Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 540363 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4461 Dátum: 2015. Március 31., 13:14:54 »
Én is köszönöm a Bosszú Angyalai - Harley Davidson első részét!  :worship:

Olyan ez a story, mintha a filmes univerzumban játszódna!  ;D
Jó lenne látni a filmvásznon is egy ehhez hasonló összetételű Mesterbűnözők csapatot!  :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4460 Dátum: 2015. Március 31., 11:14:39 »
Sólyomszem fogságba eséséről később sem tudunk meg semmit. Nyilván in medias res akartak kezdeni :)
Tigriscápa volt már hasonlóan brutál, talán a Mennydörgők kezdeti részeiben. Bár annyira még talán ott sem. De, mivel ez egy reklámkiadvány és nem kapcsolódik szorosan a 616-os világhoz, ezért itt lehet így változtatni.
A motorok a 2. (befejező) részben kapnak nagyobb szerepet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4459 Dátum: 2015. Március 31., 08:06:59 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai - Harley Davidson első részét,Farek,talgaby! :worship: :worship:
Nem volt rossz kezdés,de jó lett volna tudni,hogy Sólyomszem hogyan esett Zémó fogságába?Uhh, Tigriscápa mióta lett ennyire állatias?!A grafika elég jó és a történet is rendben van,szóval várom a folytatást!!!
Jah,a motorok annyira fel sem tűntek..ha már reklámkiadványról van szó..  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4458 Dátum: 2015. Március 19., 18:53:26 »
Kik azok a Mesterek?
Nem tudom, ki a MESTER??? Te jóságos Chuck Norris... Mester, könyörülj szegény tudatlanon!  :hehe:

Ja, a nyolcvanas éveket érzem én is ebből a szempontból kiemelkedőnek, bár a 70-es évek végén is szerintem már elég jó volt az együttállás, lásd pl. a kree-skrull háborút.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4457 Dátum: 2015. Március 19., 18:21:37 »
Hát arra gondolok, hogy pl. Vasember, Lovag, Thor megkapták a maguk képkockáit, meg csatáit, míg mondjuk Párduc vagy Higanyszál harcoltak a háttérben. Azt hiányoltam, hogy pár kocka erejéig mindenkire koncentráljon a füzet.

Kik azok a Mesterek?

Amúgy meg nem csak ebben voltak jobbak a régi füzetek. I still miss the 80's. :( Nagyjából én abból a korból kaptam a legtöbb jó képregényt, ott éreztem a legjobbnak a rajz/történet/butaság hármas arányát. Nyilván ebbe a gyerekkori Kandi-Semic éra is belejátszik, de nem csak. A 60-as, 70-es években még sok volt a naivitás és körülményes történetmesélés, és sok esetben gondom van a képi megjelenítéssel is (ami nem azt jelenti, hogy ne értékelem az akkori viszonyok szerint szép rajzokat). Utána meg már a 90-es években bejött a rajz a lényeg, nem a sztori időszak, aztán az első számok korszaka, aztán az eventek korszaka...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4456 Dátum: 2015. Március 19., 17:45:51 »
Nekem az volt fura, hogy 100. számhoz képest nem minden karakter kapott szerepet, pedig ennyi embernek azért még ki lehetett volna osztani pár kockányi bunyót.
Miért ki maradt ki teljesen legalább némi ütésváltásból?  :headscratch:
Az asgardi kontingens, meg a földi is küzdött, vagy benéztem valamit?

Ja, és amit a hírben is felvetettem: mit szóltok hozzá, hogy 100 rész alatt hányan szolgáltal Bosszúangyalként? Manapság ennyi tag felbukkanása olyan, mint a MESTERNEK lefeküdni 2 000 növel: egy laza kedd délután.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4455 Dátum: 2015. Március 19., 17:42:12 »
Nekem az volt fura, hogy 100. számhoz képest nem minden karakter kapott szerepet, pedig ennyi embernek azért még ki lehetett volna osztani pár kockányi bunyót.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4454 Dátum: 2015. Március 19., 09:01:05 »
Üdv! Köszi a 100.számot,Farek,Peter P.! :worship: :worship:
A legyőzhetetlen Vasember hamar kifeküdt.. :badteeth: Varázslónő hogyhogy nem használta varázslatos erejét?Így ,mintha ott sem lett volna ebben a küzdelemben.Hulk miért nem változott vissza Bannerré ha a szatírok muzsikája ennyire lenyugtatta őt?Ezeket leszámítva nem volt rossz ez a rész.A grafika most kicsit gyengébbre sikeredett .A 100.számhoz képest picit rövid(22 oldal) lett ez a kaland,nem?
Kifeküdt, de mégsem győzték le őket, nem? ;) :)
Miért nem varázsolt? Mert a szerkesztők nem őket akarták győztesnek.
Hulk jó kérdés, de nem ez az egyetlen következetlenség vele kapcsolatban az évek folyamán.
Rövid? Tudod, akkor még nem az oldalhossz növelés és a bevétel maximalizálás volt az egyetlen szempont :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4453 Dátum: 2015. Március 19., 08:20:01 »
Üdv! Köszi a 100.számot,Farek,Peter P.! :worship: :worship:
A legyőzhetetlen Vasember hamar kifeküdt.. :badteeth: Varázslónő hogyhogy nem használta varázslatos erejét?Így ,mintha ott sem lett volna ebben a küzdelemben.Hulk miért nem változott vissza Bannerré ha a szatírok muzsikája ennyire lenyugtatta őt?Ezeket leszámítva nem volt rossz ez a rész.A grafika most kicsit gyengébbre sikeredett .A 100.számhoz képest picit rövid(22 oldal) lett ez a kaland,nem?

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4452 Dátum: 2015. Március 14., 21:19:39 »
Köszönöm a legújabb Angyalokat!
Megmondom őszintén, Kratosz és Bia múltkori tündöklése után csalódás volt, hogy Thor 1-1 ütéssel kifektette őket. Mondjuk azért sejtettem, hogy a sikerük miatt most Thor-nak fényes diadalt írnak. Ez keserves aratás volt nekem.  :dry:  Vasember is könnyen kifeküdt. Bumm, headshoot.  :badteeth:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4451 Dátum: 2015. Március 14., 16:44:48 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 100. -at!  :worship:

Elég durva story volt, na!  :badteeth:

Sólyomszem még mindig nem öltözött át, árghh...   :huh:
De Fekete Lovag is elég érdekesen nézett ki ebben az érában!  :-\
Vízió, mint mindig, most is nagyon önfeláldozó volt!  :bravo:
Vasember könnyen ki lett ütve...  :blink:

Árésznak azért ütős kis csapata volt (Varázslónő, pánok, titánok, kentaurok, Bia és Kratosz duója), Thor pedig végre istenként harcolt!  :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4450 Dátum: 2015. Március 10., 09:23:00 »
Igen, bennem is gyakran felmerül, hogy a valóban emberfeletti képességek nélküli emberek mennyire élnének meg ebben a világban, de aztán hagyom, hogy az írók meggyőzzenek :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4449 Dátum: 2015. Március 09., 13:33:29 »
Igazából nincs bajom vele, még el is megy (főleg Kapihoz képest), nem is annyira giccses, de sokszor eszembe jut, hogy mit keresnek sima emberek a szuperhősök világában... Az ilyen embereknek a szokásosnál is veszélyesebb lenne az élet, mert egy-két szupererős valaki kipécézi őket és akkor annyi. Pl szerintem a Vezér karaktere nagyon jó, Fisk egy ütős karakter, de mondjuk mi mentené meg attól, hogy egy Fátum-szintű alak lebombázza? Jó, Fátum nem ilyen kisstílű, vszínű Fisk a látókörébe se kerül, mert Fátum az utóbbi időben meglepően csekély érdeklődést mutat a dzsina kereskedelem, meg a védelmi pénz iránt  :D , most csak elviekben mondom. Félreértés ne essék, a Bandaháború az egyik kedvencem (pont azért, mert "csak" zsoldosok repülnek, meg lőnek egymásra), így nem annyira fullasztó a sok szupererő, meg lézersugár, stb.
De ha próbálok "reális" lenni, Fisk pl néhány héten belül halott lenne. Szerintem. Mert nem hiszem el, hogy egy Vad Banda, vagy valami hasonszőrű embercsapat megmentené mondjuk Bulldózertől, vagy a Förtelemtől, vagy valami sokkal kifinomultabb gyilkostól. Szellemtől akár, vagy valami más besurranótól... Hú, Szellem is jó karakter volt, szerettem.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4448 Dátum: 2015. Március 08., 14:33:02 »
Fekete Lovag Amerika Kapitány és Sólyomszem után a harmadik (na jó, Fekete Párduc után a negyedik) olyan karakter, aki nem az erejével, hanem inkább a kiállásával és a bátorságával, valamint a vezetői képességeivel villoghat!  :rolleyes:
Azért valljuk be, ,,sima emberként'' elég nehéz istenek, félistenek, androidok, mutánsok és inhuman-ok között érvényesülni...

A későbbiekben elég fontos szerepe lesz Dane-nek és az egyik legbikább összeállítású csapat vezetője lesz;)

Kicsit olyan Bajvívó-utánzat a fazon...  :rolleyes:
(Annyi, hogy cool-abb karakter nála!)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4447 Dátum: 2015. Március 05., 16:31:33 »
A Fekete Lovag itt sem zavart sok vizet, én simán kitenném rendes munkát keresni. Indítanám párbajtőrben, vagy valami.
:lol: :lol: :lol:
Jó "erős" lehetett az a robot is, amelyiket CSK egyetlen lövéssel olvasztja mocsárrá. Tiszta szerencse, hogy a Heavy Metal csapat nem tudta beszervezni.  :cool:
Na igen, itt ismét megmutatkozott, hogy nehéz az ilyen hatalmas erejű karaktereket kezelni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4446 Dátum: 2015. Március 05., 16:11:38 »
A Fekete Lovag itt sem zavart sok vizet, én simán kitenném rendes munkát keresni. Indítanám párbajtőrben, vagy valami.
Jó "erős" lehetett az a robot is, amelyiket CSK egyetlen lövéssel olvasztja mocsárrá. Tiszta szerencse, hogy a Heavy Metal csapat nem tudta beszervezni.  :cool:

WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4445 Dátum: 2015. Március 05., 15:45:02 »
Csodakapitánynak tisztáznia kell, hogy ki a főnök, különben nagy bajban lesz. Most itt a megfelelő alkalom, hogy jól leoltsa Druidot, amiért foglyul ejtették.
Lesz még itt feszültség, hidd el nekem... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4444 Dátum: 2015. Március 05., 15:23:34 »
BA Vol1. 288.

Szerintem Druid arra gondolt, hogy ha az Adaptoid Mentallo képességeit is képes elsajátítani, akkor az ő elmeirányítására sem lesz immúnis. A Heavy Metal csapat tényleg elég ütősnek tűnik és az angyalok repülőjén talált robottal még erősödött is. Fekete Lovagot ismét nagyon gyorsan kiütötték, sajnos azt kell hogy mondjam, teljesen reálisan. Már az Ostrom alatt is feltűnt, hogy mennyire gyenge közelharcban, ha nem fegyverforgató az ellenfél.

Csodakapitánynak tisztáznia kell, hogy ki a főnök, különben nagy bajban lesz. Most itt a megfelelő alkalom, hogy jól leoltsa Druidot, amiért foglyul ejtették.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4443 Dátum: 2015. Március 05., 13:57:20 »
Nem is tudom. Sámsont és soha nem bírtam annyira, szóval nekem nem hiányzik.
A jó Ultron... nyilván azért is lett egy jó, mert eleve a kinyírása volt a terv. De valószínűleg tényleg érdekes lett volna.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4442 Dátum: 2015. Március 05., 13:39:15 »
Gépember egyébként nem piskóta karakter, van olyan történet, ahol egyedül (!) száll szembe a teljes Alfa Különítménnyel vagy éppen egyedül nekiugrik a Rejtély vezette Gonosz Mutánsok Testvériségének!  :rolleyes:
Ha jól tudom, akkor kicsit később tiszteletbeli Avengers taggá teszik...  :brow:

Kicsit OFF: nektek van olyan jónak tűnt momentum ill. ötlet, ami felvetődött a klasszikus Angyalok történetében, de végül nem lett belőle semmi?

Nekem kettő is van:
1. A Sámson vezette harmadik csapat, amit Vízió talált ki, de végül fiókban maradt az ötlet! (Nem lett volna rossz, szerintem!)
2. A ,,jó'' Ultron (aki tényleg apjaként kezelte Pym-et) csapatba kerülése...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4441 Dátum: 2015. Március 04., 17:02:54 »
A főoldal bevezető szövegét végigröhögtem
Akkor remélem, majd a többi is tetszeni fog, mert megszállt az ihlet, mikor e történet részeihez írtam az ajánlókat :)

Majdnem kihagytam: óriási poén volt (nekem legalábbis), hogy az elején, mikor megérkezik Adaptoid és Gép, lap alján rajz a nagy landolásról, civilek rohangálásáról, stb, a következő lap tetején a képen meg gyakorlatilag másodperc szünet nélkül elkezdik hegeszteni, mint az állat! :lol: Gyakorlatilag már a levegőben izzíthatta a hegesztőpisztolyt.  :lol:
Ez egy különleges, ultraröviden bemelegedő hegesztőpisztoly volt. Standard gonosz robotzseni szett.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4440 Dátum: 2015. Március 04., 15:24:10 »
Köszönet az új részért! Zseniális volt. A főoldal bevezető szövegét végigröhögtem (parázs kis vita kerekedik az egyik felderítőcsapattal, hogy kinek a szerződését írja alá a kiszemelt), ilyen felvezetés után a történetet is mosolyogva olvastam.
Nekem is rögtön az ugrott be, hogy Druid jó béna, ha egy elmetrükkel akar próbálkozni. Mintha Kenobi mondaná a T 101-nek, hogy "Te nem ezt a csajt keresed."

Majdnem kihagytam: óriási poén volt (nekem legalábbis), hogy az elején, mikor megérkezik Adaptoid és Gép, lap alján rajz a nagy landolásról, civilek rohangálásáról, stb, a következő lap tetején a képen meg gyakorlatilag másodperc szünet nélkül elkezdik hegeszteni, mint az állat! :lol: Gyakorlatilag már a levegőben izzíthatta a hegesztőpisztolyt.  :lol:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4439 Dátum: 2015. Március 03., 08:54:32 »
Üdv! Köszi a 288.részt,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Én is pont ezzel akartam kezdeni,hogy Driud mit akart Adaptoid elméjével kezdeni,de látom Asys is hasonló következtetésre jutott.Viszont Gépember Fekete Lovag küzdelmét lenyűgözőnek találtam Gépember részéről. :badteeth: Nagyon kíváncsi leszek,hogy Csodakapitány és a két erőember hogyan boldogul a Heavy Metal csapattal!Ha rajtam múlna bevetném Csk halálos lézer erejét Adaptoid és bandája  ellen! :cool:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4438 Dátum: 2015. Március 02., 10:22:53 »
Az Ostrom előtt Herkules nem akart szót fogadni Darázsnak, most Namor keménykedik Fotonnal...  :dry:
Igen, úgy tűnik, az erős emberek nehezen viselik a "gyenge" nők irányítását.
Nem tudom, hogy Druid mit is gondolt, hogy meg tudja téveszteni egy gép ,,elméjét'' holmi illúzióval...  :badteeth:
Ezen én is csodálkoztam és vakartam a fejemet...  :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4437 Dátum: 2015. Február 28., 12:11:22 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 288. -at!  :worship:

Megalakult a ,,Heavy Metal''!  ;D
Ahhoz képest, hogy robotok ill. androidok alkotják a csapatot, eléggé vegyes a társaság: az istenkomplexusos, hataloméhes Adaptoid, a hallgatag kree Őrszem, az autodidakta, érző szívű Gépember! (Utóbbi kicsit Vízióra hajaz, gondolom a hősöket sem tette el láb alól, legalábbis szó szerint nem...)  :rolleyes:

Az Ostrom előtt Herkules nem akart szót fogadni Darázsnak, most Namor keménykedik Fotonnal...  :dry:
Druid is belepofázik mindenbe, nem könnyű Monicá-nak, na!  :badteeth:
Mondjuk szerintem a csapatot elég érdekesen osztotta el, egy Namor-Druid, Amazon-Fekete Lovag párosítás lehet, hogy jobb lett volna...  ;)
El is buktak Dane-ék, elég rendesen...
Nem tudom, hogy Druid mit is gondolt, hogy meg tudja téveszteni egy gép ,,elméjét'' holmi illúzióval...  :badteeth:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4436 Dátum: 2015. Február 17., 08:55:52 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 27.részét,Farek,Peter P.! :worship: :worship:
Húú,vazze a vége mindent vitt!!! Ezt nem gondoltam volna,nagyon meglepett és ez erős kifejezés!!! :hehe:
Nagyon várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4435 Dátum: 2015. Február 16., 09:15:48 »
Fury közelében minden kommunikációs központtá változik :)
A szivar pedig... hozzá képest Churchill közelében soha nem volt.  :lol:
Szerintem Furynak nem attól kell félnie, hogy lelövik, hanem hogy alvás közben magára gyújtja a Helibázist.  :hehe:

Nem, amennyire tudom, Holdlovagot még a valódi kis szőrös kapta el egy gyors körre... ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4434 Dátum: 2015. Február 15., 19:31:43 »
Köszönöm a Nyugati parti Angyalok vol. 2. 27. -et!  :worship:

Fury zuhanyzója a kommunikációs központ közepén van, értem...  ;D :hehe: :badteeth:
A szivar pedig még ott is a szájában van, hát persze...   ;)

,,Még mindig 12:7 az arány a mi javunkra!''
Sólyomszem egyedül majdnem elintézte a fél bandát...  :rolleyes:
Optimista fazon ez a Vízöntő!  :badteeth:

Tigrában nem csalódtam!  :brow:
Gondolom Holdlovagot nem az ÉUCS ,,támadta le''...
Látom, Oroszlánnak eljárt a szája!  ;D
Csak lecserélték, méghozzá nem is akárkire; nagy, ill. ravasz húzás volt ez!  :brow:

Jót nevettem azon, hogy senki nem tudott aludni!  ;D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4433 Dátum: 2015. Február 14., 22:24:32 »
NYPBA Vol2. 027.

Az ÉUCS Zodiákusok gyűlése olyan volt, mint az előző munkahelyemen az értekezletek. Gyakorlatilag közölték a döntést, de természetesen kíváncsiak voltak mindenkinek a véleményére. Aki nem értett egyet, azt egy idő után lecserélték. Így járt Oroszlán is és ez a csavar nagyon feldobta a füzetet, valamint felvitte az Angyalok ellenfeleinek a veszélyességi mutatóját. Elvégre 2 BA tag a foglyuk, így már talán ki is tudják használni a létszámfölényüket, amivel eddig nem mentek sokra, Sólyomszem egyedül majdnem tönkre verte őket. Tudja ezt a vezetőjük is, ezért folyamodott cselhez, mégpedig nem is akármilyenhez. Nélküle ez a csapat nem sokra menne. Ha az Angyaloknak sikerülne kiiktatniuk, már övék is lenne a győzelem.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4432 Dátum: 2015. Február 11., 13:26:39 »
Azóta jött még, csak nem tudom, mikor tudom összesíteni. De igyekszem mielőbb.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"