Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 540420 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4941 Dátum: 2016. December 21., 09:49:46 »
Köszönöm az infót!  ;D
Én még a Tél katonáját is csak két hónapja láttam és abban kellemeset csalódtam. A kissé átformált mai mozinézők számára igazított sztori is bejött, mert nem éreztem úgy, hogy gyereknek lennék nézve mint sok Marvel film esetében. (pl. Thor)
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4940 Dátum: 2016. December 20., 22:29:13 »
A film nagyon jó, de ott teljesen más a történet. A konfliktus kicsit erőltetett benne, de ettől függetlenül mind a látvány, a hangulat és a történet jó lett.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4939 Dátum: 2016. December 20., 17:17:46 »
Hali!
Most nyálaztam végig az Amerika Kapitány: Polgárháború füzeteket. Királyság! :worship: :worship:
Kérdés: a film lett ilyen jó? Érdemes egy próbát tenni vele?  :nemtudom:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4938 Dátum: 2016. December 13., 07:52:57 »
Üdv! Köszi az Angyalok v1 118. részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Lenyűgöző volt ez a rész! Dr. Strange  igazán nagyot alkotott.Wanda elszántságának is köszönhette eme nagyszerű győzelmet a Bosszú Angyal csapat!Azért kíváncsi lennék,hogy vajon a Szemlélő akkor sem avatkozott volna be csetepatéba ha az Angyalok mindannyian elbuknak?A Fantasztikusok esetében is beavatkozott,talán itt sem bírta volna megállni..
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4937 Dátum: 2016. December 12., 09:20:29 »
Vajon miért van az, hogyha egy másik dimenzióból származó szuper gonosz el akarja foglalni a mi dimenziónkat, akkor azt általában a földön keresztül szándékszik végrehajtani?  :)
Valószínűleg pont ugyanazért, amiért minden ellenség az USÁ-t, azon belül is főleg New Yorkot támadja meg. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4936 Dátum: 2016. December 11., 21:11:03 »
Sólyomszem v1 1-4.: tetszett ez a mini. Itt végül minden kiderült, hogy mi is történt valójában, ahogy a Bosszú Angyalai 239-ben is röviden összefoglalta Clint. Itt bizonyította Clint, hogy egyedül is tudott boldogulni, amikor gonosztevők ellen harcolt. Főleg Seregéllyel, aki mellette volt.

Később a Nyugati Parti Bosszú Angyalai sorozatban is végül eljutottak odáig, hogy Sólyomszem és Seregély kapcsolata is kezdet rosszra fordulni. Erről is volt sok utalás. Pl. karakterleírásban, Új Bosszú Angyalai kötetben.

Bosszú Angyalai-Oltalmazók crossover is nagyszerű. Ezt is el fogom olvasni és majd erről is írok véleményt. És persze várom az Oltalmazók 11-est is, ami még hátra van.
Ezer köszönet Fareknak és Genzonak a Sólyomszem miniért! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4935 Dátum: 2016. December 11., 20:59:03 »
Köszönet az Angyalok és az Oltalmazók közös kalandjának prezentálásáért.  :worship:
Vajon miért van az, hogyha egy másik dimenzióból származó szuper gonosz el akarja foglalni a mi dimenziónkat, akkor azt általában a földön keresztül szándékszik végrehajtani?  :)
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4934 Dátum: 2016. December 11., 15:24:21 »
BA Vol1 118.

Thor esetében már többször is megfigyeltem, hogy hoz egy elhamarkodott döntést, amit egy csapattársa elvet (jelenleg Dr. Strange), majd a következőkben végig neki ad igazat. Persze, ez csak erre a sorozatra igaz.

A Doki egyébként nagyon határozott volt. Kapit is simán lefokozta, aki ha fogcsikorgatva is, de belátta, hogy egy mágiával átszőtt idegen dimenzió, mégsem egy 2. világháborús lövészárok.

Loki szépen visszavágott Dormammunak, akinek van egy nővére? Szép kis rokonság lehet...

Nagyon jó volt ez a crossover, kíváncsian várom, hogyan mentik meg a Fekete Lovagot.

A borítón van egy elírás. Nem lehet, hogy a nyers változat került ki?

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4933 Dátum: 2016. December 09., 16:25:27 »
 :lol: :lol: :lol:

Basszus, komolyan rátették Hangtompítót egy felsőre? Mondjuk nem lehetett túl sok a jogdíja...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4932 Dátum: 2016. December 09., 15:51:44 »
A Tescoban van egy gyerek szabadidő felső és kivan rajta? A jó öreg Hangtompító! El is mosolyodtam, mikor megláttam. Mondom a páromnak:
Nézd, itt van egy képregény karakter, aki csak egy történetben szerepelt és rákerült egy pólóra!
Mire ő: Miért csak egyben?
Én: Mert beleesett egy nagy gyárkéménybe és meghalt.
Ő: Ó, jaj szegény! Ez durva!... Menjünk vegyünk pelenkát.  :lol:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4931 Dátum: 2016. November 30., 09:08:03 »
Kance kancov,magárahúzta és ....  :hehe:
Hülye!  :lol: :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4930 Dátum: 2016. November 30., 07:52:01 »
Üdv! Köszi a Sólyomszem v1 4.részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Szerintem nem mondok újdonságot ha azt mondom,hogy ennek a négyrészes mininek ez volt a legjobb része!Méltó lezárást láthattunk.Ha úgy vesszük Kereszttűz szinte előre látta az elkövetkező polgárháborút és annak a következményeit.(persze ez  Mark Gruenwaldot író/rajzolót dicséri)Nagyon tetszett Sólyomszem szabadulása!!(jó nem az,hogy agyba-főbe verte Seregélyt  :badteeth: )
Kance kancov,magárahúzta és ....  :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4929 Dátum: 2016. November 15., 09:52:30 »
Van olyan Hulk - Thor párbaj, ami eldőlt?
Legalább egyről biztosan tudok, és az fent van az oldalon is, a BA 2. sorozat 5. részében Hulk legyőzi, megveri Thort. De biztos volt más is, ahol eldőlt. De nyilván nem túl sok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4928 Dátum: 2016. November 15., 09:05:31 »
Van olyan Hulk - Thor párbaj, ami eldőlt?

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4927 Dátum: 2016. November 15., 07:51:56 »
Üdv! Köszi az Oltalmazók 10.részét Farek,Genzo!! :worship: :worship:
Nagyon jól megoldották az alkotók a két titán gigászi küzdelmét!Így nem esett csorba egyik hős renoméján sem.Na de most az egyesített hősök csapata Dormammu ellen? :badteeth: Szegény Dormammu... :hehe:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4926 Dátum: 2016. November 15., 07:39:51 »
Az Oltalmazók 10-es részében amikor Hulk elkapja Thor kalapácsát, aztán meg megpróbálja felemelni, csak engem emlékeztetett nagyon az első Bosszúállók filmből a Helibázison zajló harcra?  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4925 Dátum: 2016. November 01., 20:50:39 »
Golyósék látták őket lemenni a metróba, előresiettek a megfelelő megállóhoz, szereztek egy apácaruhát (meg egy kis széket), és csapdát állítottak ennyi idő alatt? Ez csak nekem nem jön össze?  :D Most meg majd végigcipelik őket a vállukon a városon...

Basszus, teljesen igazad van, ezt simán nem is gondoltam végig.  :omg:

Az még rendben, hogy Seregély megmagyarázza Clintnek, hogy miért nem takarít (ebben minden jó szerintem), de erre az íjász csak úgy belő egy termit nyilat? Tűzszerészekről még nem hallottak? Egyáltalán miből gondolták, hogy a csapda egy bomba? Várhatta volna őket a lakásban egy bérgyilkos is.

Ráadásul egy egész emeletet leomlasztott a robbanás, és a lány csak az 5/c-ben lakott. Honnan tudták, hogy a többi lakás üres stb.
Ööö... lásd, mint fent...  :badteeth: :omg:

Kapi feltűnése és elutasítása egyrészt érthető, másrészt ha meghal, akkor sokra megy a büszkeségével.

Egyébként örülök, hogy tetszik, még egy rész van hátra.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4924 Dátum: 2016. November 01., 09:04:51 »
Hát vicces rész volt. Golyósék látták őket lemenni a metróba, előresiettek a megfelelő megállóhoz, szereztek egy apácaruhát (meg egy kis széket), és csapdát állítottak ennyi idő alatt? Ez csak nekem nem jön össze?  :D Most meg majd végigcipelik őket a vállukon a városon... A szemüveges fickót sajnálom, akit Golyós kiütött a metrón, konkrétan vért hányt...

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4923 Dátum: 2016. November 01., 07:30:15 »
Üdv! Köszi a Sólyomszem v1 3.részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Azt hiszem Golyós indulhatna a leghülyébb jelmez tulajdonosa versenyen és gyanítom,hogy a dobogón végezne..  :hehe: Feltűnt,hogy Clint milyen magasröptű beszélgetésbe tud elegyedni Seregéllyel , lásd : "madáragyú"  :badteeth:
Aranyos volt,ahogy Kapival összetalálkoztak a metrón.Azt meg borítékolni lehetett,hogy nem fogja elfogadni Steve segítségét.Minden elismerésem a két bérgyilkosnak,hogy eltudták intézni a két hőst!
Eddig magasan ez volt a legizgalmasabb fejezet!
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4922 Dátum: 2016. Október 29., 15:48:45 »
Sólyomszem Vol1 03.

Jó rész volt, de kicsit olyan érzésem volt, mintha az alkotókat sürgette volna a határidő és ezért nem dolgozták ki kellően a cselekményt.
Az még rendben, hogy Seregély megmagyarázza Clintnek, hogy miért nem takarít (ebben minden jó szerintem), de erre az íjász csak úgy belő egy termit nyilat? Tűzszerészekről még nem hallottak? Egyáltalán miből gondolták, hogy a csapda egy bomba? Várhatta volna őket a lakásban egy bérgyilkos is.

Ráadásul egy egész emeletet leomlasztott a robbanás, és a lány csak az 5/c-ben lakott. Honnan tudták, hogy a többi lakás üres stb.

A 14. oldalon Golyós 4 golyóról beszél, de a rajzon 5 van.  :lol:

Megértem, hogy Clint féltékeny Kapira, de pont az üldözés alatt bizonyosodott be, hogy Steve miért klasszisokkal jobb a harctéren. Vaktában előrerohant, majd fel sem tűnt neki, hogy a villámgyors Seregély lemaradt, mint a borravaló?

Amik nagyon jól el vannak találva, azok az ellenfelek. Golyós szövege néha már Pókembert utánozza, de kétségtelenül elmebeteg. Szegény utast jól fejbe verte a metrón.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4921 Dátum: 2016. Október 19., 21:57:41 »
Isten és a Bosszú Angyalai éltessenek sokáig, Skiyoker!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4920 Dátum: 2016. Október 18., 10:44:41 »
Miért japánban ez idő tájt kommunizmus volt? Szerintem ott is dübörgött a kapitalizmus,talán Amerika volt a legnagyobb felvásárlójuk műszaki iparcikkekben ,no mind egy ..
Ne felejtsd el, hogy ezt amerikaiak írták. Biztos így akarták szemléltetni, hogy mennyire rühellik őket a japánok...  :hehe:

Thor és Hulk összecsapására kíváncsi leszek,bár lehet,hogy a Kapi és Torpedó előbb ér oda és lebeszélik őket az összecsapásról.
Szerinted az olvasók mennyire szedték volna darabokra a szerkesztőséget, ha a várva várt nagy csata helyett egy békés beszélgetést kapnak?  :badteeth: :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4919 Dátum: 2016. Október 18., 08:51:24 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 117.részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Na egy picit reménykedtem,hogyha elérünk Kapi bunyójához akkor legalább ő kezdeményez egy beszélgetést,hogy miért is harcolnak egymás ellen.Viszont  az egyik japán polgár beszólásától hülyét kaptam: itt nincs szükségünk imperialistákra?! Miért japánban ez idő tájt kommunizmus volt? Szerintem ott is dübörgött a kapitalizmus,talán Amerika volt a legnagyobb felvásárlójuk műszaki iparcikkekben ,no mind egy ..
Thor és Hulk összecsapására kíváncsi leszek,bár lehet,hogy a Kapi és Torpedó előbb ér oda és lebeszélik őket az összecsapásról.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4918 Dátum: 2016. Október 17., 08:40:12 »

Kapi és Torpi csatájában inkább a párbeszédek emelkedtek ki. Bár az nem volt semmi, ahogy az "eszmék bajnoka" meglepetést emleget ott, mikor sportszerűtlenül képen törli Atlantisz hercegét a pajzsával. Hiába, minden csak nézőpont kérdése.  :lol:
Na igen. Bár Namor biztosan meglepődött. :)

EgyébkéntNaptűz közbeavatkozása szerintem is teljesen érthető. Való igaz, hogy a két hős csak úgy bedzsesszelt a hazájába és vad harcba kezdtek, és azt se mondták, fapapucs. Szóval abszolút megértem. De azért azon besírtam, hogy Namor a kis szárnyas bokáival hogy kerülgeti a mutáns lövéseit. És még hivatkozik is a kis bokaszárnyaira...  :lol:

Ahhoz képest, hogy Bajvívó és Valkűr két igen periférikus karakter, egész pofás kis harcot hoztak ki velük. És igen, Bajvívó valóban jobb a karddal, Fekete Lovagon innen nem nagyon ven neki méltó párja.

Azt viszont nem értem, hogy Naptűz mikor lett "szupergonosz"? Oké, hogy ekkoriban még nagyon nacionalista és Amerikát különösen utálta, de sosem akart olyat tenni, ami miatt így kellene nevezni.
Gondolom, kellett a figyelemfelkeltés a borítóra, azt meg mégsem írhatták, hogy melyik szuperhős avatkozik bele, mert akkor az nem ébresztett volna feszültséget az olvasókban a borítók láttán. :)
Különben is, szembe mert szállni Amerika Kapitánnyal. Az a minimum, hogy egy amerikai képregényben ezért szuperbűnöző lesz.  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4917 Dátum: 2016. Október 16., 11:08:51 »
Köszönet az ereklyevadászat folytatásáért. A Valkűr vs. Bajvívó meccs elég egyértelmű volt. Lassuk be Valűr egy asgardi, míg Bajvívó "csak" egy nagyon jól képzett ember. Azért az megjegyzem, hogy Bajvívó számomra mindig is egy szimpatikus csirkefogó volt, de most ez kevés volt.

Kapi vs. Namor (vs. Naptűz): Fura választás volt Kapitól, hogy pont oda menjen, ahol nem szeretik. De látszik, miért ő vezeti az Angyalokat. Ő volt az, aki harc közben is józanul tudott gondolkodni és hajlamos volt belegondolni, hogy mi van, ha ők maguk tévedtek (tudom, Kapit előszeretettel ikonizálták ekkoriban, de akkor is). Azt viszont nem értem, hogy Naptűz mikor lett "szupergonosz"? Oké, hogy ekkoriban még nagyon nacionalista és Amerikát különösen utálta, de sosem akart olyat tenni, ami miatt így kellene nevezni.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4916 Dátum: 2016. Október 15., 20:54:23 »
BA Vol1 117.

Az eddigi 2 legérdekesebb párbajt láttuk szerintem.
Valkűr az a karakter, akivel általában nem nagyon tudnak mit kezdeni az írók (most legalább jól volt megrajzolva), de ebben a füzetben azért sikerült egy kis életet lehelni belé. Bajvívó kétségtelenül jobban bánik a karddal, látszik, hogy képzettebb harcos, de a szerencse elpártolt mellőle. Egyébként én azt hittem, hogy az amerikai tulajdonos valójában egy német, csak így próbált elrejtőzni.

Kapi és Torpi csatájában inkább a párbeszédek emelkedtek ki. Bár az nem volt semmi, ahogy az "eszmék bajnoka" meglepetést emleget ott, mikor sportszerűtlenül képen törli Atlantisz hercegét a pajzsával. Hiába, minden csak nézőpont kérdése.  :lol:

Azért egy ilyenért Arany János Toldija simán kitekerte volna a nyakát.  ;)

Nem csoda, hogy Naptűz közbeavatkozott, hiszen a két hős összecsapása alatt csak úgy hullottak szegény civilek, mint a legyek.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4915 Dátum: 2016. Október 04., 13:42:51 »
Mi van a klónommal?  :)
Inkább nem mondanám el. Nem akarlak elkeseríteni.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4914 Dátum: 2016. Október 04., 12:39:48 »
Kivéve, ha utána nem hozatta ki a fickót, aki azóta is ott van...
Mint Peter Parker klónja?  :lol:

Mi van a klónommal?  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4913 Dátum: 2016. Október 04., 10:56:33 »
Lehet, hogy pont mellé esett.  :D
Te nyertél.  :worship: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4912 Dátum: 2016. Október 04., 09:41:42 »
Kivéve, ha utána nem hozatta ki a fickót, aki azóta is ott van...
Mint Peter Parker klónja?  :lol:


Lehet, hogy pont mellé esett.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 04., 10:56:18 írta Farek »