Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 227184 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1232 Dátum: 2010. Március 28., 18:05:03 »
Elolvastam a Macskanő honosított részeit és őszintén megvallva kellemesen csalódtam benne! Remek történetek egytől egyig! Ez a Hush az egyik kedvenc gonoszom, kár hogy nem sokat tudok róla! Nem is tudtam, hogy volt még egy Macskanő! Kíváncsi vagyok meddig szerepel mind a kettő! Mikorra várható a folytatás?? Köszi az eddigi részeket!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1231 Dátum: 2010. Március 15., 11:37:27 »
Igen. Az egyik kulcsmomentum volt az első érában.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1230 Dátum: 2010. Március 15., 11:30:07 »
Köszi a választ.
Az is a sorozat elején volt, amikor Holly lelőtt valakit? Mert volt erre utalás az egyik történetben...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1229 Dátum: 2010. Március 15., 11:24:42 »
Azért itt kezdtem, mert itt vette át az írását Will Pfeiffer, aki ugyan egy elég gyengécske író, de ezt a sorozatot nagyon össze tudta rakni. Nem ér ugyan az első három év (Brubaker-éra) nyomába, de a szuperhősködéses elemek kihangsúlyozásával és az összefonódó szálakkal egy elég izgalmas elegyet tudott létrehozni itt.
Rajzolóváltás így explicite nem volt, csak ahogy a Bribaker és a Pfeiffer-szakaszok között, itt se találtak egy ideig stabil rajzolókat, amíg meg nem bízták a Lopéz-testvérpárt vele. Tipikus középkategóriás rajzolók, viszont a mostani, nagy amerikai kiadók által megbízott külsős latin-amerikai rajzolók nagy részéhez hasonlóan marha pontosak (na meg olcsóak, persze ;D), és pár kivételtől eltekintve amúgy egész jó eredményt hoztak (arcokat szerintem nem nagyon tudnak, de a jelmezes alakokat szépen el tudják kapni, és remek a kamerakezelésük, a kezdő, egész oldalas képeket érdemes megnézni, milyen különös szögeket alkalmaznak mindig, és mégis megtartják a perspektívát).
Holly szerepe annyira nem meglepő, igaz, ehhez a sorozat elejét is jó lett volna ismerni. Volt egy sztori, amiben Selina és Holly bejárják fél Amerikát, ott már kiderül, hogy Hollyt az utódjának neveli.
É szívesen. A szálak kibogozása lassan elkezdődik majd, mert a rossz eladások miatt a sorozatot egymás után két crossoverbe is belekényszerítették, ami semmi mozgásteret nem hagyott Pfeiffernek, de igyekezett azokból si azért kihozni, amit csak lehetett (az egyik tie-in konkrétan köröket ver a főtörténetére).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1228 Dátum: 2010. Március 15., 11:15:33 »
Bepótoltam a lemaradásomat, és elolvastam a Macskanő v3 #48-66 részeit. Anno amikor olvastam itt ebből a sorozatból néhány részt, valamiért alábbhagyott iránta az érdeklődésem, de most rászántam magam, hogy olvassak kicsit. :D
Azt meg kell hagyni, hogy ez tipikusan olyan sorozat, amiből ha csak pár részt olvasol, nem fogod megszeretni. Itt kifejezetten ajánlott minimum 10-20 részt is ledarálni, mire élvezhetővé válik. És nálam ez történt, eléggé megkedveltem ezt a képregényt, valamint (mindkét) Macskanő karakterét is.

Nem tudom minek köszönhetjük, hogy a kezdő sztori az "Az, amit szeretsz" volt, de szerintem nagyon jó választás. Itt kezdődik szinte az összes szál, új karakterekkel, érdekes koncepcióval.

Azon valamiért nem is gondolkoztam olvasás közben, hogy Selina miért lett tolvajból hős, az East End védelmezője? Így igencsak meglepődtem amikor jött Zatanna (még ekkor sem sejtettem semmit), és elmondta mi a helyzet. Úgy látszik Batman is csak Selina után tudta meg, hogy mit tettek vele az Indentitás Válság idején. Ez a sztori egy mérföldkővel zárult, mégpedig Fekete Maszk megölésével, ami ugye még szintén fontos lesz a későbbiekben. Közvetlenül Végtelen Válság alatt játszódó részek nem is voltak, de ez nem is baj, ezzel is érzékelteti az író, hogy Selina nem tartozik a hősök közé.

Az Egy évvel később történetben az egyenlőre zavaros dolgokból (ki Helena apja, stb.) remekül ki is bontakoznak az elmúlt egy év történései, és szép lassan megismerjük a részleteket. Elsőre nekem elég fura volt Selina anyukaként, de már meg is szoktam szinte. Az író (vagy rajzoló?) azzal is érzékelteti például, hogy Selina megváltozott, hogy hosszú haja van, és jellemileg is sokkal másabb lett. Jól jött a rajzolóváltás is szerintem, ami megint csak az idő múlását érzékelteti jól. Számomra még az is meglepő volt, hogy Holly lett az új Macskanő, de azért még Selina is belebújik néha az álruhába. :)

A "Papírnehezék" is jó volt a maga módján, izgalmas volt ez a látogatás a Luthor-bunkerbe.

Köszönet Talgaby, hogy megismertetted velem ezt a sorozatot, és főként Macskanőt, már sokkal jobban kedvelem mint ezelőtt. Várom a folytatást! ;)

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1227 Dátum: 2010. Március 14., 16:04:48 »
Én is elolvastam a Batman: Ankh 1. részét. Köszönet érte. :worship:
A grafika tetszik, nagyon érdekes, jó kis hangulata van.
A sztori is ígéretes, jók a párbeszédek és a karakterek is. Ez megint tipikusan az a sztori, amikor Batman detektívként nyomoz, én bírom az ilyen részeket. Gyilkos Krok feltűnése meglepő volt, az ő kinézetéből arra tippelek, hogy ez a történet még a Hush előtt játszódik. Pontosabban nem tudja valaki, hogy időrendben hol helyezkedik el ez a sztori?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1226 Dátum: 2010. Március 11., 16:53:20 »
Ezer köszönet Talgaby és Kendra a Batman:Ankh 1. részért! :worship: :worship:
Ez is egy különleges képregény. A rajzok olyan jellegűek, mint a Batman:A kehely című képregény.
Chuck Dixon jól kitalált egy történetet, amelyben az Ankh szimbólum jelentéséről van szó.
Akkor jól emlékszem, hogy ez a Batman:Ankh képregény volt a CO-Mix-on. Bár akkoriban nem olvastam, de itt most bepótoltam.
A folytatásról nem kérdezem, hogy mikor lesz. De előre is sok sikert kívánok nektek!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1225 Dátum: 2010. Március 10., 11:02:54 »
Az East End nem Gotham City, és ez egy 2007-es füzet, ha még jól emlékszem. Vagyis nagyon más nem lehetett, mint Bruce, aki amúgy majd később fog is szerepelni, és fontos is lesz a felbukkanása.
Plusz ekkoriban Batmannak még talán megvolt mind a 48 ongoingja és a szokásos havi 258 minije, így lehetett elég dolga, hogy ne legyen ideje neten tv-t nézni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1224 Dátum: 2010. Március 10., 10:51:23 »
Kösz szépen! Tényleg ez a Blitzkrieg csaj elég B kategóriásnak tűnt, viszont mikor játszodik ez a történet? Volt valaki éppen a Denevérjelmezben (Bruce, vagy Dick)? Gondolom nem, mert elég furcsa, hogy valaki élő adásban akar megölni egy gyereket, és csak Holly-t érdekli, és senki nem segít neki az igazi Nagyágyúk közül.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1223 Dátum: 2010. Március 09., 23:05:42 »
Szívesen. Mindig öröm, ha sikerül egy új fórumozót szerezni valamivel. :) Bár sose hittem volna, hogy pont a Macskanő fog új embereket vonzani ide. Ilyenkor szinte már kedvem támadna nekiállni a sorozat első felének is. (Aztán mindig eszembe jut, hogy néznek ki azok a szkenek, és szembesülök a ténnyel, hogy bármennyire akarnám, nem tudnám csinálni.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető TomiNumber

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1222 Dátum: 2010. Március 09., 22:39:01 »
Helló, hát nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nem bántam volna, ha ezt a Blitzkrieg csajt is kezelésbe veszik az oroszok. Ha van vér ciki karakter, na, akkor ez az, szerintem ebből még én is kivertem volna a szart, nem azért, hogy megmentsem a kiscsajt, csak úgy kedvtelésből. A tizedik oldal nagyon kemény, B betűs bugyi  :worship:, nem hiába a gonosz ott is felüti a fejét, ahol nem is gondolnánk. Egyébként, köszi a képregényt, imádom. Sziasztok

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1221 Dátum: 2010. Március 09., 17:37:55 »
Inkább hogy egy névhez tartozhat több karakter is. Ez már a hetvenes években is így volt. Az ilyen, egyszer használatos karaktereknél pláne nem szoktak különösebben odafigyelni arra, hogy volt-e már.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1220 Dátum: 2010. Március 09., 17:22:32 »
navégre Macskanő! Köszi!!! Kérdés: ez a Blitzkrieg nem egyezik a Johns féle JSA ben szereplő Blitzkriegel? vagyis nem egyezik mer az egy speedster ez meg nem. megint annak lehettünk tanúi hogy a Dcnél nemtudják ki mit csinál éppen?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1219 Dátum: 2010. Március 09., 13:57:55 »
Hát ez a Blitzkrieg nem volt egy nagy kihívás Holly számára. És eléggé egy zűrös helyzet lett a végén. Mert hamarosan jönnek két ismerős ellenségek, akik már többször is találkoztak Macskanővel.
Ezer köszönet Talgaby a Macskanő v3 66. számért! :worship: :worship: És további sok sikert kívánok neked a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Psycho

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1218 Dátum: 2010. Február 28., 15:55:30 »
Tegnap éjszaka elolvastam a Red Son-t! Nagyon tetszett! Köszönet a honosításért, :worship: egy- két elírási hibát kivéve tökéletes. Amíg nem olvastam a magyar címet, rá se jöttem a cím kettpsségére. Millar nagyon jól eltalálta szerintem a karakterek lényegét, ebben az új környezetben még jobban érvényesültek a szereplők főbb jellemvonásai, főleg Batman és Luthor jött be nagyon, Szupi mellett. A Zöld Lámpások szerepeltetésének azonban nem nagyon láttam sok értelmét, csupán az, hogy memutassa Szupi mennyire is erős. A vége meg zseniális, egy jó kis körfolyamatot indít el, habár azt hittem a végén, hogy a Földet is átnevezik majd Kryptonra és Szupi a végén nem Ukrajnába, hanem Amerikában landol. De így is nagyon jó lett. A karaketeek kinézete nagyon jól eltalált, meg a rajzok is szépek, főleg a nagyon régi szuperhős képregényekre hajazó megoldások tetszettek. Telitalálat volt Szupi ruhájának változása, valamint a rendőrkapitány szerepeltetése, és kapcsolata Batmannel.
Mégegyszer köszönet a magyarosításért. ;) ( a következő képregény amit elolvasok majd a Kigdom come lesz)

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1217 Dátum: 2010. Február 10., 20:35:07 »
Kösz szépen az újabb részt. Hát ennek a résznek szwsz picit Terminator feelingje volt, de szórakoztatott és, ez a lényeg, a honosítás meg profi munka volt! :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1216 Dátum: 2010. Február 09., 18:37:59 »
Márciustól visszaáll kéthetire, és így se fogja már kibírni a sorozat év végéig, ha jól emlékszem. Csak a mostanit azért akartam kirakni minél hamarabb, mert ez az utolsó a 2008-ban készültek közül, a tavalyiakat meg még nem javítottam ki. de két hét múlva kedden egy nem mindennapi DC-frissítés lesz majd helyette. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1215 Dátum: 2010. Február 09., 16:13:55 »
A macskanő a kedvencem a Hzs honosításai közül remélem visszaáll a minél gyakoribb frissítésekre. Ez kb az eddigi egyetlen olyan honosítás bármelyik oldalról amit nem szerzek be angolul mert nem bírom kivárni a fordítást ( és nem azért mer nemérdekel hanem mert elég gyakran sikerül frissítenetek). Szal hajrá ! :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1214 Dátum: 2010. Február 09., 15:25:53 »
Ezer köszönet Talgaby a Macskanő v3 65. számért! :worship: :worship:
Kezdtem én is azt gondolni, hogy ez a Lex Luthor nem ugyanaz, akit mi ismerünk.
Selinának nem volt egyszerű kihoznia onnan azt a hógömböt. De aztán végül mégis sikerült. De a végén látható, hogy Selina szembe került valakivel. De erről majd a folytatásban meglátjuk, mi lesz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1213 Dátum: 2010. Február 08., 20:36:06 »
Érdekes azthittem Aquaman népszerű bár már feltűnt h nincs saját címe egy ideje. Sztem sokkal királyabb arc mint a kokurens Namor. Asszem neki esek az ajánlott írónak . Köszi!!!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1212 Dátum: 2010. Február 08., 19:28:11 »
Idézet
És mivel a doki gyakorlatilag kivonult a sorozataival, úgyse lesz nagy forgalom se itt, se a másik topicban, szóval innen már mindegy, hol beszélünk a DC-ről.
Ez van... ha nem járt volna bizonyos tagok szája, hogy én elnyomom őket a képregényeimmel, meg miattam vannak lemaradva mindennel (megjegyzem idén sem én fogok átlag heti két napot foglalni a cuccaimmal...), akkor maradtak volna... de így legalább olyan helyre kerültek, ahol örülnek nekik... ;)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1211 Dátum: 2010. Február 08., 17:39:46 »
Peter David Aquamanje.
A karakter élete azért gázos, mert sose volt igazán népszerű vagy "nagy" szereplő, ugyanakkor az írók imádják, és hatalmas nevek írták a történeteit az utóbbi évtizedekben, amik mind többnyire rövid életet megélt, de szétajnározott érákat eredményezett, csak, amint mondtam, ennek ellenére is kevesen szokták olvasni. Mondjuk én is azt mondom, hogy a rengeteg kavarás (én fejből három főbb teljesen nulláról indított retconra emlékszem, de lehet, több is volt) miatt nem biztos, hogy megéri.
Amúgy igen, a Lighting Saga, ami gyakorlatilag öt részben meséli el, hogy visszahoznak valakit, amikor azt három oldalban el lehetett volna. Nagyon Johns GL: Rebirthjét akarta Meltzer megcsinálni, de a nagy akarásnak egy nyögvenyelős vacak lett a vége, amit ráadásul be kellett kötnie a Countdownba, hogy a végén semmi értelme ne legyen. Bár Meltzer évéből szerintem amúgy is összesen egyetlen füzet volt olvasható színvonal közelében, a 11-es.
És mivel a doki gyakorlatilag kivonult a sorozataival, úgyse lesz nagy forgalom se itt, se a másik topicban, szóval innen már mindegy, hol beszélünk a DC-ről. A csapatos topcba legközelebb úgyis 23-án lesz majd csak friss a hamarosan megjelenő rajzfilm kapcsán.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1210 Dátum: 2010. Február 08., 16:30:42 »
béna crossover alatt a Lightning Sagara gondolsz? Az nekem egy kicsit se füle se farka volt amugy semmi gáz csak nem egy nagy durranás. A johnsos JSA viszont iszonyat jó ettől eltekintve. szerintem.
Összevont üzenet:
közben rájöttem h a JSA/JLA dologra van egy másik topic is,,,sorry új vagyok a fórumon, de már régóta nézem az oldalt. Viszont abba a topicba belenéztem és valaki emlkítette Aquamant amiből rájöttem, hogy itthon eléggé hanyagolva van és számomra is egy fekete lyuk pedig elég sok DC-t olvasok. Mindig is vonzottak az elsőre gáznak tűnő de amugy nagy szerephez jutó hősök ( Family guyban is egyfolytában oltják ). Az  a baj h wikipédián is ami van írva róla nekem kicsit kibogozhatatlan, lehet ha lesz időm neki esek valamelyik saját sorozatnának. Valaki tud ajánlani valamit ami egyértelműen királyos? ( mint pl a Robinsonos Starman vagy a Johnsos Green lantern amikre mindig hivatkoznak)?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 08., 18:00:41 írta Sepi »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1209 Dátum: 2010. Február 08., 16:17:37 »
Risisng Starsra szerintem rajtunk kívül is lennének jelentkezők, de a szkenek minősége elég eltántorítólag hathat.
Igen, a KC folytatása a JSA v3-ban jelent meg, plusz néhány kapcsolódó füzetben, amiket külön adtak ki (JSA Specialök). Bár így jobban belegondolva akkor mégsem fogjuk mi folytatni, mert az az Allcomicson megy, csak most a newgenen várnak a JLA v4-re, mert lesz egy (eléggé béna) crossover a két sorozat között az elején.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1208 Dátum: 2010. Február 08., 16:05:44 »
De, nemrég felbukkant máshol is. Annak a honosítása viszont elég kétséges. Nem olyan jó sztori. Akkor már sanszosabb a Kingdom Come folytatása.
van folytatása? Mer azt tudom h a Johns féle JSA ben benne van ez a Superman és ott van egy hosszabbtávú kifutása is a Kingdome Come sztorinak. Az lenne az?
Jah amúgy Red son vége télleg kicsit Rising Stars...amúgy az nem akarja a Hzs vagy valamelyik másik oldal átmenteni a képregénytárról mer za az oldal lassan teljesen megközelíthetetlen lesz!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1207 Dátum: 2010. Február 02., 09:17:13 »
Látod? Már csak ezért is megérte erre járni! :) De nézz körül jobban az oldalon, ki tudja, milyen csodákat találsz még itt. És ha már erre jársz, akkor nyugdotan véleményezz is a fóruman, vagy legalább szavazz az adott képregények mellett! ;) :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nobara

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Nő
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1206 Dátum: 2010. Február 02., 01:51:00 »
^^ Még szerencse, hogy felnéztem az oldalra, és megláttam Vörös Nap c. Szupermen fordítást... Hála neki, megtudtam, hogy a szuper-jelben-sarló-kalapácsos pólóm, amit évekkel ezelőtt egy turkálóban kb. 100 forintért szereztem, valódi szupermen póló. :D

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1205 Dátum: 2010. Január 30., 19:40:00 »
Ööööö... ez nem Superboy, hanem egy alternatív Superman, de ezt mondja is a sztoriban... :nezze:
Ja, akkor valamiért azt hittem hogy Superboy. De így szerintem erőltetetteb és felesleges a Kandor sztori...

Idézet
Igen, Bumeráng ekkor épp a Kívülálók tagja. ;)
Miért tért át a jó útra?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1204 Dátum: 2010. Január 30., 18:58:18 »
Idézet
Végre tisztázódtak kicsit a dolgok Kara múltja körül,

Hehe, azt te csak hiszed...

Idézet
Lehet, hogy azért nem tetszett annyira, mert nem volt tiszta, hogy akkor Superboy most hogyan is szökött meg a Lámpásoktól... Erre fogunk majd választ kapni valamelyik részben?

Ööööö... ez nem Superboy, hanem egy alternatív Superman, de ezt mondja is a sztoriban... :nezze:

Idézet
Bumeráng otthagyta a Gaztevőket és csatlakozott Éjszárnyhoz?

Igen, Bumeráng ekkor épp a Kívülálók tagja. ;)

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1203 Dátum: 2010. Január 30., 15:20:25 »
Az 1 Évvel Később Supergirl-történettel direkt vártam, amíg el nem olvasom a Végtelen Válságot, de ez már megtörtént, úgyhogy bepótoltam az utóbbi részeket. Valamiért a 4. és 5. számot sem olvastam el, de most azokat is bepótoltam. :nezze: Végre tisztázódtak kicsit a dolgok Kara múltja körül, és megtudhattuk hogy pontosan mi célból is érkezett a Földre. Eléggé meglepő volt, de érdekes. A Kandor sztori nekem annyira nem jött be, de azért rossz se volt. Lehet, hogy azért nem tetszett annyira, mert nem volt tiszta, hogy akkor Superboy most hogyan is szökött meg a Lámpásoktól... Erre fogunk majd választ kapni valamelyik részben? Az előző történettel ellentétben viszont a 9. rész nagyon jó volt, már nagyon várom a folytatást. Bumeráng otthagyta a Gaztevőket és csatlakozott Éjszárnyhoz? Rajzok terén természetesen nem panaszkodhattunk, Ian Churchille, Ed Benes. :) Köszönöm a honosítást!