Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 557297 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4431 Dátum: 2015. Február 11., 13:02:18 »
Engem nagyon érdekelt, de sajnos vagy csak 30-at ismertem fel, így a keserű csalódás okozta bánatomban lemondtam a további játékról.   :rolleyes:
Fú, ki a megfejtő? Nem semmi, hogy az összes szereplőt felismerte. Látatlanban gratula.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4430 Dátum: 2015. Január 15., 09:25:00 »
Hát senkit nem érdekel a szilveszteri frissítésben meghirdetett játék?  :(

Eddig még csak egy megfejtést kaptam. Mondjuk így ő biztos győztes... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4429 Dátum: 2015. Január 11., 20:57:58 »
Ezer köszönet A tavalyi Bosszú Angyalai képregényekért, amikről itt most írok hozzászólást! :worship: :worship:
Bosszú Angyalai v1 129-135 + Óriás méretű Bosszú Angyalai 2-4.: Jó volt elolvasni ezt a hosszú történetet. Sok érdekes karakterek bukkantak fel, és sok eredetek és titkok kiderültek. Pl. Mantis, Vízió eredete, Bajvívó halála(amit Jarvis említett a Bosszú Angyalai 280-ban), Immortus, Rama-Tut és Kang találkozása. Bár itt úgy tűnt, hogy nem tudhatták, hogy Immortus is valójában Kang. Meg persze itt is megtudhattuk, hogy az android Fáklyának milyen kapcsolata van Vízióhoz.
A karakter leírás is tetszett Kang-ről, amelyben minden le van írva.

Bosszú Angyalai v1 286.: Jó, hogy folytatódik tovább ez a sorozat is. Igaz előtte ott volt még a régen elkészült 281-285. számok.

Bosszú Angyalai v1 98-99.: Jó látni, hogy ez a klasszikus is végül folytatódik tovább. És végül itt meg lett a válasz, hogy hova tűnt Clint Barton, mert az előző történet során eltűnt.

BA ÉS NYPBA évszám: Ez a két részes történetről látszott, hogy van utalás az NYPBA sorozatba.

Nyugati Part Bosszú Angyalai v2 25.: Az előző történetekről többször is előjönnek az utalás, hogy Seregély nem mentette meg a Fantomlovast.
Energikos pedig most abba a jelmezbe van, amilyenbe sokszor is szerepelt. Ez a Tyrranus tényleg hasonlít a Förtelemre.
A 26-osnál végül elkezdődik egy újabb hosszú történet.

Jól halad ez a sok Bosszú Angyalai frissítés.
Ezer köszönet érte minden BA honosítóknak! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4428 Dátum: 2015. Január 03., 19:16:37 »
Látom pár angyalos What If még tervben van: V1 029, 032, V2 041. Közeljövőben várható-e valamelyik?
A közeljövőben nem hiszem. A 29-es és 32-es történetek előt ki kellene rakni a normál verziót, hogy legyen összehasonlítás. A 41-es-ből még nincs jó minőségű szkenn.
De természetesen nem teszek le róluk, csak valamikor később készülnek el.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4427 Dátum: 2015. Január 02., 11:09:43 »
Tetszett ez a What If történet is. Vadócnak Thor emlékeiben látnia kellett volna Loki szándékait, illetve a közös "tapasztalatokat" ugye.
 
Látom pár angyalos What If még tervben van: V1 029, 032, V2 041. Közeljövőben várható-e valamelyik?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4426 Dátum: 2015. Január 02., 09:53:07 »
Mindenki figyelmébe ajánlom a szilveszteri frissítésben meghirdetett Bosszú Angyalai játékot.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4425 Dátum: 2014. December 30., 10:46:44 »
Köszönöm a ,,Mi lett volna, ha Vadóc birtokolja Thor erejét?'' című képregényt!  :worship:

Ez egy remek ,,What if...?'' volt! :bravo:
Már évek óta el szerettem volna olvasni!  :rolleyes:

Két dolgot is ,,megjósoltak'' ebben a kötetben: 1. Wanda hasonlóképpen tizedelte meg őket (az Angyalokat), 2. A női Thor lehetősége!  :coffee:
Jó volt látni együtt akcióban Thor társait, az Angyalokat és az F4-et! Nem semmi, hogy itt Vadócnak Odin lett a mostohaapja...  ;D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4424 Dátum: 2014. December 23., 08:16:54 »
Üdv! Köszi az Angyalok 287.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Tetszett ez a Szerelő szerepcseréjét elmesélő történet.Lehet,hogy tényleg utólag találták ki,de akkor is zseniális.Amazon milyen hatalmas a tv-s fickó mellett! :badteeth: Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4423 Dátum: 2014. December 22., 13:53:29 »

Gáz-e a jelmez? Bevágok egy linket, ne én legyek a SÜN bírája...  Görgessétek le és a 11. alak, pont Skorpió felett. Igen, az a nagy kövér szalmaember.  :rolleyes: Mint a Szellemirtókban Stay Puft habcsókemberke. Nyilván az első jelmeze, na de ez nem mentség mindenre. :)

http://composimon.tripod.com/theslug/id5.html

Az Ostrmonban pedig nagyon gyilok a képe, gyerekkoromban évekig motoszkált bennem, hogy milyen lehet. Kár volt 2014-ig várni.  :lol:

WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4422 Dátum: 2014. December 21., 22:27:59 »
1. Szerelő: eredetileg az Adaptoid volt a csőben, értem; a nagyokos Szerelő kiengedte, vesztére...
Mindenesetre jól őrizték addig az Angyalok!

2. Hát igen, Amazonnak az ereje legalább akkora, mint a vonzereje!  :m-she-hulk: :wub:

3. A Sündisznó kb. olyan szintű ellenfél volt, mint az Armadillo! A Maggia tagja volt, az első gúnyájában inkább egy túlsúlyos szalmabábnak nézett ki szegény...
A második álruhája, ha nem is sokkal, de jobban nézett ki!  ;)
Olvastam a story-t, ahol meghal, tényleg rendkívül hősiesen viselkedett; az Amerika Kapitány képregények egyik legjobb, legmeghatóbb jelenete, amikor a Kapi ,,siratja''...  :'(

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4421 Dátum: 2014. December 21., 21:48:51 »
Miért, nagyon gáz jelmez volt?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4420 Dátum: 2014. December 21., 21:28:27 »
Ez a helycsere mindenkinek feltűnt!  :nemtudom: Utólag ötlötték ki a cserét, ez tuti. Logikus ez a tettetés, de legalábbis a leghihetőbb. Apropó, Ostrom. Az RB tagjai a fosztogatás közben megtalálják a Sündisznó jelmezét, Cölöpverő, vagy valaki még fel is hördül. Egy képen mutatják, azon nagyon látványos, a közelmúltban viszont utánanéztem. Háát...jót tett annak a jelmeznek, hogy csak homályosan mutatták, mert a képzelet ereje azért feljavította...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4419 Dátum: 2014. December 21., 21:00:10 »
Az eredeti Szerelő volt a tartályban. Szerintem az Adaptoid addigra már átvette a Szerelő helyét és csak tetette, hogy 1 ütéstől kifeküdt. Tudta, hogy a börtönből sokkal hamarabb megszökhet, mint az Angyalok ellentámadása alatt álló kúriából.
Éppen azt akartam mondani, hogy kicsit tényleg furának tűnik ez a váltás, de erre jöttél te, Blue S és előálltál egy hihető magyarázattal :) Köszönöm.  :worship:

Asys: Namorról biztos nem hallottak még vidéken, ahol kevés a kapcsolat az óceánnal  ;D
Andyt meg ne bántsd, biztos neked sem esne jól, ha Amazon hirtelen hónaljon verne  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4418 Dátum: 2014. December 21., 18:49:06 »
A Szerelőt a Hangya (Scott Lang) ütötte ki egyetlen ökölcsapással az Ostrom végén! Na most, ha az már az Adaptoid volt, miért feküdt ki egyetlen ütéstől? Márpedig ő volt, mert a börtönből elvileg már az Adaptoid szökött meg, nem? Apropó, hol van az eredeti Szerelő?  :nemtudom:

Az eredeti Szerelő volt a tartályban. Szerintem az Adaptoid addigra már átvette a Szerelő helyét és csak tetette, hogy 1 ütéstől kifeküdt. Tudta, hogy a börtönből sokkal hamarabb megszökhet, mint az Angyalok ellentámadása alatt álló kúriából.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4417 Dátum: 2014. December 21., 10:42:18 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 287. -et!  :worship:

Nekem sem világos ez a Szerelő - Adaptoid csere...  :headscratch:
A Szerelőt a Hangya (Scott Lang) ütötte ki egyetlen ökölcsapással az Ostrom végén! Na most, ha az már az Adaptoid volt, miért feküdt ki egyetlen ütéstől? Márpedig ő volt, mert a börtönből elvileg már az Adaptoid szökött meg, nem? Apropó, hol van az eredeti Szerelő?  :nemtudom:

A srácok azt hitték, hogy Spock félmeztelenül repked mostanában???  :badteeth:
Szó ami szó, tényleg hasonlít rá; de ezt ne már, Namor az egyik ,,legrégebbi'' szuperhős, nem ismerték fel, nem hallottak még róla? Vicc...  :dry:
Jól értem, Awesome Andy gyenge pontja a hónalja???  ;D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4416 Dátum: 2014. December 20., 21:58:28 »
BA Vol1. 287.

Kíváncsi vagyok, hogy Szerelőt mikor kábította el az Adaptoid. Nem olvastam vissza, de ha jól emlékszem volt egy olyan rész az Ostrom alatt, mikor Szerelő és több társa a kúriában kutakodtak zsákmány után. Talán akkor történt a csere. A sztori ötlete mindenesetre nagyon tetszik, akárcsak ezek a remek rajzok. Nekem Deodato a kedvenc rajzolóm és ez a stílus teljesem eltér tőle, de akkor is öröm végig lapozni a füzetet.

Csodakapitányt nagyon kiütötték a gázzal. Namor találóan fogalmazta meg a tényt vele kapcsolatban, Monica még nem áll készen. Sebaj, majd az Újhullám vezetőjeként...  :lol:

Örülök, hogy már a Lovagnak is feltűnt a doki vezetői ambíciója.

A Gépemberről még nem sok történetben olvastam, de ha emlékeim nem csalnak, akkor a szerelme Jokasta.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4415 Dátum: 2014. December 20., 21:40:32 »
Köszi Farek a Bosszú Angyalai v1 287-et!!! Akkor Szerelőt még a kúriában elkábította ez az adaptoid? Ez a Szerelő nem az a Szerelő?  :lol:
Jó kis történet, tetszik! Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. Nyilván az Ostrom alatt még ötlet-szinten sem volt meg ez a sztori, mivel ott semmi jele, hogy Szerelővel bárki így elbánt volna.
Jó Namor szövege az elején a srácokhoz: "Ifjak, nem láttatok egy sárgás színű pikkelyes nőt?"  :lol: Kész!

Ez a régi Batman filmsorozatra (Adam West-féle)  emlékeztet, mikor Batman Rébuszt kereste egy KÖNYVTÁRBAN és így érdeklődött a könyvtárosnál:
"Nem látott itt egy alakot elöl-hátul kérdőjelekkel?"  :lol:
Válasz: " Nem, de sokan megfordulnak erre."

Na, EZ a művészet.  :brow:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4414 Dátum: 2014. December 17., 08:54:26 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 26.részét,Farek,Peter P. :worship: :worship:
Hmm..bevallom ez a androidokkal teli történet nem igazán jön be nekem.Mondjuk a végére egy picit felkeltette az érdeklődésemet Clint android verziója.Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4413 Dátum: 2014. December 15., 09:20:21 »
Nem is tudtam, hogy Fury-nak van testvére!  :blink:
Már nincs, hiszen meghalt, nem olvastad? :P

Az új Nyilas vajon rendelkezik Clint tapasztalatával, precizitásával és különleges nyilaival is???
Februárban meglátod  :brow:

A keleti mikor érkezik?  ;D
Ha semmi nem jön közbe, akkor szombaton.
Idézet
Skorpió terve az új Nyilassal tetszetősen indul, jól meglepődtem, mikor létrehozta az új követőjét.
Nem csak te, Blue S, annak idején én is. Hát még az Angyalok hogy meglepődnek majd...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4412 Dátum: 2014. December 15., 08:59:43 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 26. -ot!  :worship:

Skorpió és Bika a főszereplő, a többiek csak ágyútöltelékek...  :rolleyes:
Energikon hatalmas egója és Seregély titokzatossága nem túl imponáló...  :dry:

Nem is tudtam, hogy Fury-nak van testvére!  :blink:
Holdlovag új színt visz a csapatba! Az új Nyilas vajon rendelkezik Clint tapasztalatával, precizitásával és különleges nyilaival is???

Várós a következő rész!  :brow:
A keleti mikor érkezik?  ;D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4411 Dátum: 2014. December 13., 22:07:48 »
NYPBA Vol2 026.

A Zodiákus szépen leszerepelt. A gyűlés elején Rák még arról beszél, hogy fel kell lépniük a másolatok ellen, majd mikor azok megtámadják őket, akkor sikítozni kezd az őrségért. Egyedül Bika volt "bika", talán nem hiába volt a kartell vezetője. Mantis apja, Mérleg is halott?

Simon még mindig nem szállt le Vasemberről. Ennek a konfliktusnak a végére legalább olyan kíváncsi vagyok, mint Bobbi és Clint beszélgetésére.
A csatában az tetszett a legjobban, mikor Holdlovag és Seregély leverték az Oroszlánt.

Skorpió terve az új Nyilassal tetszetősen indul, jól meglepődtem, mikor létrehozta az új követőjét.  :hehe:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4410 Dátum: 2014. November 30., 19:32:51 »
Nem, az volt az egyetlen kötet, amit a Kingpin nem adott ki, azért csináltuk meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető sajti

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4409 Dátum: 2014. November 30., 18:53:51 »
sziasztok!
az új ba: polgárháború folytatását lehet olvasni az oldalon? :nemtudom:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4408 Dátum: 2014. November 26., 10:11:04 »
Igen, Seregély sajnos nagyon könnyedén hazudott. Majd kiderül, hogy mire jut vele...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4407 Dátum: 2014. November 26., 09:14:18 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 25.részét,Farek,Peter P. :worship: :worship:
Vehehe :lol: Simon jól megszívta ezt a bunyót a Förtelemmel.Mindenki azt hitte,hogy megrendezett az egész.De ezen legalább Energikon is tanult valamit.Hihetetlen,hogy Seregély szemrebbenés nélkül tudott hazudni Clintnek.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4406 Dátum: 2014. November 24., 13:57:37 »
Stallone vs. Simon, azt megnéztem volna azért; elég gyenge lett Energikon nélkül a Rocky V.!  :badteeth:
:lol: :lol:

Igen, Seregély hazugságának lesznek következményei, amit a jövő év vége felé láthattok.

Én jobban örültem volna, ha a csapat szabadul meg Energikontól, nem pedig 'ikon a ruhától. De hát nem minden papsajt. :S
A jelenlegi beképzelt állapotában egy szintre került nálam (vagy talán meg is haladta) Namort, ami pedig nem kis dolog.  :badteeth:

Tűzmadarat én is sajnálom, ha jól emlékszem később még visszatér, de tényleg csak később. Ha jól emlékszem. Régen olvastam már a sorozat késői részeit.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4405 Dátum: 2014. November 24., 13:47:21 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 25. -öt!  :worship:

Seregély hazudott, azért ez elég kemény; duplán durva dolog volt ez, mert Clint egy személyben a főnöke és a barátja is!  :-\
Ha Sólyomszemben nem bízik meg, akkor kiben?  :nemtudom:
Tuti, hogy lesz még ennek folytatása...  :coffee:

Energikon kezd a sarkára állni, attól a borzasztó ruhától is megszabadult, végre!  ;D
Stallone vs. Simon, azt megnéztem volna azért; elég gyenge lett Energikon nélkül a Rocky V.!  :badteeth:
Förtelem kemény ellenfél, nehéz legyőzni; nem kis pofonokat kaphatott Simon-tól!  ;)
Sajnálom, hogy Tűzmadár elment...  :(

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4404 Dátum: 2014. November 23., 11:54:39 »
Egyrészt valószínűleg igazad van, egy töltelék rész, hogy Simon vívódását és döntését bemutassák.
Másrészt pedig ez a Förtelem nem az a Förtelem. Ahogy mondja is, a Tyrannus nevű földalatti birodalom ura valahogy Förtelem testében rekedt. Tyrannus pedig egy jóképű és borzasztóan hiú alak, aki teljesen kiborult attól, hogy hirtelen szörnyetegként kell élnie, a birdodalma és a szolgái nélkül. Szóval eléggé kisiklott az életet, és ez motiválta. Persze az, hogy miért éppen Simon, miért nem sok más sikeres és boldog ember, vagy éppen hogyan került oda, az már más kérdés...

Köszi, ezt nem tudtam. Meg is akartam kérdezni, miért mondta a Förtelem, hogy őt Tyrannusnak hívják, mert nem értettem, azonban így már minden világos.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4403 Dátum: 2014. November 23., 10:46:00 »
NYPBA Vol2. 025.:
Espiritára csak annyit tudok mondani: nagyon jó fej! Komolyan megkedveltem a karaktert. Hiányozni fog.
Nem vagy vele egyedül, én nagyon megkedvetltem őt a sorozat alatt.

Energikon és Förtelem bunyója jó volt, de nem értettem a zöldbőrűt. Most tényleg azért támadt Simonra, mert annak sínen volt az élete? Kissé óvodás indoknak tűnik. Olyan, mintha csak keríteni akartak volna egy ellenfelet, aki elég kemény ahhoz, hogy kiosszon egy monoklit Ikonnak.
Egyrészt valószínűleg igazad van, egy töltelék rész, hogy Simon vívódását és döntését bemutassák.
Másrészt pedig ez a Förtelem nem az a Förtelem. Ahogy mondja is, a Tyrannus nevű földalatti birodalom ura valahogy Förtelem testében rekedt. Tyrannus pedig egy jóképű és borzasztóan hiú alak, aki teljesen kiborult attól, hogy hirtelen szörnyetegként kell élnie, a birdodalma és a szolgái nélkül. Szóval eléggé kisiklott az életet, és ez motiválta. Persze az, hogy miért éppen Simon, miért nem sok más sikeres és boldog ember, vagy éppen hogyan került oda, az már más kérdés...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4402 Dátum: 2014. November 22., 21:59:29 »
NYPBA Vol2. 025.:

Clint végre csak feltette Bobbynak a kérdést, ami már régóta rágja a lelkét. Nem tudom hibáztatni emiatt, szerintem a legtöbben rákérdeznénk a dologra. Más tészta, hogy nem kapott őszinte választ. Talán valamikor kiderül az igazság.

Espiritára csak annyit tudok mondani: nagyon jó fej! Komolyan megkedveltem a karaktert. Hiányozni fog.

Energikon és Förtelem bunyója jó volt, de nem értettem a zöldbőrűt. Most tényleg azért támadt Simonra, mert annak sínen volt az élete? Kissé óvodás indoknak tűnik. Olyan, mintha csak keríteni akartak volna egy ellenfelet, aki elég kemény ahhoz, hogy kiosszon egy monoklit Ikonnak.

Köszönet a honosításért!  :worship: