Szerző Téma: DC kiadó magányos hősei  (Megtekintve 257508 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #212 Dátum: 2007. Július 12., 20:08:49 »
Na várj, Te nem az első két részre gondolsz? Mert az nálunk van fenn, a 3-4. pedig náluk. AZ ötödik meg sehol, és hacsak vki ki nem könyörgi Juból, még várni is kell rá (hacsak nem vette már át vki).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető CzG

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #211 Dátum: 2007. Július 12., 19:37:23 »
Üdv!

Nekem azt írja ki, hogy a képregény nem található az oldalukon. A Batman - Venom résznél kéne elméletileg lennie és semmi.   Pedig regisztráltam is ott és ennek ellenére semmi.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #210 Dátum: 2007. Július 12., 18:27:39 »
Ez fura, nekem gond nélkül bejön az összes...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető CzG

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #209 Dátum: 2007. Július 12., 18:19:22 »
Üdv mindenkinek.

A Batman - Koksz sorozat már kész részei megtalálható lesz majd az oldalon? Az Xfanzine oldalon sajnos nincsenek fent azok amiket ők forditottak.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #208 Dátum: 2007. Június 30., 13:32:59 »
koszi  akinek tetszett, az mindenkeppen latogasson el a charax-ra is, hisz ez kozos melo es felvaltva jelenik meg itt es ott
gyengéd barbár

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #207 Dátum: 2007. Június 30., 13:21:50 »
Tetszett az újabb Batman is. Hangulatos volt a befejezése.  

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #206 Dátum: 2007. Június 28., 23:24:14 »
Köszi a nagyon szép beírást Zerit!!!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #205 Dátum: 2007. Június 28., 12:34:42 »
Frissültünk....Batman Kalandjai #007

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #204 Dátum: 2007. Június 22., 11:35:15 »
A HZs és a Charax közös munkája fellelhető a http://charax.hu oldalon!

A Batman kalandjai 6. részéről van szó! Olvassátok, véleményezzétek!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #203 Dátum: 2007. Május 09., 13:24:43 »
Idézetet írta: BADam
Nem fog folytatódni a Superman: Gyökerek (ettől a címtől mindig mosolyra húzódik a szám  )? Mert, bár a sztori elég gyengus, kíváncsi vagyok a folytatásra. A fordítás és beírás jó (amennyire én értek hozzá), folytassátok.
Folytatjuk...nem lesz elfelejtve...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető BADam

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #202 Dátum: 2007. Május 08., 12:13:15 »
Nem fog folytatódni a Superman: Gyökerek (ettől a címtől mindig mosolyra húzódik a szám  )? Mert, bár a sztori elég gyengus, kíváncsi vagyok a folytatásra. A fordítás és beírás jó (amennyire én értek hozzá), folytassátok.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #201 Dátum: 2007. Április 21., 10:03:22 »
Az m2-őn szombat 9.50-kor egy régi Superman rajzfilmsorozatba futhattok.

Nem elérhető yosha

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Karma: +0/-0
    • http://www.enactment.uw.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #200 Dátum: 2007. Március 05., 13:50:35 »
Ja, ez a bikinis dolog sztem jo poén:)
Amugy hatással volt rám a kregény, el is kezdtem letölteni az összes részt a 4 évad rajzfilmből. Lassan ugyis befejezem a Justice League-et.
Joker jo fej, sajnos az uj The Batman rajzfilmsorozatban hihhetetlenül sz*r, mint jellemre, mint rajzra. Olyan mint egy Martalóc...

Amugy: as Superman Secret Identity, ami fut nálatok, a lehető legeredetibb S-Sztori a Jel után, stb.
No, azzal lesz vmi? Csak mert elolvastam a végét, és szerintem megéri befejezni, egészen szépre, ugymond meghatóra kerekedik a történet. Biztos rengeteg embernek tetszene.
'Az érzéki szexhez ha akarsz, használsz egy tollatt, de akkor a perverz szexhez már egy egész csirke kell... '

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #199 Dátum: 2007. Február 25., 13:26:12 »
Idézet
-Joker honnan ismer egy Bikini nótát?

A Bikini ilyen híres. nem is tudtad???

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #198 Dátum: 2007. Február 22., 21:58:56 »
Eddig nem olvastam ezt a címet, de ez a rész most bejött, úgyhogy azt hiszem visszanézem a korábbi számokat is. Szeretem a mesésebben írt, rajzolt sztorikat (pl. Justice League Unlimited 01 tetszett legutóbb). Tudom Robint sokan nem bírják, de szerintem jó karakter. Ahogy szétrúgta a TV-t az utánozhatatlan.  
 Szerintem jöhet belőle több is.
 Charax matiné is remek, csak lenne több időm nézegetni. De már ezt a cefet sok képregényt se győzöm véleményezni.


 Azóta elolvastam a két korábbi füzetet is (1-3). Ezek is tetszettek, de lenne pár kérdésem.
-Batman miért a csukott ablakon át érkezik a tett színhelyére, amikor van ajtó is? Jó ezt visszavonom. Ismerjük Batmant.  
-Joker honnan ismer egy Bikini nótát?
-Mi volt a harmadik kérdésem, amit elfelejtettem?
 Folytassátok, Gotham City-nek szüksége van újabb Batman képregényekre.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Február 24., 22:30:00 írta Gorgonita »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #197 Dátum: 2007. Február 22., 04:08:48 »
Frissültünk: Batman Kalandjai #005 - Hang-Zavar 2.

Nem elérhető u-lab

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #196 Dátum: 2006. December 28., 13:12:04 »
Húú kedves HZS team! Tűkön ülve várom a Superman: Titkos Személyazonosság sorozat folytatását...a legötletesebb Superman sorozat, amit valaha láttam...  mikor várható a folytatás?

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #195 Dátum: 2006. December 21., 22:36:39 »
Én sem úgy ültem be, hogy elvárásaim lettek volna. Teljesen pozitív előítélettel mentem a moziba. De ezeket az orbitális, érthetetlen bakikat nem lehet nem észrevenni.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető yosha

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Karma: +0/-0
    • http://www.enactment.uw.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #194 Dátum: 2006. December 21., 16:08:26 »
No. Érdekes meglátásaid vannak, még hatni is tudsz vele az emberre
néhány pontban igazat adok neked: a kriptonit szigettel és a magány-teoriáddal kapcsolatban.
DE sztem Lexxel nem volt semmi baj, mondjuk az igaz, hgoy a Smallville-ben jopofább, hüebb a képregényhez, dehát amikor az első film volt, akkor a képregényekben is egy hasonlo Lex volt.
Az, hogy egy pár helyen felesleges jelenetek voltak, amikböl sztem azért kiderült hgoy mikor is volt a szuperdugás (sztem pont azért hajaztak az első film-beli repülésre egy ugyanolyan jelenettel, dehát ott sem történt semmi, hacsak nem kivágták  ) Az igaz hgoy ez a pár trükkös csavar nem ért meg ennyit. Főleg hogy egy-két vicces dolog szinte már bivalyszar vastagságura volt nyujtva a filmben...
NO de nem szaporitom a szot, át kéne menni ezzel a Mozi/tv/stb topicba mielőtt meglincselnek.  
Amugy nem néztem annyira tőszemmel meg kritikus gondolkodással a filmet, csupán elengedni akartam magam rajta, bele se gondoltam ilyen mélyen mint te, de kösz, igy ujbol átgondolom. teljesen megnézni nem fogom, legfeljebb ott ahol tényleg elengedtem magam közben:
az elején (főcim, meganosztalgia, le sem fagyo vigyor) + kb. 20 perc, és az utolso félora. A többit le is irhatták volna valahova...

Köszi
'Az érzéki szexhez ha akarsz, használsz egy tollatt, de akkor a perverz szexhez már egy egész csirke kell... '

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #193 Dátum: 2006. December 21., 12:30:32 »
Idézetet írta: yosha
vagy másképp gondolod?

Valahol már elmondtam a véleményem a Mozi topicunkban anno. Lehet lesz itt ismétlés.
A Superman visszatért jól elrontották. Olvastam azokat a forgatókönyv terveket amikben szuperellenségei lennének (nem mintha Luthor nem az lenne). Én sem vártam ezeket, hisz Supermannak a legfőbb ellensége a kopasz volt, vagyis maximálisan elégedett lettem volna egy normális Luthoros történettel. De ez nem az. Sokan azt reklamálták hogy miért nem az olyan mesterien intrikus (vagyis a mai) Luthor került bele a filmbe. Erre a készítők és az elvakultak azt mondták: "dehát ez folytatás. Ebben ugyanolyan őrült tudós Luthornak kell lennie mint anno 1978-ban". Ezt viszont tudod ki eszi meg. Egyszerűen addig húzták-nyúzták éveken keeresztül, annyi pénz és energia volt benne, hogy biztosra akartak menni. Aki régen szerette az most is fogja, hisz ugyanazt kapja vissza, aki meg új és nem ismeri a Superman-t (és nem is akarja, mert csak egy újabb pizsamás igazságosztó és popcornzabálás alatt tökmindegy mi megy) annak mindegy. Az ilyenek kacagtak annál a jelenetnél amikor Superman azt mondja a "fiának": Te más vagy (mint utóbb megtudtam aszociáltak a meleg beálítottságú emberekre. Gratulálok. És az ilyenek és ehhez hasonlók viszik be a 10 éves gyereket és írnak cikket az origóra). Az előzeteseket látva nem lett volna gondom egyébként az őrült tudós Luthorral, én szeretem az első filmeket, Gene Hackman nekem tetszett Luthorként. De amit itt összehoztak az siralmas. Én a rendezőt nem tartom alkalmasnak erre. Persze sokan istenítik az X-men miatt. Arra azt is mondom hogy rendben van (persze mert nem értek az X-men-hez. Aki ért, lehet ugyanúgy hányt mint most én). De ide nem ő kellett. Ő lett, és hozta is a kis X-menes forgatókönyvíróit. Együtt sikerült is elba**niuk. (És kettős bukás is volt ez, mert így a nagy sztár Brett Ratner így elb*hatta az X-men 3-at.) Bár legyünk igazságosak, ne verjünk mindent az ő nyakába. Mivel a stúdió nem akart nagyot bukni és így a régi filmek "folytatását" akarták elkészíteni így a cél Superman magányos, kirekesztett oldalának kihangsúlyozása lett. Félreértés ne essék, Superman mindig is magányos volt és lesz is (nem véletlen a magány erődje név) ám míg a képregényekben ott van az anyja/apja (azt sem bocsátom meg soha nekik, hogy anno Donner megölte Jonathan Kentet), Lois (akinek később férje lett) és rengeteg barát, addig a Superman filmekben ezt pont nem hangsúlyozták, sőt elnyomják. Na akkor gyerekek ki legyen a rendező ? Te! Ott ez a Bryan Singer. Ennek rossz gyerekkora volt. Kirekesztettként élt egész kiskorában. Nézd hogy megragadta ezt az X-men-ben (oda spec. pont ez kellett). Legyen ő. Jól van, legyen ő. És ő lett. Aztán persze jöttek a magyarázkodások. "Ez a Richard Donner iránti tisztelet, hisz oly' nagyot alkotott". Hát igen...amire ti nem voltatok képesek. Nem hogy felülmúlni, de folytatni sem amit ő elkezdett (ha már annyira muszáj volt folytatni).

És a film. Ahogy sokan mondták:hosszú. Ezzel alapjában véve semmi bajom. Szivesen végigüli az ember ha élvezi. Sokan az akciókat keveselték. Nekem azzal sem volt bajom. Minden rendben lett volna, de az alapkoncepció ha szar akkor nincs mit tenni. Ennek tetejére pedig rájött a hozzá nem értés. Persze a DVD-k extráiban minden színész és rendező, (még a kellékes is) gyermekkorában az épp aktuális film képregényét/szereplőjét olvasta/szerette, minden álma ez volt. Akkor miért nem lett olyan a film ? Nem értem meg soha. Féltem a film előtt hogy apró részleteket elcsesznek. Aztán a filmet nézve már az apró részletek nem is érdekeltek, mert az orbitális baromságok miatt kikerekedett szemmel néztem és nem kaptam levegőt (vagy kryptonit széken ültem). Kryptonit sziget ? Bruhaha...Superman egy mákszemnyi kryptonitdarabkától émelyeg itt meg egy egész szigetnyitől semmi baja ? Okés nem teljesen kryptonit sziget volt, hisz' "kombinálódott" a sima sziklával. Okés nézzük csak. Én (ha nem is teljesen kryptonit a sziget) azt gondolom, hogy ha repülve érkezik a sziget felé akkor amint megközelíti azt, szétlőtt agyaggalambként kellene a szigetre zuhannia az ereje elvesztése miatt. De rendben, legyen akkor az, hogy nincs akkora sugárzása egy földrésznyi kryptonitnak és nem zuhan rá hanem szépen leszáll rá. Érinti a lábával a talajt és még mindig nem esik össze. Okés. DE HOGY MÉG CSAK EGY KIS HASCSIKARÁST SEM ÉREZ ?????????? Amiből gondolhatná hogy: Hmmmmm....sohasem voltam beteg...azt sem tudom mi az, egyedül egyvalami hat rám negatívan, a kryptonit. Attól olyan mintha nem kapnék levegőt és szúrna az oldalam. Nem érzem most ezt ? Nem a film szerint nem érzi. Vagyis hogy szúrást érzett az oldalában de azt Luthor gerjesztette neki finoman egy darab kristállyal. És tényleg, az a jelenet tényleg hatásos. De hogy mindent feláldozni csak azért a jelenetért hogy az acélember vérzik. Ezt már láttuk a második részben, ami állítólag ennek a filmnek az előzménye. Ott Reeve tökéletes arcjátékkal jelenítette meg a saját vérére rácsodálkozó embert. Itt előadták mégegyszer.
Ha már itt az előzményeknél tartunk. Amit te is írtál sok a visszautalás mégis a fontos részek homályba vesznek. Két és fél órába azért ugyan nem fért volna bele egy kis magyarázat hogy Clark és Lois mikor voltak együtt ? Hogy honnan a gyerek ? Nem, mert minden arra a jelenetre lett kihegyezve amikor sejthető hogy a gyerek nem mindennapi. Komolyan ért ennyit az a zongorás poén ? Persze kacagtam én is rajta, ezzel nincs is gond. Emellett persze tök logikátlan az egész. Superman-nek nem lehet gyereke simán Lois-tól. Nade milyen csavarosak a forgatókönyvírók ? Akkor voltak együtt, amikor Superman ideiglenesen lemondott erejéről a második részben anno. Nade akkor hogyis lett a gyerek mégis szupererős ?

A film második része óta mindenki ki-be járkál a Magány erődjébe. Anno ez még tizenévesen nem zavart annyira, de most igen. Hogy a francba tud bejutni bárki is Superman-en kívül ? Hol vannak a védelmi rendszerek ? Vagy oké, jusson be valahogy, de hogy idegen technológiák pikk-pakk használhatók egy földi ember számára is (még ha zseni is az illető) az már sok. Ez 1980-ban még elment (bár lehet csak nekem, mert gyerekként láttam. A felnőttek lehet akkor is dühöngtek ezen a logikátlanságon) de ma...nevetséges...

Tovább nem folytatom. Nincs értelme.
Persze hatalmas jelenetek is voltak csak az a bajom vele hogy egyikben sincs benne Superman. Az egyik amikor a süllyedő hajóban a fulladás határán Perry fia magához ölelve fogja Loist és a gyereket. Persze a legreménytelenebb pillanatban megjelenik Superman és megmenti őket (persze közben már simán megmentette egész Metropolist az enyészettől), de itt korántsem ő a szuperhős. A másik jelenet pedig amikor Martha Kent-et mutatják a Superman-ért aggódó tömeg közepén. Nem mehet be mert ő csak egy az acélemberért aggódók közül, miközben tudjuk hogy a fia fekszik kómában. Tökéletes arcjáték.

Megveszem a lemezt mert a hibák ellenére ott repül egy ember a vásznon a jólmegszokott piros kék cuccba (attól most nem tépem a hajam hogy csípőgatyát bezzeg minden Donner-tisztelet ellenére ráaggattak), de hogy ez csak emiatt emlékeztet nyomaiban Superman-re az is biztos. Kár hogy a stúdió ebből a megvásárlásból fogja leszűrni egy film sikerét és nem beszélget (akár előre) a nézőkkel.
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 21., 12:43:41 írta talgaby »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #192 Dátum: 2006. December 20., 21:41:38 »
Nos, az én véleményem a SR-ről. Unalmas, hosszú, telis tele üres klisékkel, orbitális bakikkal. Unalmas a történet, már amikor megtudtam, hogy megint Luthor lesz benne, már tudni lehetett, hogy kriptonit meg minden. Oké ez a szigetes rész ez jó ötlet volt, de semmi több. Én a játékvasutas jeleneten sírtam. Az fájt.

Az én llistám a legjobban várt filmekről: PÓk3, Transformers, AvP2, Ghost Rider
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető yosha

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Karma: +0/-0
    • http://www.enactment.uw.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #191 Dátum: 2006. December 20., 14:06:34 »
Nos, a Macskanő sztem horrorfilm, a Hulk pedig okozott pőár vidám percet, pl. mikor Hulk megindul az egyik tank lezuzása után a másik felé, és a letépett csüvel a markába csapdos, mint valami fradista (!!!) a bézbolütövel. Ott sirtam...
Ghost Rider csak jo lesz. Egyik haver a trailer után azt mondta, hgoy az a baja, hgoy láttszik hogy számitogéppel van csinálva pár dolog. Na nem mondod... A gyürük urát meg elhitted?
DE!!! Visszatérhetünk az eredeti témához? Pl. a két futó Superman sorozat a HZs-n... Lesz abbol még valami?
a Rejtett személyiség sztorirol: a Jel után ez egy igen eredeti Sman sztori és nagyon kiváncsian várom hogy na most mi lesz...
'Az érzéki szexhez ha akarsz, használsz egy tollatt, de akkor a perverz szexhez már egy egész csirke kell... '

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #190 Dátum: 2006. December 20., 12:44:47 »
Sokan azt mondják, hogy már csak azért megéri megnézni az új Macskanőt, hogy lássuk Halle Barryt feszülős latex ruhában  . Én most a Ghost Ridert várom nagyon. Kiváncsi vagyok Nicolas Cage mit hoz ki belőle.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #189 Dátum: 2006. December 20., 12:33:43 »
A Hulk nekem is tetszett. Én a folytatását is várom. A Macskanőt viszont képtelen voltam mindeddig megnézni. Egyszerűen nem bírom rászánni magam.    Nekem Michelle Pfeiffer a filmes macskanő és kész. Szerintem elképesztően nagyot alakított anno a Visszatérben.    A Begins is bejött. Elég bátran nyúltak az eredeti karakterekhez és ez tetszett.
A Ghost Ridert, meg a 300-at várom már nagyon.
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #188 Dátum: 2006. December 20., 08:54:45 »
Nem vagy egyedül. Nekem is tetszett valamilyen szinten a Macskanő és a Hulk. És a Returns-el kapcsolatban is sok helyen egyezik a véleményem a tieddel. Valahogy én is azt vártam, hogy egy kicsit újragondolják a figurát, de ehelyett csak egy szimpla folytatást kaptunk, ami nem is volt annyira logikus. Ezt még a Mozi-topikban is beszéltük, hogy van pár olyan dolog ami nehezen helyezhető abba a folytatási ciklusba amit a filmben emlegetnek. Ha viszont ettől eltekintünk egészen jó kis film volt, de az is biztos, hogy nem fog maradandó élményként bennem maradni a film. Egyszerűen nem kapta meg az ember azt a varázst amit várt volna.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #187 Dátum: 2006. December 20., 08:45:18 »
No, Returns...

Lányom megkapta a Mikulástól a Superman első két részét és a Returns-t. (Jó fej ez a Miki, na ) Az elmúlt két héten meg is néztük mindhármat. És azt kell mondjam, hogy nekem sokkal ripacsabb volt Hackman Lex Luthorként, mint Spacey. A történet is sokkal több fordulatot, meglepetést tartalmazott, mint az első kettő. A Fantom Zóna, mint egy űrben röpködő "2D-s lap", hát attól még a Smallville 5. évadjának végén is besírtam. Nem igaz, hogy ennyire fantáziátlanul kellett ezt megoldani. (Bezzeg a 6. évad elején, az a sivatagos rész... Na az igen!) A látványvilágot nem is próbálom összehasonlítani, hisz harminc év van köztük. Én úgy gondolom, hogy semmivel nem volt rosszabb a Returns, mint az eredeti filmek. A baj igazán az volt csak vele, hogy a Batman Begins után az ember azt várta, hogy mernek hasonlóan újítani, merik újragondolni a legendát. Ez viszont nem történt meg. De azért ez nem volt akkora probléma. Azoknak, akik most ismerik meg Superman történetét, az új változat mindenképpen jobb, mert a mai elvárásoknak sokkal jobban megfelel mind akció mennyiségben, mind látványban.

Ez az én véleményem. Bár az is igaz, hogy én a Macskanőt és a Hulkot is tudtam élvezni
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 20., 08:47:13 írta killjoy »
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető yosha

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Karma: +0/-0
    • http://www.enactment.uw.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #186 Dátum: 2006. December 19., 17:07:47 »
No ezt kifejtem.
Olvastam, gondolom te is, az előző forgatokönyveket, volt ott Brainiac meg Metallo, meg minden valoságtalan dolog, ami eddig elkerülte a Supcsi filmeket. Legalább most is maradtak a föld bolygon élő gonosz megnyilvánulási lehetőségeinél, elvégre nem kell a csillagokbol jönni hgoy döfj egyet a kriptonittal.

node. az hogy azt mondtam, hogy nem volt olyan rossz a Returns. No, azt csak azért, mert a kritikák nem igazán fényezték a filmet, csupán hgoy Kevin Spacey mekkorát játtszik (ami igaz is, pl. az első 5 percben)
Ami zavart, az a rengeteg első részre utalo jelenet. A sztori nagyon rendben volt, tele meglepetésekkel és a legjobban kitalált jelenettel a Superman megjelenése ota (amikor alaposan szétverik a szigeten, ott tényleg az ember majdnem elsirja magát, hogy ott van egy ember egy hülye ruhában és válogatott rosszfiuk verik, pedig addig egy hős volt, akit még szemen is hiába lőttek. Ott meg leszurják és kishiján megölik) Na szerintem ez a jelenet vite a pálmát, már csak ezért érdemes volt végigülni a néha (bocsáánat) már unalamasra nyujtott filmet. Pl a Loisos repkedés meg a sok duma. Azt már láttuk az elsőben is. A katasztrofa elindulásátol már okés volt a dolog, ment az eksön, persze tulságosan benne volt az egyszerü emberek küzdeni akarása, ez picit olyan modern katasztrofafilm jelleget adott pár jelenetnek, csak aztán jött a nagy S.
Szerintem nemhogy nem volt rossz, de k.va jo volt, ugy is jötünk ki a mozibol, hgoy két kéz előre, és SSSSSSSSSSSHHHHH!
vagy másképp gondolod?
'Az érzéki szexhez ha akarsz, használsz egy tollatt, de akkor a perverz szexhez már egy egész csirke kell... '

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #185 Dátum: 2006. December 11., 12:56:42 »
Idézetet írta: yosha
és nem volt olyan rossz a Returns.
Na ezt fejtsd ki...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető pubbancs

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #184 Dátum: 2006. December 09., 16:38:34 »
Nem volt rossz, de lehetett volna sokkal jobb  
[img]http://halozsak.tlof.hu/images/cw-banner-21.jpg" border="0" alt="IPB Image" /]

Nem elérhető yosha

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Karma: +0/-0
    • http://www.enactment.uw.hu
DC kiadó magányos hősei
« Válasz #183 Dátum: 2006. December 04., 21:19:12 »
Ezer bocsánat ha valaki mellreszivja de sztem a Supermanrol valahogy elfeledkeztek itt az emberek, vagy egyéb oka van? (vettem már én is kivülre a bugyit másnaposan---)
Na jo, viccen kivül, a Rejtett személyiség sztorirol: a Jel után ez egy igen eredeti Sman sztori és nagyon kiváncsian várom hogy na most mi lesz... A sztoriban is, meg hogy lesz-e még belöle valami? Elöre is köszi a választ, és nem volt olyan rossz a Returns.
'Az érzéki szexhez ha akarsz, használsz egy tollatt, de akkor a perverz szexhez már egy egész csirke kell... '