Szerző Téma: Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon  (Megtekintve 1293 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető HeirToGrievous

• Asterix
  • **
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars Battlefront - új vs. régi kánon
« Válasz #59 Dátum: 2019. Április 27., 21:02:10 »
Nekem a reakciók voltak a kedvenceim, melyek hatására bocsánatot kellett kérnie:

"Mélységesen tisztelem Mark Hamillt, DE..."

« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 27., 21:18:18 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető Gorgonita

• Galactus
« Válasz #58 Dátum: 2019. Április 27., 20:41:12 »
Recsi: Vagy onnan tölti le a Legends anyagokat. :)

HeirToGrievous: Köszi! :)

Mark Hamill ezzel a képpel trollkodik a twitteren. :)

• Asterix
  • **
« Válasz #57 Dátum: 2019. Április 27., 20:32:15 »
Akkor lehet az akna ezt a rengeteg lézerlöveget fűtötte fel energiával.

Van egy könyvem a Halálcsillagról (Imperial Death Star: Owner's Workshop Manual), abban megnézem, írnak-e arról az aknáról, mert látom, nem hagy nyugodni a dolog.   :)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető Recsi

• Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
    • Hálózsák
« Válasz #56 Dátum: 2019. Április 27., 00:04:28 »
Mondjuk arra mindig kíváncsi lettem volna, hogy mit keresett egy a reaktortérbe vezető (?) központi akna a trónteremben. Lehet, hogy most megtudjuk? :headscratch:
Onnan vette ki Palpatine a zoxigént az áramot.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

• Galactus
« Válasz #55 Dátum: 2019. Április 22., 23:28:43 »
Akkor lehet az akna ezt a rengeteg lézerlöveget fűtötte fel energiával. 

• Asterix
  • **
« Válasz #54 Dátum: 2019. Április 21., 11:18:34 »
Nem tévedsz, tényleg egy torony tetejében volt, viszont a látszat ellenére nem volt az annyira védtelen:

Egy másik oldal szerint még a Csillagrombolók lövéseit is kibírná.

Nem elérhető Gorgonita

• Galactus
« Válasz #53 Dátum: 2019. Április 21., 10:49:43 »
Azért is érdekes ez az akna dolog, mert ha jól tévedek, akkor a trónterem egy torony tetején volt, ami kiállt a HCs oldalából. (Könnyű célpont a lázadóknak, de Palpi biztos bevédte valami Sith praktikával.) Ezek szerint tehát az aknát még a toronyba is felvezették. Olyan hiba lehet ez is, mint az eredeti filmben a láncreakció, amit aztán a Zsivány Egyesben javítottak ki, Galen Erso tervezésének tudva be a dolgot. Ezért gondoltam hogy esetleg magyarázatot kapunk most erre is, pláne ha megpiszkálják Palpatine halálát.

Nem elérhető Goten56

• Batman
« Válasz #52 Dátum: 2019. Április 20., 17:22:20 »
Az szerintem csak azért volt ott, hogy Palpatine zuhanhasson egy nagyot. Aztán 16 évvel később Darth Maul is ugyanígy tudott esni egy nagyot miután Kenobi megölte. Vajon Kylo Renre is ez a sors vár? És ki löki/dobja/vágja le? Mondjuk Palpatine, ezzel bosszút állva Vader unokáján?

Nem elérhető Gorgonita

• Galactus
« Válasz #51 Dátum: 2019. Április 20., 14:54:01 »
Mondjuk arra mindig kíváncsi lettem volna, hogy mit keresett egy a reaktortérbe vezető (?) központi akna a trónteremben. Lehet, hogy most megtudjuk? :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 20., 15:12:03 írta Gorgonita »

Nem elérhető Goten56

• Batman
« Válasz #50 Dátum: 2019. Április 20., 13:40:42 »
Na pont ezért hanyagolom a legtöbb SW fórumot. Olyan emberek írkálnak többségükben, akiknek a 8. rész a Star Wars csúcsa, és minden rossz, ami régi vagy jó.

A fehér villanást ki lehet magyarázni ha nagyon akarják.

Milyen emlék lehet az?

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #49 Dátum: 2019. Április 20., 13:37:21 »
Én szeretem a Sötét birodalmat, de szerintem Palpatine visszatérése ellenére hangulatos képregény, nem pedig amiatt.

Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik.

Most nem rólatok beszéltem, hanem különböző SW fórumok tagjainak véleményeire utaltam, akik szerint egy emlékezetes, jó és értelmes pillanat sincs abban a trilógiában, és az SW képregények legaljának tartják a sorozatot.

Nem vettük magunkra, én legalábbis nem... csak gondoltam hozzáfűzöm, hogy én sem kifejezetten a császár visszatérését szeretem benne.

• Asterix
  • **
« Válasz #48 Dátum: 2019. Április 20., 13:19:48 »
Én szeretem a Sötét birodalmat, de szerintem Palpatine visszatérése ellenére hangulatos képregény, nem pedig amiatt.

Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik.

Most nem rólatok beszéltem, hanem különböző SW fórumok tagjainak véleményeire utaltam, akik szerint egy emlékezetes, jó és értelmes pillanat sincs abban a trilógiában, és az SW képregények legaljának tartják a sorozatot.

Arra tippelnék, hogy Palpatine valahogy túlélte az esést, és még a Halálcsillag felrobbantása előtt elhagyta azt.

Az nehezen ment volna neki, ugyanis miután "földet ért" a Halálcsillag energiaközpontjában (úgy emlékszem az volt annak a résznek a neve), atomjaira robbant. Ha felidézed magadban a pillanatot, volt ott egy nagy fehér villanás is.

Örülnék, ha C-3PO nagyobb szerepet kapna a filmben, de valószínütlennek tűnik, hogy a trilógia lezárásában egy droid memóriájával szenvedjenek, és ha fontos lenne, akkor miért vinnék csatába, ahogy az előzetesben látható?

Mert az emlékeiben rejlik a kulcs amivel rá tudnák bírni a galaxist arra, hogy felvegye a kesztyűt és szembeszálljon az Első Renddel. A szerint a bizonyos pletyka szerint legalábbis.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 20., 13:31:17 írta HeirToGrievous »

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #47 Dátum: 2019. Április 20., 13:05:04 »
Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik. Arra tippelnék, hogy Palpatine valahogy túlélte az esést, és még a Halálcsillag felrobbantása előtt elhagyta azt. Örülnék, ha C-3PO nagyobb szerepet kapna a filmben, de valószínütlennek tűnik, hogy a trilógia lezárásában egy droid memóriájával szenvedjenek, és ha fontos lenne, akkor miért vinnék csatába, ahogy az előzetesben látható?

Nem elérhető Goten56

• Batman
« Válasz #46 Dátum: 2019. Április 20., 12:56:55 »
Ez egy érdekes észrevétel, én személy szerint szeretem a Sötét birodalmat, de a Sötét birodalom II és a Birodalom vége kevésbé tetszik. Arra tippelnék, hogy Palpatine valahogy túlélte az esést, és még a Halálcsillag felrobbantása előtt elhagyta azt. Örülnék, ha C-3PO nagyobb szerepet kapna a filmben, de valószínütlennek tűnik, hogy a trilógia lezárásában egy droid memóriájával szenvedjenek, és ha fontos lenne, akkor miért vinnék csatába, ahogy az előzetesben látható?

• Asterix
  • **
« Válasz #45 Dátum: 2019. Április 20., 12:29:26 »
És úgy összességében mit gondoltok a IX. részről? Mit vártok tőle? Palpatine feltámadásának sokan örülnek, de ez kevés ahhoz hogy megmentse a trilógiát. R2-D2 kihagyása az előzetesből elég rossz jel.

Nekem ezzel a " Palpatine feltámadásának sokan örülnek" résszel csak az a bajom, hogy most olyanok csinálnak emiatt maguk alá örömükben, akik mindig is rühellték a "Sötét Birodalom" trilógiát.

Nem rég olvastam egy pletykát a fenét, a youtube-on láttam egy videót a IX. részről, hogy mire utal a cím, hogy "tér vissza" Palpatine, és hogy egy másik pletyka szerint miért akarják visszaállítani C3PO memóriáját, és ha mindez igaz... :omg: :omg: :omg:
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 20., 12:54:32 írta HeirToGrievous »

Nem elérhető Gorgonita

• Galactus
« Válasz #44 Dátum: 2019. Április 20., 11:54:36 »
Sokat nem várok tőle, de azért örülök, hogy Abrams készíti. Szerintem ő jól tud hangulatot teremteni, megidézni (lásd szuperlézer roncsa). A Super 8, a Star Trek, a ST Beyond, a Force Awakens mind tetszettek, csak az ST Into Darkness-el állok hadilábon, de arról maga is elismerte, hogy nem érezte igazán sajátjának a történetet, amikor forgatta.

Nem elérhető Goten56

• Batman
« Válasz #43 Dátum: 2019. Április 20., 10:53:43 »
És úgy összességében mit gondoltok a IX. részről? Mit vártok tőle? Palpatine feltámadásának sokan örülnek, de ez kevés ahhoz hogy megmentse a trilógiát. R2-D2 kihagyása az előzetesből elég rossz jel.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #42 Dátum: 2019. Április 20., 10:05:39 »
Ha Rey-ről kiderül, hogy Solo vagy Skywalker...
...akkor tökön szúrom magam.

Mondjuk egy fokkal több értelme lenne, mint ez a nézőkhöz kibeszélős, "a szüleid senkik voltak" szöveg, amire minden árva egyetlen értelmes válasza a "ki nem szarja le, hogy híresek-e, attól még meg akarom őket találni, te hülye" mondat.

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #41 Dátum: 2019. Április 18., 12:33:29 »
Ha Rey-ről kiderül, hogy Solo vagy Skywalker...
...akkor tökön szúrom magam.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető tomcsi80

• Kázmér
  • **
« Válasz #40 Dátum: 2019. Április 17., 22:50:59 »
A 9. epizód első előzetese most is bebizonyította, hogy a legendákra átkeresztelt képregények, könyvek továbbélnek a filmekben. Palpatine kacaja a Sötét Birodalom képregényt, a Halálcsillag darabjai a Star Wars Junior Darth Vader kesztyűje történetét és Lucas vázlatait juttatta eszembe. Ha Rey-ről kiderül, hogy Solo vagy Skywalker, akkor a Legacy of the Force sorozat fog érvényesülni.   

Nem elérhető Gorgonita

• Galactus
« Válasz #39 Dátum: 2019. Február 09., 15:33:28 »
Hát elég béna egy fejvadász, ha ekkora távolságról elhibázza. Bár mit várjunk Jabba bérencétől. Az a gengszter baltás, lándzsás őrökkel védeti a palotáját, miközben űrhajós-lézerágyús bérgyilkosokkal meg egy komplett lázadó flottával kekeckedik.

Nem elérhető starwarsfan1113

• R2-D2
  • *
« Válasz #38 Dátum: 2019. Február 05., 00:00:12 »
Én úgy tudom, eredetileg egyszerre lőttek volna, csak kevés volt a pénz, meg az idő (ne vegyétek készpénznek). De ha jól megnézitek Hant akkor se találta volna el Greedo, ha nem hajol el.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #37 Dátum: 2019. Január 11., 17:31:34 »
Sőt, én úgy tudom, eredetileg Greedo nem is lőtt.  :headscratch:

Nem elérhető Gorgonita

• Galactus
« Válasz #36 Dátum: 2019. Január 11., 14:50:55 »
Szeretek bizonyos atmoszférákhoz visszatérni. Ott lenni az Enterprise hídján amikor Kirk és McCoy Spockot ugratja ő meg állja a sarat. Vagy ott lenni a Denevérbarlangban, amikor Alfred epés megjegyzéseket tesz Wayne életvitelére, Robin pedig problémázik valamin. Esetleg azon tűnődni, hogy Perry White, Jimmy Olsen és Lois Lane sejtik-e hogy kollégájuk a Superman. Ezek a dolgok 50-80 éve nem (sokat) változtak. A Star Wars esetében is szeretek(nék) visszatérni az eredeti ízekhez. Solo lőtt először.

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #35 Dátum: 2019. Január 11., 09:56:53 »
Nos, kinek melyik a jobb: Han lőtt először, vagy fénysebesen elhajolt  :dc-flash: és csak visszalőtt?  :violent:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Goten56

• Batman
« Válasz #34 Dátum: 2019. Január 10., 19:11:29 »
Mit szóltak a Resistance új előzeteséhez?

Nem elérhető Goten56

• Batman
« Válasz #33 Dátum: 2018. Október 18., 18:58:02 »
Az igaz, de Star Wars egy univerzum. A Marvel meg csak szuperhősök gyüjteménye. Sok közük nincs egymáshoz a filmeknek.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #32 Dátum: 2018. Szeptember 23., 12:01:54 »
Marvel film negyed évente jön egy...

Nem elérhető tomcsi80

• Kázmér
  • **
« Válasz #31 Dátum: 2018. Szeptember 23., 11:43:20 »
Bob Igner kísérlete a félévente Star Wars film ötlete elbukott, amit most beismert. Pedig a Solo film alacsony bevétele az amerikai rajongók bojkottálásának köszönhető.

https://port.hu/cikk/mozi/visszavonulot-fuj-a-disney-nem-lesz-evente-uj-star-wars-film/article-55166?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Nem elérhető zajrus

• Predátor
    • AllComics
« Válasz #30 Dátum: 2018. Szeptember 17., 16:59:41 »
Hogy legyen is itt valami az utóbbi pár napban bemutatkozott a kánonban Dash Rendar, és a droidja Leebo, valamint Bollux és Blue Max és a legmeglepőbb mind közül: Kup, a '86-os Transformersből: