Szerző Téma: Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon  (Megtekintve 22771 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #56 Dátum: 2019. Április 27., 00:04:28 »
Mondjuk arra mindig kíváncsi lettem volna, hogy mit keresett egy a reaktortérbe vezető (?) központi akna a trónteremben. Lehet, hogy most megtudjuk? :headscratch:
Onnan vette ki Palpatine a zoxigént az áramot.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #55 Dátum: 2019. Április 22., 23:28:43 »
Akkor lehet az akna ezt a rengeteg lézerlöveget fűtötte fel energiával. 

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #54 Dátum: 2019. Április 21., 11:18:34 »
Nem tévedsz, tényleg egy torony tetejében volt, viszont a látszat ellenére nem volt az annyira védtelen:

Egy másik oldal szerint még a Csillagrombolók lövéseit is kibírná.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #53 Dátum: 2019. Április 21., 10:49:43 »
Azért is érdekes ez az akna dolog, mert ha jól tévedek, akkor a trónterem egy torony tetején volt, ami kiállt a HCs oldalából. (Könnyű célpont a lázadóknak, de Palpi biztos bevédte valami Sith praktikával.) Ezek szerint tehát az aknát még a toronyba is felvezették. Olyan hiba lehet ez is, mint az eredeti filmben a láncreakció, amit aztán a Zsivány Egyesben javítottak ki, Galen Erso tervezésének tudva be a dolgot. Ezért gondoltam hogy esetleg magyarázatot kapunk most erre is, pláne ha megpiszkálják Palpatine halálát.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #52 Dátum: 2019. Április 20., 17:22:20 »
Az szerintem csak azért volt ott, hogy Palpatine zuhanhasson egy nagyot. Aztán 16 évvel később Darth Maul is ugyanígy tudott esni egy nagyot miután Kenobi megölte. Vajon Kylo Renre is ez a sors vár? És ki löki/dobja/vágja le? Mondjuk Palpatine, ezzel bosszút állva Vader unokáján?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #51 Dátum: 2019. Április 20., 14:54:01 »
Mondjuk arra mindig kíváncsi lettem volna, hogy mit keresett egy a reaktortérbe vezető (?) központi akna a trónteremben. Lehet, hogy most megtudjuk? :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 20., 15:12:03 írta Gorgonita »

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #50 Dátum: 2019. Április 20., 13:40:42 »
Na pont ezért hanyagolom a legtöbb SW fórumot. Olyan emberek írkálnak többségükben, akiknek a 8. rész a Star Wars csúcsa, és minden rossz, ami régi vagy jó.

A fehér villanást ki lehet magyarázni ha nagyon akarják.

Milyen emlék lehet az?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #49 Dátum: 2019. Április 20., 13:37:21 »
Én szeretem a Sötét birodalmat, de szerintem Palpatine visszatérése ellenére hangulatos képregény, nem pedig amiatt.

Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik.

Most nem rólatok beszéltem, hanem különböző SW fórumok tagjainak véleményeire utaltam, akik szerint egy emlékezetes, jó és értelmes pillanat sincs abban a trilógiában, és az SW képregények legaljának tartják a sorozatot.


Nem vettük magunkra, én legalábbis nem... csak gondoltam hozzáfűzöm, hogy én sem kifejezetten a császár visszatérését szeretem benne.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #48 Dátum: 2019. Április 20., 13:19:48 »
Én szeretem a Sötét birodalmat, de szerintem Palpatine visszatérése ellenére hangulatos képregény, nem pedig amiatt.

Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik.

Most nem rólatok beszéltem, hanem különböző SW fórumok tagjainak véleményeire utaltam, akik szerint egy emlékezetes, jó és értelmes pillanat sincs abban a trilógiában, és az SW képregények legaljának tartják a sorozatot.

Arra tippelnék, hogy Palpatine valahogy túlélte az esést, és még a Halálcsillag felrobbantása előtt elhagyta azt.

Az nehezen ment volna neki, ugyanis miután "földet ért" a Halálcsillag energiaközpontjában (úgy emlékszem az volt annak a résznek a neve), atomjaira robbant. Ha felidézed magadban a pillanatot, volt ott egy nagy fehér villanás is.

Örülnék, ha C-3PO nagyobb szerepet kapna a filmben, de valószínütlennek tűnik, hogy a trilógia lezárásában egy droid memóriájával szenvedjenek, és ha fontos lenne, akkor miért vinnék csatába, ahogy az előzetesben látható?

Mert az emlékeiben rejlik a kulcs amivel rá tudnák bírni a galaxist arra, hogy felvegye a kesztyűt és szembeszálljon az Első Renddel. A szerint a bizonyos pletyka szerint legalábbis.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 20., 13:31:17 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #47 Dátum: 2019. Április 20., 13:05:04 »
Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik. Arra tippelnék, hogy Palpatine valahogy túlélte az esést, és még a Halálcsillag felrobbantása előtt elhagyta azt. Örülnék, ha C-3PO nagyobb szerepet kapna a filmben, de valószínütlennek tűnik, hogy a trilógia lezárásában egy droid memóriájával szenvedjenek, és ha fontos lenne, akkor miért vinnék csatába, ahogy az előzetesben látható?

Én szeretem a Sötét birodalmat, de szerintem Palpatine visszatérése ellenére hangulatos képregény, nem pedig amiatt.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #46 Dátum: 2019. Április 20., 12:56:55 »
Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik. Arra tippelnék, hogy Palpatine valahogy túlélte az esést, és még a Halálcsillag felrobbantása előtt elhagyta azt. Örülnék, ha C-3PO nagyobb szerepet kapna a filmben, de valószínütlennek tűnik, hogy a trilógia lezárásában egy droid memóriájával szenvedjenek, és ha fontos lenne, akkor miért vinnék csatába, ahogy az előzetesben látható?

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #45 Dátum: 2019. Április 20., 12:29:26 »
És úgy összességében mit gondoltok a IX. részről? Mit vártok tőle? Palpatine feltámadásának sokan örülnek, de ez kevés ahhoz hogy megmentse a trilógiát. R2-D2 kihagyása az előzetesből elég rossz jel.

Nekem ezzel a " Palpatine feltámadásának sokan örülnek" résszel csak az a bajom, hogy most olyanok csinálnak emiatt maguk alá örömükben, akik mindig is rühellték a "Sötét Birodalom" trilógiát.

Nem rég olvastam egy pletykát a fenét, a youtube-on láttam egy videót a IX. részről, hogy mire utal a cím, hogy "tér vissza" Palpatine, és hogy egy másik pletyka szerint miért akarják visszaállítani C3PO memóriáját, és ha mindez igaz... :omg: :omg: :omg:
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 20., 12:54:32 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #44 Dátum: 2019. Április 20., 11:54:36 »
Sokat nem várok tőle, de azért örülök, hogy Abrams készíti. Szerintem ő jól tud hangulatot teremteni, megidézni (lásd szuperlézer roncsa). A Super 8, a Star Trek, a ST Beyond, a Force Awakens mind tetszettek, csak az ST Into Darkness-el állok hadilábon, de arról maga is elismerte, hogy nem érezte igazán sajátjának a történetet, amikor forgatta.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #43 Dátum: 2019. Április 20., 10:53:43 »
És úgy összességében mit gondoltok a IX. részről? Mit vártok tőle? Palpatine feltámadásának sokan örülnek, de ez kevés ahhoz hogy megmentse a trilógiát. R2-D2 kihagyása az előzetesből elég rossz jel.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #42 Dátum: 2019. Április 20., 10:05:39 »
Ha Rey-ről kiderül, hogy Solo vagy Skywalker...
...akkor tökön szúrom magam.

Mondjuk egy fokkal több értelme lenne, mint ez a nézőkhöz kibeszélős, "a szüleid senkik voltak" szöveg, amire minden árva egyetlen értelmes válasza a "ki nem szarja le, hogy híresek-e, attól még meg akarom őket találni, te hülye" mondat.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #41 Dátum: 2019. Április 18., 12:33:29 »
Ha Rey-ről kiderül, hogy Solo vagy Skywalker...
...akkor tökön szúrom magam.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #40 Dátum: 2019. Április 17., 22:50:59 »
A 9. epizód első előzetese most is bebizonyította, hogy a legendákra átkeresztelt képregények, könyvek továbbélnek a filmekben. Palpatine kacaja a Sötét Birodalom képregényt, a Halálcsillag darabjai a Star Wars Junior Darth Vader kesztyűje történetét és Lucas vázlatait juttatta eszembe. Ha Rey-ről kiderül, hogy Solo vagy Skywalker, akkor a Legacy of the Force sorozat fog érvényesülni.   

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #39 Dátum: 2019. Február 09., 15:33:28 »
Hát elég béna egy fejvadász, ha ekkora távolságról elhibázza. Bár mit várjunk Jabba bérencétől. Az a gengszter baltás, lándzsás őrökkel védeti a palotáját, miközben űrhajós-lézerágyús bérgyilkosokkal meg egy komplett lázadó flottával kekeckedik.

Nem elérhető starwarsfan1113

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #38 Dátum: 2019. Február 05., 00:00:12 »
Én úgy tudom, eredetileg egyszerre lőttek volna, csak kevés volt a pénz, meg az idő (ne vegyétek készpénznek). De ha jól megnézitek Hant akkor se találta volna el Greedo, ha nem hajol el.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #37 Dátum: 2019. Január 11., 17:31:34 »
Sőt, én úgy tudom, eredetileg Greedo nem is lőtt.  :headscratch:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #36 Dátum: 2019. Január 11., 14:50:55 »
Szeretek bizonyos atmoszférákhoz visszatérni. Ott lenni az Enterprise hídján amikor Kirk és McCoy Spockot ugratja ő meg állja a sarat. Vagy ott lenni a Denevérbarlangban, amikor Alfred epés megjegyzéseket tesz Wayne életvitelére, Robin pedig problémázik valamin. Esetleg azon tűnődni, hogy Perry White, Jimmy Olsen és Lois Lane sejtik-e hogy kollégájuk a Superman. Ezek a dolgok 50-80 éve nem (sokat) változtak. A Star Wars esetében is szeretek(nék) visszatérni az eredeti ízekhez. Solo lőtt először.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #35 Dátum: 2019. Január 11., 09:56:53 »
Nos, kinek melyik a jobb: Han lőtt először, vagy fénysebesen elhajolt  :dc-flash: és csak visszalőtt?  :violent:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #34 Dátum: 2019. Január 10., 19:11:29 »
Mit szóltak a Resistance új előzeteséhez?

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #33 Dátum: 2018. Október 18., 18:58:02 »
Az igaz, de Star Wars egy univerzum. A Marvel meg csak szuperhősök gyüjteménye. Sok közük nincs egymáshoz a filmeknek.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #32 Dátum: 2018. Szeptember 23., 12:01:54 »
Marvel film negyed évente jön egy...

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #31 Dátum: 2018. Szeptember 23., 11:43:20 »
Bob Igner kísérlete a félévente Star Wars film ötlete elbukott, amit most beismert. Pedig a Solo film alacsony bevétele az amerikai rajongók bojkottálásának köszönhető.

https://port.hu/cikk/mozi/visszavonulot-fuj-a-disney-nem-lesz-evente-uj-star-wars-film/article-55166?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #30 Dátum: 2018. Szeptember 17., 16:59:41 »
Hogy legyen is itt valami az utóbbi pár napban bemutatkozott a kánonban Dash Rendar, és a droidja Leebo, valamint Bollux és Blue Max és a legmeglepőbb mind közül: Kup, a '86-os Transformersből:


Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #29 Dátum: 2018. Augusztus 10., 15:15:18 »
Csak jöjjön már a trailer :D

Meg fogom nézni ha hazaértem, kíváncsi vagyok  ;D

Kár, mert egészen tűrhető ahogy kinéz. :hehe:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #28 Dátum: 2018. Augusztus 10., 14:30:11 »
Elég nehezen tudom a 3D-t, meg az animés beütést egyszerre elképzelni, de a remélhetőleg hamarosan megjelenő trailer után biztos könnyebb lesz. Belenéztem azokba amiket írtál. Full Metal Panic, Slayers, Evangelion és School Days rajongóként úgy látom, semmi közük az animés látványvilághoz. Kicsit sem tetszenek. De szerencsére a látvány másodlagos, inkább a történet legyen jó.

Én sem tudom, hogy mire gondolnak, de majd meglátjuk :D

3D-s animéhez lesd meg a Space Pirate Captain Harlock c. filmet (2013) :D

Amiket felsoroltál egy az egyben animék... annyit biztosan mondhatok már most, hogy a Slayersre nem fog hasonlítani :DDD

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #27 Dátum: 2018. Augusztus 10., 14:21:58 »
Elég nehezen tudom a 3D-t, meg az animés beütést egyszerre elképzelni, de a remélhetőleg hamarosan megjelenő trailer után biztos könnyebb lesz. Belenéztem azokba amiket írtál. Full Metal Panic, Slayers, Evangelion és School Days rajongóként úgy látom, semmi közük az animés látványvilághoz. Kicsit sem tetszenek. De szerencsére a látvány másodlagos, inkább a történet legyen jó.