Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 549972 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4761 Dátum: 2016. Február 17., 09:55:34 »
Skiyoker:

Idézet
És ha még belehet szállni a kedvenc hős témába...
Persze, ebbe mindig be lehet szállni. :) Valóban, ha azt nézzük, tulajdonképpen Jarvis Bosszúangyal a legrégebben, ráadásul láthattuk a 201-es vagy 202-es részben, hogy az akciótól sem ijed meg. És hamarosan ismét láthatjátok... ;) És valóban, az ő elhivatottsága, még a hatalmas vereségek és verések után is, amit kapott, lenyűgöző.
Thanos pedig - ha jól írják - valóban az egyik leglenyűgözőbb gonosztevő. Párját ritkítja. Akár szó szerint is. :)

Jimmy Star:

Bár én jellemzően a Bosszúangyalok és ellenségeik területén gondolkodtam, de nem baj az sem, hogy te egy kicsit kitágítottad a terepet. :)
Idézet
Herkules: erős, nem öregszik és a leírás szerint férfiúi képességei legendásak, tehát példaképnek sem utolsó.:).
Na igen, abszolút példakép mindenkinek.  ;D

Zöld Manó nem volt rossz, de engem annyira pofánvert, hogy évtizedek után visszahozták, mert ugyan felnyársalta, halálra szúrta a röpdeszkája, de szerencsére jobban lett...  :-\ :rolleyes:
Ráadásul megpróbálták visszamenőleg megmagyarázni, hogy Peter életének szinte minden sorscsapása mögött ő volt. Hagyjuk már. És éppen ezért én nem tudom őt már komolyan venni a jelenlegi történetekben, mert innentől hiteltelen.
Venom nekem eléggé túllihegettnek tűnik, bár az elején még jó volt.


És hogy visszakanyarodjunk a nyugisokhoz is, hamarosan elválik a matéria a víztől, ahogy kifinomult körökben mondani szokás, és meglátjuk, hová fejlődik Bobbi, Sólyomszem és Fantomlovas szokatlan "édes"hármasa.

SithLord:
Idézet
Ha Seregély nem ébreszti fel ezt a mutálódott előembert,akkor tulajdonképpen egész nap csak alszik? Amúgy meg senki sem vesz észre egy ekkora monstrumot?! :badteeth:
Ööö... igen.  :badteeth:

Blue S:

Idézet
Ha jól tudom szegény Yetrigar ezután a Barlangba kerül, ahonnan többé nem szabadul.
Én erről egyáltalán nem tudtam, soha előtte vagy utána nem hallottam róla, szóval köszönöm a plusz információt.  :worship:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4760 Dátum: 2016. Február 16., 14:30:10 »
NYPBA Vol2 032.

Seregély jó nyomon haladt, de nem vett számításba minden lehetőséget. Ez egyébként jellemző a hősökre, hogy sokszor úgy gondolnak az ellenfeleikre, mint átlagemberekre. A mágikus és spirituális lehetőségeket figyelmen hagyják.
Mindenesetre Tigrának már kezd feltűnni a viselkedése és hogy el-eltűnik csata közben.

Darázsnak igaza van abban, hogy van pár furcsaság a csapat körül, de körülnézhetne otthon is, látva a párhuzamosan futó másik BA címet.

Ha jól tudom szegény Yetrigar ezután a Barlangba kerül, ahonnan többé nem szabadul.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4759 Dátum: 2016. Február 16., 09:00:36 »
Üdv! Köszi a Nyugisok v2 32.részét,Farek,Peter P. !! :worship: :worship:
Ha Seregély nem ébreszti fel ezt a mutálódott előembert,akkor tulajdonképpen egész nap csak alszik? Amúgy meg senki sem vesz észre egy ekkora monstrumot?! :badteeth: A Fantomlovas szálat pont így képzeltem el.
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Jimmy Star

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4758 Dátum: 2016. Február 16., 03:27:55 »
Köszönet az újabb honosításért!

A "játék" kapcsán:

Nehéz dönteni, hisz egy rakás hőst vonultattak fel az évtizedek során:).

Pozitív szereplők közül:
Én kedvelem a Kapitányt annak ellenére, hogy lehetőségeihez mérten olyan erős ellenfeleket győz le, ami már nevetséges...még a képregények világában is. Igaz, volt hogy úgy győzött le egy sokkal erősebb lényt, ami ebben a világban még hihető is.
Úgy rémlik, hogy Pókembert felülmúlja, ami szintén nem hihető, harcművészet és taktikai érzék ide, vagy oda.
Szimpatikus benne, hogy a leglehetetlenebb helyzetben sem adja fel (bár az egyik különszámban Sólyomszem is felértékelődött).

Pókember: néha már túl szerencsétlen a magánéletben, de így legalább nincs fényévnyi távolság közte és az átlagember között, sőt, lehet az átlagember is jobb helyzetben, mint ő. Képességei tetszenek, sok mindenre alkalmassá teszik, de kellően nagy létszámú nem szuperbűnözők is tudnak neki nehézséget okozni, ami szintén jó, nem kell mindig egyre erősebb bűnözőket felvonultatni+ sokszor van szüksége találékonyságára is a győzelemhez. Egyszerre humoros és érett, komoly+ soha nem adja fel.
Az emberi élet tisztelete nagyon pozitív erénye, de az, hogy életveszélyben is így van, már inkább szánalmas (tehát, hogy nem szupererejű bűnözők ellen akkor is visszafogja magát. Pl. amikor a Vezér majdnem megölte, csak betoppant a felesége. Úgy rémlik nem tudta mindkét karját használni, de akkor is...

Ez a 2 kedvenc, de akadnak még jók szép számmal, pl.:

Thor: róla nem tudok sokat írni, nemeslelkű, hatalmas harcos, bár nem a legszínesebb karakter, az biztos.

Vasember: nincs képessége, viszont így is nyerő. Nekem kicsit felturbózott Batman- koppintásnak tűnt, de azon túl, hogy gazdagok, különleges képességek hiányát technikai eszközökkel (Batman harcművészettel is) pótolják  és civilben megy a playboy-image, nem sok közös vonásuk van. Valaki említette, hogy Holdlovag inkább a koppintás.

Holdlovag: Őt is kedvelem, érdekes személyiség és rejtélyes, talán nem annyira, mint amilyennek tűnik, kaphatna nagyobb szerepet+erőt.

Herkules: erős, nem öregszik és a leírás szerint férfiúi képességei legendásak, tehát példaképnek sem utolsó.:). Más kérdés, hogy természete nem  legszerencsésebb másokra nézve.

Namor: nagyképű, de helyén van a szíve és becsületes, egyes részekben egész józanul tudott viselkedni.

Hank: sokszínű, érdekes karakter, aki több megbecsülést érdemelne (másoktól és önmagától is), mint amennyit kap.

Dane-t is kedvelem, de helyenként inkább vicc kategória. Nem vetheti be az ébenpengét teljes mértékben, és még vigyáznia is kell vele. Pl. amikor levágta magáról az egyik robot karját. Vigyázni kellett, nehogy egy kicsit is megvágja magát (jó, persze átok nélkül is érdemes az embernek vigyáznia).

Fenegyerek: azért amikor megverte Pókembert...értem én, hogy Pókember vadul csapkodott, nem volt teljesen önmaga, de azért...furcsa, hogy van, mikor egy nagyobb zaj összezavarja érzékeit, máskor a legzajosabb csatában is gond nélkül helytáll.

Megtorló: a rendcsináló hős. Ő az, aki mindig jól jönne, de a valóságban tudjuk, hogy nem kivitelezhető...

Az X-ekért nem vagyok oda, talán Rozsomák érdekesebb közülük.


Negatív karakterek:

Vészmanó: amit más is írt, egyre több a titok. Emellett nagyobb játékosnak tűnt, mint egykor Norman (aki szintén a kedvencek közé tartozik). Nagy szerencséje Pókembernek, hogy sosem tudta meg titkát a Vészmanó. Szeretem azokat a karaktereket, akiknek van ugyan képességük (ha más nem, erő), de azt kiegészítik eszközökkel.

Vezér: stílusos, ő is nagy játékos és termete ellenére fürge. Azért vicces az a nadrág, meg hogy tökbombát tud visszaütni a botjával.

Zöld Manó: erőben megközelíti Pókembert, a titok ismerete pedig - elmeállapota miatt is - igazán veszélyessé teszi. Állítólag most már a Marvel egyik legzseniálisabb gonosztevője. Ezt én nem követem, de azért 26 év után visszahozni valakit, miközben már egy különszámban, mint halottat szerepeltették, nem a legjobb. Ennél rosszabb, hogy kiderült, sokkal több - Pókembert érintő - negatív fejleményben volt benne a keze, mint azt korábban hinni lehetett (nyilván átírták a sztorit utólag).

Kraven: módszeres, bár hibbant.

Venom: amit Pókember tud, azt ő is, ugyanúgy, vagy még jobban is. Bár ő nem velejéig gonosz, ami szimpatikusabbá teszi.

Jameson: igazi humorforrás, valójában egy nevetséges alak, ennyire sötét és gyűlölettel teli ember kizárt, hogy legyen, akit ennyiszer mentenek meg, az már csak nem fogja gyűlölni a megmentőjét. Egy részben még be is vallja magának, hogy csodálja.

Akadnak még.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 16., 03:57:37 írta Jimmy Star »

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4757 Dátum: 2016. Február 14., 15:17:06 »
Köszönet az újabb Nyugis részért. Bobby idegei lassan felőrlődnek a Fantomlovas bosszújától tartva. Azt sem igazán tartom véletlennek, hogy miért pont Holdlovag próbál segíteni neki (vak vezet világtalant?) Jen és Hank újra összefutása még érdekes is lehet.

És ha még belehet szállni a kedvenc hős témába, ha Angyalok, akkor Jarvis (ha jól tudom, tiszteletbeli tag), mert ő az, aki miután mocskosul ellátták a baját, nem ment el valamelyik sarokba "gondolkodni" (nem egy hős játszotta el ezt kevesebb után is), hanem maradt, mintha mi sem történt volna.

A gonoszok közül nehéz lenne kedvencet választani, főleg ha sima "sablongonosznak" írják meg őket, de Thanos tényleg nagy király a badass részlegen belül.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4756 Dátum: 2016. Február 14., 14:14:08 »
Érdekes rész volt ez a szellemes rész is. Kíváncsi vagyok, hova vezetik ki ezt a szálat.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4755 Dátum: 2016. Január 15., 21:07:08 »
Ezen tudunk segíteni, ha gondolod. :D
Eh, nincs igazán rá időm, az a baj. De azért köszönöm.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4754 Dátum: 2016. Január 15., 20:21:12 »

KiD: Igazából - bár csak csendben súgom meg - én nem olvastam She-Hulk sorozatokat. A karaktert leginkább csak a csapatképregényekből (Bosszú Angyalai, F4) ismerem. Meg persze személyesen.  ;D


Ezen tudunk segíteni, ha gondolod. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4753 Dátum: 2016. Január 15., 09:10:58 »
Jah és Amazon a legjobb. Mindenben.  :worship:  ;D
Az én nyelvemen beszélsz  :brow:

KiD: Igazából - bár csak csendben súgom meg - én nem olvastam She-Hulk sorozatokat. A karaktert leginkább csak a csapatképregényekből (Bosszú Angyalai, F4) ismerem. Meg persze személyesen.  ;D

Garrido:A 3 what if távolabbi terv. Illetve a v2 41-eshez igazából csak egy normális minőségű szkenn vagy digitális alapanyag kellene, hogy nekiessek a fordításának, mert azt még nem találtam.
A v1 29-eshez szintén kellene normális alapanyag, illetve az alaptörténet füzeteihez is, hogy elkészüljenek.
A v1 32-eshez meg az kellene, hogy először kikerüljön a Korvac saga. Ami tervbe van véve akár már 1-2 éven belül, de előtte idén még egy másik nagy klasszikust tervezek, szóval ez sem most lesz.

De megpróbálok utána menni az első kettő alapanyagainak, mert azok nem olyan borzasztóan sokfüzetes történetek.

"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4752 Dátum: 2016. Január 15., 08:41:48 »
A foglalási listán ott van még 3 angyalokat érintő What If, ezekre lehet számítani idén vagy távolabbi tervek? What If v1 29, 32, v2 41

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4751 Dátum: 2016. Január 14., 21:32:19 »
A második talán Amazon. Ezt nem kell magyarázni. :D
Nem, valóban nem. Illetve... MÁSODIIIIIIIK?!?!?! Magyarázd csak meg mégis???  :fatestapolo: ;D

Thanos meg tényleg kőkemény. Egy jól író Starling csodákra képes vele.

Hát ö... Inkább terelek... :D A Sensational She-Hulk akármelyik verziója nem játszik? Belőled kinézem. :P Mondjuk az első sorozatot olvastam, elég nehéz anyag, főleg mikortól Gerber kezébe kerül. Viszont az tetszett benne, hogy Shulki sokkal hamarabb volt Deadpool, mint maga Deadpool, már ami a képregényes öntudatot illeti. :D No meg Byrne jól rajzolja...

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4750 Dátum: 2016. Január 14., 21:25:52 »
Az Angyalok közül a kedvenc talán Rick Jones. Annyi minden történt vele mióta először összefutott Bruce Bannerrel, hogy az másnak egy életre is sok volna.
A gonoszok közül meg Norman Osborn. Pókember ellenségéből a Marvel univerzum egyik legzseniálisabb főgonoszává nőtte ki magát.
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4749 Dátum: 2016. Január 14., 20:26:51 »
A szelídebb, idealistább hősöket kedvelem. Tehát  Cap és nem Vas, Cyclops és nem Wolverine (bár itt sokat változtak a karakterek). A gonoszokat nem favorizálom, de Fatum néz ki a legjobban. (mondjuk lehetne nagyobb birtoka, mint Latvéria) Jah és Amazon a legjobb. Mindenben.  :worship:  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4748 Dátum: 2016. Január 14., 08:39:17 »
A második talán Amazon. Ezt nem kell magyarázni. :D
Nem, valóban nem. Illetve... MÁSODIIIIIIIK?!?!?! Magyarázd csak meg mégis???  :fatestapolo: ;D

Thanos meg tényleg kőkemény. Egy jól író Starling csodákra képes vele.

garrido:

Jó érzés, hogy a felsorolt történetek közül már több is fent van az oldalon. Az EW-re ne számíts, amennyit én olvastam belőle (keveset), abszolút kihagyható, talán az utolsó része még valamennyire rendben van, de azért meg nem éri meg. Igazából nagyon rühelltem ezt az akkortájt divatos "minden évben az annualokban legyen valami nagy crossover, hogy a hülyék mindet megvegyék" történeteket, amiket sok évig csináltak. Volt egy-két jó melléktörténet, de a fősztorik nem túl emlékezetesek. Ettől függetlenül lehet, hogy a TTF majd kikerül, de igazából nagyobb arra, hogy nem. Ami ilyenből a terveim szerint majd kikerül, ha kerül hozzá jó szkenn, az a Citizen Kang.

A három, itt még meg nem jelent történettel kapcsolatban... hm, hm...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4747 Dátum: 2016. Január 13., 20:08:21 »
Ki a kedvenc szupergonoszotok és szuperhősötök? És akár csak egy mondattal is megindokolnátok, hogy miért?

Az angyalok között természetesen Thor.
Gonoszok közül Thanos, Galactus és Hírnökei (Gabriel, Terrax, Morg), Túlontúli (a klasszikus).

A legjobb angyalokat is érintett crossoverek:
Avengers vs Defenders
Korvac Saga,
Galaktikus Vihar
Ostrom
Avengers vs Olimpiai Istenek
Contest Of Champion 2
(Evolutionary War,
The Terminus Factor)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4746 Dátum: 2016. Január 13., 17:51:50 »
Köszi már előre is az idei anyagokat! :) Egyben búék.

Kedvenc szuperhőst nem biztos, hogy tudnék mondani, annyi van. Talán leginkább Rozsomák, Pókember és Árnymacska. És Vadóc. És a Hulk. És Póklány. ... A lényeg talán, hogy jó írók sokáig tudjanak lekötni a karakter történeteivel.

A kedvenc gonosz könnyű, a Vészmanó. Egyrészt gyerekkor, másrészt szerettem, hogy mindig sokasodtak körülötte a titkok, ahelyett, hogy fogytak volna.

Ha konkrétan az angyalokban gondolkozunk, akkor a kedvenc angyalom Fekete Párduc, szimplán mert marha jól néz ki. A második talán Amazon. Ezt nem kell magyarázni. :D

Gonoszból természetesen Fátum, ha az angyalokhoz is számoljuk, ha nem, akkor meg ö... Zémó? Mondjuk. Az Ostrom miatt. A klasszikus angyal ellenfelek közül kevés tetszik igazán. Ja, igen és Thanos.


Na, hogy legyen egy kis élet a fórumon a holtidőben is, ezért feltennék nektek, nyájas olvasóknak pár kérdést.

Ki a kedvenc szupergonoszotok és szuperhősötök? És akár csak egy mondattal is megindokolnátok, hogy miért?
Valamint melyik a kedvenc szuperhős jelmezetek/páncélotok/egyéb viseletetek?

És szólnék valamennyit az idei évi tervekről is. A terveim szerint folytatjuk a keleti és a nyugati parti Angyalok kalandjait is. Persze ez attól is függ, hogy melyik beírónak mennyi otthoni/iskolai/munkahelyi feladata van (néha egyszerre mind). Éppen ezért az olyan esetekre, mikor nem készül el a soros füzet, igyekszem hadrendbe állítani a Marvel Kalandok Angyalait is, valamint egy-egy egyrészes történetet is (nyugi, nem reklámkiadványok  :badteeth: )
Továbbá - és ez most a nagy durranás - már elég jó előkészületi fázisban van egy régi, klasszikus Bosszúangyal történet, amit még az idén elkezdünk az oldalon.

Szóval ha rajtunk múlik, lesznek itt továbbra is Angyalok, a 12. évbe lépve is, szóval maradjatok csak velünk ezután is!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4745 Dátum: 2016. Január 13., 14:14:42 »
Na, hogy legyen egy kis élet a fórumon a holtidőben is, ezért feltennék nektek, nyájas olvasóknak pár kérdést.

Ki a kedvenc szupergonoszotok és szuperhősötök? És akár csak egy mondattal is megindokolnátok, hogy miért?
Valamint melyik a kedvenc szuperhős jelmezetek/páncélotok/egyéb viseletetek?

És szólnék valamennyit az idei évi tervekről is. A terveim szerint folytatjuk a keleti és a nyugati parti Angyalok kalandjait is. Persze ez attól is függ, hogy melyik beírónak mennyi otthoni/iskolai/munkahelyi feladata van (néha egyszerre mind). Éppen ezért az olyan esetekre, mikor nem készül el a soros füzet, igyekszem hadrendbe állítani a Marvel Kalandok Angyalait is, valamint egy-egy egyrészes történetet is (nyugi, nem reklámkiadványok  :badteeth: )
Továbbá - és ez most a nagy durranás - már elég jó előkészületi fázisban van egy régi, klasszikus Bosszúangyal történet, amit még az idén elkezdünk az oldalon.

Szóval ha rajtunk múlik, lesznek itt továbbra is Angyalok, a 12. évbe lépve is, szóval maradjatok csak velünk ezután is!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4744 Dátum: 2015. December 29., 08:44:34 »
Üdv! Köszi a  Ultron küldetést Farek,talgaby!!! :worship: :worship:
Uhh,ez jobban megülte a gyomrom,mint egy bejgli!! :badteeth: De a grafika legalább kárpótolt érte,az zseniális volt!!!
Köszönöm az egész éves Angyali munkátokat!!! :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4743 Dátum: 2015. December 24., 09:17:25 »
Kellemes, Békés Karácsonyt kívánok mindenkinek! :xmas: :sm-xmastree:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4742 Dátum: 2015. December 24., 08:56:07 »
Boldog Karácsonyt minden kedves Bosszú Angyalai olvasónak!  :xmas: :sm-xmastree: :m-cap: :m-vision: :m-hawkeye: :m-iron-man: :m-scarlet-witch: :m-she-hulk: :m-hulk:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4741 Dátum: 2015. December 15., 09:05:21 »
Nem, teljesen másról van szó. Ő csak egy nagy végső fegyvert keres, amiről senki nem tudja, hogy mi is az.

A végén Kapi előkerül...  :badteeth: Látom, lassan már deus ex machinai magasságokba emelkedik Rogers az olvasók szemében.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4740 Dátum: 2015. December 15., 08:38:20 »
Üdv! Köszi az Angyalok v1 296.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Hmm,szóval a Kangek fognak hőseink segítségére sietni..bár tuti,hogy a végén Kapi is előkerül majd! :badteeth:
A történet továbbra is igen szövevényes! Most akkor Nebula a Galaktus féle végső megsemmisítő fegyvert keresi?Vagy félreértettem és teljesen másról van szó?
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4739 Dátum: 2015. December 14., 16:31:03 »
Ez esetben a hozzászólásomat vegyük tárgytalannak. Bár az akkor is érdekes, hogy Nebula minek tart az Angyaloknak kiselőadást a terveiről, azon kívül,hogy 1. meglegyen az oldalmennyiség...
Na, igen. Megmondom őszintén, mikor csináltam a fordítást, akkor azért egy rakás dolog jutott eszembe, ahol ízekre lehetne szedni első blikkre a történet jó részét. Persze, nyilván mindent meg lehet magyarázni, de ha valamit már nagyon magyarázni kell, akkor már megette a fene...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4738 Dátum: 2015. December 14., 15:50:24 »
Ez esetben a hozzászólásomat vegyük tárgytalannak. Bár az akkor is érdekes, hogy Nebula minek tart az Angyaloknak kiselőadást a terveiről, azon kívül,hogy 1. meglegyen az oldalmennyiség 2. a nyájas olvasó is megértse mi folyik itt. Mondjuk az F4 történetnél pont azért nem működött a Bábos terve, mert csak a Professzort kerítette hatalmába és a "mész, oszt csinálod" elven dirigált.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4737 Dátum: 2015. December 14., 09:08:33 »
A megfejtés a rejtvényre (Mjölnir időutazóképességének az elvesztése): Thor 282.? Amiben Immortus is szerepel?

Azt hiszem, az. De biztosan nem tudom, mert nem olvastam, csak visszaemlékezéskben, például a Mindörökké Angyalok-ban. (Tényleg, azt a fantasztikusan jó történetet már mindenki elolvasta, ugye? UGYE????  :fatestapolo: )
És igen, most megnéztem annak a jegyzeteit, a 281-282-ben volt.

Ez az elmeirányítás mindig is egy érdekes kérdés, és igazából KiD mondta meg a tutit erre (meg minden másra is a képregényekben  :hehe: ): "Leginkább írófüggő." Sajnos az írók a legritkább esetben konzisztensek egymással, és sajnos minden kontinuitásszerető és - figyelő Busiekre esik legalább egy mindent szétbarmoló Bendis...  :dry:
De általában úgy vagyok vele, hogy ha jól írják meg a történetet, akkor könnyebben elnézem az abban szereplő logikai bakikat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4736 Dátum: 2015. December 13., 18:32:59 »
Köszönet a friss Bosszúangyal történetért. Érdekes Nebula elmeirányítása. Eddig ilyen esetben az irányítottak üres tekintetű félzombiként működtek. Itt viszont olyannyira maguknál vannak Angyalaink, hogy Druid még beszólogatni is tud Thornak (igaz, ő nyilván kisebb adagot kapott). Szerintem az ilyen elmeirányítás kellő akaraterővel feltörhető lenne, csak az a kérdés, hogy kiben van ez meg és persze hogy a Kangstreet Boys mennyire zavar be az egészbe.

Pont most került ki egy F4 rész, ahol a Bábos irányítja X Professzort. Szóval elég relatív, hogy milyen irányítás ellen milyen akaraterő az elégséges. Leginkább írófüggő. :D

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4735 Dátum: 2015. December 13., 13:37:25 »
Köszönet a friss Bosszúangyal történetért. Érdekes Nebula elmeirányítása. Eddig ilyen esetben az irányítottak üres tekintetű félzombiként működtek. Itt viszont olyannyira maguknál vannak Angyalaink, hogy Druid még beszólogatni is tud Thornak (igaz, ő nyilván kisebb adagot kapott). Szerintem az ilyen elmeirányítás kellő akaraterővel feltörhető lenne, csak az a kérdés, hogy kiben van ez meg és persze hogy a Kangstreet Boys mennyire zavar be az egészbe.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4734 Dátum: 2015. December 12., 21:54:56 »
BA Vol1 296.

Ez a füzet a fő cselekményszál mellett még nagyon sok apróságot hordozott magával, ami jóval megdobta az olvasás élvezeti értékét.

Például az első oldalon a nővérke nagyon el volt eresztve mellesleg.  :P
+ Jó volt a Superman-es utalás is a bámuló riporterek között.

A megfejtés a rejtvényre (Mjölnir időutazóképességének az elvesztése): Thor 282.? Amiben Immortus is szerepel?

Szegény Angyalokat csúnyán leigázta Nebula, kíváncsi vagyok, hogyan fognak ebből kimászni. Thornak valószínűleg kulcsszerep kell jusson, hiszen még a 3 Kang is vigyázni fog rá. Bár csodálkoznék, ha a jelen Föld Kangje nem tervezne valamit, ami végül csak az ő kezére juttatná a fegyvert.

Köszönet a honosításért!  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 14., 09:01:46 írta Farek »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4733 Dátum: 2015. December 01., 08:53:27 »
Ez nagyon lightos volt még egy kiadványhoz képest is.A grafika elment,bár mikor Hangya nassolni ment azt hittem,hogy egy gyerek oson az Angyalok házában...
Hát, sajnos most ezzel kellett beérni. Van még egy reklámkiadvány ínséges időkre, valamikor majd az is kikerül.  :badteeth:
És igen, ezek nem egy nagy durranások, de szódával (sok szódával...) elmennek.
Bevallom, némileg az én saram is, mert én is lusta voltam - többek között - és nem készültem egy MK Angyalokkal. De igyekszem pótolni a lemaradást.  :rolleyes:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4732 Dátum: 2015. December 01., 07:13:13 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai Taco Bell című történetet ,Farek,talgaby!!! :worship: :worship:
Ez nagyon lightos volt még egy kiadványhoz képest is.A grafika elment,bár mikor Hangya nassolni ment azt hittem,hogy egy gyerek oson az Angyalok házában...
Peter P. sikeres vizsgákat kívánok és mielőbb gyere vissza!!!  :badteeth: