Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 229456 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1532 Dátum: 2012. Május 11., 20:28:04 »
Köszi az utóbbi négy Macskanőt!  :worship: Nagyon tetszettek, sőt ez a levezetés jobb volt, mint a Könyörtelen. :) Az új rajzoló fura, még egy kicsit szokni kell, de a színkezelése tetszik.
Meg tudnátok mondani, hogy ez a Hush-hoz képest hol játszódik? Mert kiadás alapján már a 8. résznél tartott a Hush, mikor az eheti megjelent.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1531 Dátum: 2012. Május 09., 11:07:07 »
Köszönöm! Még mindig nagyon tetszik, iszonyat jól megírt, rajzok is szerethetőek, a honosítás is kiváló lett. Nagyon tetszett a "Karon véleménye" rész, a maga kiselvontságával, az utolsó nappal játszódó panelek meg kiválóan szimbólizálta a pozitívabb kicsengést. :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1530 Dátum: 2012. Május 08., 22:32:32 »
egyet értek kiD-el, amúgy nagyon tetszett, remélem ezt is kiadják egybe a Relentlessel mint az azelőtti Brubakereseket, bár sajnos nem találtam erről infót :( (a Relentless elég nehezen beszerezhető, főleg értelmes áron, ahogy nézegettem).
Köszönet!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1529 Dátum: 2012. Május 08., 09:17:31 »
Sima havi sorozat volt. De a Brubaker-éra egyben, egy húzóra olvasva erőteljes igazán, ha egy gigantikus noir GN-ként kezeli az ember. Emiatt is megy itt viszonylag gyakran. Bár pont most rakok bele egy törést, és csak hat hét múlva fog folytatódni - lesz közte egy másik GN, meg egy lyuk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1528 Dátum: 2012. Május 07., 23:11:01 »
A három rész jó volt, de együtt inkább, mint külön-külön. Biztos idegesített volna, ha ezt mondjuk a magyar standoknál három hónap alatt háromszor kellett volna megvennem. Nem tudom, Amerikában milyen periodikával ment. De ez nem a történet, vagy a megvalósítás kritikája, csupán a három füzet tartalmasságát, esemény előretolását  tekintve.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1527 Dátum: 2012. Április 27., 19:41:02 »
Kösz a Macskanő újabb részét!
 Tovább hozta a remek hangulatot, minden kiváló volt benne. Talán az zavart kicsit benne, amikor Slam elveszti a fejét, és szétveri a fickót féltékenységben. Kicsit profibb karakternek ismertem meg, hogy ennyire befolyásolják az érzelmei. Bár az is tény, hogy így még életszagúbb lett a sztori!  :worship: :worship: :worship: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1526 Dátum: 2012. Április 13., 10:15:28 »
Kár volt lecserélni a rajzolót. Mondjuk pozitív, ha  stílus maradt. Az álom epizód az elején nagyon jó volt, tényleg álomszerű. Kivéve a felismerés rész...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1525 Dátum: 2012. Április 11., 21:43:29 »
Superman Tarzan: A dszungel fiai 1-3.: Először nagy köszönet eme nagyszerű minisorozatért! :worship: Másodszor egybe elolvastam az egész minit.
És tényleg jó Bár az 1-2. részről már írtam hsz-t, de az érdekes, hogy micsoda változások és más felfogások is voltak. Pl. hogy Superman a dzsungelbe élt, mint Tarzan.
Greystocke lord(a valódi Tarzan) említésre került, hogy nem tudott beilleszkedni sehova. De a 3. részbe végül kiderült, hogy mi lett a sorsa Supermannek és Greystoke lordnak.
Nagyon tetszett nekem ez az Elseworld\Másvilágok-féle történet.

Macskanő v3 12-16.: Ez a történet már sokkal komolyabb és felnőttebb lett, mint az eddigi részek. Azt sose gondoltam, hogy a Macskanő v3-ből lesz egy olyan rész is, ami korhatárosnak számít. Bár ha jól vettem észre, Fekete Maszk már megtudta, hogy kicsoda is ez a Macskanő. Pl. megtudta a nevét és a kilétét. Bár igaz, a sorozat elején úgy utaltak erre, hogy Selina Kyle és Macskanő meghaltak. De ez már más kérdés.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1524 Dátum: 2012. Április 10., 20:25:32 »
A Tarzan - Superman jó volt. Igazából semmi extra, kis lájtos sztori, de tetszett, Tarzan szerepe lehetett volna erőteljesebb, meg még egy részt rá lehetett volna pakolni az akció, meg az izgalom kedvéért, de egy olvasást megér, nem volt rossz választás.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1523 Dátum: 2012. Április 10., 19:56:45 »
jajj de jó :D Remélem akkor már van olyan rossz mint Liefeld híres csöcsös Captain America borítója :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1522 Dátum: 2012. Április 10., 18:45:28 »
Ebben viszont ne legyenek hiú reményeid: borzalmas rajzokat szállított ide. Lesz pár olyan, amit elrettentő példaként lehet tanítani akármelyik művészeti iskolában. Ha nem lenne annyira jó a történet, soha nem is nyúltam volna hozzájuk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1521 Dátum: 2012. Április 10., 18:27:12 »
Majd kiderül, lehet nem is lesz olyan borzasztó ezen a címen (meg persze tisztában vagyok vele, hogy az én ízlésem néha elég szélsőséges tud lenni).

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1520 Dátum: 2012. Április 10., 18:21:20 »
Pedig közel két évet húzott le ezen a címen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1519 Dátum: 2012. Április 10., 17:10:54 »
Ó jajj Gulacy...azon kevés rajzolók egyike akik miatt reflex-szerűen hagyom abba az adott képregény olvasását :(

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1518 Dátum: 2012. Április 10., 11:52:58 »
És ilyenek lesznek még. Számomra a legerőteljesebb ezek közül majd Karon monológja lesz a közönség felé. Néhány képkocka alatt a kapcsolatuk valami félelmetesen valószerűvé válik.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1517 Dátum: 2012. Április 10., 10:55:06 »
Kösz szépen! Nagyon tetszett ez a rész is, az, hogy minden érintett szereplő központba került kicsit, nagyon hangulatossak voltak a belső monológok, Holly kagylós hasonlata-szimbóluma volt számomra a legerősebb motívum az epizódban. A honosítás is pöpec,  :worship: :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1516 Dátum: 2012. Április 10., 07:49:52 »
Az első 24 szám fog is, aztán sajnos váltani fogunk Gulacyra, aki marad a végéig (mármint úgy a végéig, hogy amíg becsatlakozunk a már kinn lévő második felébe).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1515 Dátum: 2012. Április 10., 00:54:41 »
Köszönet a Macskanő v3 17-ért, bejött a sztori. Tényleg jól működik ennél a karakternél ez a fajta történettípus, sőt szükséges is volt az előző számok eseményei után. Javier Pulido-t eddig nem ismertem, de bejön a minimalista stílusa és erős kompozíciói, szeretem az ilyen stílust (és ez a sorozat eddig kedvezett nekem ilyen szempontból :) )

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1514 Dátum: 2012. Március 27., 13:17:51 »
Én is köszönöm az újabb részt. Nagyon jól lett megírva, a rajzok is (zuhogó eső főleg) mégjobban elmélyítették a noir hangulatot. A honosítás is király lett! :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1513 Dátum: 2012. Március 27., 09:14:12 »
Igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1512 Dátum: 2012. Március 27., 09:12:34 »
Fekete Maszk csupán a saját örömére ilyen szadista?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1511 Dátum: 2012. Március 26., 23:23:35 »
Talán még egy számot megért volna, amíg Selena és exbarátnője jobban kibeszélik magukból a sérelmeket, de nem volt rossz így sem. Plusz pont a régi Macskanő jelmezért.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1510 Dátum: 2012. Március 26., 20:19:12 »
Hát ez a "Könyörtelen" sztori tényleg megérdemli a hírnevét. Őszintén szólva én nem csípem annyira az ilyen jellegű szuperhőssztorikat amikor egy gonosz egy hőst pécéz ki kifejezetten, de mivel Catwoman nem is igazán szuperhős, plussz nagyon jól lett megírva, ezért nem volt vele nagyon bajom, összességében nagyon élveztem.
Hálás köszönet érte!  :worship:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1509 Dátum: 2012. Március 13., 10:53:33 »
Kösz szépen! Hát igen, jó rész volt, de finoman szólva elég kemény. Selina, mikor kirúgta a fickót a vonatból, vajon tudta, hogy túl fogja élni, vagy meg akarta ölni, csak nem sikerült?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1508 Dátum: 2012. Március 12., 19:18:35 »
Legutóbb alatt azt értem, amikor lelőtték.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1507 Dátum: 2012. Március 12., 19:08:37 »
Ha a legutóbb alatt a v1-et érted, a kettő között eltelt több mint tíz év (a történet szempontjából kb. öt).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1506 Dátum: 2012. Március 12., 18:21:44 »
Nem ugyanúgy, sokkal, de sokkal jobban...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1505 Dátum: 2012. Március 12., 17:54:30 »
Izgalmas rész volt valóban, de azért azt, hogy Maggie megint megjárja, épp úgy, mint legutóbb, egy kicsit rókabőrnek éreztem már.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1504 Dátum: 2012. Március 12., 16:53:04 »
Köszi, hogy szóltál, ideiglenesen javítottam, de majd át kell írnom hozzá annak a modulnak a kódját.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:DC kiadó magányos hősei
« Válasz #1503 Dátum: 2012. Március 12., 16:29:04 »
Hello!
Nem olvasom a DC kiadó munkáit, de látom, hogy kikerült az új képregény, a Macskanő 15., és nem szerepel az "Újdonságok" között.
A képregényekért érdemes élni!