Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 559248 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #381 Dátum: 2005. Szeptember 26., 09:29:01 »
Halihó!

Ugyan a Bosszúangyalok még mindig nem jelentkeznek (mindenki írjon egy levelet Trollnak), de azért a meglepetés felkerült, a Bulldózeres What if? képében. Egyik kedvenc történetem, ezért remélem, hogy mindenki elolvassa, és esetleg véleményt is írt az alternatív topikba.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #380 Dátum: 2005. Szeptember 12., 21:30:17 »
Én is a She-Hulkot szeretem a legjobban. A leghülyébb helyzetekben is vicces tud lenni. A saját sorozatában pedig mindig letépik róla a ruhát!    

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #379 Dátum: 2005. Szeptember 12., 17:25:31 »
Hmm, nekem igazából Amerika kapitány a kedvencem.
Na jó, csak vicceltem!    
Igazából nem nagyon tudok kedvencet mondani. Mindenkiben van valami, amit nem szeretek.  
Bár talán Amazon. Néha jó fej tud lenni, de néha elég tirpák.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #378 Dátum: 2005. Szeptember 12., 16:05:53 »
Hm, szomorú vagyok. Senki nem szánt meg House of M ügyben  

Amíg pedig Troll el nem kényeztet minket egy újabb Bosszúangyal (vagy meglepetés) képregénnyel (Troll, hol vannak már???), addig egy könnyed kérdésre kérnék válaszokat: kinek ki a kedvenc szereplője a Bosszú Angyalai köréből? Mind Angyalokra, mind pedig ellenséges karakterekre gondolok. Esetleg vegyétek egy látens igényfelmérőnek, amit talán figyelembe veszünk a jövőben. Vagy nem.  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #377 Dátum: 2005. Szeptember 06., 15:38:29 »
Azért adhatnátok egy összefoglalót az eddig történtekről, mert furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy ki mindenki támadt már fel, s ki halt meg, hogy a következő évi nagy durranásban támadjon fel.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #376 Dátum: 2005. Szeptember 06., 11:55:00 »
Szerintem még nem jelent meg minden része.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #375 Dátum: 2005. Szeptember 06., 10:46:39 »
Én még csak most gyűjtögetem (a szkeneket).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #374 Dátum: 2005. Szeptember 06., 09:47:58 »
Akkor Powerless Man lenne a neve  

Egyébként senki nem szán meg egy House of M összefoglalóval?   Vagy senki nem olvasta?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #373 Dátum: 2005. Szeptember 05., 11:37:22 »
Mondjuk nemtom azon elgondolkodtatok-e már, hogy miért lenne Power Man a neve, ha hármas ereje lenne...?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #372 Dátum: 2005. Szeptember 02., 09:41:33 »
Idézet
Én a Avengers 2004-esnél döbbentem le amikor megláttam Henry Pym intelligenciáját egy grafikonon. 3 a 7-ből, ami a magyarázat szerint 'tanult'!
Ez engem is baromira idegesít. Ráadásul mindez úgy, hogy 2 mondattal korábban írják a leíró részben, hogy zseni! Vagyis legalább is 5-ös szintűnek kellene lennie.  Egyébként ezt a Marvel.com-on megjelent on-line TOHOTMU-ban javították is, de még így is van pár komoly elírás a friss TOHOTMU-kban. Ami engem például baromira idegesít, hogy Amerika Kapitány Harci képességeire 7-ből 7-et adnak, ami a magyarázat szerint "mestere mindenféle harctípusnak". Természetesen az amerikai álom tökéletes.   Én maximum csak 6-ost adnék neki.
Ehhez képest ott van a Book of Dead-ben Bloodstone, aki több, mint 10 000 éven keresztül élt és harcolt, a szöveges leírás szerint is "tapasztalt gyakorlatilag mindenféle harcművészetben,", erre kap egy 6-ost, aminek a jelentése "mestere többféle harctípusnak". És ez nem az egyetlen. Szóval jók a TOHOTMU-k, de sajnos nem tökéletesek.

Cage-t én is lecsekkoltam, és valóban 25-öst ír rá. Szerintem erősebbnek kéne lennie, de már ez se kevés.


Nitro1: kösz a forgalomirányítást  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #371 Dátum: 2005. Szeptember 01., 22:49:47 »
Elnézést kérek az OFF-ért, de egy bizonyos Farek kollégát várnak az ünnepnaptár topikban egy esetleges félreértés tisztázása végett.
 

Nem elérhető molzo

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #370 Dátum: 2005. Szeptember 01., 20:11:11 »
Nos, én a OHotMU Deluxe kiadásából emlékeztem erre, az 1986-ban jelent meg. Most megnéztem a 2004-es OHotMU Marvel Knights-t ott már 25-ös erőkategóriában van. (de nem 50 ) Azóta biztos gyúrt vazze! Egyébként régen Pókember el is intézte.  

Én a Avengers 2004-esnél döbbentem le amikor megláttam Henry Pym intelligenciáját egy grafikonon. 3 a 7-ből, ami a magyarázat szerint 'tanult'!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #369 Dátum: 2005. Augusztus 31., 13:04:44 »
Idézet
Halihó, Farek! Remélem jól telt a nyaralásod.
Köszi, köszi, nem panaszkodom - olyan sokat   - jó volt, csak rövid volt. Sebaj, majd még kicsit megpróbálok ejtőzni idén.

Idézet
Aztán miazhogy Cage a nehézfiú? A dokumentációk szerint amiben találkoztam a leírásával, max hármas erőkategóriába sorolják. Míg Pókember a tizesben van, aki epdig triciklivel csapkodja Roncsoló fejét!
Hm, ezt hol olvastad Cage-ről? Legjobb tudomásom szerint legalább is az 50-es kategóriában van, de talán még magasabban is, és iszonyatosan ellenálló bőre van. Persze én is olvastam már egetverő baromságokat, szóval ahány forrás, annyiféle adat.

A Young Avengers egyre inkább piszkálja a fantáziámat, még a végén én is nekilátok a gyűjtésének-olvasásának. A New Thunderbolts pedig tényleg nagyon színvonalas most szerintem.

Idézet
A Csúcsbiztonság befejezése tényleg hol van? Már olyan régóta nem folytatódik, hogy szinte el is felejtettem.
Hohó, szóval nem én vagyok az egyetlen, aki hiányolja. Szóval, kedves alkotók, hol van a befejezés?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető molzo

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #368 Dátum: 2005. Augusztus 31., 10:25:18 »
Halihó, Farek! Remélem jól telt a nyaralásod.

A New Avengersszel kapcsolatban, pont ez az amire a k.net fórumában is rávilágítottam. Ezek a hatrészes ciklusok elég vontatottá teszik a történetet. Egyik részben összekapnak Roncsolóval aki jól szétcsap köztük, a kövi részben meg már az elején megverik. Nemá! Aztán miazhogy Cage a nehézfiú? A dokumentációk szerint amiben találkoztam a leírásával, max hármas erőkategóriába sorolják. Míg Pókember a tizesben van, aki epdig triciklivel csapkodja Roncsoló fejét!

Ezért még mindíg állítom, hogy a Young a jobb. A New Thunderbolts meg tényleg nagyon jó, a régi jó bunyós történetek köszönnek vissza benne.  
De nem az igazi az új Iron Man seem, vérszomjas Warren Ellis műve Extremis címmel. A történet nem rossz (elég véres), a rajz szuper, de szöveg alig van benne.  

A Csúcsbiztonság befejezése tényleg hol van? Már olyan régóta nem folytatódik, hogy szinte el is felejtettem.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #367 Dátum: 2005. Augusztus 30., 12:00:52 »
Na, véget ért a nyaralás (már múlt szerdán), szóval kéretik befejezni az irigykedést. Blue S., nem izgulni kell, hanem megnézni a legendás   Avengers 97. előzetes oldalát, és akkor megtudja az ember, hogy mi is várható.   Illetve a meglepetésről ott nincs szó, de ugye ezért meglepetés.  
Örülök, hogy sokaknak tetszett az X-Men vs. Avengers mini, nem gondoltam volna, hogy ekkora nagy kedvenc lesz. A mutáns mészárlással kapcsolatban meg csak annyi kérdésem lenne, hogy nem ekkoriban volt valamikor a Martalócok mészárlása is?
A legfőbb bajom egyébként a történettel és magával Magnetoval benne, az az áramkör, aminek segítségével azt tervezi, hogy kitörli az előítéleteket az emberek agyából a mutánsokkal kapcsolatban. Ekkor blődséget utoljára a Bud Spencer-Terence Hill páros örökbecsű 'Nyomás, utána!' című opuszában láttam, amikor a - talán - Nagy X-nek nevezett főgonosz ki akarja törölni a számokat az emberek agyából az egész világon.   Na, ez az ötlet már akkor is egy égbekiáltó baromságnak tűnt, persze a film értékéből nem von le. Szóval ez olyan, mint hogyha Mági ki akarta volna törölni a tudatukból a kék szín fogalmát. Könyörgöm! De ettől eltekintve rendben van.

Most kaptam kézhez a New Avengers 8. számát, alakulnak a dolgok a Sentry körül. És hála a jó égnek, a következő számban véget is ér ez a történet. Nincs bajom vele, inkább azzal, hogy manapság, ahogy én észrevettem, egy-két üdítő kivételtől eltekintve szinte csak 6 részes történetekben gondolkodnak. És megmondom a frankót, nagyon elegem van belőle. Ez olyan, mint mióta Tolkien a Gyűrűk Ura-t trilógiában írta meg, azóta szinten minden fantasy író trilógiában gondolkodik. És ez néha (gyakran) már az idegeimre tud menni. Szóval hol vannak a régi jó kis 2-3 részes történetek? Nem lenne baj időről-időre egy hoszabb lélegzetú, de legyenek közbe ilyen kis szösszenetnyi sztorik is. Tudom, hogy egyre nehezebb újat kitalálni, hiszen már majdnem mindent megírtak, ezért a felmerült ötleteket el kell nyújtani, de ez annyira idegesítő tud lenni.

Na, most hogy kisírtam magam egy kicsit   , had méltassam a New Thunderbolts 8-10. számait. Kicsit SPOILER szagú (de csak nagyon kicsit) szóval aki olvassa őket, az ezt átugorhatja. A 8. szám egy aranyos kis töltelék történet, a régi és klasszikus Pókember ellenfél, Rengető vendégszereplésével, ami egyenesen átvezet minket a 9. számba, ahol egy - szerintem - nagyon ütős történet van a Rádioaktív Ember főszereplésével (és egy részes   ). Majd a legvégén átvezeti a sztorit a 10-es számba, ahol a Bíbor Ember kavarja a szószt, egy sztori első részében (remélem, nem hat részes lesz).

Viszont itt segítséget kérnék. Mivel a 10. rész vége átvezet minket a House of M történetbe (amit juszt se fogok megvenni, mert alapvetően pofátlan pénzlehúzásnak tartok, ahol ráadásul mindenkit büntetlenül fel lehet támasztani), valaki mesélje már el (persze spoiler felirattal), hogy eddig hol tart a Magneto család epikus drámája, mert úgy tűnik, hogy egy kedvenc címem sem mentesülhet a hatása alól. Előre is köszi.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Avengers képregények
« Válasz #366 Dátum: 2005. Augusztus 13., 14:33:16 »
Idézet
Most már csak az a kérdés, hogy az Angyalok lépnek színre hamarabb, vagy egy meglepi, amit mindenkinek ajánlok figyelmébe...
Na tessék, elmegy nyaralni, mi pedig itt izguljuk halálra magunkat, hogy mik lesznek a következő anyagok.  
Egyébként kellemes pihenést!  

Nekem nagyon bejött ez a minisorozat, az egyik kedvencem. Főleg az utolsó rész. Az a mutáns-mészárlás elég durva volt, nem is tudtam, hogy akkoriban a Marvel füzeteiben lehetett ilyet olvasni.

Egy kis érdekesség: nem igazán kedveltem Amerika Kapitányt, de a múlt héten olvastam tőle egy 4 részes minit, aminek a végén akkorát alakított, hogy kezdem megkedvelni.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #365 Dátum: 2005. Augusztus 12., 15:20:39 »
Halihó!

Szeretném megosztani veletek abbéli örömömet, hogy jövő héten végre elmegyek jól megérdemelt szabadságomra   De ha minden igaz, nem maradtok Bosszúangyalok nélkül, mert tudomásom szerint Troll gőzerővel dolgozik a leadott fordítások beírásán. Most már csak az a kérdés, hogy az Angyalok lépnek színre hamarabb, vagy egy meglepi, amit mindenkinek ajánlok figyelmébe...

Egyébként egy kérdés az illetékesekhez: mi a fene van a Csúcsbiztonság 3. részével? Soha nem tudom már meg, hogy hogy ússzák meg hőseink ezt a helyzetet is???  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #364 Dátum: 2005. Augusztus 04., 12:19:09 »
Idézet
Ezt a minit eredetileg 'John Doe' fordította tőle vetted át Farek, erdetileg tervezted a fordítását? Vagy csak rákényszerültél? Várjuk az újabb történetek kitűnő magyarításait!
Én csak átvettem, mivel John Doe eltűnt és azóta sem jelentkezett. Megmondom őszintén, én nem biztos, hogy nekiálltam volna, mert nekem annyira nem tetszett, amikor először olvastam. így fordítás alatt kicsit jobban megkedveltem, bár a vége egy kicsit kurta-furcsa szerintem, és továbbra is fenntartom a véleményemet, hogy vannak benne ordenáré nagy baromságok, amiről leginkább a beíró tudna mesélni, aki a fordítás közben beszúrt kommentárjaimat is élvezheti   De összességében most rám is jobb benoymást tett, mint első olvasatra, úgyhogy összességében nem bántam meg, hogy feltettük. És különben is, mit számít a fordító nyavalyája, amikor az olvasóknak tetszik. Meghajtom fejemet a közakarat előtt.  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető molzo

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #363 Dátum: 2005. Augusztus 04., 08:36:05 »
Örülök, hogy kész az utolsó rész is a X-Men az Angyalok ellen miniből. Érdemes volt honosítani, jó kis történet. Nekem a címfelirat volt furcsa még az első részeknél, az érdekes mintázat miatt, de végül is jól néz ki.

Ezt a minit eredetileg 'John Doe' fordította tőle vetted át Farek, erdetileg tervezted a fordítását? Vagy csak rákényszerültél? Várjuk az újabb történetek kitűnő magyarításait!

Végül egy kis önreklám, a comor.kepregeny.net-en most már elérhető a vol.3 folytatása.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #362 Dátum: 2005. Augusztus 02., 09:56:31 »
Ami késik múlik... ahogy szoktam mondani..

Szóval X-men Vs. Avengers. 3-4.

Borító (k). igazából nincsenek rajtuk grafikai trükkök, de mondhatni ez már megszokott az Avengers borítókon. A címfelirat kőmintája kicsit fura, de nem rossz. A negyedik rész borítója "klasszikus" elrendezésű, nekem megmondom őszintén jobban tetszik, mint a 3. részé. Annak a színei, meg az egész kompozíció valahogy nem áll össze (nekem) persze van rajta Amerika Kapitány szóval azért az sem rossz  

Képregény. A rajzok szintén a megszokott kivitelezésűek. Sok az elnagyolt háttér, színekkel, vagy körvonalakkal jelölve, ami segít kiemelni az előteret. A karakterek szépen rajzoltak, bár nekem néhol Thor egy kicsit nyurgának tűnik... Kapitány a motoron viszont nagyon jól feszít. A képregény simán hozza a megszokott színvonalat grafikailag.

Történet. Az kimondottan tetszik. Túl egy sima csihi-puhin, amit lerendezhettek volna egymás között, egészen érdekes húrokat pendít meg. A másság és faji előítélet problémájának megjelenítése mindig része volt az X-ek történeteinek, de itt azért Magneto (pontosabban a történet) már elég mélyen beletúr a dologba. Tudjuk nagyon jól, hogy hova vezethet, ha valaki kiemelve egy nép- vallási csoportot azok érdekében, vagy éppen ellenük próbál tenni. Kinek van joga, mi mi az, van-e egyáltalán joga (legyen az bármely oldal képviselője) egyfajta kicsavart fajelmélet értelmében saját belátása szerint cselekedni. Magneto érdekes karakter lett, eddig nem nagyon foglalkoztam vele, -jó kell egy ilyen is, úgyis ráfarag mindig - mondogattam magamban, de ezután a történet után sokkal összetettebb és érettebb karakternek érzem, mint eddig. A történetből nagyon jól levezethetőek az érvei, és hiába nem értük sokszor egyet vele, de értjük, hogy miért akar cselekedni. A 4. rész bírósági tárgyalása összetetté, komploxé teszi a kérdést, igazából Magneto áldozat, (szerintem) hiszen a körülmények késztetik a rossz és rossz közötti választásra. És ennek meg is van az "eredménye", hiszen láthatjuk a történet végén az utolsó képsorokat.

Beírás. Tetszett. Követhető és jól megfogalmazott mondatok. Magyartalanságot nem találtam.

Összességében. A történet nagyon tetszett, és Magneto személyében felfedeztem magamnak egy "új" karaktert. Ilyen "mélyebb" történeteket szívesen olvasnék még, persze jöhet a "sima" ereszdelahajamat" is.


UI. Orosz medve még mindig    

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #361 Dátum: 2005. Augusztus 01., 21:22:15 »
Türelem rózsát terem. Az én malmaim lassan őrölnek, de mindig elérik a céljukat.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #360 Dátum: 2005. Augusztus 01., 18:59:24 »
Regnar, ha rajtam múlna, hetente menne fel új Avengers képregény erre az oldalra. De a munka mellet nem tudok annnyit fordítani, meg beírni sem tudom, de talán jobb is, hiszen korábban Micho, jelenleg pedig Troll szerintem igazán professzionális munkát végeznek (SLURP-SLURP). De igyekszünk mindent megtenni, hogy minál gyakrabban hozzájussatok az Angyalokhoz. Egyébként hogy teszett az X-Men vs. Avengers 3-4. része? Nem véleményzeted!    Sok más emberrel egyetemben...  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Augusztus 01., 19:00:32 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #359 Dátum: 2005. Augusztus 01., 13:31:40 »
Én bevallom még nem olvastam őket, Általában ritkábban jutok Avangers képregényekhez... csak itt a neten, hogy pontos legyek, szóval jöhetnek, tuti elolvasom őket...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #358 Dátum: 2005. Augusztus 01., 11:08:48 »
Nemrég kaptam kézhez a New Avengers 6-7-et és az Ultimates 7-et. A New Avengers 6 egy kicsit gyengébbre sikeredett az általam vártnál, bár nem igazán tudnám megmondani, hogy milyen végre számítottam az első történethez. A 7-es, a Sentry meg még nem bontakozott koi igazán, kíváncsian várom, hogy mi sül ki belőle. Bár volt pár jó poén, mint amikor Mr. Fantastic komolyan vette VAsember atlantiszi nyelvkérdését   . HANEM! At Ultimates egyre überbrutálabb! Szép lassan korhatárossá kell tenni. Most már igazán érdekel, hogy kis is a titokzatos farkas a nyájban. Bár tippem van, de biztos nem fogom eltalálni.  Olvasta valaki ezeket? Ha igen, mi a vélemény?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #357 Dátum: 2005. Augusztus 01., 09:24:14 »
Köszi szépen mindenkinek a jókívánságokat. Már sokkal jobbaqn vagyok, de azért még kell pár hhét, mire teljesen felépülök és ismét teljes értékű tagja leszek a társadalomnak. De Ez a lábadozási idő legalább engedett teret a fordításoknak, aminek - remélem, hamarosan - nyomát is láthatjátok itt. Jönnek a klasszikusok!!!  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Avengers képregények
« Válasz #356 Dátum: 2005. Július 30., 18:45:46 »
FAREK JOBBULÁST, REMÉLEM MÁR MINDEN OK!!!!![/color][/u][/b]
« Utoljára szerkesztve: 2005. Július 30., 18:46:32 írta letsgo »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #355 Dátum: 2005. Július 30., 17:59:22 »
Azért kemény lehet ilyen melegben lábadozni.... De az jó hír, hogy javulsz...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #354 Dátum: 2005. Július 30., 17:51:33 »
Köszi a jókívánságokat, volt egy kis problémám az ülőgumóimmal és kés alá feküdtem. Még nem vagyok 100%-os, de azért már sokkal jobb. És a lábadozás ideje alatt is fordítottam ezerrel, szóval van utánpótlás és egy meglepetés is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #353 Dátum: 2005. Július 28., 11:19:28 »
REmélem már jól vagy, és semmi komoly gond nem volt.


Idézet
Szerintem Regnar (HZs)szabadságon van, különben már biztos írt volna valamit.

Tényleg nem menteni akarom a menthetetlent, de el vagyok maradva... nyár van.. az ember kevesebbet ül a gép előtt, de igyekszem...  (mondjuk ez már a vég. Ha nem csak Ti hivatkoztok, hogy el vagytok maradva munkával, hanem már az olvasók is arra hivatkoznak, hogy el vannak maradva az olvasással, akkor ...   )

(De azért pirul az arcom...hogy ezt hagytam lényegében utoljára...)
« Utoljára szerkesztve: 2005. Július 28., 11:20:17 írta regnar »

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #352 Dátum: 2005. Július 28., 10:57:23 »
Miért voltál kórházban?  
Remélem nincs semmi komoly bajod.  
Szerintem Regnar (HZs)szabadságon van, különben már biztos írt volna valamit.