Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 229051 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Krizli

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1202 Dátum: 2010. Január 29., 22:50:31 »
Igen, így értettem én is, csak úgy látszik, talán rosszul fogalmaztam.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1201 Dátum: 2010. Január 29., 19:58:59 »
Az orosz plakáton is "szupermen" szerepel, csak a cirill abc fonetikája szerint.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Krizli

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1200 Dátum: 2010. Január 29., 19:02:40 »
A 12 órával arrébb való becsapódást szinte mindenki írta lentebb, de éppenhogy ebben a sztoriban nem működne.
Egyrészt, itt Kal-L a neve, másrészt, a szülei tudják, hogy az időben küldik vissza ha meg mégis Kansas területén csapódna be, akkor az már az "eredeti" Superman lenne, de ugye neki más az eredetsztorija. Mindemellett, éppen ez az egyik "poén", hogy Superman végül nem akar beavatkozni a földi létbe, mert úgy látja, hogy az jó úton jár, de a legvégén mégis eljut a világ arra szintre, hogy az emberek arrogánsak és beképzeltek lesznek, így hagyják pusztulni a világot, a szülei pedig ezért küldik vissza az időben, hogy beavatkozzon és jóvá tegye a hibákat. Ennek csak így "ciklikusan" van értelme, éppen ettől jó a csattanója. Kansas csak egy hatásvadász poén lenne. Ráadásul így önmagában kerek egészet alkot a történet, nincs belekeverve semelyik másik DC-s világ.
Amúgy meg azért hívják "Superman"-nek, mert az egész le van fordítva eredetileg angolra, az pedig magyarra. Értelemszerűen oroszul orosz neve van, talán még szerepel is valamelyik propagandapalkáton. Persze a "szuper" szó önmagában elég amcsi, de behelyettesítve valamilyen orosz szinonímával, tökéletesen működik.

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1199 Dátum: 2010. Január 28., 13:04:56 »
Köszi szépen minden közreműködőnek a Vörös napot. :worship: Igazán érdekes kis történet volt, Supermant nagyon jól ábrázolta Mark Millar. Nagyon eltalált a történet eleje, és ahogy szép lassan teret nyer a kommunizmus. Nagyon jó volt a "Nagy Testvér" utópai is. Luthor jelleme is szép lassan közelített a megszokotthoz, bár itt kissé erőltetett, hogy mennyire okos is ő. Mondjuk ez szupiról is elmondható már a végén. Hal Jordan előtörténete is frankó volt, a szereplése már kevésbé, azért ennyire egyszerűen nem hinném, hogy le tudná nyomni a Lámpásokat. Batmant éreztem egy kicsit furcsának ide, ez már egy kicsit tényleg erőltetett volt, hogy ő is orosz földről származik (a sapkája mondjuk tuti volt ;D). És elég sokat belecsempésztek más hősökből is (pl V). A történet vége is frankó volt, érdekes megközelítés, bár valóban ütősebb lett volna ha a végén megint "12 órával arrébb" csapódik be.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1198 Dátum: 2010. Január 26., 15:53:27 »
Köszönet a Vörös Napért, jó fordítói/beírói munka. Nekem a történt nem tetszett, nagyon hatásvadásznak éreztem, hogy "millió-trillió-billió év múlva", stb. A másik problémám a vége, hogy az egész világ a visszájára fordul? Ha pusztán a megdöbbentés a cél, akkor sikerült, azonban szerintem teljesen logikátlan, engem idegesített. Az alapötlet, a komcsi-Szupi elgondolkodtató, de ennyire nem kellett volna elhúzni. (800 éves élettartam, Jor-L, mint Luthor-sarj...) :blink:
Egyébként köszi, kis kitekintésnek jó volt.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1197 Dátum: 2010. Január 25., 20:52:02 »
 Nos, engem nem ezek a millaros hatásvadász megoldások nyűgöztek le igazán.(Talán már túl sok hasonló opuszt fogyasztottam. Nem is olyan rég Bitumen futtatott egy mi lenne ha szimulációt, valamelyik füzetében.)
 Ellenben nagyon jót tett a sztorinak Lois és Dianna boldogtalanságával, valamint hősünk magányával ábrázolni a helyes útról való letérés személyes következményeit.
SPOILER:
A bukott hős legyőzetése fenomenális. Pláne hogy az üvegbúra csak groteszk kelléknek hat, egy örült díszletben, míg be nem tölti valós szerepét.
A befejezés (Éledő Csillagok: valaki?) viszont felveti a kérdést, hogy akkor második alkalommal két Elvis is lesz a faluban?

Összeségében tehát vegyes,néhány nagyon jó ötlettel, de sok piacra szánt hatásvadászattal is, melyek nélkül lehetne sokkal érzékenyebb mű is.
Ezer köszönet a honosítók kriptonit próbáló munkájáért.  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1196 Dátum: 2010. Január 25., 20:34:36 »
De, nemrég felbukkant máshol is. Annak a honosítása viszont elég kétséges. Nem olyan jó sztori. Akkor már sanszosabb a Kingdom Come folytatása.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jafar

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1195 Dátum: 2010. Január 25., 20:30:33 »
Elolvastam a Vörös Napot. Nagyon jó volt a sztori. Kösz a honosítást :worship:
Arra lennék kíváncsi, hogy a máshol nem találkozhatunk ezzel a supermannel, vagy  realitással?

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1194 Dátum: 2010. Január 25., 11:09:06 »
Én is elolvastam a Vörös Napot és nagyon tetszett, köszönet érte. Ha az utolsó előtti oldalra Kansas lett volna írva, akkor talán picit nagyobbat ütött volna, de így is az egyik legjobb Superman történet, amit olvastam (mondjuk nem olvastam túl sokat).

Nem elérhető Krizli

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1193 Dátum: 2010. Január 24., 23:20:52 »
Na, már egy ideje nem néztem fel az oldalra (mentség: vizsgák), erre pont most tettétek fel a kedvenc Superman történetemet. Már legalább egy éve azt vártam, hogy honosítsátok (ott volt a foglalások között). Mondjuk angolul már olvastam, de említettem a barátnőmnek és tetszett neki az alapötlet, mondta, hogy elolvasná, így magyarul már biztosan.
Meg majd vizsgaidőszak után én is átrágom magam rajta, kíváncsi vagyok, milyen lett a forítás.

Amúgy a V for Vendetta, stb. koppintások igazak, Millar enyhén szólva hajlamos válogatás nélkül átvenni mindent, ami megtetszik neki, de azért maradt még ebben a sztoriban annyi eredetiség, hogy élvezhető legyen.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1192 Dátum: 2010. Január 24., 20:46:09 »
Kösz szépen a Vörös Napot!Nagyon jó történet volt, bár Lex zsenialitásának ábrázolása szerintem is kicsit túlzás volt. Valamint tényleg az oroszok legnagyobb hősének angol nevet választani igen érdekes volt. Jimmy karakterét, mint C.I.A. ügynök is fölöslegesnek éreztem, mintha csak eggyel több ismerős nevet akartak volna belepakolni a sztoriba. Viszont a végén a csavar nagyon kemény volt. :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1191 Dátum: 2010. Január 24., 08:44:52 »
Valószínűleg csak jövőre. Egyrészt sokkal nagyobb meló az ilyeneket megcsinálni, mint bárki gondolná (bár a Kingdom Come-ot valószínűleg semmi sem fogja überelni ebben), másrészt hihetetlenül kevés az ilyen sztori. A Red Sont is jó két-három éve néztem már ki.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Remy

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1190 Dátum: 2010. Január 24., 02:19:51 »
Hy!Hát ez eszméletlen jó volt.A vége tényleg egy kiados WTF jelenet volt. A ruszki Batman nagyon komolyan nézett ki a kis sapijában :D .Hatalmas thx ezért az élményért talgabynak,Sepinek és gorgiasznak. Várható még ilyen monumentális alkotás a közeljövőben?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1189 Dátum: 2010. Január 23., 20:37:21 »
Jól tudod. Abból a kötetből csináltuk amúgy ezt a szkent is, szóval teljesen autentikus, eredeti honosítás-alapanyag. :D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1188 Dátum: 2010. Január 23., 20:27:48 »
Tudtommal talgabynak van egy TPB-ből átköttetett változata, ami eladó.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1187 Dátum: 2010. Január 23., 20:23:29 »
A francba. Most értem a végére a 3. "felvonásnak" és ez a befejezés totál agyonütött.
Az orosz Superman valójában nem földönkívüli, hanem Luthor egy leszármazottja a jövőből. Nagypapa paradoxon a köbön.
Visszaszívok minden negatívumot amit mondtam. A történet így egyben csodálatos és megrázó. Szinte sokkos állapotban vagyok. Nagy köszönet érte, és érdemes lesz beszerezni eredetiben. Köszönöm, egy élmény volt elolvasni.  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1186 Dátum: 2010. Január 23., 20:19:55 »
És mióta olyan okos Superman, hogy tudja irányítani a gazdaságot, stb...?
Mindig is az volt. Az idei év második felében belekezdünk (csak nem ezen az oldalon) egy másik Superman-történetbe, ott még jobban kijön az emberfeletti intelligenciája. Nagyon ritkán alkalmazzák az írók - többnyire történetegyensúlyi okok miatt - ezt a tulajdonságát, de hihetetlen elmével bír valójában. Olyan okos, mint amilyen erős.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1185 Dátum: 2010. Január 23., 20:01:16 »
Végigolvastam, és a vége tényleg nagyon jó lett!

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1184 Dátum: 2010. Január 23., 19:58:36 »
Ezer köszi a Red Sonért meg poén volt ahogy feltöltöttétek az oldalra! Kicsit a vége volt csalódás. 4 oldalla előbb fejeztem volna be és ahogy előtem szóló is mondta 12 órával arrébb...nekem az úgy lett volna poén....de amúgy nagyon zsír volt mégegyszer köszi!!!!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1183 Dátum: 2010. Január 23., 19:39:08 »
Nagyon szépen köszönöm Talgaby-nak, Sepi-nek és Gorgiasz-nak a Superman: Red Son című képregényt!  :worship: :worship: :worship:
Nekem nagyon tetszett ez a story!  :brow:
A történet olvasása közben nekem is beugrott néhány ,,óriási'' képregényfilm (V for Vendetta, Watchmen)...  ;)
Voltak megmosolyogtató dolgok (pl. az usánkával kombinált Batman-maszk és az összecsavarozott bataráng)  :badteeth: , de összességében tényleg egy elgondolkodtató és hangulatos alkotás!
A csattanó pedig tényleg nagyot üt!  :)

Nem elérhető Gamma Leonis

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Nő
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1182 Dátum: 2010. Január 23., 19:37:58 »
Köszönöm a Red Son-t!  :worship: Ugyan már megvan a netről letöltve angolul, de most pontosíthattam a saját fordításomat.
A vége "poén" angolul is leesett. Egyértelmű. Bár a végén kivételesen mínusz 12 órával érthetett volna földet és akkor még jobb lett volna a csavar. De így is jó a történet. Csak nem szeretem a végtelen ciklusokat.  :brow:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1181 Dátum: 2010. Január 23., 19:29:42 »
Vagy ha spoilerezel:
[spoiler]rejtett szöveg[/spoiler]Eredmény.
rejtett szöveg
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1180 Dátum: 2010. Január 23., 19:20:08 »
Nincsen valamilyen mód hogy úgy kérdezzem meg jó-e amire gondoltam úgy hogy mások ne lássák?
De, ha privátban kérdezed meg talgabytól.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1179 Dátum: 2010. Január 23., 19:15:55 »
Köszi a Vörös Nap történetet! Érdekes eddig, a harmadik részt még nem olvastam. Mondjuk még jobb kérdés, mi lett volna, ha Közép-Európában ér földet a szuperember. Amúgy ha Amerikában ért volna földet, ott is kihasználták volna, nem úgy, mint az eredeti képregényekben.
És mióta olyan okos Superman, hogy tudja irányítani a gazdaságot, stb...?

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1178 Dátum: 2010. Január 23., 19:12:56 »
Olvasd majd el még egyszer, ha leesik, hatalmasat fog koppanni. Az egyik legzseniálisabb húzás, amit Supermannel láttam.
Most így másodikra már van egy másik elméletem és ha tényleg az akkor igazad volt tényleg nagyot koppant. De nem merem leírni hogy mire gondolok mert ha valahogyan tényleg kitaláltam volna akkor azzal elrontanám mások meglepetését. Nincsen valamilyen mód hogy úgy kérdezzem meg jó-e amire gondoltam úgy hogy mások ne lássák?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1177 Dátum: 2010. Január 23., 19:05:58 »
Luthor pedig mindig ilyen”nincs nálam okosabb ember a földön” volt?
Igen, már a legelső felbukkanásakor gyakorlatilag. Amúgy elég jó okkal mondja, mert tényleg valószínűleg ő a legintelligensebb a DC Földjén.
Idézet
a legeslegvégén vált számomra kérdésessé hogy mi is történt
Olvasd majd el még egyszer, ha leesik, hatalmasat fog koppanni. Az egyik legzseniálisabb húzás, amit Supermannel láttam.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1176 Dátum: 2010. Január 23., 18:50:21 »
A Superman: Vörös Nap 3. része is fenn van. Elolvastam. És megmondom őszintén nekem tetszett ez a képregény, bármilyen szokatlan vagy nem szokványos történet legyen.
A Zöld Lámpások is másképp néztek ki. A történetbe láthatjuk, hogy a világ is megváltozik. De tudom, ez csak egy elképzelés. Nem kell komolyan venni a történteket.
A vázlatok is tényleg jók. Mert ott bemutatták, hogy milyennek akarták lerajzolni ezt az orosz Supermant.
Ezer köszönet Talgaby, Gorgiasz és Sepi eme különleges képregényért!
Február elsején jelentkeztek, ahogy azt a főoldal hírbe is olvastam. Én is figyelni fogom, hogy a honosítás továbbra is halad. Véelményeket fogok írni mindenképpen. Az már 100%-ig biztos.
Szóval sok sikert kívánok nektek a honosításhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1175 Dátum: 2010. Január 23., 18:49:39 »
Hát akkor megfelelő mennyiségű képregényhez megfelelő mennyiségű véleményezés jár.(legalábbis igyekeztem megadni)
Nagyon jó történet volt  már az elejétől fogva és valóban igen komoly és elgondolkodtató is. Nagyon jól kitalálták hogy az elején maradt az a Superman akit ismertünk, aki csak tette a dolgát hogy megvédjen mindenkit, gyakorlatilag az első részben nem változott semmit(legalábbis szerintem).
Luthor pedig mindig ilyen”nincs nálam okosabb ember a földön” volt? Meg kell hagyni tényleg okos elméje van de csodálom hogy Lois kibírta vele. Az ok hogy superman miért vette át végül az irányítást nagyon jól kitalálták, már itt tudtam hogy innentől fogva hatalmasat fog változni, kitűnő példa arra hogy valaki bármennyire is becsületes ártatlan és segítőkész aki mindent a jó érdekében tesz, a hatalom megbabonázza és elpusztítja azt aki volt. A folytatás is nagyon jó volt Batman szerepeltetésével, gondolom ez egy másik Batman volt nem Bruce Wayne mert az itteni Batman Moszkvában született(ha jól láttam) de nagyon jól visszaadták az eredeti Batman szüleinek történetét . A csata a két hős között nagyon jól sikerült nem sok híja volt hogy nem Batman nyert. Ha nem lett volna ott Wonder Women Supermna biztosan nem élte volna túl. Batmant pedig még a halál sem tudta eltántorítani attól hogy megbosszulja  a szüleit ezt is remekül kitalálták a végét pedig mégjobban. Se a zöld lámpások se Wonder Women és a harcosai se semmilyen haderő nem tudta legyőzni Supermant de egy mondat legyőzte. Lex Luthor tényleg megtalálta a gyengepontját amivel gyakorlatilag feltámasztotta azt a Supermant aki 1953-ban mikor átvette a hatalmat meghalt és megölte azt aki akkor születet.(remélem nem fogalmaztam érthetetlenül).  És végül Superman belátta mit is tett ezért hajlandó volt feláldozni magát, igaz hogy nem halt meg de belátta hogy jobb a Földnek nélküle. A vége érdekes volt amikor leírták mi is történt Superman halála után, csak a legeslegvégén vált számomra kérdésessé hogy mi is történt. Arra tudtam következtetni hogy a Nap végül elpusztította Földet ahogy a Kriptont is és ezt a két esemény egybe rakták, de lehet hogy rosszul következtettem ki. Ezután már csak azt tudom mondani hogy Mark Millar egy nagyszerű író aki tényleg tud jó történetet írni. Remekül kitalálta ezt a történetet azzal hogy Amerika védelmezőjét  az akkori rivális ország neveltetjeként mutatta be. Miután Talgaby leírta azt hogy mi is történt máshogy Superman-nel akaratlanul is arra gondoltam hogy mi lenne ha a Marvelnél is valaki kitalálná hogy valamilyen úton-módon Amerika Kapitány nem Amerika hanem Németország hőse lenne a második világháborúban. Ki tudja talán egyszer lesz ilyen. :D
Köszönöm Talgabynak Sepinek és Gorgiasznak a Vörös Nap-ot amire nincsen megfelő szó hogy mennyire jó történet volt.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 23., 19:04:06 írta talgaby »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1174 Dátum: 2010. Január 23., 16:15:43 »
A reklám szlogent én is láttam, és addig oké is volt, hogy azzal összecseng, de az eredeti címek ismerete nélkül... Viszont így már értem a címadást és a reklámot is. :worship:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1173 Dátum: 2010. Január 23., 16:08:19 »
Valamint a történet végén fontos szerepe lesz a napnak, ami miatt szintén jó a vörös nap cím.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.