HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Horror és felnőtt képregények

<< < (2/398) > >>

hegyitomi:
Sziasztok

A főoldalon lévő Grimm meséknél "Grimm tündérmesék 24. száma" rákattintva nem a 24. hanem a 4. kötet jön ki és egy júniusi bejegyzésről van szó. Biztos, h jó helyre mutat a link? [hol van az előző 23 rész]

hegyitomi:
Továbbra is drukkolok nektek mindenben és tök jónak tartom az oldalt, mégha mostanra a képregények nagy része már kiesik az érdeklődési körömből.

Egyébként az elmúlt években a hagyományos képregénypiac is elkezdett erősödni Mo.-n ez mennyire hat a honosítókra?

talgaby:
Hacsak nem lesz rá egy teljesen új gárda, nem fog.

Aldarion:
A TPB a papírkötésű gyűjteményes kötetre használt rövidítés. Nem teljesen ugyanaz, mert újra be lett írva az anyag, illetve helyenként igazítottam a fordításon is a későbbiek miatt.

A Tarot legutóbbi száma valamikor a tavalyi év végén került fel az oldalra, nem tudom, hogy fog-e még frissülni.

hegyitomi:

--- Idézetet írta: Aldarion - 2020. November 15., 17:13:11 ---
--- Idézetet írta: hegyitomi - 2020. November 11., 23:09:51 ---1000 éve nem voltam az oldalon. Most látom pl, h a Grimm mesék alatt mintha teljesen mások lennének mint annó voltak. Nekem volt egy hét részes sorozatom (mesék csodaországból) illetve a fairy tales, ami 19 rész volt. Most meg teljesen mások vannak alatta. Vagy én néztem el vmit?

--- Idézet vége ---
Szia!

Nem, nem néztél el semmit, csak annyi történt, hogy az elmúlt évek alatt, amíg parkolópályára kényszerült a sorozat, elérhetővé váltak az egyes történetek sokkal jobb minőségű kiadásokban, és miután nemrégiben szabadult fel némi időm, Genzo segítségével nekiálltam remakelni és folytatni az eddigi sorozatot, némileg összeszedettebb formában - ennek jegyében átrendeztem az anyagot a hivatalos TPB formátumba - kötetenként 6 füzet plusz egy rövid kis extra szösszenet, ami általában összeköti a fő szálat a mellékágakkal. A mai frissel már meg is haladtuk a fősorozatnak azt a pontját, ahol anno abbahagytuk - az ugye a 19. szám volt, ahogy te is írtad, ma meg már a 22-es került ki -, illetve már készül a Mesék Csodaországból feljavítása is, azzal együtt pedig hamarosan tényleg belekezdünk a Visszatérés Csodaországba sztoriba is, noha ez már csak jövő február körül lesz esedékes.

--- Idézet vége ---
De akkor ez ugyanaz mint a régi csak másképp? Mi az a TPB? Mindegy, azóta letöltöttem az újjakat is, elfér a vinyón. Jut eszembe a fekete rózsa boszorkánya megy még? :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése