Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 586309 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2661 Dátum: 2009. December 30., 23:30:50 »
Végre eljutottam addig, hogy el tudjam olvasni  A Bosszú Angyalai vs. Az Igazság Ligája című történetet! A honosítás remek volt, köszönöm mindenkinek! Nekem a Marvel - D.C. közös történetek közül ez tetszett a legjobban! Érdekes volt látni, hogy majdnem minden Angyal illetve Liga tag feltűnt hosszabb-rövidebb ideig! Néha kicsit furcsa volt ahogy váltakoztak a múlt és jelenlegi kinézetük! Nagyon tetszett a "Galactus maradványaiból" épült erőd! Az Angyaloknak ez volt a kedvenc felállása nálam, kicsit furcsa volt, "Jackpot", mert a másik oldalon Körbubinak hívták. Nálam ez volt az évé utolsó képregénye, legközelebb jövőre majd! Azért kíváncsian várom az év utolsó képregényét az oldalon! Még egyszer köszönöm a honosítást!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2660 Dátum: 2009. December 29., 08:24:22 »
Oké, így már értem. Egyet tudok érteni, mert, ahogy írtam is a bevezetőben, valóban elég pénzlehúzós szaga van a történetnek. De, bár összességében hagy kivetnivalókat maga után, szerintem azért vannak benne jó ötletek.

A Visszatérést én már egy sokkal jobb történetnek tartom. Ugyen ott is vannak néha bukfencek, de a kötelező és elkerülhetetlen feladatot, a hősök visszatérésének magyarázatát szerintem nagyon jól megoldotta.

Az általad felsorolt történetek pedig elég jó ízlésről árulkodnak, legalábbis az én szememben
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #2659 Dátum: 2009. December 28., 21:04:28 »
3. Világháború:
Nem a szereplőkre gondoltam feltétlenül, a történet maga nagyon gyenge volt. Nem voltam képes végig olvasni.

Újjászületett hősök: A visszatérés:
Sajnos ez sem fogott meg, erőltetett, vontatott, sok helyen még nagyon képben sem voltam, de ez azért lehetett, mert nagyon nem kötött le egyik sztori sem, így nem figyeltem kellőképpen.

Nem igazán tetszenek a viszonylag újabb képregények, alig van ami igazán megfog, mint ezek, inkább a korábbi történetek tetszenek.

Mondok példákat:
Titkos Háború 1, Galaktikus Vihar, Inferno, Thanos Küldetése, Végtelen Kesztyű... tetszenek jobban egy Heroes Reborn, Hulk Világa vagy a fent említett 2 képregénnyel szemben, viszont ettől függetlenül a Megsemmisülés, Beta Ray Bill - Godhunter, Csúcsbiztonság, Last Planet Standing vagy a Marvel - The End sem régiek, mégis nagyon jók.

Nem tudom, ki hogy van vele, be amikor belekezdek egy képregénybe, mindig van egy mérce, amit nem ütöttek meg nálam a karácsonyi történetek, de hát ízlések és pofonok.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2658 Dátum: 2009. December 28., 20:50:25 »
Tényleg? Akkor valamennyire érthető, de így visszanézve azt a képet hát nem mondom biztosra de nekem olyan mintha az a kard vagy kés keresztül ment volna Skrull fején legalábbis csak annyit lehet látni hogy repül egy kard vagy kés aztán a valami eltalálja a szemét és zöld vér jön ki belőle aztán a következő képen meg már nincsen a szemében a fegyver. Szóval vagy kerezstül repült a fején(ha ez a helyzet akkor meg az az érdekes hogy csak ilyen kicsi seb van ott mert a markolat legalább a fél arcát átszúrta volna de persze ahhoz hogy átszúrja a koponyát igen nagy erő is kell) vagy beleállt és gyorsan kiszedték csak azért gondoltam hogy keresztül repült a fegyver mert a azon a képen nem látni a markolatot és mint mondtam a következő képen már nincs a szemében a fegyver. De mint mondtam nem mondom biztosra de abból a két képből erre tudok következtetni.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2657 Dátum: 2009. December 28., 19:05:49 »
Amondin:
el sem hinnéd, hogy egy emberi koponya és egy agy mi mindent képes túlélni...  
Nyílvesszők, karók, kések és egyéb hegyes eszközök szúrtak már át fejeket; az áldozatok pedig túlélték (nem egy maradandó károsodás nélkül)!  
(Természetesen a gyors és rendkívül precíz orvosi segítségnek és sok esetben a szerencsének is köszönhetően!)
Egy skrull feje meg már egészen más tészta; láthattuk az Annihilation-ban (Paibok), hogy képesek átrendezni a belső szerveiket!

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2656 Dátum: 2009. December 28., 13:25:39 »
Idézetet írta: Farek
Amondin: Ja, itt Rick valóban nem volt olyan idegesítő, bár persze csak nem tudták kihagyni. A kard a szembe témában pedig annyit, hogy ja, skrull. Ennyi.


Valóban én is örültem volna hogyha kivételesen kihagyják Ricket de végülis most nem volt vele baj.
A skrull pedig értem csak ez azért nagyon szemet szúrt hogy azért egy ilyen után még beszélni tudd de lehet hogy csak nem figyelt az író vagy ilyesmi azért remélem nem sokszor fognak ilyet csinálni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2655 Dátum: 2009. December 28., 13:02:03 »
Idézetet írta: benya11
Idézetet írta: Farek
benya11: Á, újra köztünk! Örömmel látlak.
Köszi.  Hamarosan majd bepótolom a lemaradásom Bosszú Angyalai v1 és Marvel Kalandok BA terén.
Ne aggódj, szavadon fogunk...  

Amondin: Ja, itt Rick valóban nem volt olyan idegesítő, bár persze csak nem tudták kihagyni. A kard a szembe témában pedig annyit, hogy ja, skrull. Ennyi.  



És egyébként nem tudom, hogy bárkinek is feltűnt-e, de Wandának tényleg van valami perverz vonzódása az androidok iránt. Ugyan az nem derült ki, hogy ebben a világban is volt-e köze Vízióhoz, de itt ugye az Amerika Kapitány pótlék androiddal, Adriannel kavar...  Hej, lehet, hogy az álompasija egy terminátor?
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 28., 13:02:29 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Avengers képregények
« Válasz #2654 Dátum: 2009. December 28., 11:59:10 »
Idézetet írta: Farek
benya11: Á, újra köztünk! Örömmel látlak.
Köszi.  Hamarosan majd bepótolom a lemaradásom Bosszú Angyalai v1 és Marvel Kalandok BA terén.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2653 Dátum: 2009. December 28., 11:24:43 »
Idézetet írta: Farek
Amondin: epekedve várom a véleményt…  Le a kalappal, biztos nem tudnék ilyen türelmesen végigolvasni egy történetet, ha egyszer ott lenne előttem.


Hát igen nekem sem volt könnyű tartani magamat az ütemhez de azalat a 15 év alatt akaratlanul is kénytelen voltam megtanulni a türelmet. De végül elolvastam és akkor jöjjön a vélemény:
Nekem tetszett a történet csak számomra az volt a probléma hogy az Image kiadó hőseit még annyira sem ismerem mint a DC-ét. De akkor lepődtem meg nagyon amikor láttam hogy a Bosszú Angyalaitól néhányan átmentek a másik csapatba és ugyanez fordítva. És még a rajzok is néhány helyen hagytak maguk után kívánni valót ahogy mondtátok. De rengetek pozitívum is volt benne pl:
1.Amerika Kapitány kudarca azutáni összetörése és visszatérése. Meg kell valjam egy ilyen kudarc után után én is valami ilyesmit tettem volna ha a Kapitány helyébe vagyok. Mondjuk szerintebb drámaibb lett volna ha a sebesült Kapitány elkúszik valahogy a zárhoz és valahogyan elpusztítja mint hogy Rick pusztítsa el de így is jó volt. Főleg azért mert Rick emberként szállt harcba és egyszer sem lehetett hallani a nyavalygását.
2. Vasember árulása. Mindenkire gondoltam volna csak rá nem. Alaposan meglepődtem mikor kiderült hogy ő volt az áruló. Csak azt nem értem hogy miután egy kardot dobtak a szemébe ami valószínűleg átlyukasztotta a koponyáját hogy hogy nem halt meg azonnal? És egyáltalán hogy tudott még beszélni? Rendben hogy Skrull de akkkor is egy ilyen után szinte azonnali a halál.
3. Reed és fátum beszélgetése a végén. Hát igen Fátum már csak ilyen még az ilyen vereségben is lát valami győzelmet. És persze mindig is hatalomra fog vágyni.
4. Az elfogott hősök átállnak mégha nem is önszántukból. Ezért szeretem nagyon ezeket az alternatív történeteket mert itt senki sem olyan mint amilyennek megismertük hősök lesznek gonoszok és gonoszok lesznek hősök és itt bárki meghalhat legfeljebb egy-két karakter támad föl de nem az összes szóval itt ha látok valakit ténylegesen meghalni akkor 90%-os valószínűséggel végeleg meg is halt.
És köszönöm Fareknak Sepinek és Beigli69-nek ezt a nagyszerű alternatív történetet. 4 nap múlva meg majd a visszatérésről is fogok valamit írni.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 28., 11:43:37 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2652 Dátum: 2009. December 28., 09:46:54 »
Na, örülök, hogy ennyi embernek tetszett ez a történet is. Megmondom őszintén, nem gondoltam volna, hiszen, ahogy írtam is, elég ellentmondásos.

gabo: Igen, ahogy azóta nyilvánvalóan olvastad is, a Visszatérésre már minden helyreállt ebben a szebuniverzumban.

keildavid: A másik két csapat, amit említettek a Vadmacskákon kívül, eredetiben a Stormwatch és a Wetworks. És igen, annak a képnek valóban van egy kis G.I Joe utánérzése…

Gery: dokihoz hasonlóan engem is érdekelne, hogy mit értesz negatív felhozatal alatt. Kérlek, fejtsd ki, mert kíváncsi vagyok rá. Pláne annak fényében, amit említettem a bevezetőben, hogy eléggé tisztában vagyok a történet hiányosságaival, ezért kíváncsi lenék a te meglátásaidra is.

Amondin: epekedve várom a véleményt…  Le a kalappal, biztos nem tudnék ilyen türelmesen végigolvasni egy történetet, ha egyszer ott lenne előttem.

benya11: Á, újra köztünk! Örömmel látlak. Igen, az elég hatásvadász jelenet volt, de hát nyilván kellett adni egy kis hazafiságot az amerikai népnek…

Asys: Na, örülök, hogy végül is kellemesen csalódtál. És ja, Thornak valóban elég ütős érvei vannak…
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2651 Dátum: 2009. December 27., 15:48:45 »
Én is köszönöm Farek mesternek, Sepi-nek és Beiglinek a Harmadik Világháború TPB-t!      
Kicsit kétkedve ültem le elolvasni ezt a 4 részes story-t (nem sok jót hallottam róla), kellemesen csalódtam; nekem bejött ez a történet!  
(Volt egy kis AoA-feeling az olvasása közben; a világvége-hangulat és a szuperhősök elkeseredett helyzete miatt!)  
Az Image szuperhősök szerepeltetése (szerintem) felesleges volt; ennyi erővel a DC szuperhősei is szerepelhettek volna...  
(Mondjuk inkább ők, mint a kacsák!)  
Voltak benne nagy jelenetek: 1. ,,Vasember'' felbukkanása, majd kiiktatása, 2. Sue bánata az ostromnál, 3. Reed és Fátum dialógusa a végén (mint az érme két oldala), 4. Amerika Kapitány ,,feltámadása'' (csak azt a hazafi szöveget tudná már elfelejteni...)!  
A harcok ábrázolása helyenként kaotikus volt...
Ami nagyon tetszett: ahogy Thor pörölye belezúgott Annihilus pofájába!

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Avengers képregények
« Válasz #2650 Dátum: 2009. December 25., 22:07:35 »
Én is elolvastam a Harmadik Világháború TPB-t, és ez is egy remek karácsonyi ajándék a HZs-től!  A történet kiváló, legalább olyan jó karakterekkel, és jó bár néha elég fura rajzokkal. A Hősök Újjászületése a kedvenc történetfolyamom, és ez a történet is csak erősítette ezt bennem! Nekem a kedvenc részem amúgy az volt ebben a TPB-ben, amikor megjelent Kapi, újra a klasszikus ruhájában, és beszáll a hazája védelméért folytatott harcba. Nagy köszönet a honosításért Farek, Sepi és Beigli69!!  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Avengers képregények
« Válasz #2649 Dátum: 2009. December 25., 18:45:21 »
Nem is kell sietni, lesz rá egy hónapod, hogy olvasgasd.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2648 Dátum: 2009. December 25., 18:20:15 »
Sejtem mi lesz holnap de legfeljebb azt kicsit később fogom értékelni ha az lesz amire gondolok. Nem akarom elsietni az olvasást de nem kell aggódni fogom én véleményezni azt is csak kicsit később.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2647 Dátum: 2009. December 25., 18:15:03 »
Apró megjegyés, de én a helyedben kicsit begyorsítanám az olvasását, mert holnap... de inkább csitt, nem mondok többet...
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 25., 18:15:16 írta dr samson »

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2646 Dátum: 2009. December 25., 18:06:55 »
Gondoltam hogy ez lesz a mai ajándék  . Még nem olvastam végig(most úgy csinálom hogy minden napra egyet olvasok el így majd csak vasárnap vagy hétfőn fogom véleményezni) de a főoldali hírekben írtakból kiindulva jónak ígérkezik. Köszönöm Farek Sepi és Beigli69 a 3. világháborút és mint mondtam majd vasárnap vagy hétfőn véleményezem is.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2645 Dátum: 2009. December 25., 16:01:46 »
Ezt, hogy érted? A szereplőkre célzol?  (mondjuk én sem kedvelem ezt a 4 részes sztorit, azért kérdem)

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #2644 Dátum: 2009. December 25., 15:29:41 »
Negatív vélemény: nagyon gyenge a felhozatal

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2643 Dátum: 2009. December 25., 13:41:07 »
Ezer köszönet Farek mester, Sepi és Beigli69 a Harmadik Világháború tpb-ért!        Hát ez tényleg nem egy szokványos történet. Mint ahogy azt már a főoldalon is ki van írva, ez egy amolyan "mi lett volna, ha..." jellegű történet. A szuperhősök is teljesen másképp néztek ki és az összeállás is más volt. Bár azt nem gondoltam, hogy Wildstorm szuperhősök is szerepelni fognak. Közülük eddig csak egy csapatot ismerek. A Vadmacska vagyis WildC.A.T.S. amit a ComicSquadon is olvasható. A többi Wildstorm-os szuperhőscsapat nem ismerősek(de ez most nem számít. mert ez egy más téma.)
Nekem a 4. részből tetszett a legjobban az a kétoldalas kép, amelyen Amerika Kapitány és a többi hősök ejtőernyővel kiugrottak a repülőgépből. Ez a kép olyan volt, mintha a G.I. Joe hangulatot idézne elő.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2642 Dátum: 2009. December 25., 13:30:39 »
Köszönöm Farek, Sepi és Beiglinek a Harmadik Világháború TPB-t érdekes egy történet csak ugy hullottak a hősök! Olyan volt mint egy Marvel vs. Image Crossover! Gondolom akkor a zárak elpusztítása után minden visszatért a rendes kerékvágásba és az elesettek ismét éltek! Gondolom ezután jön a befejező mini és végre ismét a jó megszokott 616-os univerzumba térnek vissza hőseink.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2641 Dátum: 2009. December 25., 12:13:08 »
Huh. Igazán kiváló alterverzumos sztori. Gigászi eposz, bár sok dolgot csak második átolvasásra értettem meg. Nagyon köszönöm a honosítást Farek, Sepi és Beigli  

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2640 Dátum: 2009. December 25., 11:04:37 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2639 Dátum: 2009. December 24., 12:58:19 »
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Boldog és békés karácsonyi ünnepeket és jó pihenést kívánok neked Farek mester és a szeretteidnek!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2638 Dátum: 2009. December 24., 12:38:54 »
Jó pihenést Farek és Boldog Karácsonyt! A vélemények tuti meglesznek!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2637 Dátum: 2009. December 24., 12:23:17 »
Itt külön is szeretnék minden kedves Bosszú Angyalai olvasónak Boldog Karácsonyt kívánni!
Mivel most hazamegyek szeretteim körébe ünnepelni, ezért vasárnapig, vagy hétfőig nem tudok hozzászólni, de ez ne vegye el a kedveteket attól, hogy a következő napokban kirakott Újjászületett Hősök adagokat elolvassátok és véleményezzétek ide! Aztán, majd ha visszatértem, akkor mindent jóóóól kitárgyalunk! Üdv!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Avengers képregények
« Válasz #2636 Dátum: 2009. December 21., 18:14:10 »
Az alap sztorit lezárjuk idén, csak volt a Heroes Rebornnak egy utólag kiadott folytatása, minek Fátum volt a főszereplője. Ez 7+3+3 részt ölel fel, amiből az utolsó két mini kész van, de a hét részes minőségfeljavítási gondok miatt tolódik jövő évre. erre majd még kicsit részletesebben visszatérek, amikor kialakul végre egy előzetes terv arról, mikor lesz kész és milyen lesz a jövő évi naptárunk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2635 Dátum: 2009. December 21., 14:23:19 »
Tényleg az Újjászületett Hősök - Visszatérés mini is lesz, amiket a foglalási listán láttam? De az tudtommal egy hosszú történet lesz. És már egyszer esett róla szó. Ha az idén nem sikerül, akkor jövőre kell halasztani. Vagy talán mégis kikerül minden Újjászületett Hősök sztori? Lehet, hogy én félreértettem valamit vagy mi a szösz. Majd meglátjuk.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2634 Dátum: 2009. December 21., 08:09:43 »
Idézetet írta: keildavid
Pl. hogy létezhet Hulk az Újjászületett hősök univerzumában?
Erre a kérdésre majd most karácsonykor megkapod a választ az Újjászületett Hősök - Visszatérés miniben.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2633 Dátum: 2009. December 20., 22:40:59 »
Jól mondod Farek mester. Én eddig nem értettem, hogy mi történt pontosan. De én ezen a héten végig olvastam a Végítélet összes részét, ahogy azt már lejjebb mondtam. Azt is elmondom, hogy az Újjászületett hősök történet kezdetén nem volt semmilyen spoiler és még nem volt semmilyen említés a Végítéletről. A további utóhatásáról tudom, hogy a Chronopolison lévő mennydörgök 1-5. számokban. Mert azokban is emlytették, hogy a Fantasztikus Négyes és a Bosszú Angyalai meghaltak a Végítélet elleni küzdelemben.
Volt egy-két dolog ami nem volt nekem világos. Pl. hogy létezhet Hulk az Újjászületett hősök univerzumában? Ez kiderült a nitro oldalon lévő Végítélet Marvel univerzum különszámban. Hogy Hulk szó szerint ketté vált. Így Bruce Banner is oda ment a többi hősökhöz. És akkor ezek szerint ő is meghalt. De a Hulk továbbra is élt a 616-os univerzumban. Viszont Bruce Banner a többi hősökkel újjászülettek abban a sztoriba, amiről már beszéltünk.
A Thorral pedig igazad van Farek mester. Az annyira tényleg nem egy Végítéletes történetnek volt. Az általad említett Journey Into Mystery az tudtommal a képregénytáron is fenn van az 503-504. szám. A képregénytár téli szünet miatt zárva van.
És igen nekem tetszettek ezek a történetek.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 20., 22:52:50 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2632 Dátum: 2009. December 20., 22:18:55 »
Szerintem ez egy jó gondolat volt, hiszen már 3. éves zajlik karácsonykor ez a történetvonal, és azért nem árt, ha az ember nem csak összefoglalókból ismeri a története, hanem olvassa is magyarul, ha már egyszer elérhető.
Valóban jó hosszú történet, de összességében szerintem nem rossz, bár vannak hibái, de minek nincsenek?
Remélem, tetszettek is ezek a történetek.
Az említett Thor valóban nem annyira tényleges Végítélet történet, inkább Thort ismerteti meg az emberekkel.
Vörös Norvell egyébként jó kis karakter volt, utána olvastam Journey Into Mysteryben a történetet vele meg az eltűnt asgardi istenekkel, amikor Thor "meghalt", csak sajnos rosszul végezte...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"