HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények
Horror és felnőtt képregények
tomgrey:
--- Idézetet írta: Zerit ---
--- Idézet ---Akkor anyázhatunk?
--- Idézet vége ---
azt a szegeny asszonyt miert bantanad, engem szidj, ha bajod van velem
--- Idézet vége ---
Igazad van! Bocsánat kérek a nőtől aki világra hozott...
Bubbax:
Marsall Law
A filmben (Hellraiser) egész apró volt az a rubik-kocka, amivel ajtót nyitottak a pokolra, itt miért lett ekkora?
Ezt a Marsall Law-t most látom elöször, szóval ha van még ilyen képregény szívesen olvasnám.
Ezer köszönet a fordítónak, beírónak, mindenkinek. Épp most fejeztem be egy magyar feliratot, már tudom, hogy ez nem egyszerű dolog, kell vele tökölni.
Üdv.
Zerit:
--- Idézet ---Akkor anyázhatunk?
--- Idézet vége ---
azt a szegeny asszonyt miert bantanad, engem szidj, ha bajod van velem
tomgrey:
Frissítés? Mi a kuki?!
Rosszul érintett. Épp tegnap olvastam bele az Arcane-be (az eredetibe) és játszottam a gondolattal, hogy talán a következő körben számításba jöhet...de. Ez van. Mindenesetre köszi még nem volt időm belenézni.
A Tarot...írjak valamit? Vizuális orgia...
--- Idézetet írta: Zerit ---en! ki mas?!
--- Idézet vége ---
Akkor anyázhatunk?
killjoy:
Alistaire Arcane
Azon kevés képregények egyike, amit letöltés után el is olvastam. (A szerzők nevének köszönhetően, mivel Niles nagy kedvencem.) Nekem nagyon tetszett, igaz, csak előtörténet, de abból a szép kerek fajta. Nem tűnt fel magyartalanság, így a szöveg is rendben volt.
Összességében egy 4,5/5-ös. Az a fél? Nem is tudom.
Fontossági sorrendben:
Hangulat - OK, történet - OK, rajz - OK, fordítás - OK, beírás - itt volt pár apróság, de egyik sem zavaró. (Le sem írom őket, mert csak szőrszálhasogatás lenne. Az a baj, hogy nekem Galen volt az egyik "képnézés tanárom"
Navigáció
[#] Következő oldal
[*] Előző oldal
Teljes verzió megtekintése