Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 228814 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1652 Dátum: 2013. Augusztus 11., 13:25:18 »
Valószínűleg úgy, hogy ez úgy készült, hogy Olmos Gulacy nyers vázlataira rajzolt, és nem nézte meg előtte az előző füzetet. Elvégre csak egy gyorsan előrántott beugró volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1651 Dátum: 2013. Augusztus 11., 12:54:02 »
Kösz a Macskanő újabb részét! egyszerűen nem tudom felfogni, hogy sikerült Slam-nek ilyen idióta viselkedést írni, nem csodálom, hogy Selina kiakadt rá. A sztori biztosító társaságos része tetszett, kicsit az átlag emberek szemszögéből láthatjuk a jelmezeseket. Viszont azt nem vágtam, hogy lett a három kopasz, tetovált fejű alakból erre a részre átlagosan kinéző öltönyös manusz.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető demeterf

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1650 Dátum: 2013. Július 15., 14:55:33 »
Ez még jobb hír!  Köszi!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1649 Dátum: 2013. Július 14., 23:35:34 »
Nem, nem, még a nyár vége előtt kikerül az utolsó rész (mármint ha végre tényleg a terveim szerint alakul a dolog).
A következő évadokkal kapcsolatban még nem tudom, mi lesz, de benne van a távlati terveimben.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető demeterf

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1648 Dátum: 2013. Július 14., 21:21:26 »
Értem. Várom türelmesen.
Köszi!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1647 Dátum: 2013. Július 13., 10:27:53 »
Elakadt a beírása. Sajnos lehet, hogy két ünnep közötti meglepi lesz belőle év végén.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető demeterf

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1646 Dátum: 2013. Július 13., 09:25:49 »
Sziasztok!
Szuper az oldal,  mint mindig!  :)
Superman-Batman Generációk újabb része mikor kerül ki?  :)
Köszi

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1645 Dátum: 2013. Július 06., 19:46:48 »
Kösz a Macskanő újabb részét! Ez a Fabatka tényleg érdekes karakter, annyi szent. Kissé erőltetetten akartak új szereplőt kitalálni, de a sztori nem volt rossz.
 A rajz elmegy, bár lehet bennem van a hiba, de szwsz a bunyót helyenként sikerült elég fura szögből megrajzolni.
a honosítás viszont kitünő, :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1644 Dátum: 2013. Június 22., 20:06:57 »
Köszi az Action Comics 1 honosítását. Olvastam már, de borzalmas minőségben volt a szkenn. Bírom amúgy a régi aranykori "tuskó" Superman-t. Valami ilyesmit akart Morrison is visszahozni a karakterbe az Action vol2.-vel de végül csak átvitte a szokásos Morrisonos katyvaszba  :rolleyes:   :D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1643 Dátum: 2013. Június 12., 12:10:27 »
 Kösz szépen Batman és Houdini közös történetét!
Tényleg meglepő volt a hírben említett fordulat, de jót tett a sztorinak.  Tetszett, hogy egy jó történet mellé még hiteles korrajzot is kaptunk a 20 század elejének társadalmáról. Az illusztráció is nagyon bejött, a honósítás is! :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1642 Dátum: 2013. Június 10., 11:59:51 »
Most olvastam először az Action Comics 1-t. Jó kis tömör történetek, elég meglepő lehetett akkoriban egy ilyen karakter. Kár, hogy a mai Superman nem ilyen tökös. Köszi a honosítást!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1641 Dátum: 2013. Április 24., 13:25:10 »
Egyetlen sorozata volt, az igen rövid életű 2008-as Teen Titans Spotlight alatt. Aminek a borítóján ott díszelgett, hogy ez volt a DC első teljesen emósoknak készült címe. Emiatt nem igazán akar senki se foglalkozni vele…
Több önálló sztorija igazából nincs, csak a Titánokban szerepelt. Az meg nem a mi oldalunk fennhatósága.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KongFan

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1640 Dátum: 2013. Április 24., 13:17:50 »
Engem az érdekelne, hogy Raven (nem a Tarot-os, tudom, hogy ő másik ligában játszik, de valahogy az ilyen nevű nőktől nem tudok szabadulni) képregények valamikor lesznek az oldalon?
Nagyon érdekelne a karakter, de sehol sem találtam róla magyar füzeteket. Tudom, hogy nem annyira ismert figura de pont azért lenne jó megismerni.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1639 Dátum: 2013. Február 08., 14:50:59 »
Kösz a Macskanő újabb részét! Tényleg elég kemény módszereket használt, először megdöbbentem azon is, hogy az özvegyet bevonnta a bosszúállásba, da aztán rájöttem, hogy ez volt a rész legjobb momentuma. :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1638 Dátum: 2013. Január 31., 14:16:57 »
Szívesen. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1637 Dátum: 2013. Január 31., 11:10:28 »
Egy régen honosított képregényt szeretnék megköszönni, mégpedig a Superman: Rejtett személyiség minit.
Láttam, hogy jó régen kikerült már, de én csak most olvastam, ugyanis most kaptam rá megint a Superman képregényekre. Nagyon jó történet volt ez, nem azt mondom, hogy nem lehetett volna jobban pörgetni egyszer-kétszer, de ezzel együtt számomra érdekes és elgondolkodtató volt. Amitől igazán újszerű volt (legalábbis nekem), az a folyamatos kétkedés, majd a család miatt érzett aggódás. Örülök, hogy ezt is olvashattam magyarul, köszönöm a honosítók munkáját  :worship:.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1636 Dátum: 2013. Január 01., 13:13:07 »
De, én. Azért készült a Harley Quinn kategória DC-n belül. De nincs beíróm. Erre sem. És ezt egymagam tuti nem írom be, a szken egyszerűen kriminális, nincs idegzetem javítgatni/retusálgatni. Digitalt meg azóta sem láttam (a DC kínálatában se, hogy akár megvegyem és abból készítsük).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1635 Dátum: 2013. Január 01., 12:48:35 »
Köszönet a Harley Ivy kalandért, jókat mosolyogtam rajta. Még több  Harley Quinn-t :sweetheart: a Népnek! A Mycomic Postra épp most tették fel a sorozatát, nem akarja valaki honosítani?  :D

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1634 Dátum: 2012. December 10., 19:53:28 »
Köszönöm a Macskanő újabb részét, tetszett ez a nyugisabb rész is, csak fura volt Bruce-t (nincs rá jobb szó) érző embernek látni.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1633 Dátum: 2012. December 10., 08:09:10 »
Szívesen! És hidd el, én is nagyon várom már, hogy megjelenjen a befejező része a sorozatnak ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1632 Dátum: 2012. December 08., 21:40:31 »
Superman & Batman - Generációk 2-3: Nagyon jó a történet, az ember belegondol mennyiben lenne más kedvenc hőseink története, ha számukra is rendesen telne az idő! Kíváncsi vagyok mi lett az eredeti Batman sorsa, nagyon várom már a folytatást! Köszönöm az eddig megjelent részeket!

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1631 Dátum: 2012. December 04., 16:22:23 »
Én is remélem  :D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető demeterf

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1630 Dátum: 2012. December 04., 16:04:21 »
Remélem úgy akarja :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1629 Dátum: 2012. December 02., 21:39:04 »
Nagy öröm egy újabb elégedett olvasó!  ;)
A tervek szerint még idén jön a befejezés, amennyiben Sepi is úgy akarja. Sepi, úgy akarod? ;)  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető demeterf

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1628 Dátum: 2012. December 02., 11:42:53 »
Sziasztok!
 Ez a három Generáció kötet nagyon jó lett! Remélem hamarosan jön a befejező kötet!

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1627 Dátum: 2012. November 30., 18:56:34 »
Bepótoltam az elmaradásomat Macskanőből. Egyszerűen marha jó ez a sorozat! :D Holly testvére meglepő volt, eszembe nem jutott, hogy valami rokont keresnek. Ez az arab-Zeis-szál is marha jó volt, bár a gothami szál jobban lekötött, mint ezek a turbános alakok. A sztori felvezetése, Selina konfliktusai és a végső harc Zeis-szel eszméletlen jó volt. :) Az utolsó számon viszont nagyon látszott a kapkodás sajnos... Ez annyira nem is tetszett emiatt. :S

+ haladtam picit a későbbi számokkal is, 53-68-ig. Talán még jobban tetszik, mint Brubakeré. Ez a Filmrém nagyon beteg karakter. :D Az oroszok nem voltak a kedvenceim, de maga a sztori velük iszonyatosan lekötött. Nagyon szépen köszönöm a sorozatot!!! Remélem, hamarosan folytatom. :worship: :worship: :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1626 Dátum: 2012. November 27., 18:09:14 »
Utóbbit két és fél hete elfelejtem folyton feltölteni, amúgy már rég kész. Lehet, besuvasztom már a következő frissítésbe, akárkié legyen az.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1625 Dátum: 2012. November 27., 17:59:16 »
Köszönet a Catwoman 31-ért. Kicsit tényleg gyors volt ez a sztori, főleg a sok felvezetés után, de hát a DC-nél a szerkesztők eléggé bele szóltak és szólnak is azóta is a dolgokba sajnos. Viszont egyetértek Galambbal, annyira nem egy érdekfeszítő ötlet, nem is túl eredeti, bár lehet, egy hosszabb sztori kevésbé lett volna sablonos.
Egy halk megjegyzést ha elejthetek itt: az októberi eladási értékelés várható hamarosan?

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1624 Dátum: 2012. November 26., 15:42:16 »
 Kösz a Macskanő újabb részét! Bevallom, nekem annyira nem jött be ez a misztikus dolog, örülök, hogy Selina visszatért Gothambe, bár lehet, hogy tényleg sokkal jobb lett volna a sztori, ha Brubakernek nem kellett volna összecsapnia történetet. Gulacy rajzaival eddig nem volt annyira nagy gondom, viszont a mostani részben a 11. oldalon Selina feje valami borzalmasra sikerült.
 A honosítás kiváló lett! Köszi! :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1623 Dátum: 2012. November 25., 22:25:48 »
Tudtam, hogy drámaibb irányba viszi el a sztorit Byrne, de így egyben kicsit sok volt szvsz. Remélem az utolsó két részben jön valamiféle pozitív kicsengés is.
Igen, azért a végén pozitívabban fejezi be a történetet.
De igen, elismerem, ez egy nagyon keményen sötét rész volt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"