HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Bosszú Angyalai képregények

<< < (2/1091) > >>

Sepi:

--- Idézet ---Viszont itt is megjelent az, amitől a hajamat tudom tépni: egy szereplő felvett szuperneve és az eredeti neve "egészen véletlenül" kiválóan összecseng....
--- Idézet vége ---
Na igen, ez is olyan, mint a fórumos nicknevek. Például talgaby, Sepi, Recsi vagy Farek...  :D :hehe:

Farek:
Igen, mondhatjuk, hogy mutálódott. Mint ahogy minden szupererővel bíró lény, aki nem mutánsnak született, vagyis Pókember, Fenegyerek, az F4 és mindenki más, aki nem "csak" top emberi képességekkel bír.
Igen, elég töltelék rész volt, nem a legjobb grafikával, gondolom, valamivel ki kellett tölteni az időt.
Viszont itt is megjelent az, amitől a hajamat tudom tépni: egy szereplő felvett szuperneve és az eredeti neve "egészen véletlenül" kiválóan összecseng....  :-\
Lásd még Harley Quinsel - Harlequin, Blackagar Boltagon - Black Bolt és a sort még nagyon sokáit lehetne folytatni... Ettől az erőltetett megoldástól annyira rosszul tudok lenni, hogy csak na.

SithLord:
Üdv! Köszi a Nyugisok v2/58. részét Farek & Peter P.!!! :worship: :worship:
Ha úgy vesszük akkor ez a Vibró gyakorlatilag mutálódott nem? Hasonló képességei vannak, mint Lavinának. Ez most egy ilyen kármentő rész volt. A grafika kissé gyengébb a megszokottól.
De a történet nem volt rossz.

Farek:
Nagyon szívesen. Szerintem néhol simán voltak nagyon jó egyrészes történetek. És a legviccesebb sztorikat is ebben a sorozatban lehetett olvasni.  :lol:

SithLord:
Üdv! Köszi a befejező részt Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
Aranyos volt ez a szösszenet. Összességében több volt a pozitív történet leszámítva egy-két fárasztó részt.
Köszönöm, hogy lefordítottátok nekünk! :worship:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése