Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 233707 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1472 Dátum: 2011. December 11., 20:26:59 »
Hát meglátszott, hogy nem Brubaker írta. Elég in medias sztori, kiséé összecsapott, de azért így sem rossz.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1471 Dátum: 2011. December 11., 15:29:32 »
Köszi a Macskanő v3 11. számot! :worship: :worship:
Érdekes történet. És mint kiderült, ez tényleg egy tölteléksztori. Még a szerzők se ugyanazok, akik eddig voltak.
De persze ez egy részes történet volt.
A szereplők meg tényleg ismeretlenek. Csak egyszer szerepeltek, azután ennyi is volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1470 Dátum: 2011. December 05., 09:59:14 »
talgaby, köszönöm a válaszokat!

a kilencvenes évek nagy tipográfiai meghülyülése okán nagyon sok oldal és majdnem minden címfelirat embertelen türelmet kíván, hogy magyarítható lehessen. mindenesetre hivatalosan a v3 lefutása után lesz egy évig más, utána akarom a v2-t (ami laza számítás alapján 2014 nyarától menne kb. két és fél évig... nem egy rövid távú elképzelés :)).
Akkor nem nagyon fogsz unatkozni :).

A földrengés az, amiről most a NewGenen olvashatsz, a No Man's Land eseményei.
Aha, valahogy sejtettem, hogy ez lehet az, csak nem voltam teljesen biztos benne.

az még inkább színes-szuperhősös volt, mint a v3 második fele, ráadásul ott szinte végig a grim & gritty, vagyis ez a fogvicsorogtatós keménykedés ment sok helyen, amitől finoman szólva is elütött a v3 teljesen noir stílusa (és ez lófing ahhoz képest, ami majd minden idők egyik legjobb macskanő-történetének kikiáltott folytatásban jön... ott korhatárosítani is kell majd egy füzetet)..
A v3 második felébe még csak "belelapoztam", de láttam, hogy eléggé megváltoztak a dolgok az elejéhez képest.
"minden idők egyik legjobb macskanő-történetének kikiáltott folytatás". Hmm, hmm... Ez elég érdekesen hangzik. Ha meg korhatáros, akkor pláne :D.

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1469 Dátum: 2011. December 01., 09:51:31 »
Tudom, hogy nem teljesen ide tartozik, de nemrégiben megjelent PC-re egy MMORPG a DC hőseivel (nem... nem olyan mint a World of Warcraft). A címe DC Universe Online.... szerintem nagyon jó kis játék lett, már ha szeretitek ar RPG-ket....
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1468 Dátum: 2011. November 30., 15:21:54 »
Próbálom sorban:

A v2 végén Deathstroke üldözőbe veszi Selinát és amikor a nő egy tankerkamionhoz ér, Deathstroke felrobbantja azt. Előtte pedig nem sokkal Macskanő látszólag megölte Selina Kyle-t. Ez majd egyszer marha sokára talán itt is olvasható lesz, mert a teljes kuszaság jegyében szeretném honosítani a v2-t is, csak a kilencvenes évek nagy tipográfiai meghülyülése okán nagyon sok oldal és majdnem minden címfelirat embertelen türelmet kíván, hogy magyarítható lehessen. mindenesetre hivatalosan a v3 lefutása után lesz egy évig más, utána akarom a v2-t (ami laza számítás alapján 2014 nyarától menne kb. két és fél évig... nem egy rövid távú elképzelés :)).
A v2 vége és a v3 00 eseményei között amúgy nem telik el annyira sok idő, talán fél év sincs, kiadásilag hét vagy nyolc hónap volt csak köztük (a v2 gyakorlatilag végigment a teljes kilencvenes éveken...)

A földrengés az, amiről most a NewGenen olvashatsz, a No Man's Land eseményei.

A v3 a 2002 eleji Detective Comics 759-762 háttértörténeteinek gyűjteménye, aminek amúgy később volt egy normális kiadása saját borítóval (plusz benne volt a tpb-ben is), de arról nem volt szken, ezért a házi borító. Közvetlen a sorozat indulása előtt jelent meg, másfél hónapra rá jött a Catwoman v3.

A rajongók egy része imádta. Borítókról leretusáltam, de a Brubaker-féle sorozatot a Morrison-féle New X-Mennel emlegették, annyira komolyan jó és népszerű volt, különösen a kritikusoknál. Ugyanakkor az előző sorozat majdnem összes olvasóját elvesztette, mert az még inkább színes-szuperhősös volt, mint a v3 második fele, ráadásul ott szinte végig a grim & gritty, vagyis ez a fogvicsorogtatós keménykedés ment sok helyen, amitől finoman szólva is elütött a v3 teljesen noir stílusa (és ez lófing ahhoz képest, ami majd minden idők egyik legjobb macskanő-történetének kikiáltott folytatásban jön... ott korhatárosítani is kell majd egy füzetet). Így igazából nagy olvasótábora sose volt, de az aztán brutál kitartó.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1467 Dátum: 2011. November 30., 15:01:50 »
A Macskanő v1 után múltkor már elolvastam egyszer a v3 legeslegelső részét, de annyira tetszett, hogy most elolvastam még egyszer. Rég volt, hogy egy történet ennyire lekötött volna, nyílván a magánnyomozós-detektíves, a film noir stílust idéző hangulat miatt is. És Selina is igazi femme fatale-ként jelent meg... A rajz elsőre elég fura volt, de aztán megszoktam, és a végén kifejezetten úgy éreztem, hogy nagyon passzol a sztorihoz.
Korábban tényleg úgy állították be a szerzők a dolgot, mintha tényleg meghalt volna a Macskanő? Vagy már akkor is lehetett tudni, hogy visszatér? És mi ez a földrengés, amit Bradley emleget? Ez a v3 00 egyébként később jelent meg, mint a v3 további részei, vagy normálisan, előttük?
Köszi a magyar változatot, talgaby  :worship: :bravo:! Arról van valami infód, hogy a rajongók hogy fogadták ezeket a sztorikat? Mert azt tudom, hogy Brubaker a harmincvalahanyadik számig maradt... Mindenesetre nekem nagyon tetszik a stílusa.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1466 Dátum: 2011. November 27., 20:24:44 »
Köszönöm a Macskanő v3 10. számot! :worship: :worship:
Tetszett ez az egy részes történet.
Érdekes, hogy milyen visszaemlékezések is voltak Senlináról és a volt osztálytársáról. A törvény és törvénytelen cselekedett kérdéses volt, ahogy most is volt. Amikor Macskanő azon is gondolt, hogy mit tegyen, amikor egy rési ismerőséről van szó.
És persze a vége is jó lett.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1465 Dátum: 2011. November 27., 15:27:15 »
 Köszi a Macskanő újabb részét!
 Nagyon tetszett, felmerültek benne, komoly, morális kérdések, de mégsem lett szájbarágós, és örültem a végén a viszonylagos happy endnek. Egyedül a jogi rész nem jött be, nem úgy tűnt, hogy lenne rá közvetlen bizonyíték arra, hogy a csaj gyilkos, mégis halálra itélték.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1464 Dátum: 2011. November 26., 15:16:34 »
Köszönöm a Fekete Kanári-Bűnnel élni című TPB-t!  :worship:

Imádom a karaktert, egy élmény volt elolvasni ezt a story-t!  :bravo:
Bűn nem semmi karakter (Hit-Girl jutott eszembe róla), ennyi idősen ilyen közelharcosnak lenni...  :blink:
Durva volt a csavar a történetben!  :rolleyes:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1463 Dátum: 2011. November 14., 19:37:24 »
 Köszönöm én is az újabb részt. Csak ismételni tudom magam, zseniális a sorozat, a honosítás is kiváló, örülök, hogy Selina fifikás tervvel, és nem "izomból" akart igazságot szolgáltatni. 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1462 Dátum: 2011. November 13., 20:28:53 »
Köszi a Macskanő v3 9. számot! :worship: :worship:
A történetben kezdet rendesen haladni az események. Főleg, amikor a korrupt zsaruk lebuktatásáról volt szó.
Ennek a történetnek ugyan vége, de még persze lesznek más kalandok is ebbe a v3-as sorozatba.
Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1461 Dátum: 2011. November 08., 10:47:47 »
Nem vagyok túl jártas a DC hőseit tekintve, de a Macskanőt mindig is kedveltem, úgyhogy tegnap egy szuszra elolvastam az első sorozatot. Jó kis hangulatos történet volt, a rajz néha kissé elnagyolt, de mivel szorosan kapcsolódik az Első év-hez, ezért alapvetően tetszett, csak ritkán akadt egy-két üresjárat a sztoriban. Tényleg fura volt Selinának a Stanhez fűződő viszonya, és a Denevéremberrel való találkozások néha erősen emlékeztettek a Batman visszatér-re (pl. a csók utáni jelenet nagyon hasonló a filmben is, csak ott Batman oldalát sérti fel Selina). Gondolom, felhasználták a képregényt is alapul (legalábbis részben).
Örülök, hogy olvashattam magyarul, köszönöm a honosítást!  :worship: :bravo:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1460 Dátum: 2011. Október 30., 22:28:22 »
Köszi a Macskanő v3 8. számot! :worship: :worship:
Egyre komolyabban halad ez a noir jellegű történet. És persze vannak törvénytelenségek, amikről a történetbe kiderült.
És persze Selina és Slam nem nézik tétlenül, hogy valami törvénytelenség van. Selina tényleg tolvaj módon végrehajtotta a tervet, amikor elkezdett nyomozni.
Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1459 Dátum: 2011. Október 30., 18:11:53 »
Köszi az újabb Macskanő számot! Megint zseniális rész volt, főleg a vége, mivel Selina tényleg a egy tolvajhoz méltó tervet hajtott végre, és Brubaker nem erőltetett rá akcióhős szerepet.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1458 Dátum: 2011. Október 24., 08:09:21 »
Köszönöm a Fekete Kanári - Bűnnel élni TPB-t! :worship:

Nem volt rossz bár idegenkedtem a hősnőtől...jó volt a felütése, ez a Bűn szerethető kis karakter, az akciói a játékvárban és az iskolákban remekek voltak, de én azért többet is olvastam volna, hogy próbálják meg szocializálni egy kicsit, hamár az a tpb címe az ami...a visszaemlékezések (és benne a poénok: az anyám az akit stíröltél :hehe:) is sokat lendítettek a fogyaszthatóságán...

Marylin terve elég csavaros volt. Mindég így tolja? Vagy csak most írtak alá valamit, hogy necsak nyilazzon ....meg jó volt az is, ahogy ecseteli, hogy miért gyűjti a "kollégája" nyilait... :hehe:

Lady Shívával, egyébként mi történt? Mert végülis ez hozta működésbe az eseményeket.

A végével volt bajom egy kicsit, bár nem volt épp rossz a csavar, azért túl hirtelen ment át a dolog igent mondok a lánykérésre dologba...

Nem elérhető KongFan

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1457 Dátum: 2011. Október 20., 14:10:20 »
Ahha, köszönöm a választ :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1456 Dátum: 2011. Október 20., 13:28:09 »
Jól sejted. Ha megcsinálom, az egészet fogom a saját tipográfiámmal. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1455 Dátum: 2011. Október 20., 10:55:43 »
Ha már szóba jött a Macskanő v2-es sorozat. Úgy tudom abból lesz néhány rész, ami más oldalon honosítva lesz. De azok inkább a crossover miatt van. Bár tudom, hogy nem mostanában lesz a v2-es sorozat. Mert még a v3-as sorozat csak most"kezdődött".
De ha jól tudom, akkor ez esetbe is úgy lesz, mint a Macskanő v3 War Games részeknél, hogy az is honosítva lesz itt a HZs-n. De teljesen más verzión lesz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1454 Dátum: 2011. Október 19., 23:46:54 »
Az ok prózai, a sorozat első fele erősen az a korszak, amit a NewGen visz Batmanben. Mivel azonban még csak foglalás szintjén se látszott, hogy belekezdenek ebbe a szakaszba a War Games-es crossover részeket leszámítva, így a széria utolsó része után úgy döntöttem, akkor lemegy itt az egész. És hogy még szebb legyen a kavar, szeretném megcsinálni a v2-es sorozatot is, hogy aztán tényleg totál rossz sorrendben legyen meg az egész. ;D
Plusz az is hátráltató volt, hogy amikor még nekifogtam a negyvenes részeknek, még nem tudtam, hogyan lehetne feljavítani ezeket a koraikat. Azóta már tudom, hogy a végül alkalmazott módszer nem lett éppen a legjobb, de elérte azt a küszöböt, aminél már hajlandó voltam kitenni a részeket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1453 Dátum: 2011. Október 19., 22:02:37 »
Attól, hogy talgaby először onnan kezdte el honosítani a sorozatot a végéig (az okokat ő tudja, biztos elmondja majd).
De azóta elkészültek már a kimaradt részek is, szóval bepótolja a hézagot.

És hidd el, érdemes várni rá, mert szerintem az egyik legjobb sorozat az oldalon!  :nezze:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KongFan

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1452 Dátum: 2011. Október 19., 21:53:46 »
Elakartam kezdeni a v3-as Macskanőt, de látom a 7-es után van valami törés, és csak 40 akárhánytól lehet olvasni, ez mitől van?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1451 Dátum: 2011. Október 19., 21:36:29 »
Nem írtam még ide, de elkezdtem én is olvasni az új Macskanő szériát pár hete, és nagyon tetszik, jó választás volt a készítőktől, a honosítás is remek.

Lájk.  :badteeth:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1450 Dátum: 2011. Október 19., 19:50:59 »
Nem, az összes átfedés ebben a történetben lesz, ezzel a nyomozóval. Mindkét sorozat meglehetősen elvolt ebben az időszakban önmagával, egészen a War Gamesig nem rémlik, hogy bármelyikük kapcsolódott volna történetileg bármi máshoz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1449 Dátum: 2011. Október 17., 19:19:48 »
Köszi a Macskanő v3 7. számot! :worship: :worship:
Egyre jobban kezd indulni a történet. A mostani történetben jobban arról szól, hogy léteznek a korrupt zsaruk és ezzel több más problémák is lesznek a főszereplőknek.
Tényleg olyan feszült és nyomasztó hangulatú történet volt, amikor kiderült, hogy micsoda nehézségek vannak egy rendőrnek, aki a mocskos kollégák között dolgozik.
Ha már említve van a Gotham Central(amiből az 1. része a C4A-n van). A Macskanő v3 és a Gotham Central sorozat között nem lesz spoileres valamely történetre?
Azt értem, hogy a Gotham Central-ba a nyomozók és rendőrök, míg a Macskanő v3-ba csak Macskanő és ismerősei(mint pl Holly és Slam Bradley)szerepelnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1448 Dátum: 2011. Október 17., 13:50:43 »
 Kösz az újabb részt! Szwsz az a jó korrupt rendőrös sztori, amelyben nagyon feszült, és nyomasztó a hangulat, mivel olyan emberek ellen kell küzdeni, akik feladata pont a törvény szolgálata lenne. Nos itt ez pontossan megvolt, át lehetett érezni a bajszos, testes zsaru helyzetét, hogy mocskos kollégák között kell dolgoznia. A hoonsítás is profi lett,  :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1447 Dátum: 2011. Október 15., 22:37:16 »
Köszi a Fekete Kanári - Bűnnel élni minit!  :sweetheart: Jó kis történet volt, Kanári nem egy puhány csaj, az Íjász egy pancsernek tűnik mellette! Nem a képregény miatt, de mindenképpen veszem az új Kingpin kötetet! Köszi a honosítást!  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1446 Dátum: 2011. Október 13., 17:19:10 »
Én is köszönöm a Fekete Kanári - Bűnnel élni TPB-t! :worship: :worship:(A galériába még nincs. Bár tudom, nem szükséges ezt mondanom. Mert majd az is benne lesz a letöltőmenüben.)
Nekem is tetszett ez a 4 részes képregény. Persze az érthető, hogy nemcsak Fekete Kanári és Zöld Íjász szerepelnek, hanem mások is felbukkantak. Pl. Superman, Batman.
De persze a későbbiekben Fekete Kanári és Zöld Íjász szerepeltek többet.
Tényleg van a történetben minden, ahogy Pepea mondta.
A vége meg tetszett, hogy végül mik kiderültek.
És a végén olvastam, hogy ezután a NewGenComics-on folytatódik. Ami úgy tudom el is kezdődött ott. De ez most nem ide tartozik.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1445 Dátum: 2011. Október 13., 11:59:50 »
Nagyon szépen köszönöm a Fekete Kanári TPB-ért, nekem ez volt legszebb sztori, van benne, vita, harag, szomorú... nagyon jó volt olvasni a melomon. :D
Szép munka honosítók!  :worship:
Üdv, Pepea

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1444 Dátum: 2011. Október 02., 13:33:04 »
Köszi a Macskanő v3 6. számot! :worship: :worship:
A történetben látszik, hogy nagyrészt most Holly a főszereplő, Macskanő meg félig olyan háttérszereplőnek tűnik. Főleg, hogy Holly monológján is van a történetben a hangsúly.
ugyanakkor tényleg brutális rész volt. Főleg, hogy Holly monológjából az derül ki, hogy micsoda problémák és zűrzavarok vannak East End-ben.
Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1443 Dátum: 2011. Október 02., 12:41:51 »
Ez is egxy újabb brutális rész volt, a Macskanő lett az egyik kedvencem az oldalon már a múltkori rész után is,de ez még jobban fokozta. Nagyon tetszettek, Holly "cimkéi" (bár az egyik fószer rajza talán kicsit túl idősre sikerült, ahhoz, hogy leendő bandatag legyen) és a monológok is. A honosítás is kiváló lett (bár a kavics kifejezést én magyar nyelvben még nem hallottam, nem tudom, az kokain akar-e lenni.) :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"