Szerző Téma: Horror és felnőtt képregények  (Megtekintve 294862 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1987 Dátum: 2022. Január 23., 18:13:54 »
A héten elolvastam Mesék Csodaországból 2. és a Visszatérés Csodaországba kötetet.
A Mesék Csodaországba érdekes, hogy bár különálló történeteknek tűntek(részben), de végül kiderült, hogy milyen szorosan kapcsolódik a főcímhez.
Pl. a Subidú és Subidam történet vége félbemaradtnak tűnt, de végül ez is kiderült. És még más események és egyéb karakterek is felbukkantak. Pl. az Őrült Kalaposról is egészen érdekes húzás volt.
Ha jól tudom, akkor még nincs teljesen vége ennek a Csodaország történetnek.
A Mesék Csodaországba 2. kötetben két hibát vettem észre. A 023. oldalon "A Megállapodás második fejezetként" van írva, ami negyedik fejezet. A 099. oldalon pedig a szövegbuborék hiányos.

Mindenesetre köszönöm a sorozat eddigi részeit! :worship: :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2022. Január 23., 20:01:02 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető GentleRain

  • hobbi író
  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Nő
    • GentleRain irományai
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1986 Dátum: 2021. December 22., 17:03:15 »
Nemrég kezdtem el olvasni a Grimm Tündérmesék képregényeket, és meg kell mondanom, zseniálisak. Imádom az ilyen elborult történeteket. Örök hálám, amiért fordítjátok őket, és remélem, még sokáig tudom őket élvezni.
Jelenleg éppen a Sohaországos sztorit olvasom, párhuzamosan a friss Csodaországos fejezetekkel. Nagyon kíváncsi vagyok, hová futnak majd ki és hogy visszakanyarodunk-e a főszálhoz.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1985 Dátum: 2021. Május 08., 23:50:27 »
Ami számomra nem teljesen világos, hogy némely "Grimm Tündérmesék" nem Grimm testvérek által lettek kitalálva. Pl. Csodaország, Sohaország, és az Álmosvölgy legendája tudtommal más szerző találta ki eredetileg, és nincs köze a Grimmekhez. Vagy ez lehet, hogy az amerikai szerzők tették ebbe az egész mainstreambe.
Így van, valójában a sorozat címe egy szó játék. Az angol "grim" szó a magyarban azt jelenti, hogy "zord,kegyetlen", ami jelen esetben teljesen helytálló ezeknél a meséknél, és ha ehhez hozzáteszel egy plusz "m" betűt, máris megkapod minden idők legismertebb mesegyűjtőinek nevét, így a Zord tündérmesékből máris Grimm tündérmesék lesz, úgy, hogy az angol oldalról nézve ott bujkál benne az igazság. Arról nem is beszélve, hogy az eredeti Grimm mesék a maguk módján elég kegyetlenek voltak, csak az utókor színesítete ki és adott nekik sokszor happy endet.

A mellék történetek pedig, mint a Csodaország vagy a Sohaország, később szervesen össze fognak tartozni, és érintve is lesznek néhány közös kalandban. A Sohaország történetének felvezetése például épp a mostani 5. kötet extra történetében lesz majd, azt követően kicsit érthetőbb lesz majd annak a kötetnek az eleje is - a Fenton látogatása Pánnál jelenetre gondolok.

A Visszatérés Csodaországba sorozatot majd egybe fogom elolvasni. Remekül kezdődik ez az egész Grimm Tündérmesék sorozatok.
Mindenesetre örülök, hogy tetszik. :D
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1984 Dátum: 2021. Május 08., 20:52:40 »
Elolvastam a Grimm Tündérmeséket ezen a héten.
Grimm Tündérmesék 1-4 kötet: remek történetek és csupa új kiegészítések is vannak. Pl. minden kötetben egy-egy rövid történet és hozzá az évkönyveket is, ami szintén kapcsolódik a történetfolyamhoz. Egészen érdekes, hogy milyen sok változás történt minden részben. Pl. Sela Mathers-ről is kiderült, hogy honnan van neki ez a képesség. És most egy új karakter is megjelent Belinda. Persze most Belinda jelenik meg, aki persze mi mindenre, egészen hihetetlen.
Az 5. kötetet majd egybe fogom olvasni, ha már be van fejezve.

Mesék Csodaországból 1. kötet: szintén remek történet. Minden rész különállónak tűnt, mintha nincs összefüggés a sorozatban. Később pedig kiderült, hogy mégis ugyanabba a világba van.

Ami számomra nem teljesen világos, hogy némely "Grimm Tündérmesék" nem Grimm testvérek által lettek kitalálva. Pl. Csodaország, Sohaország, és az Álmosvölgy legendája tudtommal más szerző találta ki eredetileg, és nincs köze a Grimmekhez. Vagy ez lehet, hogy az amerikai szerzők tették ebbe az egész mainstreambe.

A Visszatérés Csodaországba sorozatot majd egybe fogom elolvasni. Remekül kezdődik ez az egész Grimm Tündérmesék sorozatok.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1983 Dátum: 2020. December 27., 12:35:55 »
Sziasztok

A főoldalon lévő Grimm meséknél "Grimm tündérmesék 24. száma" rákattintva nem a 24. hanem a 4. kötet jön ki és egy júniusi bejegyzésről van szó. Biztos, h jó helyre mutat a link? [hol van az előző 23 rész]
A link jó, az általad keresett történet abban található.

Mint azt korábban már leírtam, ez a gyűjteményes kötet formátum. Hat füzet van egy kb. 150 oldalas kötetben, de a legelején ott van a tartalomjegyzék, hogy az olvasó tájékozódhasson a kötetben szereplő tartalmakról. Tehát az első kötetben megtalálható az 1-6., a másodikban a 7-12., a harmadikban a 13-18. és a negyedikben a 19-24. számok. Plusz mindegyikben van egy rövid felvezető extra.

A lényeg, hogy elkezdjük a kötetet, és mindig csak az aktuális fejezet kerül be a végére, amíg le nem zárjuk.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1982 Dátum: 2020. December 27., 09:16:38 »
Sziasztok

A főoldalon lévő Grimm meséknél "Grimm tündérmesék 24. száma" rákattintva nem a 24. hanem a 4. kötet jön ki és egy júniusi bejegyzésről van szó. Biztos, h jó helyre mutat a link? [hol van az előző 23 rész]

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1981 Dátum: 2020. November 16., 21:16:42 »
Továbbra is drukkolok nektek mindenben és tök jónak tartom az oldalt, mégha mostanra a képregények nagy része már kiesik az érdeklődési körömből.

Egyébként az elmúlt években a hagyományos képregénypiac is elkezdett erősödni Mo.-n ez mennyire hat a honosítókra?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1980 Dátum: 2020. November 15., 20:52:44 »
Hacsak nem lesz rá egy teljesen új gárda, nem fog.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1979 Dátum: 2020. November 15., 19:49:16 »
A TPB a papírkötésű gyűjteményes kötetre használt rövidítés. Nem teljesen ugyanaz, mert újra be lett írva az anyag, illetve helyenként igazítottam a fordításon is a későbbiek miatt.

A Tarot legutóbbi száma valamikor a tavalyi év végén került fel az oldalra, nem tudom, hogy fog-e még frissülni.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1978 Dátum: 2020. November 15., 18:06:14 »
1000 éve nem voltam az oldalon. Most látom pl, h a Grimm mesék alatt mintha teljesen mások lennének mint annó voltak. Nekem volt egy hét részes sorozatom (mesék csodaországból) illetve a fairy tales, ami 19 rész volt. Most meg teljesen mások vannak alatta. Vagy én néztem el vmit?
Szia!

Nem, nem néztél el semmit, csak annyi történt, hogy az elmúlt évek alatt, amíg parkolópályára kényszerült a sorozat, elérhetővé váltak az egyes történetek sokkal jobb minőségű kiadásokban, és miután nemrégiben szabadult fel némi időm, Genzo segítségével nekiálltam remakelni és folytatni az eddigi sorozatot, némileg összeszedettebb formában - ennek jegyében átrendeztem az anyagot a hivatalos TPB formátumba - kötetenként 6 füzet plusz egy rövid kis extra szösszenet, ami általában összeköti a fő szálat a mellékágakkal. A mai frissel már meg is haladtuk a fősorozatnak azt a pontját, ahol anno abbahagytuk - az ugye a 19. szám volt, ahogy te is írtad, ma meg már a 22-es került ki -, illetve már készül a Mesék Csodaországból feljavítása is, azzal együtt pedig hamarosan tényleg belekezdünk a Visszatérés Csodaországba sztoriba is, noha ez már csak jövő február körül lesz esedékes.
De akkor ez ugyanaz mint a régi csak másképp? Mi az a TPB? Mindegy, azóta letöltöttem az újjakat is, elfér a vinyón. Jut eszembe a fekete rózsa boszorkánya megy még? :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1977 Dátum: 2020. November 15., 17:13:11 »
1000 éve nem voltam az oldalon. Most látom pl, h a Grimm mesék alatt mintha teljesen mások lennének mint annó voltak. Nekem volt egy hét részes sorozatom (mesék csodaországból) illetve a fairy tales, ami 19 rész volt. Most meg teljesen mások vannak alatta. Vagy én néztem el vmit?
Szia!

Nem, nem néztél el semmit, csak annyi történt, hogy az elmúlt évek alatt, amíg parkolópályára kényszerült a sorozat, elérhetővé váltak az egyes történetek sokkal jobb minőségű kiadásokban, és miután nemrégiben szabadult fel némi időm, Genzo segítségével nekiálltam remakelni és folytatni az eddigi sorozatot, némileg összeszedettebb formában - ennek jegyében átrendeztem az anyagot a hivatalos TPB formátumba - kötetenként 6 füzet plusz egy rövid kis extra szösszenet, ami általában összeköti a fő szálat a mellékágakkal. A mai frissel már meg is haladtuk a fősorozatnak azt a pontját, ahol anno abbahagytuk - az ugye a 19. szám volt, ahogy te is írtad, ma meg már a 22-es került ki -, illetve már készül a Mesék Csodaországból feljavítása is, azzal együtt pedig hamarosan tényleg belekezdünk a Visszatérés Csodaországba sztoriba is, noha ez már csak jövő február körül lesz esedékes.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1976 Dátum: 2020. November 11., 23:09:51 »
Sziasztok!
1000 éve nem voltam az oldalon. Most látom pl, h a Grimm mesék alatt mintha teljesen mások lennének mint annó voltak. Nekem volt egy hét részes sorozatom (mesék csodaországból) illetve a fairy tales, ami 19 rész volt. Most meg teljesen mások vannak alatta. Vagy én néztem el vmit?

Munkátokért és az oldalért továbbra is:  :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1975 Dátum: 2020. November 07., 16:03:56 »
Nem tudom, jó helyre írom-e, (ha esetleg mégsem, akkor a megfelelő személy átteheti a hozzászólást a megfelelő topicba) de tudtátok, hogy Jenna Jamesonnak (igen, ANNAK a Jenna Jamesonnak :brow:) volt saját dark-fantasy képregénye, amit ráadásul még ő is írt?
Igen, volt neki egy ilyen is. Annak idején, amikor még volt egy külső tárhelyünk, amin érdekes képregényeket osztottunk meg eredeti nyelven, ott meg is mutattuk a HálóZsákos olvasóknak. Amúgy maradjunk annyiban, hogy a sorozatnak kb csak a borítói voltak jók, minden más felejthető.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1974 Dátum: 2020. November 07., 14:55:51 »
Virgin comics - Jenna Jameson

Amúgy Vad Katinak is volt saját cyberpunk képregénysorozata Kovi magazinjában. Valamilyen Fodor készítette, aki a Morbid majd a Szaft újságokba is rajzolt.
« Utoljára szerkesztve: 2020. November 07., 15:06:44 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1973 Dátum: 2020. November 07., 13:47:50 »
Hm, ismerem a munkássága egy részét  :brow:, de ezt speciel pont nem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1972 Dátum: 2020. November 07., 13:12:07 »
Nem tudom, jó helyre írom-e, (ha esetleg mégsem, akkor a megfelelő személy átteheti a hozzászólást a megfelelő topicba) de tudtátok, hogy Jenna Jamesonnak (igen, ANNAK a Jenna Jamesonnak :brow:) volt saját dark-fantasy képregénye, amit ráadásul még ő is írt?
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1971 Dátum: 2020. Május 27., 11:48:02 »
Ha meg akarom nézni a már hononsított Tündérmeséket, belépek azt írja, hogy számomra nem hozzáférhető.

Csak a hírből érem el őket, a képregényekből nem.

Ez miért van?
Lecsekkolnád újra?

Most jó!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1970 Dátum: 2020. Május 27., 11:14:48 »
Ha meg akarom nézni a már hononsított Tündérmeséket, belépek azt írja, hogy számomra nem hozzáférhető.

Csak a hírből érem el őket, a képregényekből nem.

Ez miért van?
Lecsekkolnád újra?
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1969 Dátum: 2020. Május 26., 21:58:53 »
Fura, nálunk hibátlanul működik.  :nemtudom:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1968 Dátum: 2020. Május 26., 11:39:41 »
Ha meg akarom nézni a már hononsított Tündérmeséket, belépek azt írja, hogy számomra nem hozzáférhető.

Csak a hírből érem el őket, a képregényekből nem.

Ez miért van?

Nem elérhető SithStoner

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1967 Dátum: 2020. Május 14., 19:11:50 »
Sziasztok! Van bármi esély rá, hogy folytatni fogjátok/fogja valaki a Witchblade képregényt 94.résztől? illetve a spin-off sorozatokat(mint az itt fent lévő darkness sorozat)

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1966 Dátum: 2020. Január 10., 19:45:55 »
69. Most akkor...őőő.. nem tér vissza senki???? :(
Nagyon jó volt mindkettő rész!!! Kíváncsi leszek, hogy miként térnek vissza? :headscratch:

Én úgy értelmeztem, hogy Hela (Hél) mindent visszacsinált. Tarot halálát is. Nem?   :headscratch:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1965 Dátum: 2020. Január 09., 07:20:07 »
Üdv! Köszi a Tarot 68-69. részét talgaby!!! :worship:
68. Kicsit hihetetlen ami történt, de Loki féle szemfényvesztést vélek felfedezni... olvasok is tovább!!
69. Most akkor...őőő.. nem tér vissza senki???? :(
Nagyon jó volt mindkettő rész!!! Kíváncsi leszek, hogy miként térnek vissza? :headscratch:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1964 Dátum: 2019. December 24., 07:58:48 »
Szia! Üdv a fórumon!  :)

Köszönjük a visszajelzést, és örülünk, hogy sikerült találnod olyan képregényt a palettánkon, ami elnyerte a tetszésed.  :)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Moon Knight

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1963 Dátum: 2019. December 23., 09:22:32 »
Sziasztok, Üdv Mindenkinek!

Előzetesben csak annyi, hogy nem vagyok valami rutinos fórumozó!
Most is csak remélem, hogy jó helyre illesztem hozzászólásomat?!  :bravo:
Na, szóval a lényeg, hogy az "Aleister Arcane" mini sorozat amiről szeretnék pár keresetlen, lelkendező mondatot megosztani.
Régebben szerettem a horrort illetve a műfajt, de aztán kissé eltávolodtam tőle.......aztán, mivel rossz idő van, karácsony előtt vagyunk, itthon még mindenki aludt, gondoltam kedvezek magamnak, és olvasok egy kis képregényt így reggeli előtt. ;D
Kerestem valami, ami nem szokványos kalandregényszerű, szuperhősös, világmegmentős, "énvagyokalegjobb" ésatöbbi, ésatöbbi  képregényt.
Így találtam rá a Hálódarkon erre a képregényre, ami teljesen megfogott, mind a rajz stílusával (vagy inkább festészetével, hm?!), mind a történetével illetve annak a felépítésével, és a végkifejlettel.
Igazából rájöttem, hogy nekem az ilyen vagy ehhez hasonló rövid, kifejező (képi-, és történet világára gondolok) sorozatok jönnek be, amelyek egyben szórakoztatnak és kikapcsolnak, és mondanivalójuk is csak éppen annyi, hogy ne induljon el szürkeállományunk a filozofálgatás irányába.
Röviden ennyit szerettem volna leírni.
Úgyhogy ajánlom mindenkinek aki szereti a "nem szokványos", de jó történeteket, klassz képi világgal! ;-) (y)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1962 Dátum: 2019. November 08., 19:21:24 »
Na ez egy igazán jó hír mára! Köszönjük! :)

Igen, de csak jövőre. Kicsit át kell szerveznem a dolgaimat, mert idén elég durván lehaltam, de nem áll szándékomban elengedni a Grimmet.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1961 Dátum: 2019. November 08., 15:05:19 »
Folytatódik a Grimm (és Transformers) széria, ennél jobbat ugyan mitől akarunk?  ;D (Magas fizukat leszámítva  :hehe:)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1960 Dátum: 2019. November 08., 10:09:00 »
Igen, de csak jövőre. Kicsit át kell szerveznem a dolgaimat, mert idén elég durván lehaltam, de nem áll szándékomban elengedni a Grimmet.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1959 Dátum: 2019. November 03., 17:32:59 »
Köszönöm a Grimm Tündérmesék - Sohaország című kötetet! Egy jól megszokott torz oldalról való bemutatása volt ez egy ismert történetnek, ami felelevenítette mennyire szerettem ezeket a történeteket olvasni itt a Hálózsákon! Várható még valami ebből az univerzumból?

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #1958 Dátum: 2019. Június 21., 16:20:51 »
Üdv! Köszi a Tarot 67. részét talgaby!!! :worship:
Valahogy sejthető volt, hogy Lokit nem lehet ilyen könnyen legyőzni! :badteeth:
Azért ment a 4x 5 csillag!!! :hehe:
Kíváncsian várom a folytatást!!!