Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 555505 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4641 Dátum: 2015. Július 14., 08:08:17 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 24.részét,Farek,talgaby! :worship: :worship:
Tényleg,már csak Hulk hiányzott ebből a történetből.Akkor semmi és senki sem maradt volna egyben! :lol:
Rozsomákot valahogy sejtettem... :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4640 Dátum: 2015. Július 13., 13:20:28 »
Örülök, hogy sikerül némileg pótolni a nyugisokat a kalandos Angyalokkal. Én szeretem ezeket a könnyed történeteket, ráadásul a következő résztől még viccesebb és szórakoztatóbb lesz (mert lássuk be, volt jó pár gyengus). Pókember meg... nos, felerősítették a vicces vonalát, a többit meg elhagyták. Hogy ez mennyire jó... nyilván ízlés kérdése. De megértem, ha annyira nem tetszik. Engem különösebben nem zavar, de nem vagyunk egyformát.

Hogy Peter P. mikor tér vissza a nyugatiakkal, az még kérdés, de azért nem maradtok Angyalok nélkül, mert megy ez, genzo gőzerővel dolgozik a keleti parti csapat kalandjain, és ki tudja, talán még némi visszatekintésre és meglepetésre is lesz idő... ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4639 Dátum: 2015. Július 13., 13:07:06 »
BA MK 24:

Most, hogy a nyugisok sorozat szünetel az MK gyorsabban halad. Bár az előbbit jobban kedvelem, de a Clint csapatának a hiányát valamelyest enyhítik ezek a bohókás kalandok.

Sajnos, Pókembert még mindig egy óvodás szintjén kezelik ebben a füzetben, de a többiek úgy-ahogy rendben vannak. Maga a bonyodalom sem rossz, simán megállná a helyét egy komolyabb hangvételű sorozatban is. A megoldás is elmés, a Gyűlöletkeltőnek egy AK-t kellett volna átalakítania.  :hehe:
A végén jó poén volt, mikor kiderült, hogy Rozsomákra nem is hatott a tudatmódosítás.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4638 Dátum: 2015. Július 07., 22:02:16 »
Remélem, így már elég kimerítő a válasz. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4637 Dátum: 2015. Július 07., 19:37:39 »
Valaki kérdezte korábban, hogy a keleti vonal melyik részénél alakultak a nyugati parti Angyalok. Nos, véletlenül belelapoztam a 246-os füzetbe, és ott Sólyomszem éppen felhívja Darazsat, hogy éppen újítják fel a kúriát, és hamarosan készen lesz. Szóval akkor. És utána a nyugati partiak első 4 részes minije játszódhatott a 247-250-es részekkel párhuzamosan, illetve kicsivel a 250-es rész előtt ért véget, mert abban már megjelenik a csapat és megemlítik, hogy nemrég győzték le Gravitont.
Az én voltam, szerintem.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4636 Dátum: 2015. Július 07., 14:08:23 »
Valaki kérdezte korábban, hogy a keleti vonal melyik részénél alakultak a nyugati parti Angyalok. Nos, véletlenül belelapoztam a 246-os füzetbe, és ott Sólyomszem éppen felhívja Darazsat, hogy éppen újítják fel a kúriát, és hamarosan készen lesz. Szóval akkor. És utána a nyugati partiak első 4 részes minije játszódhatott a 247-250-es részekkel párhuzamosan, illetve kicsivel a 250-es rész előtt ért véget, mert abban már megjelenik a csapat és megemlítik, hogy nemrég győzték le Gravitont.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4635 Dátum: 2015. Július 02., 12:00:55 »
BA Vol1. 290.:

Kapi felbukkanása szerintem szükségszerű volt, mert a csapat tagjai képtelenek voltak kiszabadulni és sajnos, a vezetőjük sem állt a helyzet magaslatán. Bármennyire is kedvelem Monicat, most elég gyengén teljesített és már a Fekete Lovag is egyre jobban kételkedik benne.

Azt gondolta, hogy Amerika Kapitány megoldja a problémát, de lássuk be, Kubik nélkül nem sikerült volna. Hatalmas arc a figura, egyből leszerelte a veterán hőst, nem kezdődött el a szokásos félreértésen alapuló harc.

Egyébként az Adaptoidnak feltett kérdések nagyon jók voltak. Tényleg, mi lett volna, ha a terve sikerül? Hogyan tovább? Tényleg szabad volt az akarata stb.

Számomra a legnagyobb meglepetést Torpedó okozta. A máskor forrófejű herceg nagyon tapasztaltan és összeszedetten viselkedett a fogságban. Sokkal érettebb magatartást tanúsítva, mint társai. Remek dialógusokat kapott.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4634 Dátum: 2015. Július 02., 09:25:00 »
Nagy durranás? Hm, valamilyen szinten igen. Bár azért annyira talán mégsem. De legalább a normálisnál hosszabb rész lesz :)

Hulk ereje meg... eh, a fene sem tudja. Nagyon írófüggő.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4633 Dátum: 2015. Július 02., 08:43:46 »
Én is várom!A 300-ban gondolom, valami nagy durranás lesz! Előjegyzés leadva. :)
Hyde pedig egyre erősebb, mert gondolom, fejleszti a szérumát. Valami 10-es kategóriában kezdte, most meg talán már a 75-ben van. Bár nemtom, hogy hogy muzsikál Hulk ellen. Marhára nem csípem Bannert, de az írok nagyon tápolják (a '80-as évekhez képest) és sztem kb 1 ütéssel kifektetné. :(
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4632 Dátum: 2015. Július 01., 23:14:04 »
Örülök neki.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4631 Dátum: 2015. Július 01., 12:55:49 »
Ráadásul hamarosan, év végén, következő év elején eljön az Infernó és a 300. rész!  ;) :brow:

Húú azt nagyon várom már  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4630 Dátum: 2015. Július 01., 09:37:33 »
Ja, kicsit utána olvastam, és Hyde elég kemény alak, de persze mindig megszívta. :)

De lesznek itt egyébként is kemény ellenfelek a közeljövőben, higgyétek el. Ráadásul hamarosan, év végén, következő év elején eljön az Infernó és a 300. rész!  ;) :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4629 Dátum: 2015. Június 30., 21:37:36 »
Mr. Hyde-nak mindössze 3 sztoriját ismerem: ezt, a Kobrásat, meg a Fenegyerek/Batman közös történetet.

Hyde a Kobrával ment elég sok hős ellen, Thor, Pókember, Hulk, Fenegyerek és Kapi saját füzetében jelentek meg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4628 Dátum: 2015. Június 30., 09:57:57 »
A végén mégis előkerült Kapi és Ő oldotta meg az adaptoid kérdést... :dry: Esküszöm ez kb olyan,mintha Ő lenne a Jolly Joker a Marvel Univerzumban! :badteeth:
Mi az, hogy mintha? Sértegeted a jó öreg szárnyasfejűt???  :m-cap: Ő olyan, mint a piros ász, mindent visz!  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4627 Dátum: 2015. Június 30., 09:05:52 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyali v1 290.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
A végén mégis előkerült Kapi és Ő oldotta meg az adaptoid kérdést... :dry: Esküszöm ez kb olyan,mintha Ő lenne a Jolly Joker a Marvel Univerzumban! :badteeth:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4626 Dátum: 2015. Június 30., 08:19:29 »
Meg jó világ lett köré felépítve, piti tolvajból bűnözőmogul lett. :) "Beépített komputerizált pergőtűz"???? Mekkora szöveg már, csúcs!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4625 Dátum: 2015. Június 29., 20:12:29 »
Nekem a Vészmanó a kedvenc rosszfiúm.  :) És egyetértek, én is jobban szeretem a földhöz ragadtabb rosszfiúkat, egy-két kivételtől eltekintve.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4624 Dátum: 2015. Június 29., 17:09:51 »
Régebben idegesített, de újabban bírom. Kár, hogy elsikkad, pedig nem rossz karakter. Vagy csak a Buscema miliő dobja fel? Nemtom, de a Pókemberben is hasított Kobrával. Na, még az is bejön, jó a sisak pofalemeze. Jók ezek a "hétköznapi" rosszfiúk is, pl Vészmanó, Lámpás. Semmi fénysebesség, csak pár technikai cucc, ütős jelmezek, meg régimódi bankrablás, ilyesmi. Ezek is kellenek.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4623 Dátum: 2015. Június 29., 16:49:58 »
Mr. Hyde-nak mindössze 3 sztoriját ismerem: ezt, a Kobrásat, meg a Fenegyerek/Batman közös történetet.

Jó kis karakter pedig, lehetne használni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4622 Dátum: 2015. Június 29., 12:28:50 »
Nem, Hyde nem bukkan fel a belátható jövőben. És a Mesterbűnözők sem. De azért lesznek még érdekes ellenfelek. ;)
Megy egy-két érdektelen is...  :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4621 Dátum: 2015. Június 29., 10:40:50 »
Háhogyne!! Lényegében a Zodiákus-vonalat leszámítva minden BA történetet imádok ebből a korszakból! Szóval nincs az a mennyiség, amit nem bírnék végigolvasni/dícsérni. :brow:

Eszembe jutottak Zémó szavai: "Hátra van még a legveszélyesebb ember, Amerika Kapitány!"  :lol:
Igen, én is tőle félnék a legjobban, nem egy villámokkal csapkodó istentől...
Mélyebben nem is mennék bele, mert mint Mr. Hyde-ot, engem is elragadnak az indulataim. Apropó, Hyde felbukkan még valamikor ebben az érában? Vagy úgy általában a Mesterbűnözők tagjai?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4620 Dátum: 2015. Június 29., 09:47:39 »
Akkor lényegében ennyi lenne, hogy, "Te Adaptoid, fogadjunk, hogy nem is tudsz meghalni! -De igen, meg tudok h..."   :badteeth:
Gyakorlatilag igen. És bevallom őszintén, bár az ötlet nem rossz, másrészt azért a fejemet fogtam, mikor először olvastam. Ráadásul mindenki tudja, hogy nem Kapi a szívszerelmem, de azért elviselem és elismerem, hogy vannak nagyon jó pillanatai. De azért az, hogy ebbe is bele kellett rángatni, ráadásul tényleg egy rakás hazafias maszlaggal nyakon öntve oldja meg a helyzetet... nos, ez már nekem is erős volt egy kicsit. De végül is ez legyen a legnagyobb gond, mert összességében egy jó kis történetvonal volt.

És természetesen hozok még ilyen történeteket, mert a vonat robog tovább! :)
A 300-as résszel bezárólag következő 10 részben lesz minden, mint a falusi búcsúban: tragédia, ármánykodás, belső viszály, széthullás és újjászületés. Remélem, meghoztam a kedvedet :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4619 Dátum: 2015. Június 29., 09:31:10 »
Köszi az új részt Farek!
Akkor lényegében ennyi lenne, hogy, "Te Adaptoid, fogadjunk, hogy nem is tudsz meghalni! -De igen, meg tudok h..."   :badteeth:
Kész. Mondjuk ennyi rizsától, amit Kapi nyomott, én is kidőltem volna.  :D Megvoltak a sztenderd "szabad emberek, diktátorok, elbuknak, igazság" vázlatpontok, Kapi kipipálhatta. RTL Klub bulvárhíradó színvonalat stabilan hozza.
Ez az Adaptoid elég erős alak, pedig először bénácskának tűnt.
Nagyon jó ez a korszak, remélem, megtisztelsz még minket ilyen történetekkel!  :worship:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4618 Dátum: 2015. Június 28., 17:37:06 »
Nem, ebben az időben Walker volt Amerika Kapitány. Szóval gyakorlatilag egy ruhacsere történt :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4617 Dátum: 2015. Június 28., 17:32:00 »
Köszönet az Bosszúangyal füzetért. Fentebb (vagy lentebb, az ilyesmi zavaró tud lenni) szó volt Kapi és Galactus meccséről. Ez a füzet megmutatta, hogy Kapi miért is olyan félelmetes ellenfél, ha már az erejével és a pajzsával nem megy semmire, elkezd az eszére és a taktikai érzékére hagyatkozni, ami most is bejött. Ilyen módszerrel a nagy G-t is lenne esélye, persze számára ideális körülmények között. Egyébként ha állam bácsinál van a cucca, ez meg Walkeré (U.S.A. Ügynök, nem a texasi kopó), akkor Walker most egy szál fütyiben próbál túlbuzgó patrióta-kiscserkészt játszani? Mert ahogy ismerem, nem ül a hátsóján, az tuti.

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4616 Dátum: 2015. Június 26., 12:08:41 »
Nyugati Part Bosszú Angyalai 29. vagy 30. szám. A képes listában 29 van, de a saját lapján az URL és a letöltési név 30.ként hivatkozik rá.
Gondoltam szólok..

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4615 Dátum: 2015. Június 23., 08:35:25 »
Na igen, az sem egy hátrány. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4614 Dátum: 2015. Június 23., 07:20:16 »
Kötetek mindig vevő vagyok, ha lesz majd eladó példány, szólj nyugodtan. :)

FZoli: Szívesen! Úgy éreztük, nem baj, ha a nem kiadott részeket is olvashatjátok, pont az általad is említett okok miatt.

Arról nem is beszélve, hogy nagyrészt kifejezetten jók.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4613 Dátum: 2015. Június 22., 09:30:32 »
Kötetek mindig vevő vagyok, ha lesz majd eladó példány, szólj nyugodtan. :)
Kötetekből már csak pár DC-s van, az Angyalokat már elvitték. De még van egy rakás füzet :)


FZoli: Szívesen! Úgy éreztük, nem baj, ha a nem kiadott részeket is olvashatjátok, pont az általad is említett okok miatt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4612 Dátum: 2015. Június 21., 21:51:59 »
Mostanság darálom a Kingpinnél megjelent új-BA és eventköteteket (jobb későn, mint soha :), és igyekszem a kapcsolódó, de magyarul (hivatalosan) meg nem jelent műveket is elolvasni. Így került sorra az általatok lefordított Polgárháborús kötet is, amit kár lett volna kihagyni. Jól elmélyítette a karaktereket, adott pluszt mindenkihez. A Vasemberes résznél az ismert végkimenet ellenére is szurkoltam, hogy sikerüljön szegény pali terve. :P A rajzolók egyéni stílusa kicsit zavaró volt - a Luke Cage-snél volt, hogy filóztam, mit is látok -, de összességében jó kötet volt.
Köszönöm a fordítást! :)