HálóZsák fórumok > a Zsák

15 éves a HálóZsák

<< < (2/2)

Sepi:

--- Idézetet írta: gabo - 2018. Június 10., 20:56:31 ---Emlékszem nagyon szomorú voltam amikor megszűnt a kedvenc nyomtatott képregényem az X-Men! Sokáig a könyvtárba jártam netezni ahol a következő borítókat nézegettem, hátha valamit megtudok a folytatásról! Aztán amikor kis falunkban is lett normális net többet olvasgattam a folytatásokról. Egyszer csak rátaláltam Nitro oldalára ahol ott folytatták ahol abbamaradt (és csak ámultam hogy még magyarul is van)

--- Idézet vége ---
Ezzel nagyon hasonlóan voltam én is. Én internetkávézókba jártam rackkel felszerelkezve és úgy mentettem le a képregényeket. Eleinte nitrotól, aztán a linkekből megismert többi oldalról. Én anno pont így fedeztem fel a HZs-t is.  :)

Kayamiel:
Boldog 15. évet kedves HálóZsák  :cake:

Én már gyerekkoromba is szerettem és olvastam a képregényeket. Akkor még megvásárólhatóbbak voltak mint manapság.
Keresgéltem a neten képregények után (Transformers, StarWars, Batman...stb.) még úgy 2003-2004 körűl és így adta ki a HálóZsákot.
Azóta olvasom. Sokáig nem regiztem be, aztán szerencsére igen. És bár voltak, vannakhosszabb időszakok mikor nem tudok feljönni, de eltünni nem fogok.
Köszönöm a munkátokat és a következő 15 évet /és még többet/.

gabo:
Nagyon Boldog 15. Születésnapot kívánok Hálózsák!

Emlékszem nagyon szomorú voltam amikor megszűnt a kedvenc nyomtatott képregényem az X-Men! Sokáig a könyvtárba jártam netezni ahol a következő borítókat nézegettem, hátha valamit megtudok a folytatásról! Aztán amikor kis falunkban is lett normális net többet olvasgattam a folytatásokról. Egyszer csak rátaláltam Nitro oldalára ahol ott folytatták ahol abbamaradt (és csak ámultam hogy még magyarul is van) Számomra addig ismeretlen volt a képregény honosítás fogalma, elkezdtem keresgélni és találtam ez a csodálatos oldalt ahol képregények tömege volt elérhető! Ez kb: 12 éve lehetett, azóta szinte minden képregényt olvastam ami érdekel, és itt a fórumon is igyekszek ezeket véleményezni, megköszönni! Sok oldal megszűnt, jöttek újak, de reméljük a HZS örök marad!

További sok sikert kitartást a honosításhoz, köszönöm a 15 éves munkátokat! És köszönöm az ünnepi honosításokat!

keildavid:
Boldog 15. évfordulót HálóZsák csapat!
Nagyszerű ez a rengeteg felhozatal. És megint sok olyan jó képregények vannak, amiket jók és el is fogom elolvasni. :)
Az én beszámolom ez(régen is említettem, de jól esik ez a nosztalgia :)) : 2008 november-december környékén találtam először a HálóZsákra egy Flash Gordon-féle oldalról(tudtommal ez már régen megszűnt).
2009. Március 19-től csatlakoztam a fórumhoz, ahogy a profilomon is olvasható.
És még a mai napig is így van, hogy mindenféle képregényeket olvasok.

Sepi:
És eljött ez a nap is. Akkor várjuk az élménybeszámolókat.  :brow: Ki milyen régóta követ minket? Mi volt a legemlékezetes élményed az oldallal kapcsolatban?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése