben persze úgy volt, ahogyan. És évekkel később néhány ellenmondások is keletkeztek. Amit persze most nem fogom részletezni, mert ez már túl nagy spoiler lenne. kb. egyelőre ennyi.

És micsoda véletlen, a Bosszú Angyalai 57-58-as számok szintén olvasható magyarul: a Vízió sztori. Érdekes, hogy az 56-osban akkor még nem is volt róla szó. Jó olvasni ilyen-olyan klasszikus történeteket válogatva. :)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 12., 22:07:19 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4966 Dátum: 2017. Április 11., 13:41:43 »
Az évek és a rutin... :badteeth:
Mármint az írói?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4965 Dátum: 2017. Április 11., 10:36:06 »
Az évek és a rutin... :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4964 Dátum: 2017. Április 11., 09:02:46 »
Végig tele akcióval! Semmi negatívot nem tudok mondani!
Nagyon helyes!  ;D
És egy hónap múlva még egy kicsit hozzáteszünk ehhez a történethez, némileg meglepő módon.  ;)

De azért az érdekelne, hogy mi a véleményed a párviadalokról? Mert azért lássuk be, nem mindenhol volt egyenlő erő küzdelme, mégis az új Angyalok nyertek. Szóval?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4963 Dátum: 2017. Április 11., 08:36:35 »
Üdv! Köszi a  Bosszú Angyalai v1 2. évszámot, Farek, Genzo!! :worship: :worship:
Egyszerűen lenyűgöző zseniális rész volt méltó a 2. éves különszámhoz!!!
Végig tele akcióval! Semmi negatívot nem tudok mondani!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4962 Dátum: 2017. Március 29., 10:29:46 »

Kicsit hiányos a történelmi ismeretem, mi is történt Ricsivel?  :badteeth:


Elment a szent földre.  :badteeth: Arra én is emlékszem, hogy mennyire meglepődtem középsuliban, hogy mennyire kevés ideig uralkodott. Négy év talán, valahogy így.

Amúgy az Oltalmazónak a Pókemberrel közös története is hasonlóan varázslatos volt.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4961 Dátum: 2017. Március 29., 10:00:20 »
Bár, a varázslat miatt gondolom, hogy nem a hagyományos csihi-puhi történetekkel operáltak.  :)
Igen, valószínűleg ezért volt a csapatban Hulk is, mint nagy "varázsló".  :D Egy csapásra el tudott tüntetni bármit és bárkit.  ;D  :m-hulk:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4960 Dátum: 2017. Március 29., 09:57:50 »
Oltalmazók Vol1 11.

Sajnos Valkűrnél megint az volt az érzésem, hogy vele is csak többen voltak. Mintha csak azért kellett volna, hogy meglegyen a létszám vagy valaki képviselje a gyengébbik nemet is, aki kiragadta a lelkét a Limbóból.


Jó volt látni, hogy a Fekete Lovag megtalálta a helyét és az idejét is az idővonalban, azonban a kiváló műszaki ismeretekkel rendelkező Dane Whitman valószínűleg gyenge lehetett történelemből, ha abban reménykedett, hogy sokáig fog Oroszlánszívű Richárd mellett szolgálni.   :-\

Na igen, valahogy Valkűrt nem igazán tudták kihasználni, legalábbis az általam ismert pár történetben. Pedig lettek volna benne mélységek. (Melyekből párat valószínűleg Sólyomszem is szívesen megismert volna...  :hehe:)

Kicsit hiányos a történelmi ismeretem, mi is történt Ricsivel?  :badteeth:

János pap, óriás gnómok? Csak én érzem, hogy kissé röhejes lett a befejezés? :badteeth: Amúgy eddig a részig végig tetszett...
Hát, az Oltalmazóknak már csak ilyen fura történeteik voltak... :) Igazából nem nagyon ismerem a csapatot és a sztorijaikat, szóval nem tudnám megmondani, hogy ez mennyire szokványos. Bár, a varázslat miatt gondolom, hogy nem a hagyományos csihi-puhi történetekkel operáltak.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4959 Dátum: 2017. Március 28., 07:39:15 »
Üdv! Köszi az Oltalmazók 11. részét, Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
János pap, óriás gnómok? Csak én érzem, hogy kissé röhejes lett a befejezés? :badteeth: Amúgy eddig a részig végig tetszett...

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4958 Dátum: 2017. Március 26., 16:10:05 »
Oltalmazók Vol1 11.

Remek befejezést kapott Fekete Lovag megmentése, akit nem is olyan értelemben kellett kisegíteni a bajból, ahogy azt Dr. Strange gondolta. Persze, ehhez kellett Merlin varázslata is.

Namor most nagyot alkotott, nélküle nem sikerült volna kivívni a győzelmet. Mikor a gnóm belökte a vízbe, már tudtam, hogy nyert ügye van.

Sajnos Valkűrnél megint az volt az érzésem, hogy vele is csak többen voltak. Mintha csak azért kellett volna, hogy meglegyen a létszám vagy valaki képviselje a gyengébbik nemet is, aki kiragadta a lelkét a Limbóból.

Sólyomszem talán most jött rá, hogy igazából az Angyalokhoz tartozik. Bár most egyedül szeretne boldogulni, de mint tudjuk, ez nem fog sokáig tartani.

Jó volt látni, hogy a Fekete Lovag megtalálta a helyét és az idejét is az idővonalban, azonban a kiváló műszaki ismeretekkel rendelkező Dane Whitman valószínűleg gyenge lehetett történelemből, ha abban reménykedett, hogy sokáig fog Oroszlánszívű Richárd mellett szolgálni.   :-\

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4957 Dátum: 2017. Március 14., 21:00:23 »
Bosszú Angyalai/Oltalmazók: tetszett ez a crossover. A szokásos szuperhős összecsapás és végül minden kiderül, hogy ki irányította a szálakat. Nekem nagyon tetszenek ezek a klasszikus történetek. Bár egy még hátra van ha jól sejtem, az Oltalmazók 11-es. Legalábbis a Bosszú Angyalai 118. végén az van említve.

Bosszú Angyalai 56.: Ezt még nem olvastam el, de megvárom a különszámot és akkor majd egybe fogom elolvasni.

Nyugati Part Bosszú Angyalai v2 36.: Sólyomszem és Seregély kapcsolata nagyon rosszra fordult. Bár az elhangzottakban sok ellentmondások is vannak. Pl. Sólyomszem minibe Clint is olyasmit csinált, mint Bobbie a Fantomlovassal. És Clint persze úgy kezeli, hogy ez nem jó, holott ő is tett olyant, ami helytelen volt. Hát erre az a logikus válasz, hogy az írók azt írnak, amit akarnak. De ez egy teljesen más kérdés.

Bosszú Angyalai kontra: tetszettek ezek az egy részes különálló történetek. Olyan, mint a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai, mivel azokban is minden rész különálló.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4956 Dátum: 2017. Március 14., 08:26:40 »
Örülök, hogy vége lett ennek a történetnek. Remélem a folytatás kicsit színvonalasabb lesz!
Hát, a 38. rész elég gyalázatos... de utána jó időszak jön, jó történetekkel.

Hang eredete meg... kicsit savanyúbb, kicsit sárgább, de mégis csak a mi szupergonoszunk. :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4955 Dátum: 2017. Március 14., 07:38:44 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 36. részét Farek, Peter P. !!! :worship: :worship:
Ahogy mondod Farek, Hank nem kicsit volt túlfejlesztve ebben az epizódban. Már-már idegesítő szinten. Persze megértjük, hogy nem akarták megölni az egyik főszereplő karaktert, de ezzel szinte majd kiherélték a csapat többi tagját a tehetetlenségük miatt. A Hang röhejes háttér története meg csak hab a tortán. :hehe:
Örülök, hogy vége lett ennek a történetnek. Remélem a folytatás kicsit színvonalasabb lesz!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4954 Dátum: 2017. Március 13., 12:22:43 »
Pym leginkább az írók kegye miatt ilyen ügyes. Seregély helyében nem csak mondtam, hanem simán eltörtem volna a nyakát, oszt' jó napot! :)
Holdlovag, pontosabban Khonshu csele valóban jó volt. :)
Clint és Bobby bejelentése valóban derült égből villámcsapás, de ők már csak ilyen szenvedélyesek. Bár hogy Clint miért ül a magas lovon, azt a nemrég honosított Sólyomszem mini 2. részének vége (és Hangtompító megölése...)  után nem igazán értem... :S
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4953 Dátum: 2017. Március 12., 22:12:31 »
NYPBA Vol2 36.

Pym ügyesen felvette a harcot a csapattársaival és a szerencse is vele volt. Bár Darázs meglepte, így is remekül küzdött, jár neki az elismerés.
Azért az nem volt semmi, ahogy Maria elintézte a gonosztevőket. Vajon hányas szintű telepata lehet?

Szerintem Holdlovag végül megmentette volna Hanket. A csele nagyon jó volt, simán átverte vele Tigrát.

Clint és Bobby ezt csak úgy bejelentették mindenki előtt? Ilyen hirtelen? Azért még beszélhetnének a témáról egy kicsit.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4952 Dátum: 2017. Február 22., 00:07:08 »
Igen. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető ratij

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4951 Dátum: 2017. Február 21., 22:53:48 »
Üdv!
A The Avengers: The Korvac Saga sztorit mikor tervezitek honosítani? Egy fórum hozzászólásban valahol 2016-ban 1-2 éves határidőt olvastam.  ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4950 Dátum: 2017. Február 14., 08:55:44 »
Nem volt rossz ez a történet, de ha én találnék ki effélét inkább úgy alakítanám, hogy vissza térbe a jelenbe gyökeresen megváltoztatná az addig ismert megszokott dolgokat és egy alternatív univerzumot hozna létre.Teszem azt életbe marad Bucky, mert Kapi a barátja elvesztésén érzett pillanatnyi érzelmi kitörésén mondjuk ott helyben megöli Zémót. Ja, azt mondanom sem kell, hogy a mostani polgárháborús időszakban képzelném el.Mármint időben innen indulna a sztori.
Hm, nem rossz elképzelés... ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4949 Dátum: 2017. Február 14., 07:50:41 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 56. részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Nem volt rossz ez a történet, de ha én találnék ki effélét inkább úgy alakítanám, hogy vissza térbe a jelenbe gyökeresen megváltoztatná az addig ismert megszokott dolgokat és egy alternatív univerzumot hozna létre.Teszem azt életbe marad Bucky, mert Kapi a barátja elvesztésén érzett pillanatnyi érzelmi kitörésén mondjuk ott helyben megöli Zémót. Ja, azt mondanom sem kell, hogy a mostani polgárháborús időszakban képzelném el.Mármint időben innen indulna a sztori.
Szerintem sokkal több volt ebben a történetben amitől akár az egész marvel univerzumot megrázó esemény lehetett volna, mint a mutánsvilág, vagy a regisztrációs törvény és az azt követő események.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4948 Dátum: 2017. Február 12., 22:18:08 »
Örülök, hogy tetszett. És igen, érthető Kapi bizonyosság keresése. Más dolog, hogy Ftum időgépének igénybevétele azért nem egy átlagos megoldás. :) Jó, mondjuk Kapi sem egy átlagos alak. :D

És igen, a jelenlegi történtek és retcon fényében külön furcsa ezt látni. Bár én például ehhez nem nyúltam volna hozzá, bármennyire is jó történetek születtek utána Bucky-val.

Szegény Janetet meg ne bántsd, nem szép dolog a kisebbet. Pláne, ha csak darázsméretű.  ;D Különben is... de erről majd később.

A folytatás szerintem igen érdekes lesz, ráadásul utána lesz még egy ráadás is hozzá. De ennyire nem is rohanok előre.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4947 Dátum: 2017. Február 12., 21:29:47 »
BA Vol1 056.

Megértem Kapit, hogy bizonyosságot akar a legjobb barátja haláláról, hiszen a remény hal meg utoljára. Nagyon érdekes, hogy a történet nem hagy kétséget afelől, bizony szegény Bucky tényleg meghalt. Azok az olvasók, akik a megjelenésekor olvasták a füzetet vajon mit szóltak volna, ha közlik velük, hogy sok-sok évvel később Kapi hű társa visszatér, sőt, át is veszi Steve helyét?

Ami még nagyon tetszett, az Zémó állandó meglepődése és eszmefuttatása arról, hogy több Amerika Kapitány létezik egyszerre.  :lol:

A "bájos Janet"-t jól valagba rúgtam volna, mikor a csapat visszatért a múltból. Annyira aggódott értük, hogy el is aludt és ezzel veszélybe sodorta az életüket és az egész idővonalat.

Kíváncsian várom a történet folytatását.  :cool:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4946 Dátum: 2017. Január 10., 09:00:31 »
Aranyos volt ez kis szösszenet! Vasember jól megkapta a végén... :hehe:
Na igen. Remélem, van komoly létfenntartó és tisztító rendszer a páncéljában, különben igen bűzösen kerülhetett be a melegre...  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4945 Dátum: 2017. Január 10., 07:55:58 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai kontra 2.részét,Farek,Genzo!! :worship: :worship:
Aranyos volt ez kis szösszenet! Vasember jól megkapta a végén... :hehe:

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4944 Dátum: 2017. Január 04., 11:41:12 »
Köszönöm az új Bosszúangyal füzetet, várom a folytatást  :D
BUÉK!
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Markuskuska

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4943 Dátum: 2017. Január 04., 11:39:58 »
Üdv mindenkinek!

Nemrég találtam rá erre a remek oldalra, ahol a Bosszú Angyalai és a hozzáköthető képregények olvasási sorrendje található meg.

http://avengerschronology.blogspot.hu/

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4942 Dátum: 2016. December 24., 10:09:48 »
Boldog Karácsonyt minden Olvasónak! Az Úr a Bosszú Angyalai vigyázzanak rátok!  :xmas:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"