Szerző Téma: zoli fura kérdései  (Megtekintve 35644 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #96 Dátum: 2013. Október 19., 17:50:54 »
Üdv, Nem sokat tudok az Avengers Arénáról . Csak az amit félig meddig hallottam róla. Hogy a  gyilkolászda    :violent: rohadék  tulaja,   összegyűjt különféle szuper képességű fiatalt ,és harcoltatja őket .Miért nem fognak össze ellene, és intézik már el végre  :headscratch:
. Kösz.  U.I.  Hm Nem tudom meddig maradhat a Dark Hore-nál, gondolom addig amíg más cégeknek  sikerül a  jogokat megszerezni {hm pl többet kínál érte} A Star Wars { és  a Star Trek is} megfordult már több kiadónál is
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 19., 19:42:42 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #95 Dátum: 2013. Október 19., 17:42:59 »
Igen, abból volt a játék.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #94 Dátum: 2013. Október 19., 16:39:16 »
Köszi, Talgaby.
Kicsit utánaolvastam.
Vetekedett a DC-vel és a Marvellel? Nem semmi.

Úgy látom voltak licenszeik, a játékiparból: Mario, Zelda, Turok.
Shadow Man: most is fut náluk. A képregény volt hamarabb. Ebből készült a játék? Csak a neve ismerős... az Acclaim adta ki.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #93 Dátum: 2013. Október 19., 16:21:28 »
Üdv,Köszönöm. :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #92 Dátum: 2013. Október 19., 16:06:43 »
A Valiant sose lesz már olyan, mint régen. A vicces az, hogy ha anno nem adják el az Acclaimnek, akkor könnyen lehet, hogy ma az egyik, ha nem a legnagyobb amerikai képregénykiadó lenne, mert a kilencvenes években tényleg a Marvellel és a DC-vel vetekedett. Erre mára alig páran emlékeznek, itt, Európában meg szinte senki se tud róla, pedig tényleg így volt. Valahogy sokkal jobban megmaradt a köztudatban a rossz, vagyis a korai Image.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #91 Dátum: 2013. Október 19., 15:51:39 »
Nem tudom, Zoli... ránéztem a Valiant honlapjára, nem ismerősek a képregényei... ez persze az én tájékozatlanságom.
Ok, honosító oldalon van Valiant képregény, de akkor sem ismerem a kiadót, és a kínálatukat.
Ja és itt a képregény eladásos cikkekben is szerepel - innen ismerős a neve.

Azért a Marvel és a DC keményen tartja magát a köztudatban, úgy gondolom. Nem csak a képregények, és a reklámok, hanem a filmek, rajzfilmek, rajzfilmsorozatok, sorozatok, ajándéktárgyak stb. révén, ill. a több évtizedes múlt, és ikonikus figurák által. Ezzel arra célzok, hogy nem csak a képregényt vásárolók ismerik őket, hanem olyanok is, akik nem vettek/vesznek képregényt, de látták a filmet, rajzfilmet, stb.

Ha tényleg olyan jó a Vailant, akkor meglesz a piaca, elfogják tartani a rajongók. Gondolom.
De nincsenek ismert licenszei, mint pl. az IDW-nek.

A Dark Horse meddig adhat ki Star Warst? Vajon mennyit csökkenhet az elvesztése miatt a piaca?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #90 Dátum: 2013. Október 19., 14:04:26 »
Üdv, Köszönőm.   :worship: Olvasom a Sörözőbeli vitákat . Biztonsági okokból itt szólok hozzá.{ ne hogy valami hülyeséget írjak } Szerintem még a Valientnek, sikerülhet felzárkózni a két nagy mögé harmadiknak. Kidolgozott univerzuma van, elég magas szintű történetek .A rajzolók munkái is ki tűnőek.stb. Hát ha őket nem bírják elnyomni .Pl a Quantum and Woody páros elég szórakoztató.  ; } KÖSZ.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 19., 15:09:23 írta zoli »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #89 Dátum: 2013. Október 19., 13:13:16 »
Star Trek történeteket a newgencomics és a hálózsák honosít. A New Frontier nem szerepel köztük.

http://newgencomics.hu/kepregenyek/idw/star-trek.html

http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1032&Itemid=2

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #88 Dátum: 2013. Október 19., 12:17:55 »
Üdv, hm,.....érdekes nézve a később megjelenő Superior Spider-man címlapjait. Nekem úgy tűnk hogy, Venom. Flasht ott magára fogja hagyni a #23-ban.ÉS ráakaszkodik, Superior Spiderman{OKI,PÓK}Ra # 25-ben,
Kösz. :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #87 Dátum: 2013. Október 18., 20:43:41 »
Üdv, na akkor a mai ajánlat ,{ de egyszer már beszéltem róluk} DAMON 1984 aki a Devianarton alkot első sorban Star Trek témában. És Lirbarian -bot , pedig Dr Who-hoz kapcsolódó  alkotásokat szintén a Devianarton  { Nem is akár hogy  ;)  :bravo: } KÉRDÉS.  És ha már Star Trek, létezik-e az IDW kiadó, New Frontiner sorozata ,honosítva valahol. l Kösz { szerintem jó }  Én is gondoltam  amit, Matrixhv  mondott a Sörözőben. Csak DC fronton. Vagyis nem megy-e már TÚL RÉGÓTA, a New 52 téma. És nem bukhatnak-e bele . :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 18., 23:20:15 írta zoli »

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #86 Dátum: 2013. Október 18., 18:38:01 »
Sajnálatos módon az utóbbi időben eléggé vacakolt a gépem, de most már minden rendben, így olyan két-háromhetes szünet után öröm volt látni ezt az új topikot  :badteeth:. Minden elismerésem annak, aki létrehozta! :bravo:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #85 Dátum: 2013. Október 18., 18:27:16 »
Üdv, köszönöm a válaszaitokat.  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #84 Dátum: 2013. Október 18., 17:33:33 »
Venomot egy ideje nem követem, de lehet, hogy csak a cím változott meg. Illetve elvileg majd valahogy visszamászik a lény Garganra.
A borítók túloznak néha, ezúttal is ez volt a helyzet a Superior SM esetében.
Avenging helyett Superior Team-Up van.
Skarlát Pókot én is úgy hallottam, hogy lefújják majd.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #83 Dátum: 2013. Október 18., 14:09:24 »
Üdv,1.KÉRDÉS  Akkor ki az a figura a. Superior 16.számban keresztül szúrva a  lángoló kardal. Mert Vészmanó kinézete van. :headscratch:  2. KÉRDÉS. És ki az a Superior  Venom, megint valaki máson van, vagyis talált  Flash  után magának valaki mást. 3. KÉRDÉS. Az Avenging Spiderman. A 22. számával, Augusztusban véget ért-e ,mert a Comic Vine adatai szerint  már nem voltak, újabb megjelenései. utána.  És ezek szerint Skarlát Póknak is vége lesz,kb 25. számmal. Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 18., 16:36:06 írta zoli »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #82 Dátum: 2013. Október 18., 13:50:33 »
Ha jól tudom,akkor Vészmanót nyiffantotta ki. Póki-OkiDoki  a Superior#16-ban.

Nem.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #81 Dátum: 2013. Október 18., 12:40:35 »
Üdv, csak azért gondoltam hogy, kb 50. számok körül vége. Mert ha kiderítik  hogy, Oki imposztorkódik, Parkerként. Akkor annyi neki. Hacsak Pétert ,vissza hozzák abból, amennyi még meg maradt belőle. {Remélem.Majd csak sikerül nekik} Ha meg nem. Egy Marvel legendával kevesebb  :(  .De olvastam a Sörözőben másokat is ki akarnak csinálni. Hm...majd elpártolnak tőlük az olvasóik. Ki derült-e azóta melyik Bosszú Angyal halt meg. Majd csodálkozhatnak,miért csökken az olvasó táboruk.  Kösz. :worship: U.I. Tényleg sok  Avengers cím van már.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 18., 13:51:54 írta zoli »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #80 Dátum: 2013. Október 18., 10:30:32 »
 Ha jól emlékszem egy Massacre nevű tömeggyilkost tett el láb alól, de azóta lehet Vészmanóra is sort kerített.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #79 Dátum: 2013. Október 17., 17:19:58 »
Üdv,köszönöm. Igen,  így van. Bele számítják  a Marvel Lexikonokat is, és a Kézikönyveket is amiben ismertetik.  Így már kijön  a 19 szám.{Na akkor ez olyan mint a statisztikai adatok ;}  } Pl ha össze adnánk a különböző statisztikai adatokat Magyar országon is ,akár 50 millió lakos lehetne. pl, Nyugdíjasok száma,plusz, Állás keresők száma, plusz, 18 év alattiak száma, plusz, Sportolok száma,plusz Képregény rajongok száma,stb. Mind ezeket külön főnek véve és összeadva. Kiderül hogy nálunk akár 25 millió ember élhet  ; D.Kösz U.I.  Ha jól tudom,akkor Vészmanót nyiffantotta ki. Póki-OkiDoki  a Superior#16-ban. Félek hogy mind a három cím { Superior, Avenging, Scarlet,}véget ér ,úgy az #50 kőrül. Most néztem meg a 2014 januári kínálatot . Jó, lesz még Superior #26, #27 ,DE kitart-e az  #50 -ig. .Más. Miben különbözik az IDW\ Marvel  Póki  az ˝Igazitól.˝Láttam  ők is  meg írták Gwen halálát. Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 17., 23:02:23 írta zoli »

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #78 Dátum: 2013. Október 17., 16:34:59 »
Idézet
Üdv, hm ...érdekes  a Comic Vine-n az áll hogy Tommy összesen  19 számban szerepelt. Annak ellenére ,hogy UXM 210.ben elintézték .PL UXM 529-ben, az X-MEN 126-ban, stb.  :headscratch: .Lehet hogy tényleg csak említés , vagy  emlékezés formájában. Kösz. U. I. beleolvasva a Wolvwerine and X-men  néhány számába.{ a ComiXologi oldalon} Nekem úgy tűnik, mint ha kissé humorosabb történetek lennének, a többi X-Men címhez képest. A Uncanny  X-MEN   vol 2. -ben  Mr Sinister nagyon furán viselkedik a főld alatti Londonban. { Lehet hogy enyhén becsavarodott  ; }    } Kösz.

Nem tévedtem (csak akkor, ha a Marvel Wiki is), csak egyszer szerepelt ténylegesen. Nézd meg figyelmesebben a 19 szám borítóját, és láthatod, hogy nem mind angol. Sőt ha rákattintasz, kiírja, milyen kiadás. Pl. az az X-Men 126 brazil kiadás, stb. De szerepelhet esetleg más forrásokban Handbookban, vagy gyűjteményes kötetben, stb.

A comicbookdb.com megnevezi az Uncanny 210-et, egy finn X-Men közlést, meg egy Marvel Handbook-ot. Ebből leszűrheted, hogy egyszer szerepelt.

Nem állítom, hogy ezek az oldalak tévedhetetlenek, de nekem mint laikusnak megfelelnek.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #77 Dátum: 2013. Október 17., 10:50:12 »
Üdv, hm ...érdekes  a Comic Vine-n az áll hogy Tommy összesen  19 számban szerepelt. Annak ellenére ,hogy UXM 210.ben elintézték .PL UXM 529-ben, az X-MEN 126-ban, stb.  :headscratch: .Lehet hogy tényleg csak említés , vagy  emlékezés formájában. Kösz. U. I. beleolvasva a Wolvwerine and X-men  néhány számába.{ a ComiXologi oldalon} Nekem úgy tűnik, mint ha kissé humorosabb történetek lennének, a többi X-Men címhez képest. A Uncanny  X-MEN   vol 2. -ben  Mr Sinister nagyon furán viselkedik a főld alatti Londonban. { Lehet hogy enyhén becsavarodott  ; }    } Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 17., 13:43:04 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #76 Dátum: 2013. Október 16., 20:30:00 »
Üdv.Köszönöm a válaszaitokat.  U. I . Tényleg érdemes megnézni Rinus  Roelofs munkáit, nem semmi amit tud az ürge az biztos.  ITT tényleg érdemes a Képek { Google} keresőt  használni. Így legalább látszanak a művei.Vagy hasonló művek vannak a Deviantart oldalon. Csak írjátok   be a keresőbe a Topmod  szót, HŰ azok a találatok amit kiad  azok is LENYŰGÖZŐEK.   :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 16., 21:24:32 írta zoli »

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #75 Dátum: 2013. Október 16., 20:02:38 »
Idézet
Üdv, igen az elme cserére gondoltam. Tommyról a sztorit nem olvastam a 529ben. Csak a szereplők közt említette  Csomic Vine.Onnan gondoltam hogy visszatért. Bocs. Kösz  :worship:

Én sem olvastam, a Marvel wikia oldalon néztem meg most. Mert emlékszem a régi Semices X-Menből, hogy rövid úton elintézték. Nem tűnt olyan karakternek, hogy évtizedek múltán visszahozzák.

Marvel wikia
Comic Vine
comicbookdb oldalakról szoktam kihámozni, ha érdekel valami.
Meg persze ott vannak a specifikusabb oldalak is, amik pl. az X-Men, vagy az Avengers, stb. köré csoportosulnak.

Gorgonita: köszi, ez nekem új. Kb. a 6-ik számíg nézegettem (gyenge angol tudással).

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #74 Dátum: 2013. Október 16., 19:56:42 »
 Mivel Octopus doki Parker bőrében Pókemberként már gyilkosságot is elkövetett az Avengersnek is feltűnt a dolog. Vizsgálat alá is vetették, de az agyalap tagok (Stark, Pym) épp akkor nem voltak elérhetők, így Oki megőrizte a titkát. Peter egy barátnőjének is gyanús lett a dolog, és megfogadta hogy kinyomozza. De innen már nem olvastam tovább ezt az újabb rétestésztát.  :D

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #73 Dátum: 2013. Október 16., 19:48:32 »
Üdv, igen az elme cserére gondoltam. Tommyról a sztorit nem olvastam a 529ben. Csak a szereplők közt említette  Csomic Vine.Onnan gondoltam hogy visszatért. Bocs. Kösz  :worship:

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #72 Dátum: 2013. Október 16., 19:39:22 »
Idézet
Idézetet írta: zoli - Ma - 11:51:44

    3. KÉRDÉS. Észre vették-e, hogy Parker megváltozott . {Superior Spiderman }

Nehéz lett volna nem észrevenni, hiszen meghalt.

Zoli: igen, meghalt, és annak idején rengeteg oldal lehozta, hogy meghalt Peter Parker (nem képregényesek is).
De ha úgy érted, hogy a környezete észrevette-e hogy valami nem stimmel... nos az elme csere természetesen személyíség változással járt. Szóval másképp reagált dolgokra, és az ellenfeleinek is feltűnhetett, hogy változott a stílusa. Persze ebből nem arra gondol mindenki, hogy Ő nem is Peter. Gondolom.

Tommy: különböző információs oldalak szerint ez Uncanny X-Men 210 volt az első és egyetlen feltűnése. Az 529-ben csak említették, vagy valakinek a látomása volt, ilyesmi. Szóval nem támadt fel.

Zoli: épp most akartam javasolni a Marvel wikia oldalt.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #71 Dátum: 2013. Október 16., 19:23:20 »
ÜDV,Megtaláltam a Marvel Universe Wiki oldalt, ahol elég részletesen ismertetik a karaktereket. Köszönöm.  :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #70 Dátum: 2013. Október 16., 17:29:56 »
3. KÉRDÉS. Észre vették-e, hogy Parker megváltozott . {Superior Spiderman }
Nehéz lett volna nem észrevenni, hiszen meghalt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #69 Dátum: 2013. Október 16., 11:51:44 »
Üdv, szeretném tudni hogy,1. KÉRDÉS. Tommy a Morlock  lány hogyan tért vissza a halálból  :headscratch:. Hiszen ahogy már mondtam  az UXM 210#-ben végeztek vele a Martalócok. Mégis feltűnik későbbi számokban is. Pl  Szintén az UXM 529 # -ben is.   :nemtudom:.   2, KÉRDÉS.  Mire célzott azza  Susan  Richars,  hogy a férje teste változik  vagyis olyan mint az lassan olvadó  jégkrém { szerintem akkor kb úgy nézhet  ki  mint az olvadt viaszgyertya, vagy műanyag  }  Mi történt vele. 3. KÉRDÉS. Észre vették-e, hogy Parker megváltozott . {Superior Spiderman }
 Az Ajánló. OLDALAK. 1. Képtelenség. hu 2.Holcimamawrds. hu 3. Printsreen.hu 4. Rinus Roelofs. Index { Érdekes témák oldalai }   Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 16., 16:24:11 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #68 Dátum: 2013. Október 15., 20:39:39 »
Üdv, mai ajánlat. TALÁLMÁNYOK. 1.Rátai Dániel 3D-s tolla a hivatalos neve, Leonar3do,  { Forrás, Wikipédia.} Ez olyan 3D  technika ami a számítógép képernyőjén lehet térhatású dolgokat rajzolni, vagyis a virtuális térben. 2. egy másfajta 3d-s toll { Külföldi} ennek a neve 3Dooler. Ez a fajta  inkább a  3D-s nyomtatók családjába tartozik. Vagyis TÉNYLEGESEN a térbeli alakzatokat lehet készíteni. Abból a műanyag szerű  plasztikus anyaggal ami ki jön belőle. { Forrás.  Technet. hu.} 3. Sipdron  Erdélyi Dániel találmánya még 1979-böl . Könnyű  rátalálni az írására. Mert tele van olyan a sarkára állított kockákkal amiben egy kérdőjel van. {Az a fajta jel ami a  [szerintem] vacak minőség FíreFox  keresőjébe be írjuk az ő betűt , majd ráklikkelünk a Searcra , az jel jelenik meg. Én kipróbáltam  be írtam az ő betűt majd klikk a keresőjére .Ez ti is ellenőrizhetitek   ;) .DE viszont a cikk végén csodaszép  szürke és fehér spidronokból  kialakított ábrák vannak.  MÁS. Javaslataim a Tudástár bővítésére . 1, Morlockok.  Tagok, képességek, életrajz, stb. Esetleg honosíthatnátok a Morlockok 2002-es 4  részes minit. 2. Az Embertelenekkel ugyan ez. Köszönöm
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 15., 23:35:03 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #67 Dátum: 2013. Október 15., 20:15:55 »
Én nem, inkább te, ha a végén meglátod, hány százalékát írom át, mert a hivatalos kézikönyvben marhaságokat írtak és lefordítod. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden