Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 540329 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5391 Dátum: 2020. Augusztus 31., 13:13:02 »
Üdv! Mivel Farekisto a machináció mestere ide linkelte a fórumot, bár még csak megnevezési szinten szerepeltek az Angyalok, ezért ide írok... :badteeth:
Na igen, engedtessék meg nekem ennyi "alkotói szabadság"  ;D
A 4. részben majd nagyon is jelen lesznek, ezért úgy döntöttem, hogy ide kerülnek, és kész.  :cool:

A megoldásról szóló tippeddel kapcsolatban megnyugodhatsz. Nem lesz igazad. :)
Szerintem lesznek még a következő két részben is komoly meglepetések. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5390 Dátum: 2020. Augusztus 31., 07:33:39 »
Üdv! Mivel Farekisto a machináció mestere ide linkelte a fórumot, bár még csak megnevezési szinten szerepeltek az Angyalok, ezért ide írok... :badteeth:

Köszi a Mephisto kontra 1-2. részét Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
Szerintem igazi örömjáték az írónak és a rajzolónak mikor az ismert hősöket ilyen megalázó helyzetbe hozhatják! Nagyon tetszett mindkét rész! Bár a megérzéseim azt mondják, hogy a kis Franklin fogja újra megmenteni a népeket, de ne legyen igazam..
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5389 Dátum: 2020. Augusztus 11., 07:04:24 »
Üdv! Köszi a Nyugisok v2 55. részét Farek, Peter P!!! :worship: :worship:
Nagyon jó hangulatú volt végig ez a rész, tetszett! A végekép meg rettenetesen izgalmas folytatást ígér!

A történetben szóba került Köpeny és Kard... hmm nos emlékszem mikor szerepeltették őket a Semices Pókember lapjain már akkor is mondtam magamban, hogy ki ez a két láma, és mi ez a xar?! Nem változott azóta sem a véleményem erről a kettősről.

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5388 Dátum: 2020. Augusztus 10., 17:40:58 »
Ahogy egy magyar blogger írta: "Nem is igazi az a Bosszúállók csapat, amelyet nem Loki segített összeállítani. " :) Egyébként hangulatzene a képregényhez:   http://m.zeneszoveg.hu/m_dalszoveg/7022/romeo-es-julia-musical/verona-zeneszoveg.html

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5387 Dátum: 2020. Augusztus 10., 14:43:31 »
Hát ez a Bosszúvágy nekem nagyobbat szólt a Pókemberben, mint itt, a fő szálon. :D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5386 Dátum: 2020. Július 28., 07:17:28 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 313. részét Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
A Magnélküli elkövette azt a tipikus főgonosz hibát, hogy addig pofázik amíg megérkezik a felmentő sereg és egy még nála is nagyobb hal, aki sutba vágja a terveit. Varázsló engem is meglepett az erejével. Anno nem volt ilyen tápos a Csodálatos Pókember lapjain. Tetszett, hogy mindenki magáénak tudja a Tervet az Angyalok megtámadására, miközben a Debreceni LOKI egyértelművé tette, hogy Ő itt a lángelme. Egy darabig azt hittem, hogy a Szolga esetleg Mephisto is lehet,(persze neki mi köze lehet mindezekhez?) de ebben a részben ezt teljesen elvetettem. Fátumra még kíváncsi leszek. Valahogy sejthető volt, hogy nem lesz személyesen jelen egy ilyen szituban.
Szóval kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5385 Dátum: 2020. Július 26., 14:43:25 »
Hát igen, ezért nem láttok sohasem szuperhős jelmezben.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5384 Dátum: 2020. Július 26., 13:36:44 »
Biztos nagymosás volt, és nem volt más amit felvehetne.  ;D Van ilyen.
Ez veled kapcsolatban is sokat megmagyaráz.  ;D  :hehe: :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5383 Dátum: 2020. Július 26., 06:45:43 »
Mandarin ruháját illetően én sem értettem igazán annak idején, hogy most ezt így hogy??? Elég idióta módon néz ki.  :hehe:
Biztos nagymosás volt, és nem volt más amit felvehetne.  ;D Van ilyen.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5382 Dátum: 2020. Július 25., 18:58:54 »
Mandarin ruháját illetően én sem értettem igazán annak idején, hogy most ezt így hogy??? Elég idióta módon néz ki.  :hehe:

Varázsló nekem is túlzás volt. Bár ha jól emlékszem, azok a kesztyűk eléggé odacsapnak...

Ez meg már biztos egy lejárt szavatosságú doombot volt.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5381 Dátum: 2020. Július 25., 13:57:50 »
BA: 313:

- Fura nekem a Mandarin ebben a kék cuccban.

- Varázsló elég kemény lett, úgy pariban van Energikonnal és Vízióval, mint ha minimum a Torpedó lenne.

- Van egy-két klasszik póz ebben a füzetben: 11/5-ös kocka, 17/3... :) A rajz elég jól idézi Buscemát, én azt hittem ő az, biztos a kihúzó Palmer miatt...

- Már a Doombotok se a régiek....


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5380 Dátum: 2020. Július 07., 09:56:55 »
Wandánál egyre inkább látszik, hogy kezd elpattanni a húr. Nem csodálom, hogy anno Bendis lecsapta ezt a magaslabdát. Nagyon ügyesen használta ki.
Azért ebben messze nem értünk egyet, se sebaj, nyilván nem is muszáj.  ;D
Igazából az alapötlet nem volt rossz, hogy visszanyúljon egy régi traumához, de aztán ahogy kivitelezte (Doctor Strange: nincs olyan, hogy káoszmágia...  :rolleyes: ), az kritikán aluli volt számomra.
Esküszöm, a What if...?! sorozatban ezt alalpul vevő rész jobban sikerült.

De szegény Wanda itt már valóban nagyon szét volt csúszva. Jól kiszúrtak vele az írók.

Viszont ebből az összecsapásból világosan látszott, hogy Piro technikai dolgait kiütve meglehetősen gyenge ellenfél. Ellenben pedig a dagi Haspókot nem szabad lebecsülni!
Igen, az a baj a pusztán technikai alapú alakokkal, hogy amint elveszik a játékszerét, lesheti. Nyilván ez Starkra is igaz, csak tőle nehezebb elvenni a játékát. :)

Persze, hogy nem olvasok utána, mert nem akarom lelőni magamnak a poént! Mindig úgy várom az új képregényeket itt az oldalon, mint anno az újságárusnál a 80'-90'-es években! :brow:
Ja igen Farek, természetesen tudom, hogy Usa-ügynök jelmeze alatt nem Clint van! Ezt viccnek szántam azért is volt utána ott a  :badteeth:
Ej a régi szép idők, mikor az ember már türelmetlenül leste a várt megjelenési időhöz közel minden nap az újságárus kirakatát.  :brow:
És bocs, akkor nem vettem a poént. Nyilván "...öreg vagyok már én ehhez a szarsághoz!"  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5379 Dátum: 2020. Július 07., 07:18:39 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 312. részét Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
Szuper volt ez a rész is! Viszont ebből az összecsapásból világosan látszott, hogy Piro technikai dolgait kiütve meglehetősen gyenge ellenfél. Ellenben pedig a dagi Haspókot nem szabad lebecsülni! Pym doki kicsit elhamarkodottan döntött és ezt (szerencsére)az író sem fejtette ki a továbbiakban.
Hmm, nos igen lassan tényleg körvonalazódni látszik, hogy ki lehet a Szolga! :cool:
Persze, hogy nem olvasok utána, mert nem akarom lelőni magamnak a poént! Mindig úgy várom az új képregényeket itt az oldalon, mint anno az újságárusnál a 80'-90'-es években! :brow:
Ja igen Farek, természetesen tudom, hogy Usa-ügynök jelmeze alatt nem Clint van! Ezt viccnek szántam azért is volt utána ott a  :badteeth:
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5378 Dátum: 2020. Július 06., 22:34:51 »
BA Vol1 312.

Hiába, ennyi dudás nem fér meg egy csárdában.
Hiába igyekszik a "szolga", hogy legalább a célja eléréséig összetartsa az érdekszövetséget, egyre nehezebb a dolga.
Nem is értem, hogy az Old man Logan füzetben ez hogy sikerült. Főleg, hogy a Vörös Koponya volt ott a főszervező.  :rolleyes:
A "szolga" kiléte egyébként előttem nem ismeretlen, de nem lövöm le a poént. Bár már több alkalommal is utalt valós kilétére.

Jó volt újra látni a Szabad Erő tagjait, kicsit nosztalgikus hangulatom lett a karaktereket látva.

Wandánál egyre inkább látszik, hogy kezd elpattanni a húr. Nem csodálom, hogy anno Bendis lecsapta ezt a magaslabdát. Nagyon ügyesen használta ki.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5377 Dátum: 2020. Június 23., 08:42:18 »
Most már egyre kíváncsibb vagyok, hogy mire megy ki a "Szolga" háttérben való kavarása!
Már nem sokat kell várnod, ha marosan lelepleződik. ;)
És nagyon tetszik, hogy neked mindezek valóban új dolgok neked és még csak nem is olvasol előre utána (he-he) :).

Szerintem  Usa-ügynök jelmeze alatt igazából Clint van. :badteeth: Ahogy viselkedik, kb Sólyomszem hozott anno ilyen elhamarkodott döntéseket.

Nem rossz felvetés, de az alárulhatom, hogy nem. De tényleg tetszik az ötlet!  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5376 Dátum: 2020. Június 23., 06:40:44 »
Üdv! Köszi a Nyugisok vol2 54. részét Farek & Peter P.!!!  :worship: :worship:
Most már egyre kíváncsibb vagyok, hogy mire megy ki a "Szolga" háttérben való kavarása! Szerintem  Usa-ügynök jelmeze alatt igazából Clint van. :badteeth: Ahogy viselkedik, kb Sólyomszem hozott anno ilyen elhamarkodott döntéseket. Az tetszett mikor a Vasember elejtette az óceánba! :lol: A regisztrációs kérdést én is fel akartam tenni, de látom, hogy már megválaszolásra került.
Amúgy jó volt ez a rész, tetszett! Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5375 Dátum: 2020. Június 21., 22:33:33 »
Meg kellett néznem, mire gondolsz. :)
Nem volt, de nyilván a lentebb írt dolgok miatt is már régóta foglalkoztatta a kormányzat egyes tagjait. Csak ekkor még többen támogatták a szuperhősök jogát a titkos élethez. Aztán jött Sanford és minden egy csapásra megváltozott.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5374 Dátum: 2020. Június 21., 21:43:49 »
Nem, miért?

Vagy arra gondolsz, hogy a Szabad Erő regisztrált kormányzati csapat volt?
Az leginkább azért volt, mert korábban ugye bűnözők voltak, és az amnesztiáért vagy miért cserébe be kellett vállalniuk, hogy a kormányzati szupercsapat lesznek. Ugyanis az Angyalok alapvetően függetlenek, nem tartozank semmilyen kormányszervezet irányítása alá (bár egy időben persze eléggé szorongatták őket és volt felettük némi kormányzati kontroll Gyrichen keresztül, meg megvontak tőlük előjogokat), és ez jócskán szúrta egy rakás kormányerő szemét.

Nem, arra gondoltam, amiről a tévében beszél a riporternő.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5373 Dátum: 2020. Június 21., 21:10:02 »
Nem, miért?

Vagy arra gondolsz, hogy a Szabad Erő regisztrált kormányzati csapat volt?
Az leginkább azért volt, mert korábban ugye bűnözők voltak, és az amnesztiáért vagy miért cserébe be kellett vállalniuk, hogy a kormányzati szupercsapat lesznek. Ugyanis az Angyalok alapvetően függetlenek, nem tartozank semmilyen kormányszervezet irányítása alá (bár egy időben persze eléggé szorongatták őket és volt felettük némi kormányzati kontroll Gyrichen keresztül, meg megvontak tőlük előjogokat), és ez jócskán szúrta egy rakás kormányerő szemét.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5372 Dátum: 2020. Június 21., 12:17:19 »
Már itt is volt szupererő-regisztrációs törvény?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5371 Dátum: 2020. Június 03., 08:49:47 »
Még jó, hogy Vektor megjelent és elmagyarázta a dolgokat, mert tényleg töltelék bunyó lett volna ez az egész.
Na, igen. De ez nem csoda, mivel a történet sok füzetben sokáig futott, ezért nyilván valamivel ki kellett tölteni az egyes részeket. Itt igazából nyilván nem is annyira a harc az érdekes, hanem az Angyalokkal történtek, ahogy ismét átalakul a csapat. De a folytatás már jobb lesz. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5370 Dátum: 2020. Június 03., 06:22:20 »
Üdv! Köszi a Nyugisok vol2 53. részét Farek & Peter P.!!! :worship: :worship:
Még jó, hogy Vektor megjelent és elmagyarázta a dolgokat, mert tényleg töltelék bunyó lett volna ez az egész.
Azért kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5369 Dátum: 2020. Május 20., 14:06:30 »
Ő a Mandarin;)

A ,,szolga'' pedig nem más, mint Loki:brow:


Szerkesztés: Csak hogy ne rontsuk el annak az örömét, aki esetleg nem ismeri a történetet.
Farek
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 20., 15:50:05 írta Farek »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5368 Dátum: 2020. Május 19., 10:54:25 »
Hmm, ez érdekes volt de nem volt rossz!
Ne szépítsünk, valljuk be: különösebben jó sem volt. A Marvel Zöld Lámpásának és a háttérembereknek akartak adni egy kis szerepet. Olyan volt, amilyen. Ráadásul a címlap nem kicsit volt megtévesztő. Pedig ekkortájt a címlapnak még volt köze a füzetben lévő történethez. Vagy korábban készült és nem egyeztettek a történetről, vagy csak a kedvet akarták meghozni az olvasóknak. De mindegy, egynek elment.  ;)

Shao Khan...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5367 Dátum: 2020. Május 19., 06:56:13 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 311. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Hmm, ez érdekes volt de nem volt rossz! A háttérmanusok közül az egyik az tuti Fátum vagy a Zöld Íjász  :badteeth:
A másik valami japán karakter lesz a fejdísze alapján. Talán az Ezüst Szamuráj, vagy Shao Khan vendégszerepel... :cool:
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5366 Dátum: 2020. Április 30., 20:14:50 »
Kösz, de ennyire nem vagyok mazochista. :)
Àh, szimpla romantikus képregények (rossznak nem rossz, olyan simán átlagos - a stílus szerint - semmilyen kis izé. Elég régi ahhoz, hogy ártalmas ne legyen, a rosszabbaktol elég messze van - kb. Archie szerű. Bár az elején elég gagyi a rajzolás. Legalábbis amikbe belenéztem. Koze a Pokolcicahoz mondjuk 0...)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5365 Dátum: 2020. Április 30., 14:35:20 »
Honnan tudhatod? Lehet még olyan karantén, hogy még arra is rá fogsz fanyalodni.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5364 Dátum: 2020. Április 30., 14:25:21 »
Kösz, de ennyire nem vagyok mazochista. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5363 Dátum: 2020. Április 29., 22:03:53 »
"Tudom."  ;)
Àh, nekem a te munkáddal semmi gond, de ez az utolsó rész nálam is elszakította a cernat...egyébként ha akarsz eredeti Pattsyt akarsz olvasni (gondolom lehet lunkelni, nem úgy tűnik hogy a Marvel újra kiadnà oket: https://readcomiconline.to/Comic/Patsy-Walker

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5362 Dátum: 2020. Április 28., 06:46:26 »
Üdv! Köszi A Bosszú Angyalai v1 149. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Egész igazságosan történtek a bunyók ebben a részben.. :badteeth: Nyilván, hogy Pokolcica fog kiszabadulni és oldja meg a helyzetet! :rolleyes:
Azért tetszett, jó kis rész volt ez! ;)