Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 228654 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1562 Dátum: 2012. Augusztus 21., 11:01:54 »
Nagyon szépen köszönöm új macskanő képregényért!  :worship:
Talgaby, Van egy hatalmas kérdésem, te hogy tudtad megcsinálni ennyi képregényeket, iszonyúan rengeteg képregényeket készítettél, nemcsak itt, más honosítónál is. :)

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1561 Dátum: 2012. Augusztus 18., 12:28:41 »
Köszi a Macskanőt és Wonder Womant!

Macskanő: Nem hiszem el, hogy még mindig "húzzák"! XD Pedig már nagyon kíváncsi vagyok, ki is az, akit keresnek. Ettől függetlenül jó kis rész volt, s tovább bonyolódik a sztori. :)

Wonder Woman: Most olvastam először kifejezetten WW képregényt, s nem is volt rossz. Tetszett Diana dilemmája, de igazán elmondhatta volna Bruce-nak, hogy nem csak fogadalomból védelmezi ennyire. Köszi, hogy kiraktátok!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1560 Dátum: 2012. Augusztus 11., 23:16:23 »
Jó volt az Opal Citys rész. Bár azt nem teljesen értem, hogy mi volt ezzel a Bobo gyerekkel. Beépített zsaru volt a rabszállítóban? Vagy csak adott egy fülest a rendőr haverjának? Szereti az uborkát?

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1559 Dátum: 2012. Augusztus 05., 08:00:48 »
Köszi a válaszokat! Mondjuk nem úgy tűnt, mintha elvarrták volna azt a szálat, inkább mintha még mindig nyitott lenne, de végülis mindegy. :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1558 Dátum: 2012. Augusztus 05., 07:44:57 »
1. Igen, de ez itt egy utólagos szálelvarrás, mert abban a sorozatban végül sose adtak igazi választ.
2. Igen, a Végtelen válságot jelzi.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1557 Dátum: 2012. Augusztus 05., 07:28:45 »
Köszönöm a Macskanő 44-52-t! :worship: Kicsit féltem belevágni a nagy ugrás miatt, de annyira nem vészes, nem sok dolgot lőnek le benne szerencsére. :) Ez a sztorivonal talán még picivel jobban is tetszik, mint a noir-os. Jó a sztori, szép a grafika (nem mintha az előzővel bajom lett volna, sőt!)... Egy szóval jó. :) Zatanna agykavarása érdekes volt, eszembe se jutott (bár lehet, hogy csak utólagos belemagyarázás és túlbonyolítás, de nekem tetszik) és Fekete Maszk is nagyon király volt, talán az előzőnél is brutálisabb. :) Úúgy örültem, hogy kinyírta. XD A folytatásra meg kíváncsi vagyok, amint tudom, folytatom. :)
Két kérdés:
1: Hush azért akarta Agyagpofa x-et, amiért a Gotham lovagjaiban is kutatott (newgen)?
2: Az 52 legvégén az égen az a valami ugyanaz, mint ami a Rann-Thanagar háborúban is volt (szintén newgen)?

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1556 Dátum: 2012. Július 28., 07:50:04 »
Én is köszönöm! Nekem is nagyon tetszett, a tökéletes párbeszédek, az autós pihenőben lévő feszkó, aztán könnyed megoldás, szóval az egész! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1555 Dátum: 2012. Július 27., 17:52:53 »
Köszi az új Macskanőt! Jó volt ez a kis közjáték, főleg Slam és Batman párbeszédei tetszettek, jókat mosolyogtam rajtuk. :) Kíváncsi vagyok, hogy kit is keres Selina Opalban, szóval várom a kövi számot. ;)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1554 Dátum: 2012. Július 25., 11:55:32 »
Köszönet az újabb Macskanőért!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1553 Dátum: 2012. Július 24., 11:19:25 »
Az a Supermannel együtt a NewGenen megy egy ideje.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1552 Dátum: 2012. Július 24., 10:38:48 »
A Semic-es Batman sorozatot tervezitek feljavított állapotban a HZs-ra tenni?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1551 Dátum: 2012. Július 24., 09:07:54 »
Ted Grantről? A JSA egykori, majd visszatérő tagja, egy aranykori figura. Jól bokszol és szinte hihetetlen állóképességgel bír (később retconnal természetfeletti tulajdonságot kapott, a kondiját kilenc élettel magyarázták). Egyfajta általános, Mickey-jellegű mentor lett aztán az évek során az utcai szintű bűnüldözők között (meg Batmannél, amikor még ő is azok közé sorolódott és nem a kvázi-kozmikus hatalmak közé).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1550 Dátum: 2012. Július 24., 08:52:26 »
Kettővel lemaradtam a Macskanőben, de pótoltam. Még mindig ez a legjobb sorozat a zsákon IMO. A Macskafazonról mit kell tudni?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1549 Dátum: 2012. Július 18., 14:30:52 »
Superman fia: tetszik ez a 100 oldalas képregény. Nem semmi, hogy még milyen más Elseworld\Másvilágok-féle történetek vannak.
Tetszett ez a történet. Érdekes, hogy milyen változásokat mutattak be. Pl. hogy a valódi Superman nélkül milyen lett a világ.
A rajzok is nagyon jók. Illenek az ilyen klasszikus hangulatú történethez.
Ezer köszönet e remek képregényért! :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1548 Dátum: 2012. Július 14., 11:17:22 »
Köszi a Superman/batman: A világ legjobbjait. Bár láttam már rajzfilmen, egyáltalán nem zavartak az ismerős részek, s külön örültem, hogy a rajzfilm nem szó szerint másolta le ezt. A grafika sztem egyáltalán nem borzasztó, sőt kifejezetten tetszik is, nem értem, miért nem merték bevállalni kiadásilag. :nemtudom:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1547 Dátum: 2012. Július 11., 09:04:31 »
Én is köszönöm az újabb résztt. Az, hogy Selina-jék mit akartak ellopni, elég könnyen kitalálható volt.  Nagyon tetszett, hogy Brubaker könnyedén mutatta be, hogy milyen Flash kultusz van a városban (pl. a múzeum, Holly képeslapjai), és ez egészt rést átható könnyed "tolvajsztori" hangulat. :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1546 Dátum: 2012. Július 09., 19:07:26 »
Pepea: kösz, alkalomadtán lecserélem.
Mike: Igen, szándékosan, nálam a neve Flash, a Villám, ezért vegyesen használom a két megnevezést.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1545 Dátum: 2012. Július 09., 18:32:56 »
Köszi, új macskanő részét, jó pörgős sztori, talgaby! :)
Van egy észrevételem: 12 oldalon "egy péncélozott csövön át." gondolom elgépelted, helyesen "...páncélozott..."  :nezze:

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1544 Dátum: 2012. Július 09., 18:10:01 »
Köszi az új Macskanőt. ez sokkal jobban tetszett, mint az előző szám. :) Jó volt Fagy kapitányt is látni, tetszettek a párbeszédek vele. A betörésen meg jókat nevettem. :lol: Azt hittem, sokkal később foglalkoznak majd az előző szám eseményeivel Talgaby beszámolója alapján, szóval kellemesen meglepődtem, sokat sejtető volt. :) Direkt használtátok a Flash és Villám kifejezéseket felváltva? Kissé furcsa volt.
Várom a következő állomást. :)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1543 Dátum: 2012. Július 08., 13:37:16 »
Köszi a Superman Fia-t, mindig jól jön egy Superman  :worship:  :D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1542 Dátum: 2012. Július 04., 16:17:08 »
Köszi a Macskanő 20-at. Ezt kissé tölteléknek, amolyan felvezetőnek éreztem a macskás dolog miatt, de Talgaby válasza alapján ennyiben is marad a dolog. :-\ Holly kiképzése viszont tetszett, jó volt mellette a leveleiből olvasni. :)
Várom a kövi részt!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1541 Dátum: 2012. Június 25., 20:48:58 »
Köszi az újabb részt! Nagyon tetszett, bár ez a macskaszobros, Indiana Jones-os dologról egyenlőre nem gondolom úgy, hogy annyira beleillene a sztoriba.
Sajna nem is fog sehova sem vezetni, mert amikor belekezdene Brubaker, rákényszerítik a War Games crossovert, ami ugye egy gothami dolog, csak éppen ennek a vége Kis-Ázsiában lesz. Amúgy nem lett volna rossz, szvsz jobb, mint az a kémkedős bullshit, amit a v2-ben erőltettek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

takipepe

  • Vendég
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1540 Dátum: 2012. Június 25., 19:58:21 »
És ez a beszélgetés megspékelve akrobatikus ugrásokkal ide-oda  ;D

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1539 Dátum: 2012. Június 25., 19:51:16 »
Köszi az újabb részt! Nagyon tetszett, bár ez a macskaszobros, Indiana Jones-os dologról egyenlőre nem gondolom úgy, hogy annyira beleillene a sztoriba. Viszont a beszélgetés Ted és Selyna közt a tetőkön az epizód csúcspontja, piszok jó! :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1538 Dátum: 2012. Június 25., 19:13:01 »
Köszönet a Catwoman 20-ért. Tetszik eddig a sztori, mindig örülök, ha JSA tagok bukkannak fel, Ted Grantet meg kifejezetten bírom is. Cameron Stewart is jó, hogy visszatért, nagyon tetszik a stílusa.  :worship:

Superman fia: háááát hááááát...ez nem lesz a kedvencem. A rajzok jók de a sztori az enyhén szólva se talált be nálam. (persze végig olvastam azért, és köszönet ennek is ahonosításáért!)

Nem elérhető avenger

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1537 Dátum: 2012. Június 15., 12:08:43 »
Tegnap este elolvastam a Superman fia GN-t. Én valahogy többet vártam tőle, történet és rajz szempontjából is. A rajzok jók, de csak ennyi, semmi extra. Amúgy nagyon jó, szórakoztató képregény és még a  "hangulata" is tetszik.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1536 Dátum: 2012. Június 10., 21:55:03 »
Jó volt a Superman fia. :) Ennek ellenére azért Kingdom Come Lightnak éreztem.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1535 Dátum: 2012. Május 12., 19:28:10 »
Az ilyen kavarásban a Batman RIP utáni események is nagyon gázak voltak. Bruce visszatérése Gothambe még kb. hónapokra volt a visszatérését bemutató fő sorozatban, amikor egy mellékszálban már régen ott repkedett a házak felett. Hát így volt is súlya a dolognak.  :badteeth:

Katt a képre!

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1534 Dátum: 2012. Május 12., 18:14:18 »
Köszi. Érdekes, hogy megjelenésileg és történetileg mennyire máshogy történtek a dolgok. :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1533 Dátum: 2012. Május 12., 08:18:53 »
Jóóóóval előtte. Bruce csak a következő utáni sztori alatt/után fedi fel magát Selina előtt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden