Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 539375 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Avengers képregények
« Válasz #441 Dátum: 2005. December 01., 13:16:19 »
Ismerem a történetet...az közvetlenül a Titkos Háború II. Avengers érdekeltésgű részei közben játszódik...

Szabásminta: Egy szimpla, egy fordított...(vagy ilyesmi) és ezt ismételd 8trilliószor, és kijön egy sál, ami Galactusnak is jó...

Ja és...mivel, a CsB tervemet az illetékesek támogatták , és lényegi ellenállásba nem ütköztem, ezért rászálltam a projectre...
« Utoljára szerkesztve: 2005. December 01., 13:18:14 írta Fairlight »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #440 Dátum: 2005. December 01., 13:13:02 »
Valamiért szórakozik velem ez a szar... De sebaj, most már megoldottam. Éljenek az Angyalok!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #439 Dátum: 2005. November 30., 17:54:45 »
Idézet
Hogy vesztették el?
Volt egy két részes Cross-over egy Avengers és egy Fantastic Four Annualban - meg nem mondom melyikben, de itt az oldalon valamelyik Bosszúangyal képregény extra rovatában (a 101 tényben) benne van -, s a két csapat más-más úton, de eljutott egy skrull hadvezérhez, aki kicsit telve volt hatalomvággyal és egy páncél védelméből elindított egy gépet, amiről azt hitte, hogy neki nem árthat. Tévedett.   A gép hatásaként pedig minden skrull elvesztette az alakváltó képességét, és az éppen akkor használt alakban maradt. Ami például kellemetlenül jött annál a skrullnál - és ezt mutatták is -, amelyik valami idegen fajnál kémkedett szék(!!!) alakjában   Vagy volt olyan, aki kreek - vagy shiárok? - között kémkedett éppen, és a másik faj alakjában maradt.
De aztán valahogy visszaszerezték ezt a képességet, csak nem tudom, hogy hogyan, mert csak egyszer olvastam róla.

Egyébként meg mi a bajod a női rovatokkal? Nincs azokkal semmi probléma, hi-hi-hi (női hangon). Ja, és tud valaki valami jó kis receptet? Vagy szabásmintát?  
« Utoljára szerkesztve: 2005. December 01., 13:07:14 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #438 Dátum: 2005. November 30., 16:33:46 »
Hogy vesztették el?
Hm, olyan ez, mint egy női lap rovata.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #437 Dátum: 2005. November 30., 11:51:46 »
Gorgonita: igazad van, olvasni is kemény meló   Egyébkétn ha lenne úgy otthon gépem, ahogy nincs, akkor magam is megtenneém, mert érdekel a folyamat, de így...   Sebaj, azért hamarosan itt a Mikulás, szóval remélem, hogy mindenki jó volt és senkinek nem kell virgácsot küldeni  

Skrullok: ja, érdekes egy faj, még saját fajukat is vadásszák. Egyébként, miután az egyik Avengers Annualban elvesztették az alakváltó képességüket, hogy a pélóba kapták vissza? Valahol olvastam már, de nem igazán rémlik.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #436 Dátum: 2005. November 24., 22:07:11 »
Idézet
Kedves képregényrajongó társaim, ne tolakodjatok ennyire, hogy még senki nem reagált a felhívásomra!   Kicsit több lelkesedést kérek!   Ja, és önként!  
 Én nagyon lelkesednék, ha valaki vállalná a beírásokat,   de magam is vizsgázgatok, és van egy olyan érzésem is, hogy nem én vagyok az a stabil és biztos pont akit kerestek. Pl az SW Rouge Leader 1 részét lelkesedésből lefordítottam, de a 2-t, már hagytam a fenébe, amikor láttam, hogy csak egy nagy csata az egész.
 Más kérdés, hogy olvasni azt bezzeg olvasok  , de hát a nehéz munkát is el kell végeznie valakinek.

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Avengers képregények
« Válasz #435 Dátum: 2005. November 24., 15:35:07 »
skrull X-Men: Kicsit fura ez a nagy fajtisztítási igyekezet, ha azt nézzük, hogy 1. Szupi-Skrullt saját maguk mutálták...2. Mert felismerték , hogy a szárazföldi hadviselésükben, mekkora előnyt jelenthet az alakváltó + képességes katona...   -1 . Viszont Szupi-Skrull annyiszor bekavart, hogy a mutkókra  már mint pártütők tekintenek...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #434 Dátum: 2005. November 24., 15:10:33 »
Gorgonita: nem te voltál az egyetlen, aki nagy szemeket meresztett Xavier bácsi skrull X-Men-jének láttán. Én azt hittem, hogy csak hülyéskednek. Nem tudtam elhinni, hogy ez komoly. Nem ismerem őket, de így ránézésre nekem nagyon gáznak tűnt. USA Ügynök pedig valóban nem egy emberbarát fazon, de majd azért vannak érzelmei. Majd később, a WCA kereteiben megismerkedhettek vele.

Ja, meg humora is van, az egyik kedvenc poénom tőle: kiugrik egy gépből, de szétlövik az ejtőernyőjét. Zuhan lefelé, és morfondírozik:

- Az oké, hogy amikor valaki ejtőernyővel a hátán kiugrik egy repülőből, azt ordítja, hogy Geronimo. De mit kiabál az, akinek nincs ernyője? Ülő Bika???  


Kedves képregényrajongó társaim, ne tolakodjatok ennyire, hogy még senki nem reagált a felhívásomra!   Kicsit több lelkesedést kérek!   Ja, és önként!  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Avengers képregények
« Válasz #433 Dátum: 2005. November 24., 13:11:22 »
Én bírom USA ügynököt, igaz nem ez a legjobb szereplése...

Nos jó hír hogy VTomi áment mondott,de még Trollt meg kell megkeresnem, de úgy tűnik belátható időn belül olvashattok majd CSB-t    ....

Jobban átnézve a kiegeket , kurtítok az adagon, mert cselesen a legtöbb CSB kieg egy más sztorynak a vége , közepe...így sok helyen kellene 3-4 számot is lefordítani, szóval csak a nagyon lényegesseket fogjátok olvasni...  ....de azokból minden kiderül...  

Fairlight

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #432 Dátum: 2005. November 23., 22:21:40 »
Megnéztem gyorsan mi is ez a Maximum Security, mert annak idején félbehagytam. Most már emléxem arra is miért. Ez az Usa ügynöknek nevezett idegbajos, Ami Kapi utánzat, férfi Silver Sable futamított meg. Nem normális az ürge. Eddig azt hittem, hogy Steve bácsi viszi tulzásba az Amerika imádatot. Elsőre egy kicsit nehéz volt követni a tanács összetételét politikai felállásait, a sok új nevet is.
 Most azonban végigolvastam, és tetszett. Ugyhogy most már ne hagyjátok abba a vége előtt.  
 Amik külön tetszettek benne. A két gizmo, akik szerint az emberek csúnyák.    Az Ezüst Utazó hatásos belépője az 1. részben, majd később i vállalása Ego befogadására a 2 elején. Na és ott osontak a ÍThunderboltsok is.  
 Xavier x skrulljai kicsit furák voltak, távoliak a mostani X hangulatiságtól, ahogy az egész sor is egy régebbi 80-90-es évek beli (?) hangulatiságot tükröz. Ami nem baj szeressük.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #431 Dátum: 2005. November 23., 17:28:28 »
Fairlight: mint azt már többször is említettem, én nagyon szeretném létni a CSB befejező részét, szóval nosza.

Kedves olvasók, rajongók, ésatöbbi!!! Egy olyan felhívással fordulok hozzátok, amely egyedülálló lehetőséghez juttatna valakit!

Mivel Micho távozásával szegény Trollra szakadt a BA beírás, s már amúgy is túlterhetl fejére hamarosan rázuhan a vizsgaidőszak is, ezért olyan, akár tapasztalt, akár kezdő (betanító videó megoldható, á la Troll) beírót keresek, aki hajlandó és képes lenne, valamint szeretné is "főállásban"    a HálóZsák nagy sikerű Bosszú Angyalai képregényeinek beírását elvégezni. A borítókat Troll-ra lehet bízni, szóval alapvetően csak a képregények beírásáról van szó + a közkedvelt dokumentációkról (karakterleírások, ilyenek). Fontos, hogy a - reménybeli - jelentkezők nagy kitartással rendelkezzenek (vagyis két rész után ne mondják azt, hogy 'bocsika, és pá'   ), valamint nem árt a relatíve jelentős mennyiségű szabadidő sem. Ja, és PhotoShop használat (betanítás megoldahtó, lásd fent). Meg persze a 'munka' szeretete . Ami lenne bőven, mert általában hetente lefordítok egy részt, de nem feltétlenül várom el ugyanezt a beírótól (persze álmodozni szabad, nem?   ) ha 'csak' másfél-két hetente kerül ki a keze alól munka, már az is öröm. Az eddigi színvonal igen magas, referenciaként megtekinthetők az oldalon fellelhető képregények. Remélem, hogy felkeltettem valakinek a figyelmét, aki hajlandó privát üzenetben jelentkezni. Előre is köszönöm.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Avengers képregények
« Válasz #430 Dátum: 2005. November 23., 10:14:36 »
Anno annak idején beszélgettem pár szót VTomival, hogy bevállalnám a kapcsolódó Csúcsbiztonság részekből a történet szempontjából fontosakat és izgalmas kiegeket (Lásd a Thor, Avengers, Ironman .....a Hulkban Pókemberben lévők pl. nagyon nem teteszettek) ....de igazat megvalva azóta sem mozdultam sokat az ügyben...(van egy 80 %-os lefordítottságú thor és kész)

Úgyhogy ha VTomi is úgy gondolja + igény van rá, akkor felélesztem a projectet...+ (előbbi feltételek meglézténél) befejezhetem a Csúcsbizonságot is (mivel nagyon is bele tartozik a kozmikus érdeklődési körömbe)...

Fairlight

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #429 Dátum: 2005. November 22., 16:49:56 »
Na, erre gondoltam én! Köszi, Farek!  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #428 Dátum: 2005. November 22., 09:25:41 »
Kaine, neked inkább azt a New Thunderbolts részt kellene beszerezned - már amennyiben még nincs meg - amelyikben megmentik az ENSZ székházat (talán a 4-es vagy 5-ös) és Pókember (még a NA nélkül) is komoly szerepet játszik a mentésben, meg még humoros is.  



Ja, és bárki, aki illetékes: mikor lesz már Csúcsbiztonság befejező rész???  
« Utoljára szerkesztve: 2005. November 22., 09:26:46 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #427 Dátum: 2005. November 21., 22:06:37 »
Köszi, de én kifejezetten a New Avengersre voltam kíváncsi.   Merthogy azokat a részeket be kéne szereznem...  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #426 Dátum: 2005. November 21., 09:19:21 »
Fairlight: ugyan már priviben rendeztük, de itt is ekszkuzálok, mert nem akartam leherapni a fejedet, csak valahogy lemaradtak a szmájlik. Szóval hajrá, de azért nagy testvér szemmel tart...  

Kaine: a New Thunderbolts keretein belül még nem találkoztak, azonban a régi, mint említettem, elég gyakran. Először a TB 12-ben, mjad valahol a 30-40-ik részek környékén, amikor Nefaria gróf kavarja a kavargatnivalót. Meg volt az a hat részes Avengers/Thunderbolts mini, amit már korábban említettem. Valamint az előző, "old" Avengers 12-ik számában visszaadták a vendégszereplés kölcsönét  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #425 Dátum: 2005. November 20., 22:43:48 »
Köszönöm!  

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Avengers képregények
« Válasz #424 Dátum: 2005. November 20., 21:02:20 »
Igen, nekem sem rémlik...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #423 Dátum: 2005. November 20., 20:12:10 »
Idézet
"Akkor azt már tudjuk, hogy a New Thunderbolts 13-14 az New Avenger-es. Ugye? De nem volt egy korábbi számukban (úgy a 7. körül) már egy találkozásuk?"
 Én csak átlapoztam őket, de azt hiszem az NT-ben még nem. De Rozsomák, Reed Richards és Namor már vendégszerepeltek.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #422 Dátum: 2005. November 19., 19:10:05 »
Ügyesen kikerültétek a választ Farek, de azért is megkérdezem még egyszer:

"Akkor azt már tudjuk, hogy a New Thunderbolts 13-14 az New Avenger-es. Ugye? De nem volt egy korábbi számukban (úgy a 7. körül) már egy találkozásuk?"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #421 Dátum: 2005. November 17., 18:24:24 »
Idézet
Idézet
Rajtatok áll, mert amiket honosítottatok azt 90%-ban már magamévá tettem. 
Akkor rossz munkát végeztél.    Ilyet nem tudni, hogy meghaltak Dallasban...
 Már dereng, hogy ott hagytam abba a vásárlását, amikor eljött a vég Dallas-ban. Addigra már nem tudtam követni a folyamatos csapatváltoztatást, dimenziózavarokat, és a következő számot is úgy reklámozták, hogy még ehhez képest is változnak a dolgok. Ott volt Xavier elmenetele, a jövőből érkezett Phoenix, meg a nő aki Phoenix-re hasonlít, meg a Phoenix visszatérésére utaló jelek, Magneto megjavulása, a három sérült kiesése, Káprázat, Psziché megjelenése. Az egész túl zavaros, változékony volt. Nem állt össze, hogy hova is vezet ez az egész.    
 Ma már persze tudom, hogy nem kell az ilyesminek bedölni. A műkorcsolyázók kelnek fekszenek, a szuperhősök halnak-élednek.

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Avengers képregények
« Válasz #420 Dátum: 2005. November 17., 15:52:34 »
Idézet
Nana! Ne szórakozzunk! Fairglight, ha meggyalázod a kedvenc sorozatomat azzal, hogy nem állsz neki tisztességesen közölni, akkor einstand!

Nem szórakozom  , nem gyalázok meg senkit,(még kétértelmű sem voltam) és miképp elég tisztesen első felindulásból félreértettél...  :

ÚJRA elmondom: Lesz TBolts , nem is egy viszont kevesebb 75 résznél, vagyis ne egy-két hónap alatt számoljatok arra, hogy képregényben viszontlátjátok , azt amit Farek kivonatolt....

Üdv
« Utoljára szerkesztve: 2005. November 17., 15:54:42 írta Fairlight »

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #419 Dátum: 2005. November 17., 14:27:13 »
Idézet
Rajtatok áll, mert amiket honosítottatok azt 90%-ban már magamévá tettem. 
Akkor rossz munkát végeztél.    Ilyet nem tudni, hogy meghaltak Dallasban... pedig ez magyarul is megjelent kiadásban. Tessék menni a kepregeny.net-re, lehet, hogy ott megvan a kapcsolódó történet. De lehet, hogy nincs.  
Akkor én vagyok a hülye.  
« Utoljára szerkesztve: 2005. November 17., 14:29:28 írta Nitro »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #418 Dátum: 2005. November 17., 13:46:14 »
Fairlight: köszi a dicséretet, igazán jólesett. De persze ez volt a minimum másik BA-t is honosító oldaltól reprezentásától. Viszont!!!
Idézet
Thunderbolts: Talán egyesek örülnek majd ha azt mondom, hogy mostmár csak frissítési akadályok választanak el benneteket attól, hogy a neten olyat is olvassatok...  ..persze nem 75 részt, de azért talán elégnek találjátok majd...
Nana! Ne szórakozzunk! Fairglight, ha meggyalázod a kedvenc sorozatomat azzal, hogy nem állsz neki tisztességesen közölni, akkor einstand!

Excalibur és Britannia Kapitány: Tudom ajnálani a TOHOTMU 2005(4?): Teams című kiadványt. Abban minden benne van.
BK pedig Roma, a magyarul is megjelent kozmikus csaj egyik kis kedvence, tőle kapja a megbízatást, meg a fizut. Egyébként a multiverzumokban van egy rakás BK.

Teaser: már nem kell sokat aluni, s jön a Mikulás! Mire pedig felocsúdnánk az ámulatból, már itt is van a Jézuska...  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Avengers képregények
« Válasz #417 Dátum: 2005. November 17., 00:06:06 »
Idézet
...mert amiket honosítottatok azt 90%-ban már magamévá tettem...
Ezt inkább nem képzelem el...  
« Utoljára szerkesztve: 2005. November 17., 00:06:25 írta szam »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #416 Dátum: 2005. November 16., 20:42:39 »
Idézet
Gorgonita, szerintem sürgős pótlásra van szükséged X-Men terén.  
 Rajtatok áll, mert amiket honosítottatok azt 90%-ban már magamévá tettem.   De angolul még nem tudom követni ezt a rengeteg X címet.  

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #415 Dátum: 2005. November 16., 19:22:41 »
Upsz.  
Ja, és Árnyék valóban vezette az Ikszeket, néhány szám erejéig, de az Excaliburra beérett és ott már igazán jól csinálta.  

Gorgonita, szerintem sürgős pótlásra van szükséged X-Men terén.  
« Utoljára szerkesztve: 2005. November 16., 19:23:56 írta Nitro »

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Avengers képregények
« Válasz #414 Dátum: 2005. November 16., 13:24:42 »
Idézet
Dallasban nem szoktak végleg meghalni...
JFK-nek erről más lehet(ett) a véleménye...

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Avengers képregények
« Válasz #413 Dátum: 2005. November 16., 13:09:11 »
Üdv (itt is)

Nos először is feldícsérjük Farekot egy kicsit  : nagyon jó, hogy egyre több Bosszú angyalai történetet lehet megtalálni honosítva (én személy szerint , az x-Mennél és a Pókembernél is jobban csípem őket)...Eddigi munkái közül az Ostrom utánni részek tetszettek...   egy hajszálnyival lemaradva követte a Kree-Skrull Háború, és a Avengers vs. X-Men...  ...

A többi is nagyon jó persze , de ezek áltak az izlésemhez legközelebb...
Asszem ez a Galaktikus Viharos Hadművelet is tetszeni fog...     ...amit Farek annyit emleget...  

+ A dokumentációs oldalai nagyon jók, (egy csomó dolgot onnan tudtam meg)

Igy tovább Farek ...

Vasember: nem tudjátok, hogy milyen büszke volt azokra a tranzisztorokra...  ...reméljük talán a sajátházamtáján kikerül majd a történet róla...  

Thunderbolts: Talán egyesek örülnek majd ha azt mondom, hogy mostmár csak frissítési akadályok választanak el benneteket attól, hogy a neten olyat is olvassatok...  ..persze nem 75 részt, de azért talán elégnek találjátok majd...
« Utoljára szerkesztve: 2005. November 16., 13:10:16 írta Fairlight »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #412 Dátum: 2005. November 15., 19:58:44 »
Idézet
Hát már aki tudja, hogy Dallasban meghaltak.    
Dallasban nem szoktak végleg meghalni...