Szerző Téma: zoli fura kérdései  (Megtekintve 35639 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #156 Dátum: 2019. Március 29., 08:45:16 »
zoli elhagyta a belépési adatait 2013 végén.

Talgaby, minden tiszteletem, hogy ilyen sztoikus nyugalommal tudod ezt így előadni, én ezeket a sorokat is vigyorogva írom a reggeli turmix mellett.
Ilyen 9-10 kérdés egymás után válasz nélkül. Kész!  ;D
Regisztrálhatna új néven.:D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #155 Dátum: 2019. Március 28., 19:59:16 »
Srácok, ezen jót röhögtem, "kérdőjel volt a mondatodban"!!. Előzmény volt, hogy Micho jelezte, hogy máshol ne tegyen fel kérdést. Ezek szerint tett.  :D

Próbálok tapintatos lenni  :cool:, de mi a csoda történt itt 2013-ban kb 2 hónap leforgása alatt? 5 oldal, oldalanként vagy 20-30 kérdés... és mi történt azóta? Semmi?

Lehet látta a "sztrájk" topikot, és így akart életet lehelni a fórumba.  :hehe:
De ez a topik tényleg nem semmi.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #154 Dátum: 2019. Március 28., 19:03:06 »
Legjobb tudomásom szerint igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #153 Dátum: 2019. Március 28., 17:45:45 »
Véletlenül?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #152 Dátum: 2019. Március 28., 17:34:02 »
zoli elhagyta a belépési adatait 2013 végén.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #151 Dátum: 2019. Március 28., 12:04:37 »
zoli, láttam, hogy a Marvel/DC sörözőbe írtál, és egy kérdőjel volt a mondatodban... ne keresd a hozzászólásod  :nezze:

Srácok, ezen jót röhögtem, "kérdőjel volt a mondatodban"!!. Előzmény volt, hogy Micho jelezte, hogy máshol ne tegyen fel kérdést. Ezek szerint tett.  :D

Próbálok tapintatos lenni  :cool:, de mi a csoda történt itt 2013-ban kb 2 hónap leforgása alatt? 5 oldal, oldalanként vagy 20-30 kérdés... és mi történt azóta? Semmi?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #150 Dátum: 2013. November 12., 19:06:52 »
ÜDV. Szerintem  tényleg kifejlődhetne az új átírt klón történetből  egy újabb, ha nem is folyamatos,  de  egy  időszakos   Marvel univerzum, ahol   1, Ben Relly él. 2, Pókember  pedig továbbra is Péter marad, és Oktopusz NEM veszi  át a testét. 3, A kis May Paker  gyermek korától a szüleivel élne. { Ha már Kaine Parker vissza juttatta nekik} Ahová az olvasók nyomon követnék az eseményeket. A univerzum neve lehetne Pl  Mc1,  ami az  Mc2 jelenkori előzménye lehetne. Kösz.    :worship: U.I. Remélem az AA végén Arisztid is megmurdel  ; }
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 12., 20:17:45 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #149 Dátum: 2013. November 11., 11:21:55 »
Üdv. Érdekes észrevételt találtam a Parker klónok és a feltámadásaik közt ime. 1. KLÓN\ FELTÁMADÁS. Kaine Parker . Ahogy Ben is írta az ismertetőjében, Kaine valóban nem is halt meg csak helyett cserélt Pókival akkor amikor Kravenék  mágikus szertartásának ˝Köszönhetően˝ az amúgy is sérült arcú Kaine tovább mutálódott.Majd a Póksziget történetben szerencsésen meggyógyul.Kár hogy a nyomoronc { és szintén feltámadt } Kraven azzal szívatta, hogy ő Ben, amíg fel nem fedte kilétét. Most pedig állitólag meg is akarja ölni a 25. számban. { Vagy csak tényleg  ˝ Az haszon mind felett  ˝ alapon állitják , hogy jobban fogyjon}  2. KLÓN\FELTÁMADÁS. Ben Reilly, itt pedig valószínűleg az olvasók kérésének eleget téve { Hogy hozzák vissza Bent} Kissé átírták a Klón Sztorit . Mert az eredetiben Ben meghal és elporlad, majd Péter a hamvakat kiöntve elbúcsúzik  a barátjától. Az új változatban pedig megmarad és Parkeréktöl  elköszönve új kalandokra indul. Kaine pedig vissza adja nekik  a gyermeket. Kösz.U.I. Éljen Parker visszatért, még ha csak egy 5 részes miniben is. A Marvel Lovagokban. Más. Igaza van a Geekz Blogban megjelent cikknek ,hülyeség volt az hogy azért törölték Póki házasságát mert a mai fiatalok nem tudnak azonosulni egy nős karakterel. { RÖHÖHÖ}  Ez alapján Mr Fantasztikus és Láthatatlan házasságát is eltörölheték volna. Érdekes vele tudnak azonosulni a fiatalok. Pedig ö is családos karakter. Más. Egy újabb hülye ötletem legyen Ghosth Spider-man  ; }. Parker főszereplésével ott is a kék szellem formájában szerepelne. Hm...habár  néha-néha a Marvel is elkövet hülyeségeket {  Persze ez, csak magán vélemény } De az hogy összehozzák a három  idő síkról származó X-csapatot . Vagy hogy ÁLLÍTÓLAG  jövőre az Avengerssel is elakarják játszani  ugyan ezt. Ezek is elég fura ötletek.Kösz.Ja,és a KÉRDÉS.Állítólag Pókgyilok sem murdelt meg a Maxium Clonage Omegában { Ami nekem is meg van. És ott Pókgyilok a Sakál klónnal együtt leesett a tetőről és szét kenődött a járdán } Hanem éppen a folyékony teste miatt túlélte ö is. És most valahol fogva tartják. Remélem ez csak rémhír.Mert azért EZ MÁR TÉNYLEG TÚLZÁS VOLNA. A Marveltöl is.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 11., 22:18:14 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #148 Dátum: 2013. November 08., 16:16:23 »
Üdv. KÉRDÉS, Lett-e  valami következménye az új Klón Sztorinak . :headscratch:. Mert ott visszakapták a kisbabát. PL Keletkezet-e  egy új 616\B  Univerzum. ;) . Vagy ez csak amolyan Wath if -szerű dolog.  KÖSZ.   :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 08., 17:30:42 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #147 Dátum: 2013. November 07., 11:44:45 »
Üdv, a Skarlát Pók  #21ben kiderült hogy akit Bennek hitt az Kraven. Most pedig  Kraven alaposan elveri öt.  A  #23ban. Nem valószínű  hogy ezt túléli.  :( . Kösz   :worship: U.I. KÉRDÉS, Hm ....hát lehet hogy rövidített  2009-es  6 részes mini  Clone Saga-ban tért vissza Ben Relly .Mert mintha  ott kicsit más kép volna \ van elmesélve a sztori.Aha igen IGY VAN, találtam egy oldalt ahol össze vetik a régi és az új Klon Sztori közti különbségeket. Az eredetiben Ben hátába fúródik a röpdeszka. Míg az új változatban  a Klónozott { EH, már MEGINT  egy újabb klón  ; p } Zöld Manci hátába   Gyorsan el is mentettem az oldalt. Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 07., 20:30:30 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #146 Dátum: 2013. November 06., 18:34:39 »
Üdv. Hm egy ütődött ötlet. Ha már megint klónozzák Pókembert. Akkor Péter vissza térhetne úgy hogy, elfoglal egy klón testet  ;) , :hehe:. A Mostani történet, és a klasszikus közt  az a különbség hogy, a régi  sztoriban a Sakál a három fickót kapta el.{ Parker, Kaine, Ben,} Most meg csak a kettőt . A kigyógyult Kaine\ Skarlát Pókot, és Oki\ Pókit. Kösz  :worship: U.I. Ha más honosító  oldalon nincs fent , akkor itt. Kilehetne adni a Teljes  Ben Reilly  Eposz című 6 részes minit.  Vagy a szintén  6 részes mini Klón Saga-t. Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 06., 22:21:21 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #145 Dátum: 2013. November 05., 20:32:30 »
Üdv. JÉ, hát a Marvelnél mindig  vissza esz a fene a halálból  valakit.  :dry:,  Izé {bocs } feltámad. Pl Ben Reilly is megint itt van. KÉRDÉS, Na őt hogyan, hozták vissza  :headscratch:.  Hisz neki a hátába fúródott a röpdeszka.Kösz.  :worship:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #144 Dátum: 2013. November 04., 21:40:35 »
zoli, láttam, hogy a Marvel/DC sörözőbe írtál, és egy kérdőjel volt a mondatodban... ne keresd a hozzászólásod  :nezze:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #143 Dátum: 2013. November 04., 17:21:58 »
Üdv.Köszönöm a választ. :worship:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #142 Dátum: 2013. November 04., 14:34:39 »
hogyha nem preferálod a füzeteket a kötetekkel szemben, akkor ajánlom, hogy nézz utána a kötetes rendelésnek (legegyszerűbb: bookdepository.com) mert pl egy 10 részes sztorit, így füzetekben kb 10 ezerért fogsz megvenni, míg kötetben mondjuk a felébe kerülne.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #141 Dátum: 2013. November 04., 14:27:06 »
Üdv, HURRÁ , találtam olyan oldalt ahol lehet elfogadható áron képregényeket rendelni  :ugral: .CI-röl  van szó. Ott kb 600-1100Ft-ig terjednek az árak. Kösz.  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #140 Dátum: 2013. November 03., 22:47:17 »
Üdv, hm  Waid ,elég érdekes kalandokba keveri szegény Fenegyereket. PL #19-#24ig. A #31-#35ig pedig veszélyes helyzetekbe.  { Szegény Spot a #21ben , elégé megjárta  ; } Kösz.   :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #139 Dátum: 2013. November 03., 19:02:48 »
Üdv. Bocs,tudom hogy nem nagyon szoktunk itt politizálni. DE....szerintem Amerika a fegyverkezés után , a magát a világ csendőrének képzelő USA . Mivel  minden belügybe beavatkozik, és azt hiszi hogy  ˝Mindenki  minket bánt, pedig mi csak jót  akarunk ˝ a saját képére akarja formálni az egész világot. És vannak olyanok akik ezt NEM szeretnék .Így valószínű hogy ezért van most ez a lehallgatás  botrány, mert  SIKERESEN bele hülyültek a paronóid  hozzá állásba { vagyis beparáztak ,de nagyon  ;) }  Aba, hogy az egész világ ellenük van. { BOCS } Kösz

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #138 Dátum: 2013. November 02., 11:59:55 »
Üdv. JÉ elő került a klón Gwen. Mint a Sakál felesége.KÉRDÉS. Hol volt eddig. Kösz.  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #137 Dátum: 2013. Október 31., 18:21:52 »
Üdv. Kár hogy a két gondolatolvasó Xavier és Jean  Grey  meghalt.{ Egyelőre , úgy is vissza térnek  majd valamikor. Régi Marvel szokás szerint.} Ők lebuktathatnák Oki\Pókit, a gondolatai \ emlékei alapján.  ;) .Talán van még mód  vissza hozni Parkert, mert néha-néha szelemként  megjelenik. Kösz.  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #136 Dátum: 2013. Október 30., 23:03:13 »
Üdv,bocs az az eredeti Dőgvész,NEM a Skakál klónja.DE ...Póki viselkedéséből,rá jöhetek volna hogy valami NEM stimmel nála.Kösz. :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #135 Dátum: 2013. Október 30., 10:41:46 »
Üdv. Ó jaj  a Marvel  már megint a klón történetet akarja elsütni , a Superior Spiderman Team-Upban  :headscratch:. :omg: és  :dry:. Mert  az egyik képen ott van Sakál { Na meg klónjai pl Dögvész } ,na meg egy csomó klón csecsemő  inkubátorokban . Szerintem ha ez van , akkor a Marvel megint csak a saját pofára esését segíti elő.  ;) {Bocs} Kösz :worship:  U.I. KÉRDÉS. Hm...senkinek nem tűnt fel a történetben szereplőknek  hogy, Parker kissé durvább { PL Superior Spiderman # 13 és a Superior Spiderman Team Up # 1ben} Szegény Kardnak is lekever egy öklöst .Vagyis Póki agresszívabb mint  szokott.  Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 30., 20:12:21 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #134 Dátum: 2013. Október 29., 23:29:31 »
Üdv, szerintem  az e-papírokból  { amik már elég vékonyak ,és hajlékonyak } amik különféle méretűek . így képregény nagyságúak is. Össze állított  képregényeket is lehet ma már csinálni. ;)  A megszokott  oldalszámmal , ki adni. Csak kissé vastagabb lenne , mert az e-papír is kicsit vastagabb a rendes papírnál. És kissé műanyag hatású ,de egye fene. Csak valami  adat  hordózott  {pl chip} kellene hozzá adni , amire a nettről  letöltenénk az újabb  képregények tartalmát , és mivel a mai chipek elég nagy kapacitásúak , biztos ráférne egy évnyi képregény számainak a tartalma. Majd a az adathordózott az e-képregényre illeszteni { biztos volna egy hely ahová rakni lehet }  Így csak egy ilyen E-újságot kell megvenni. A chip segítségével pedig , mindig azt a számot előkeresni amit olvasni akarunk. Csak egy nagy hátránya volna az  ÁRA  CSILLAGÁSZATI VOLNA. Legalább is eleinte , és így még kézbe is lehet venni  és a polcra tenni mint egy rendes újságot. És nem kell a képernyőn olvasni. Kösz :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #133 Dátum: 2013. Október 29., 20:37:30 »
Üdv. Köszönöm a választ.  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #132 Dátum: 2013. Október 29., 14:14:57 »
A csaj, akire hajtott a Harsonánál Zöld Manós sztorikra utazott. Phil elment egy Osborn raktárba, hogy keressen valamit, amivel felvághat nála. Ekkor érkezett meg ugyanoda az eredeti Vészmanó is (legalábbis ezt hitte Urich és az olvasók is, később kiderült, hogy Kingsley az öccsét küldte maga helyett). A Vészmanó meg akarta őt ölni, de végül alul maradt, Urich az új kardjával levágta a fejét, és elhatározta, hogy átveszi a helyét. Akkor már elég zakkant volt, hogy előtte pontosan mikor ment el nála a világosság, azt meg kell mondanom, nem tudom.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #131 Dátum: 2013. Október 28., 17:00:33 »
Üdv,Kösz. Lehet tényleg felváltva hordják. Mert az Adatbázis szerint ő Flash szomszédja és tanítványa . Egyszer Flash, mint tanár, utána Mánia mint a tanítványa.  ;) Kösz U.I. KÉRDÉS, Mikkor zakkant meg Phill Urlich, hogy ö lett a az újabb Vészmanó.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 28., 19:57:54 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #130 Dátum: 2013. Október 28., 13:40:14 »
Lehet, nem egy időben. Vagy nem ugyanaz a szimbióta.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #129 Dátum: 2013. Október 28., 13:34:45 »
Üdv, Hm.......most már tényleg nem értem. PL A Venom   #4O-#42ben is  Flash-en is, és társán Mania-n  is  :nemtudom: a  Venom szimbiota VAN   :headscratch: :blink:  hogy lehet ez     { Egyszerre kettő  személyen UGYANAZ   a szimbiota }                                                                                                             

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #128 Dátum: 2013. Október 27., 11:14:56 »
Üdv,Köszönöm , hű de sok  szimbióta  akik ráadásul, mindig új és új gazdatestre vándorolnak .  És úgy látszik  hogy,  a személyiségük  függ a hordózó tulajdonságaiktól. Kösz.  :worship: U.I. Találtam egy vicces rajzot, ahol Venomot  ölelgeti  Vérontó, és Toxin. És azt mondják neki ˝ Apa, nagypapi ˝   ; D .Ha jól tudom, a Venom szimbióta volt már Skorpión, és Fortunáton is. Egy más után. KÉRDÉS, DE...Hogy lehet pl a  VENOM # 32ben  ahol Eddie és Flash találkoznak{ mintha } MIND A KETTŐN. A  Venom szimbióta lenne ,egyszerre. Akkor hogy is van, most ez. { Mert ugye először Péteren volt, utána  Eddien,  aztán Fortunáton,  Skorpión,  majd Flashen,vagyis  HA ,  Brockon is és Flashen is a Venom szimbióta van\volt ,  a találkozásuk  kor is   kb ez volt a helyzet  [ vagy nem  ; }  ]  Nos hogy is volt ez  } Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 27., 21:32:55 írta zoli »

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #127 Dátum: 2013. Október 27., 08:59:02 »
Idézet
A szimbiótákról a 101 földönkívüli fajban és a Pókfej 2.0-ban is írtam.

Tényleg, köszi.  :worship: Olvastam őket, csak régen. Akkor innen rémlett 1-2 dolog.