Szerző Téma: 15 éves a HálóZsák  (Megtekintve 5952 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #10 Dátum: 2019. Március 25., 14:07:15 »
2009. június 24-én regisztráltam nyilván egy munkahelyi ebédidő után, de előtte is olvastam az oldalt egy ideje.
Valahogy akkor ment a Hulk Világa, vagy mi, meg a Megsemmisülés. Azokat nagyon vártam hétről-hétre. Pedig Hulkot bohócnak tartom, de nagyon lestem a frissítést!

Az oldal létezését olyan 2005-ben fedezhettem fel, konkrét emlék, hogy egyetemen olvastam valamelyik Péntek 13 részt. Fent van az oldalon még mindig, pár hete olvastam megint.   ;)  Szerintem Mikulás körül olvashattam először, mert mintha hópelyhek lettek volna kint díszként. Hű, jó rég volt!
Azt már nem tudom, hogy hogy találtam meg az oldalt, de szerintem a gogléba írhattam valami olyat, hogy "képregények magyarul".  :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #9 Dátum: 2018. Június 20., 09:18:51 »
A ComixArt-ról jöttem a Transformers részleggel. :) Előtte párszor már szétnéztem itt, ha jól emlékszem, először a Vészmanó halála címet fedeztem fel magamnak. :) Visszatérő olvasó csak az összeolvadás után lettem. :)

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #8 Dátum: 2018. Június 11., 23:29:13 »
Boldog 15. Születésnapot kívánok! (így egy napi késéssel)
Le a kalappal, hogy még mindig fut az oldal!
gyengéd barbár

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #7 Dátum: 2018. Június 11., 10:22:38 »
Én már nem is emlékszem mikor és hogyan kerültem ide, de azóta is ez a kedvenc oldalam. :)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #6 Dátum: 2018. Június 10., 22:42:29 »
Aztán valaki honosító lett, más meg maradt hű rajongó! Érdekes, hogy mindig is szerettem volna részt venni honosításokban, mivel az idegen nyelv távol áll tőlem csak az egyéb részeiben! De a munka és a család mellett ezt nagyon nehéz lett volna megoldanom! Így is annyi mindenre nincs az embernek ideje, annyi mindent félre kell tennie! Ezért is minden tiszteletem a tiétek, hogy a saját élet mellett még ezt is csináljátok!

Emlékszem nagyon szomorú voltam amikor megszűnt a kedvenc nyomtatott képregényem az X-Men! Sokáig a könyvtárba jártam netezni ahol a következő borítókat nézegettem, hátha valamit megtudok a folytatásról! Aztán amikor kis falunkban is lett normális net többet olvasgattam a folytatásokról. Egyszer csak rátaláltam Nitro oldalára ahol ott folytatták ahol abbamaradt (és csak ámultam hogy még magyarul is van)
Ezzel nagyon hasonlóan voltam én is. Én internetkávézókba jártam rackkel felszerelkezve és úgy mentettem le a képregényeket. Eleinte nitrotól, aztán a linkekből megismert többi oldalról. Én anno pont így fedeztem fel a HZs-t is.  :)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #5 Dátum: 2018. Június 10., 22:18:42 »
Emlékszem nagyon szomorú voltam amikor megszűnt a kedvenc nyomtatott képregényem az X-Men! Sokáig a könyvtárba jártam netezni ahol a következő borítókat nézegettem, hátha valamit megtudok a folytatásról! Aztán amikor kis falunkban is lett normális net többet olvasgattam a folytatásokról. Egyszer csak rátaláltam Nitro oldalára ahol ott folytatták ahol abbamaradt (és csak ámultam hogy még magyarul is van)
Ezzel nagyon hasonlóan voltam én is. Én internetkávézókba jártam rackkel felszerelkezve és úgy mentettem le a képregényeket. Eleinte nitrotól, aztán a linkekből megismert többi oldalról. Én anno pont így fedeztem fel a HZs-t is.  :)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #4 Dátum: 2018. Június 10., 21:06:54 »
Boldog 15. évet kedves HálóZsák  :cake:

Én már gyerekkoromba is szerettem és olvastam a képregényeket. Akkor még megvásárólhatóbbak voltak mint manapság.
Keresgéltem a neten képregények után (Transformers, StarWars, Batman...stb.) még úgy 2003-2004 körűl és így adta ki a HálóZsákot.
Azóta olvasom. Sokáig nem regiztem be, aztán szerencsére igen. És bár voltak, vannakhosszabb időszakok mikor nem tudok feljönni, de eltünni nem fogok.
Köszönöm a munkátokat és a következő 15 évet /és még többet/.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #3 Dátum: 2018. Június 10., 20:56:31 »
Nagyon Boldog 15. Születésnapot kívánok Hálózsák!

Emlékszem nagyon szomorú voltam amikor megszűnt a kedvenc nyomtatott képregényem az X-Men! Sokáig a könyvtárba jártam netezni ahol a következő borítókat nézegettem, hátha valamit megtudok a folytatásról! Aztán amikor kis falunkban is lett normális net többet olvasgattam a folytatásokról. Egyszer csak rátaláltam Nitro oldalára ahol ott folytatták ahol abbamaradt (és csak ámultam hogy még magyarul is van) Számomra addig ismeretlen volt a képregény honosítás fogalma, elkezdtem keresgélni és találtam ez a csodálatos oldalt ahol képregények tömege volt elérhető! Ez kb: 12 éve lehetett, azóta szinte minden képregényt olvastam ami érdekel, és itt a fórumon is igyekszek ezeket véleményezni, megköszönni! Sok oldal megszűnt, jöttek újak, de reméljük a HZS örök marad!

További sok sikert kitartást a honosításhoz, köszönöm a 15 éves munkátokat! És köszönöm az ünnepi honosításokat!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:15 éves a HálóZsák
« Válasz #2 Dátum: 2018. Június 10., 14:30:43 »
Boldog 15. évfordulót HálóZsák csapat!
Nagyszerű ez a rengeteg felhozatal. És megint sok olyan jó képregények vannak, amiket jók és el is fogom elolvasni. :)
Az én beszámolom ez(régen is említettem, de jól esik ez a nosztalgia :)) : 2008 november-december környékén találtam először a HálóZsákra egy Flash Gordon-féle oldalról(tudtommal ez már régen megszűnt).
2009. Március 19-től csatlakoztam a fórumhoz, ahogy a profilomon is olvasható.
És még a mai napig is így van, hogy mindenféle képregényeket olvasok.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
15 éves a HálóZsák
« Válasz #1 Dátum: 2018. Június 10., 08:10:13 »
És eljött ez a nap is. Akkor várjuk az élménybeszámolókat.  :brow: Ki milyen régóta követ minket? Mi volt a legemlékezetes élményed az oldallal kapcsolatban?

Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.