Szerző Téma: Horror és felnőtt képregények  (Megtekintve 294940 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #67 Dátum: 2004. November 23., 11:19:07 »
Örülök, hogy végre megint egy olyan képregénnyel kedveskedhettünk nektek, ami szinte csak pozitív véleményezést kapott. Igérem, ahogy Szam halad a fordítással úgy én is igyekszem majd gyorsan a beírással. De lenne egy kérdésem a történettel kapcsolatban: Szamnak harmadik olvasatra, nekem másodikra esett le, hogy ki is a mesélő, ki is az az Annabelle. Nektek mennyire volt egyértelmű?
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #66 Dátum: 2004. November 21., 15:16:38 »
Rémálmok és tündérmesék:

nagyon érdekes volt. Mikor ránéztem a borítóra, azt hittem, hogy valami paródiaféle lesz vagy amolyan "Mesék a kriptából". Már az első oldal után be kellett látnom, hogy tévedtem és elolvasva az első részt kellemesen csalódtam.

A vámpíros dologra rájöttem, mielőtt szó szerint kimondták volna, de az még egy kicsit rejtély, hogy ki-kinek a kicsodája. Elsőre úgy tűnt, hogy tinikről van szó, és bár a fiatal életkort továbbra is tartom a szereplőkre vonatkozólag, de most egy kicsit időssebbekre tippelek.

A rajzok nagyon elborultak, a szereplők lelkiállapotát nagyon jól visszaadják. Érdeklődve várom a folytatást, hogy mi fog ebből kisülni.

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #65 Dátum: 2004. November 20., 11:03:11 »
Nyugi...nekem is 3* kellett elolvasnom, mire rájöttem, hogy mi a fenéről is van szó...

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #64 Dátum: 2004. November 20., 10:38:58 »
Húha, nekem teljes képzavar a dolog. A rajzok nem rosszak, de az alapján még a nemét se tudom megállapítani senkinek. Kíváncsian várom a második részt, hátha rájövök, miről szól.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #63 Dátum: 2004. November 19., 22:55:04 »
Rémálmok és tündérmesék.

Horror képregények alá kerül valami?? no akkor itt a helyem. Meg Killjoy is feltűnt vele kapcsolatban, eddig neve garancia volt a jófajta elgondolkodtató rémisztő szórakozásra, úgyhogy nagy hévvel vetettem magam a képregényre.

Borító. Olyan karácsonyi lidércnyomásos a ciraldáival. Legalábbis elsőre ez villant be. Nagyon tetszenek a színek, és a lekerekített formák. Egy borító, amelyik grafikailag nagyon ott van. A rémálmok felirat tetszik, de valahogy a tündérmesék felirat színei egy kicsit kilógnak a borító színei közül. Nem gond, csak egy kicsit furcsa.

Képregény. Rajzilag igazi csemege. NAGYON TETSZIK. Igazi felüdülés. Kicsit mangásnak is érzem. (szemek, állatok rajza, kézzel formált győzelem jel, megrajzolt érzések pl szív, mozdulatok leírása szöveggel shake, elájul stb..) Meg Tim Burtonosnak. Jó a koncepció, hogy fekete-fehérben vannak a rajzok, a színek nem veszik el a grafika erejét. Annyira frissek a rajzok. Szinte élnek. Lendületesek. pl 7. oldal rázzal afejét és odaírják shake... eszméletlen jó. Nem akarom tovább ragozni, mert úgyis mindig ide jutnék: RITKA SZÉP A MEGJELENÍTÉS!!!!

Történet. Háát mit mondjak. Épphogy csak kezd kibontakozni. kicsit még zavaros, de nem zavaró. Legalábbis páran már elhullottak. Vagy nem??? Vagy ki-kivel van??? Tetszik, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.

Beírás. A második oldalon "Annabelle mondja..." a fehér szöveg néhol elveszik a halvényszürke alapon. Kicsit zavaró.
Az első képregényoldalon az Egyszer volt hol nem... szövegdobozban érdekes karakterek tűnnek fel. olyan mintha megélégedés lenne írva é-vel meg pontok a betűk felett.

Összességében egy kis Tim Burton, egy kis mangás hatás (nagy szemek, kis fej,  stb..) friss, szinte élő rajzok, jó beírás, érthető mondatok. NAGYON NAGYON BEJÖN remélem a folytatás hamar érkezik. Gratulálok a képregény kiválasztásához, a fordításhoz és a beíráshoz is. Együttesen profin hat az egész.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #62 Dátum: 2004. November 19., 09:49:15 »
A témával kapcsolatban, felkerült az oldalra a Rémálmok és Tündérmesék!
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 19., 09:49:32 írta Troll »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #61 Dátum: 2004. Október 27., 18:28:15 »
no ilyen eltérő vélemények felkeltették kvváncsiságom... és kb máésfél hónap után végre megnéztem egy honosított képregényt (persze a sajátokon kívül, mert csak arra fussa manapság)  az alternatív múlt/történelem gótikus-horror-fantasy (avagy steampunk) ilyetén ötvözése Philip Marlowe-val és az inkvizícióval felkeltette érdeklődésem. Ez itt már alapból nem sablonos, ugyanis Orson Scott Card Teremtő Alvinja után már nem gondoltam h ez a téma újat tud hozni (bár annak nem sok köze van a steampunkhoz)... a történetvezetés maga igen... de még így is kenterbe verte bármelyik Columbo sztorit... na ha valami az unalmas és sablonos... az az érzésem h az alkotók rengeteg Chandler könyvet olvastak... remélem ez a hasznukra lesz... a képek megvan a hangulata, így elsőre a összepasszol a karakterekkel és a világgal... egyleőre csak ennyit merek róla nyilatkoznom még kell 3-4 rész...
a fordítás remek, le a kalappal... élveztem a szöveget... egy két helyen tudtam volna belekötni (de ugyan kiébe nem lehetne) szóval 10-ből 10. de a kabbalát bizony két bével kell írni mert a kabala a köznyelvben ma már egészt mást jelent...
az olyasvalakit pedig egybe kellene írni...
képek 8
hangulat 8
sztori 7
viszont qrva kicsik a betűk... nem lehetett volna valami testesebbel???
ami még egy kicsit zavart: a stáblista magyarításának hiánya... pedig pillanatok alatt össze lehetett volna dobni... bár végülis nem létkérdés... ami nagyon zavart: a honosító/k feltüntetésének teljes hiánya... annyira azért nem lett roszz h ne lehetne bevállalni:) rendben h én meg a másik véglet vagyok az agyoncsicsával, köszönömmel, kézcsókkal, vegyétek meggel satöbbivel (amiről nekem az a véleményem h senkinek semmi köze hozzá, mert én szántam rá néhány tucat órát az életemből)
de:
milyen állat az a varászló?????  lépten nyomon találkoztam vele...
szóval így elsőre felcsigázott...
I'll be back... soon...

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #60 Dátum: 2004. Október 27., 13:37:18 »
Rex Mundi 01.

A történet kezd körvonalazódni. Persze, biztos még összekuszálják a szállakat, de legalább már van egy célpont: a szemüveges fickó. Remélem, megkapja a magáét, mondjuk nem azért, amit a pappal tett, mert az hidegen hagyott, de a kutyát sajnáltam.

Még mindig fura ez a feudalisztikus kor, de kezdem megszokni és egyre jobban tetszik.

Az inkvizíció hatalma nagyon jól kivehető, mindenki fél, szinte hallom, ahogy a szereplők suttogva beszélnek.

A rajzok szépek, akárcsak a beírás.  
Ha a színvonal továbbra is megmarad, akkor kellemesen csalódok az Image-ben.

Várom a folytatást.  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #59 Dátum: 2004. Október 27., 13:29:24 »
Rex Mundi.

Az előző rész alapjában véve pozitív, de részben vegyes képet hagyott bennem, így vártam már a következőt, hogy kiderüljön, melyik oldalra "dől" a történet.

Borító. Átlagos. Nem rossz, de nem is túl kifejező. Sejtetni sejtet valamit, de, hogy mit, az talán majd a képregényből kiderül. Gondom nincsa borítóval, bár a kép alján a készítők nevét alig tudtam kibetűzni, igaz eléggé nagy képernyőjű monitorom van, és még így is erőlködni kellett.  Meg mintha lett volna szó új Rex Mundi lógóról, de én úgy látom ez ugyanaz a cifra-ciraldás betű amivel az előző számban találkoztam. Igaz színeiben változott, előnyére, sokkal jobban kiemeli a betűket, szóval pozitív.

Képregény. a rajzok továbbra is tetszenek, letisztultak, ugyanakkor rejtélyesek, kellően sötétek. De ugyanakkor jól érthetőek és evidensek is. a sötét színek, legfőképpen a fekete dominál, emellett a vörös/piros árnyalatok a vezető színek, ami tovább fokozza (fokozhatná - de erről pár sorral lejebb) a sötét hatást.

Történet. A sejtésem beigazolódott. Semmilyen, összecsapott, klisékre épülő, álmisztikus történet kezd kibontakozni. Semmilyen újdonsággal nem találkoztam, nincsenek újítások, - gonosz titkos szervezet (még gyűrűjük is van), magányos nyomozó, természetesen van barátja, aki segít, (és ha minden úgy alakul meg is hal, hiszen ez is sablon), szellemidézés. Bennem kérdések pedig végképp nem merültek fel. Az utolsó lapon található egy idézet valahonan, bár szerintem fizettek az ürgének, hogy ezt írja. Újszerű karakterek???? Egyet mutasson valaki - nyomozó, pap, rejtélyes gyilkos stb... ezek nem újszerűek. Csavaros történet???? Eddig eléggé sablonos. 12 egytucat. Egy dologban igaza van. A rajzok tényleg jók.

Beírás. Már az előző számnál is feltűnt, hogy kicsik a betűk. Amúgy tetszik, az egyetlen dolog, ami tetszett ebben a részben. Persze találtam néhány elgépelést, de nem voltak zavaróak.

001-01 harmadik téglalapban erősen összetett lett a mondat. Szerintem a "loptak el" után jó lenne egy pont, nem pedig vessző.

001-02 a címfelirat. Alig lehet kibetűzni, a fekete betűk a fehér kerettel öszefolynak, vibrálnak. Nekem zavaró volt. És a Rex Mundi felirathoz nem igazán ment a cím betűtípusa....szerintem, (igaz az eredetit nem ismerem, de ha ott is ilyen, akkor ők a sárosak a dologban.)

001-09 második kép, harmadik szövegdoboz : a "zsdó" kimaradt egy i betű.


Összefoglalva. Nem vagyok benne biztos, hogy a következő részt is elolvasom. Csalódtam a képregényben, középszerűnek tartom. Nem igazán tudott megfogni hangulatával, pedig nem lett volna rossz az elgondolás egy alternatív európáról. Szóval nem igazán jött be nekem. Itt most nem a munkátokat mondom semmisnek, a beírás és egyebek tetszettek, de maga a képregény NEM. Szerintem messze áll attól, hogy misztikus, horror, thriller, vagy noir hangulatú legyen.

Persze ez a saját véleményem, lehet, hogy másnak bejön.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 27., 13:36:21 írta regnar »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #58 Dátum: 2004. Október 27., 01:58:54 »
A témában felkerült az oldalra a Rex Mundi #001 Váratlan látogatók
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #57 Dátum: 2004. Október 20., 12:40:19 »
Csak egy gyors mondat, mert rohadt álmos vagyok. Ma hajnali fél kettőkor pont került az utolsó mondat végére is, így örömmel jelentem be, hogy akiknek tetszett a Rex Mundi #0, azok izzíthatják a letöltő programjukat, mert elkészült az első rész is, mely, ahogy Julien Sauniére is megjegyzi a történetben, csak még több kérdést vet fel. Hamarosan...
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #56 Dátum: 2004. Október 19., 18:56:06 »
Nos azt még nem találtam meg...de amúgy is lekötött egy másik téma, amiben eléggé sok letöltenivalót találtam   (Star Wars  )

De tudtam letölteni Vault of horror részeket...
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 19., 18:56:29 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #55 Dátum: 2004. Október 19., 12:45:50 »
Örülök  
Szivesen

Az Alone in the Dark-ot is letöltötted?



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #54 Dátum: 2004. Október 19., 10:35:22 »
Porthos

Ha lány lennél most feleségül vennélek  

De talán ne haladjuk el ebben az irányban  

Szóval köszi a tippeket dc-t illetően, már alig bírom olvasni amit letöltöttem teganp óta.

           

Hálám a sírig üldözni fog

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #53 Dátum: 2004. Október 18., 23:35:03 »
Rex Mundi #00

Nekem tetszett ez a kis bevezető. Nem tudtam, mire számítsak, de kellemesen csalódtam. Hangulatos történetnek ígérkezik. A rajzok is kifejezetten szépek. Messzemenő következtetéseket nem akarok még levonni, mert az ilyen 0. részek nem mindig adják vissza a tröténet hangulatát, de ha ilyen lesz a folytatás is, akkor nagyon kíváncsi vagyok rá!

Meg persze az új logora is  

 
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 18., 23:35:37 írta kihaeennem »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #52 Dátum: 2004. Október 18., 22:21:29 »
Arkha Masylum : arkhamasylum.ath.cx

Comics&Cartoons: megaman.gotdns.com

De ma már nem tudsz tölteni rólam, talán holnap.
De lehet hogy csak 2 hét múlva.
Ez nálam sajnos ilyen nehézkes ügy.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #51 Dátum: 2004. Október 18., 21:42:51 »
van dc++ de mi a pontos cím amivel be tudok lépni a hubra? eléggé láma vagyok szgép témában, csak használni tudom, de vannak nehézségeim...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #50 Dátum: 2004. Október 18., 21:39:35 »
Igen erre gondoltam.
Az enyém: porthos-@freemail.hu
                 jeti-oo7@freemail.hu

Bármelyikre írhatsz.
Hát ha rendelkezel DC++ nevü programmal akkor ott.
De ne vesződj vele amint tudom átküldöm neked emilben az egész comicsot.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #49 Dátum: 2004. Október 18., 21:34:26 »
Porthos

Mármint az emil címemmel?

Azokat hogy érem el a dc-n?

regnar@freemail.hu

ha a címemre gondoltál, én a tiedet nem látom, mert kiírja,hogy hiba az oldalon stb..

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #48 Dátum: 2004. Október 18., 21:24:43 »
Ha megdobsz egy emillel elküldöm.
DC-n fenn vok a Cartoons&Comics, Arkham Asylum, hubokon



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #47 Dátum: 2004. Október 18., 20:40:39 »
Sziasztok.

Nagyon hálás lennék érte Porthos    

Dc-n hogy érlek el?

Mennyi ez a-mailban? úgy értem megában.


És én is csatlakozom :

Stephen Dorff  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 18., 20:41:10 írta regnar »

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #46 Dátum: 2004. Október 18., 14:53:36 »
Idézet
De csalódni fox.
Eléggé gáz.
Mármint a játékhoz képest.
Ugyan a játékkal nem játszottam, de engem sem igazán ragadott meg a képregény...elég középszerűnek éreztem...
Idézet
Főszereplők: Christian Slater, Tara Reid (Amerikai pitéből), Stephen Dorff
Jeeee!!! Stephen Dorff rulez

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #45 Dátum: 2004. Október 18., 14:28:37 »
Idézet
Képregényben esetleg nem jelent meg Alone in the Dark valamilyen formában? (tudjátok a pc-s játék alapján), vagy Texasi Láncfűrészes történetek?
Az Alone in The Dark nekem megvan.
Ha akarod elküldhetem MSN-en ha rendelkezel vele, vagy DC- letöltheted rólam.
Vagy ha másnem emil-en is elküldhetem.
De csalódni fox.
Eléggé gáz.
Mármint a játékhoz képest.
A filmről:
Az Alone in the Dark az azonos címü játék negyedik epizódjának történetén alapszik.Edward Carnby, természetfeletti jelenségeket kutató detektív egy rejtvény nyomain haladva jut ez al Árnyék-szigetre, ahol kénytelen szembenézni a világra szabadulni készülő gonosz démonaival. A sötétben segítségére van barátnője és egy zseniális fiatal antropológus, akikkel közösen próbálnak meg helytállni a pokol kapujában.
Amerikai bemutató: 2004, ősz
Rendező: Uwe Boll. (kinek mond vmit?  )
Főszereplők: Christian Slater, Tara Reid (Amerikai pitéből), Stephen Dorff



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Hamlet

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
    • http://scriptorium.rpg.hu/
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #44 Dátum: 2004. Október 18., 03:58:37 »
Helló!

Éppen csak belekukkantottam a Rex Mundi-ba, de az első benyomások határozottan pozitívak!
Hangulatosak a rajzok, tetszik a színvilág - remélem a történet is jó lesz!
 
Na majd pár nap múlva bőbeszédűbb leszek...

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #43 Dátum: 2004. Október 17., 18:24:03 »
Idézet
Képregényben esetleg nem jelent meg Alone in the Dark valamilyen formában?
Válasz az off topicban.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #42 Dátum: 2004. Október 17., 18:15:39 »
Sziasztok.

Lenne néhány kérdésem.

Képregényben esetleg nem jelent meg Alone in the Dark valamilyen formában? (tudjátok a pc-s játék alapján), vagy Texasi Láncfűrészes történetek?

Vagy nem tervezitek Tales from The Crypt képregények honosítását?

VAgy amerikában az 50-es években nagyon sok horror képregény forgott közkézen, vagyis sokat adtak ki, azokhoz valamilyen módon hozzá lehet jutni? Gondolok itt az EC Comics képregényeire.

http://www.disobey.com/horror/comics_and_m...ics/index.shtml

Itt látható néhány kellemes borító.  

Igaz hogy ezek nem a horror igényesebb műfajából valók, vagyis nem az intellektuális horror hanem a "balta az arcodba" típusok, de azért nem rosszak  

Én eddig még csak egy Tales from the Crypt képregényt láttam, úgyhogy eléggé hiányosak a vizuális információim   Lehetne orvosolni? Esetleg honnan lehetne letölteni stb..

Vagy most már túl sokat kérdeztem és jöhet a "real" horror a részetekről a személyem által??? (nos akkor megelőzök mindenkit, aki rajtam akarja kiélni horrorhajlamait és önként):          
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 17., 18:23:37 írta regnar »

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #41 Dátum: 2004. Október 17., 17:04:24 »
Köszönöm az infokat.  

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #40 Dátum: 2004. Október 17., 15:17:11 »
A Rex Mundi most is fut, éppen a napokban jelent meg, ha minden igaz, a harmadik felvonás első része, más szóval a 12. rész. A történet szerintem nagyon jó, ezért is kezdtem bele, mert megtetszett. Azok az apró nüanszok, amikkel a készítők megteremtik a hangulatot és maga ez az alternatív Európa, szerintem nagyon jól össze lett rakva. Remélem a továbbiakban is hasonló, ha nem nagyobb tetszést fog kiváltani belőletek a folytatások sora.

Az mondjuk igaz, hogy a Rex Mundi logo, hát hogy is mondjam csak, olyan amilyen, de ez a készítők sara. (Bár a jövő héten megjelenő új sorozatnak még a logoját is teljesen újraterveztem

Regnar, benned pedig nem csalódtam  Ez a rögtönzött történelem óra nekem nagyon bejött
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #39 Dátum: 2004. Október 15., 20:33:04 »
Bár én nem vok Killjoy de érd má be velem is léci... (kénytelen leszel...  )Egyébként a Rex Mundi azt hiszem most is fut odakinn.(ebben nem vok egészen biztos)
De pl az Invincible (Legyőzhetetlen)  fut odakinn, épp nemrég jelent meg a 16. rész.
(kicsit le vagyunk maradva...   de nem gáz, hamarosan jön a 2.)
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 15., 20:34:24 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Horror és felnőtt képregények
« Válasz #38 Dátum: 2004. Október 15., 13:09:13 »
Hello Killjoy!

Valahonnan nagyon ismerős a cím, csak azt nem tudom honnan és ezért, miután letöltöttem a Rex Mundi-t, nyomban bele is néztem. És azon kaptam magam, hogy annyira megfogott, hogy csak olvasok-olvasok... és vége. Aztán nézegettem a szép grafikát stb. és csak telt a munkaidő.

Szóval most kicsit el vagyok havazva a melóval, de nem bánom, mert megérte. Mivel nem vagyok nagyon képben az Image kiadványait illetően: ez a sorozat még most is fut, és ha igen, hányadik számnál tart?

Csak így tovább!