Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 586608 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3261 Dátum: 2011. Március 08., 12:43:07 »
Én is elolvastam a 12-as annualt. Hát jónak semmiképpen nem mondanám, de legalább volt egy kis kozmikus hatása. De már az is valami hogy végig tudtam olvasni.  :cool:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3260 Dátum: 2011. Március 08., 08:44:18 »
Dolgozom a font-ügyön, valamelyik Komikát már javítottam emlékeim szerint azóta.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3259 Dátum: 2011. Március 08., 08:16:50 »
Igazán nincsmit hopkin. Az észrevételeddel kapcsolatban: ezentùl nem ezzel a fonttal (HZs_KomikaHand) fogok beírni, mert elég érdekes dolgokat csinál néha(pl amit te mondasz). Talán más fonttal megoldódik a probléma, ha nem, akkor csinálom ùgy, ahogy te mondtad. Kösz a tanácsot!  :) :worship:

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3258 Dátum: 2011. Március 08., 00:56:37 »
Végre elolvastam a 12es különszámot.
-A történettöl nem estem hasra, de mindig öröm egy uj angyalok sztorit olvasni. Ezer köszönet Genzonak amiért kisegitett.
-Csillagos egyes a néhol igencsak mostott panelekért valamint a vége felé néhány fehéren hagyott megjegyzés sávért magamnak! Plusz egy észrevétel genzonak. Beirás előtt mindig konvertáld át sima txt-be vagy rft-be a szöveget és wordpaddal nyisd meg ne pedig worddel. Majd a felső és alsó indexes idézöjeleket keresés-cserével cseréltesd ki a standard billentyüzetes idézöjelekre. Sajna az általad használt betütipus nem ismeri a kétféle idézöjelet, igy a hátsó mindig visszalöködik sima betütipusba. Lehet h van egyszerübb modszer is de én igy szoktam. Nem nagy hiba, de anno én is megkaptam a fejemre.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3257 Dátum: 2011. Március 05., 12:35:27 »
Neked is szívesen. :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3256 Dátum: 2011. Március 05., 09:48:38 »
Én is nagyon köszönöm.  :worship:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3255 Dátum: 2011. Március 04., 20:04:07 »
Kösz a bíztatást keil, és szívesen neked is. :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3254 Dátum: 2011. Március 04., 19:53:19 »
Ezer köszönet Farek-nak, Hopkin-nak és Genzo-nak a Bosszú Angyalai 12. különszámért! :worship: :worship:
Érdekes, akciódús történet. Az elején tényleg voltak félreértések a Nememberekről. Főleg az ENSZ Biztonsági Tanácsa is, amikor azt gondolták, hogy a Nememberek veszélyt jelentenek-e.
Fekete Villám tényleg furcsán viselkedett. Sokáig tartott mire kiderült, hogy mi volt az oka.
A Nememberek és a Bosszúangyalok között tényleg volt párviadal.
Az tetszett, hogy voltak más utalások a John Byrne-féle F4 képregényekből.

Sok sikert kívánok nektek a Bosszú Angyalai honosításokhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3253 Dátum: 2011. Március 04., 19:41:44 »
Részemről nagyon  szívesen.  ;D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3252 Dátum: 2011. Március 04., 17:28:52 »
Köszi A Bosszú Angyalai Annual 12-es részét! Volt benne minden Angyalok, F4, Nememberek, akció....., szóval jó volt! Köszi mégegyszer!!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3251 Dátum: 2011. Február 21., 12:14:22 »
Köszi, utána fogok nézni.
Most már értem, más szemszög, vettem.  :)
Fáti legyőzése nálam mínusz egymillió pont, várok, hátha kiderül akkor valami...    :m-doom:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3250 Dátum: 2011. Február 21., 10:47:32 »
Azért jó, hgoy tetszett úgy is, hogy semmit nem értettél belőle  :lol:

1. Ha a B2-ben szereplő csatára gondolsz, ez ugyanaz a harc, csak más szemszögből elmesélbe. Pontosabban a B2-ben szereplő harc volt ugyanez, csak B2 szemszögéből nézve, ez megy úgymond egy "általános" nézőpont. Na, remélem, most sikerült még jobban összezavarnom  ;)
2. Igen. Hogy hogyan, arra most én sem emlékszem, de az egyik közelgő részben kicsit többet is beszélnek erről.

Namor komolyan visszament hippibe, de a leírtak alapján valahogy nem csodálom túlságosan.
Ha pedig állatul kinéző Namort akarsz még látni, akkor ajánlom a Heroes Reborn sorozatban, az F4 v2 2-3. részeit, ott nagyon királyul néz ki.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3249 Dátum: 2011. Február 21., 10:30:52 »
Köszi az Oltalmazók-Angyalok történetért! Van néhány kérdésem:
1. Már van egy Oltalmazók-Angyalok csata itt, ez most annak az újrája kicsit másként? Ott B2 és Hulk beszélnek is egymással.
2. Namor ebben az alternatív világban megölte Fátumot? Hogyan?

Ennyi lenne, amit nem értek (tehát szinte semmit :D ).  Namor pedig hosszú hajjal, szakállal nagyon állat, rögtön megkedveltem. Azt a lezselézett hajat, álá Kalapácsfej, meg a zöld fecskegatyát nehezen vette be a gyomrom.  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3248 Dátum: 2011. Február 17., 21:28:14 »
Sajnos...  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3247 Dátum: 2011. Február 17., 20:42:59 »
Ez a Rick Jones gyerek mindenütt ott van :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3246 Dátum: 2011. Február 15., 12:27:35 »
Igen, Kapi reakciója valóban egy kicsit fura volt, de fogadjuk el, hogy ez egy alternatív univerzum. :) És végül is mindenki megtarthatta a szabadságát, legalábbis a jó dolgokban. ;)

A második reakció pedig elég hűvös volt. De ha elfogadom, hogy esetleg Wanda is meghalt a robbanásban, akkor annyira nem érthetetlen, hogy a már egyébként is a gépekben lakozó Vízió teljesen elhagyta az emberségét, és csak a logikája maradt.

És rendben, akkor majd jönnek még WI-k, bár nem tudom, hogy mikor, tuti, hogy rendszertelenül lesznek. De lesznek.


Usagi Yojimbo: Rick és Mar-Vell kapcsolatáról én sem tudok túl sokat. Annyi tuti, hogy miután Rick otthagyta Kapit, rátalált a nega-karkötőkre, és amikor felhúzta őket, akkor került kapcsolatba vele és így lettek összekötve. A nega-karkötőkhöz pedig a kree Legfőbb Intelligencia vezette el őt, mivel akkoriban Mar-Vell csapdába esett a Negatív zónában, és az Intelligencia ki akarta őt szabadítani.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3245 Dátum: 2011. Február 09., 14:56:20 »
Köszönet a Vízió alternatív történetért.
Nekem az első tetszett a legjobban, csak egy dolgot furcsáltam benne.
amerika Kapitány, hogyhogy nem szállt szembe Vízióval, hogy ezzel a szabadságot vonod meg tőlünk, és egyebek. Véleményem szerint túl könnyen beletörődött, hogy Vízió a világ ura.
A másik történet se volt rossz, mondjuk egy kicsit bizarr volt. Nem igazán tudom elképzelni Víziót így, de hát ki tudhatja. A fehér szerintem simán megcsinálta volna.

Farek az milyen kérdés, hogy legyen-e még What if? Persze hogy legyen, hiszen ezek sokszor jobbak, mint a fővonalas történet.

A Bajnokok Viadalát még nem olvastam végig, de talán most már nem fog az iskola annyira közbeszólni, mint eddig. Bár ki tudja...

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3244 Dátum: 2011. Február 07., 14:52:58 »
Igeeeeeeeeeeeeeeeen!  :D :D :D :badteeth: :worship: Az összes What If közül nekem azok jönnek be a legjobban, na meg az első szám. 

Ui.:Egyébként most a 90. számnál tartok a v1-ben . Lenne egy kérdésem: Rick hogy került kapcsolatba Captain Mar-vell-lel?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3243 Dátum: 2011. Február 07., 10:56:49 »
Igen,Farek,engem érdekelne!! :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3242 Dátum: 2011. Február 07., 10:50:07 »
Köszi nektek, reméltem, hogy tetszeni fog ez a két rövidebb történet, mert szerintem nagyon jó és szélsőséges lehetőségeket fog meg, amin az ember el tud gondolkodni. És ugyan mindekettőre - főleg a másodikra - azt mondhatná, hogy neeeem, Vízió nem ilyen, de azért felmerül a kérdés: vajon tényleg nem? Ki tudja, mit tudna tenni hűvös, gépi logikával. Szóval szerintem elég érdekes elképzelések voltak.

Ja, és egy kérdés: érdekel titeket, olvasókat még pár Bosszúangyal kötödésű Mi lett volna, ha...? történet? Van még pár, amit már kikerült történetekhez kapcsolódva lehetne honosítani, csak egyáltalán szeretném tudni, hogy van-e rá igény.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3241 Dátum: 2011. Február 07., 10:05:19 »
Üdv! Köszi a What if vol2-019.történetet,Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Uhh,mind kettő brutál volt,de főleg a második!Az első még úgymond könnyedebb volt,ha azt nézzük,hogy tényleg felszabadították a galaxist egy-két elnyomó fajtól,de idővel,akár az emberiség is lehet zsarnok.Érdekes volt látni a halhatatlan Thort,aki még mindig az emberiség mellett állt.A második történetben pedig a teljesen kontrolálatlan Vízió az emberiség gonosztevőivel meghódítja az egész galaxist,legalábbis azt szeretné.Végül is tetszett mind kettő történet a grafika is rendben volt!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3240 Dátum: 2011. Február 04., 18:02:08 »
Köszi a Mi lett volna, ha...v2 19. számot! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a történet, hogy valóban milyen is lett volna a Világ, ha Víziónak mégis sikerült volna uralma alá hajtani a számítógéprendszereket.
De ahogy a történetből kiderül kétféle lehetősége is volt a mostani történetben. Az első verzió elvileg úgy tűnik az jó volt, de ugyanakkor ott is kiderült, hogy néha vannak nehézségek.
A másik verzió meg olyan rémálommá vált a világ.
Ezek a történetek valóban elgondolkodtatók. Csak az nem derült ki, hogy valójában Víziónak melyik verziója vált volna valóra a fővonalas történetben.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3239 Dátum: 2011. Február 01., 23:35:06 »
Na igen! :)
Szerintem most a különböző Angyali történetek azok, amiken párhuzamosan a legtöbb beíró dolgozik :) Büszke is vagyok rá, hogy milyen munkakapacitást kötök le!  ;D

Egyébként komolyan beszélve, hamarosan többféle Angyali képregény folytatását is várhatjátok. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3238 Dátum: 2011. Február 01., 22:32:13 »
Na igen a classic kapacitást igen csak átveszi a West Coast. Persze időnkét befigyel pár szám az elejéröl, de tudjuk mennyire szeretem magam túlvállalni aztán meg belefulladni. Szoval idén csak szépen lassan. Na persze még mindig lehet jelentkezni beironak Classichoz vagy esetleges One-Shot történetekhez. Irány a hirnév, na és persze nekem meg könnyedebb hétköznapok :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3237 Dátum: 2011. Január 30., 16:24:01 »
Igen, fog folytatódni a történet, de nem tudom pontosan, hogy mikor érünk majd el odáig.
Klasszikusokra most sajnos nem jut idő és kapacitás, szóval nem tudom, mikor jutok hozájuk, de ez is szerepelt a terveim közt ötlet szinten.
Az általad írt évszámok is jönnek majd, de csak amikor elérünk odáig a történetvonalban.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3236 Dátum: 2011. Január 30., 15:37:32 »
Köszi a Bajnokok Viadalát.
Jó volt, de ezek az új arcok nem hiányoztak nekem. Nem csoda, hohy némelyikük soha többé nem bukkant fel.
Várható-e még a Nagymester felbukkanása? Folytatódni fog-e a történet?
Angyalok v1 69-71: itt is szerepel a Nagymester, ezt gondolom előbb-utóbb megcsinálod Farek, Bosszú Angyalai Annual 16, Nyugati Annual 02 (ez a kettő még jobb történet ennél).

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3235 Dátum: 2011. Január 26., 17:43:14 »
Ja igen, így már emlékszem. Kösz a választ.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3234 Dátum: 2011. Január 26., 12:25:22 »
Többé-kevésbé párhuzamosan. A klasszikus az volt, hogy az író megírta a forgatókönyvet panelekre bontva, azt megkapta a rajzoló, aki elkészítette az instrukciók alapján a képeket, majd valaki kihúzta (ha volt külön kihúzó), aztán megkapta a beíró, utána elküldték a színezőnek (és ez volt kb. a hierarchia is a képregényalkotás folyamatában a digitális beírás megszületéséig). A Marvel, vagyis Lee annyit változtatott ezen, hogy időt spórolván a vázlatolt szöveget és a cselekmény gerincét legépelve küldte el a rajzolónak, aki aztán ebből dolgozta ki a történet nagyját és töltötte ki a részleteket, majd közösen elkészítették a szöveget, habár Lee ezt a részét sokszor maga egyedül végezte. Az F4 más tészta volt, ahogy a Pókember is (előbbi gyakorlatilag Kirbyé volt teljesen, utóbbi viszont majdnem csak Lee-é). Olyan nagy azért nem volt a párhuzam, inkább a rajzolóknak adtak nagyobb mozgásteret azzal, hogy nem volt részletes panelleírás. Mondjuk ez akkor eléggé fura volt, pár rajzoló és író nem is szerette, de Lee-nek megfelelt, mert így kevés munkával is sok képregényt tudott írni és a cég akkori állapotában is jól ki tudták egyensúlyozni a  feladatokat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3233 Dátum: 2011. Január 26., 10:53:32 »
Kösz a választ. Ha jól tudom  a Marvel vezette be, hogy párhuzamosan dolgoztak az írók és a rajzolók, ugye?
Szwsz itt erre ráfáztak, mert ha előbb megírták volna a történetet (vagy csak a főbb eseményeket, és aztán jött volna egy lektor, aki átnézi. Ki lehetett volna simán szúrni a hibát, és nerm kellett volna újrarajzolni sem.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3232 Dátum: 2011. Január 25., 21:38:50 »
Sajna itt nehéz olyan stabil indokot mondani, int a Titkos háborúnál, ott tény, hogy kapkodtak mert sietni kellett. Valószínűleg itt is volt benne sietség, mert egyrészt az egyik leggyorsabb rajzolójukat kérték fel rá, másrészt  amár akkor szakmai tekintély Joe Rosentől én még ilyen hevenyészett és kapkodó, emiatt nagyon összecsapott beírást talán még nem is láttam. A kötet beírása eléggé el is húzódott amiatt, hogy nagyon nehéz volt értelmesen tördelni, mert egyszerűen bénák a bubik. Tudom, hogy ez kívülről nem látszik, de munka közben egyszerűen szemet szúrt, hogy semmi kooperáció nem volt a rajzológárda és közte, ami elég fura. Szóval ha tippelnem kellene, kapkodós nem odafigyelés miatt történt ez a szerkesztői baki, aminek az lehetett az oka, hogy ez volt a cég legelső minisorozata és mint ilyen, a reguláris stábból kellett időn felül átcsoportosítani embereket az egészre. De a Marvelnek amúgy egész a kilencvenes évekig voltak gondjai az ongoingokon kívül készített kiadványokkal, az első vagy második Megtorló-mininél például egy számmal a vége előtt tudta meg a szerkesztő, hogy egyáltalán hány füzetből fog állni (emiatt az első három füzeten a címlapon hol öt, hol négy részt írnak rá).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden