Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 227193 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1292 Dátum: 2010. Augusztus 10., 20:21:44 »
Ezer kösz a Macskanő v3 76. számért! :worship: :worship:
A jelenlegi történet valóban akciódúsabb volt, mint az előző. Az viszont furcsa volt, hogy Batman miért akarta Selina vérét. De később kiderült, hogy valami más a helyzet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1291 Dátum: 2010. Augusztus 10., 17:41:42 »
Köszönet a Macskanő v3 #76-ért!
Ez jóval akciódúsabb rész volt, és a válaszokat is megkaptuk azt illetően hogy Selina hova is került igazából. Erre nem számítottam, remélem Lex-ék kisegítik valahogy. :D Mindenesetre most jobban megtetszett ez a történet. :)
Várom a folytatást!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1290 Dátum: 2010. Augusztus 09., 13:06:20 »
De, de ott valamiért mégis ott volt. Mondom, hogy fura egy mini volt a Salvation Run, a Checkmate-et, Suicide Squadot és a Catwomant leszámítva egyik címben se mutatkozott meg a határa.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1289 Dátum: 2010. Augusztus 09., 12:36:51 »
Pótoltam a lemaradásom, és elolvastam a Macskanő v3 #72-75-öt. Az már szerintem is kezdett unalmas lenni, hogy folyamatosan azért kellett izgulnia Selinának, hogy Helena biztonságban legyen, de erre azért nem számítottam volna, hogy odaadja másnak a gyerekét. Az anyaösztönét végül csak sikerült leküzdenie. Az új történet elég érdekesen kezdődik, hogy száműzik a legveszélyesebb egyéneket egy másik bolygóra... :rolleyes: Ez nem kicsit fura, főleg hogy Selina is köztük van. Érdekel, hogy mi fog még kisülni ebből a sztoriból. A 75. szám utolsó oldala miatt már várom nagyon a következő részt, talán egy alternatív világba került Macskanő, vagy nem tudom...
Céllövő most már nem tagja a Titkos Hatosnak?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1288 Dátum: 2010. Augusztus 05., 21:55:21 »
Ezer kösz a Batman Kalandjai 02. számért! :worship: :worship:
Tényleg régen volt ilyen képregény. Nekem tetszett. Olyan nosztalgikus ez a képregény. Főleg a rajzfilm miatt is olyan hangulata van.
A Macskanő a jelenlegi történetben régen tényleg ilyen jellegű rablásokat csinált. De Batman pedig igazi detektív módján megfejtette a titkot, hogy hogyan csinálta a tolvaj.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1287 Dátum: 2010. Július 29., 13:21:06 »
respect a Macskanő 75. részéért ! Nemtom mi lesz ebből a sztoriból, de ha ilyen kula a Salvation run akkor, örülök, hogy vajmi kevés köze lesz hozzá.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1286 Dátum: 2010. Július 28., 16:12:51 »
Ebbe beletrafáltál, mert ő a következő hősökben benne lesz.  :brow:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1285 Dátum: 2010. Július 28., 16:09:06 »
Ambush Bug. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1284 Dátum: 2010. Július 28., 15:03:32 »
Sepi.Ott néztem és azért csodálkoztam hogy nincs közte,pedig nagy kedvenc.De hát gondolom majd idővel.

A következő számban mindkettő benne lesz. Ezért is mondtam már a leges legelején, ha van olyan karakter, aki különösen a szívetekhez nőtt, vagy érdekel a története, bátran szóljatok, és előre vesszük, mert így azok kerülnek be, akiket mi választunk, és ez olykor nem egyezik a te akaratotokkal.  :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1283 Dátum: 2010. Július 28., 13:35:34 »
Csak sok karakter van, idővel mindegyik sorra kerül majd. Még a nagyobb nevek is a DC-ből egy elég komoly listát töltenek meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető bilang

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1282 Dátum: 2010. Július 28., 12:35:01 »
Sepi.Ott néztem és azért csodálkoztam hogy nincs közte,pedig nagy kedvenc.De hát gondolom majd idővel.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1281 Dátum: 2010. Július 27., 19:06:35 »
Ezer köszönet a Macskanő v3 75. számért! :worship: :worship:
A jelenlegi történetben vannak sok ismerős DC bűnözők. Bár az is furcsa volt, hogy egyből egy idegen bolygón van Macskanő és a többi bűnözőkkel együtt. Igaz, az elején meg lett magyarázva, hogy hogyan történt. Szerencsére nem nagyon volt benne spoiler tartalom.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1280 Dátum: 2010. Július 27., 12:39:57 »
A Newgenen nézted már? Náluk kerülnek ki folyamatosan DC karakterekről szóló leírások. Elvileg abban benne kell lennie.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető bilang

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
DC Karakter leírás Rébusz
« Válasz #1279 Dátum: 2010. Július 27., 02:59:40 »
Nem tudom hova írjam, szóval ide írom.Vannak a DC karakterleírások és hiányolom belőle rébuszt (riddler), pedig elég ismert és fő karakter.
Ha Beraknátok a leírását biztos sokan örülnének köztük én is,és ha nem túl nagy kérés végitéletet (doomsday).

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1278 Dátum: 2010. Július 15., 17:53:53 »
Köszönet és tisztelet a Macskanő 74ért, tűkönülve várom a folytatást!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1277 Dátum: 2010. Július 14., 22:37:29 »
Kösz szépen! Érdekes, ha bedrogozva Selina így leverte bagázst a kocsmában, mi lett volna, ha nincs cucc a szervezetébe? :) Az utolsó oldallal sikerült jó csavart vinni a sztoriba! :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1276 Dátum: 2010. Július 13., 21:48:58 »
Ezer kösz a Macskanő v3 74. számért! :worship: :worship:
Az a jelmezes bűnöző nem derült ki, hogy kicsoda ő. A kocsmába nagy bunyó volt. Selinának mégis valahogy sikerült elmenekülnie.
A végén pedig látszik, hogy felbukkantak pár ismerős figurák. De azokról majd a folytatásban kiderül, hogy mi lesz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1275 Dátum: 2010. Július 01., 18:36:56 »
Köszi a macskanő 73-at, mindig meglepődök, miylen hamar jönnek a folytatások, hálás is vagyok érte. Hogy ki a rák az a végén nem tudom, de király rész volt ez is, a honosítás is szép gördülékeny lett. Csak a szokásos!  :cool:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1274 Dátum: 2010. Június 30., 20:58:55 »
Kösz szépen! Sajnálom szegény Selina-t, úgy tűnt végre talált egy szövetségest, erre elárulták. A honosítás király :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1273 Dátum: 2010. Június 29., 18:25:57 »
Ezer kösz a Macskanő v3 73-ért! :worship: :worship:
Egyre jobban változik a helyzet. Amióta Selina biztonságba tudta a kislányát, most újból bűnöző lett, amilyen volt.
De a végén látszik, hogy még lesz a főhősnek egy nagy kihívása. Így most már érthető, hogy miért az a főcíme, ami az elején olvasható.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1272 Dátum: 2010. Június 16., 17:11:03 »
Köszu a 72. számot. Selina szerintem a legjobb döntést hozta, és annakk is örülök, hogy kiderült: A macskanő már úton volt a jók közé, nem csak Zatna varázslata okozta a változást. A rajzok átlagossak voltak, a honosítás király,  :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1271 Dátum: 2010. Június 16., 16:46:28 »
ezer köszönet a Macskanő 72. részéért, nagyon tetszett ez a rész, tényleg át lehetett érezni a drámát ( pedig msotanában egyre kevésbé vagyok fogékony rá hála egy két írónak).

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1270 Dátum: 2010. Június 15., 21:39:04 »
Ezer köszönet a Macskanő v3 72ért! :worship: :worship:
Selina végül a legnehezebb döntést hozta meg. Hát igen ő így döntött, mert a kislányának egy teljesen más életet kell élnie. Mert legutóbb pár bűnözők miatt tényleg nagy veszélybe is volt.
Ami pedig Zattanát illeti. Most már az is kiderült, hogy Selina miről beszélgetett vele és hogy mit akart.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Gregory

  • Nem vagyok Donald kacsa!
  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • DC comics frpg
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1269 Dátum: 2010. Június 02., 15:37:31 »
Macskanő 71, nekem igazán tetszett. Könnyed, de igazánremek rész volt. Köszi érte!

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1268 Dátum: 2010. Június 01., 23:11:32 »
Ezer köszi a Macskanő 71et. Kicsit kevésbé feszült rész volt, de kellett már ilyen is, a flashbackek jók voltak.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1267 Dátum: 2010. Június 01., 19:43:07 »
Kösz az újabb részt, kár, hogy ilyen kurtán-furcsán ért véget, mert nagyon jó rész volt, remek honosítással, köszi!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1266 Dátum: 2010. Június 01., 19:09:27 »
Ezer kösz a Macskanő v3 71ért! :worship: :worship:
A jelenlegi történet az elején könnyedebb volt, de viszont később komolyabb is lett a történet. Hát az igaz, hogy Selina mindent meg tesz, hogy a kislánya biztonságba tudhassa. Batman és Selina beszélgetése közben látható, hogy Selina beszámolt az elmúlt esetekről, ami eddig történt.
Nem is tudtam, hogy Batman és Selina megterveztek egy jelenetet, ami tényleg komolynak tűnt. Persze, az emberek nem tudták, hogy mi történt pontosan.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1265 Dátum: 2010. Május 27., 09:28:23 »
Felhívás! (Felkiáltójellel, szóval fontos ám!)
Ha akad a fórum olvasói közül bárki, akinek megvan a Batman kalandjai 2. részének honosított verziója, ami réges-rég, de ebben a galaxisban a Charaxon volt fenn, amikor az még egy rövidke ideig honosítóoldal volt Spuri képregényének hivatalos honlapja helyett, ez legyen olyan jó, és küldje már el... gyakorlatilag a tagságból akárkinek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1264 Dátum: 2010. Május 20., 10:39:47 »
ezer kösz a Macskanő 70ért. Elején nekem kicsit erős volt a headshot, de mondjuk háború van vagy mifene. Végén meg frankón azthittem, hogy kinyírja a csajt a kalapáccsal ( én kinyírtam volna a helyében).

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1263 Dátum: 2010. Május 19., 16:35:24 »
Mivel Talgaby még a Macskanő v3 #69 kikerülésekor megemlítette, hogy ez egy két részes sztori lesz, ezért megvártam a 70-est is, hogy egybe olvashassam. Bevallom, megérte. :D Nem, nem csak a bombás rész miatt. :) Szerintem is egész jó sztori volt összességében, nekem bejött. És igen, az kezd már kicsit unalmas lenni, hogy mindenki Selina lakásában köt ki, kezében Helenával... Kíváncsian várom a következő részeket!