Szerző Téma: zoli fura kérdései  (Megtekintve 35652 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #66 Dátum: 2013. Október 15., 20:10:36 »
Javaslat  Ben Rellynek  következő  műveihez, felhasználásra. 1, 198 akták. 2 Dark Reing  akták. KÉRDÉS, Van-e rájuk esély.  Kösz.   :worship

Tervbe van véve, hogy egy mutáns enciklopédiát összehozok. De azt már csak jövőre, év első negyedében. Két okból, egyrészt mert elég jó téma és rengeteg az ismeretanyag, másrészt mert Talgaby ettől biztosan agyfaszt kapna. Dark Reign addig nem lesz amíg Harza Tomi barátom el nem jut a kiadással odáig a köteteivel. De nem elképzelhetetlen. Bár az abban szereplő karakterek javarésze már vagy a Pókfej 2.0-ban vagy a szöveges dokumentációimban bemutatásra került.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #65 Dátum: 2013. Október 14., 17:37:43 »
Üdv, Aha, megvan mit fogok csinálni. Ajánlókat, pl NAGYON JÓ stratégiai játékokat találtam. A Képek keresőn, a Wikipédián { muszály megjelölni a forrásokat, mert még plágiumnak vennék   ;)   }  ilyeneket, mint pl Gembolo, Heximoes,  Vagy az építő játékokat. Például a termék díjas Magyar   Logívár.  A külföldi Geomag, Java, stb Ezek azért jók mert, az egész család játszhat velük. Le a kalappal azok előtt akik ezen egyszerű elemekből  szó szerinti MŰVÉSZI színvonalú dolgokat alkottak. De találtam olyan oldalakat is, ahol 3D nyomtatóval készítettek   érdekes dolgokat. Szerintem érdemes megnézni őket.   U.I. Javaslom honositásra, a Slingers  című  sorozatot. Javaslat  Ben Rellynek  következő  műveihez, felhasználásra. 1, 198 akták. 2 Dark Reing  akták. KÉRDÉS, Van-e rájuk esély.  Kösz.   :worship
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 14., 22:27:18 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #64 Dátum: 2013. Október 13., 10:47:32 »
Üdv. Köszönöm a válaszaitokat. Kösz.  :worship:  U.I.Azoknak, akik szoktak Fanartokat írni, és talán szerinte,  jobban ki dolgozva a felvázolt ötleteimből, { B.E.M.}  ezen belül  pl  a Roncstelepes helyszínből, kilehetne  hozni értelmes történetet. PL egy Batman vs B.E. M. harcot.  Az  az  alakváltó manó szerű figura , folyton változva, valaminek az alakját felvéve  pl  Autóroncs. Rozsdás alkatrész. Toronydaru, stb. Megírhatná. Kösz. MÁS. Természetesen Rusznyák Csaba kritikája, keltette fel az érdeklődésemet, a UXM volumen  2. sztorikra. Bele lapozva a történetekbe,   Mondjuk az UXM  vol 2.  vagy a Kábel és Deadpoolba.  A ComíXology, vagy  Didital Comics Shop, oldalakon kissé furcsa hangulata van a történeteknek. PL Danger  alaposan redukálja a klónok számát.  ;  }   .Szerintetek is érdekes történetek-e, ezek.  Ha igen,lehetne -e  honosítani őket itt. MÁS.  Köszönöm, [talán] Sámson Doki. Fantom idővonal írását.     
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 13., 22:33:20 írta zoli »

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #63 Dátum: 2013. Október 13., 00:28:17 »
Zoli: amit felvetettél ki-kitől lop témában... ez nem egyszerű kérdés.
Egyszerű példa: vámpírok. Ugye a csapból is ők folynak. Ki a leghíresebb? Drakula. 1897-ben írta meg Bram Stoker a történetét (olvastam is gyerekkoromban, tetszett). Az alapjai: egy 1400-as években élt kegyetlen uralkodó tettei nyomán szárnyra kelt szóbeszédek, mondák. Csinált egy karaktert, amit mondákból, és egy létezett személyből gyúrt össze.

Hidd el, senki sem plagizálná a Marvelt, nyúlós, vagy folyékony hős miatt. Nem tudhatod, akár az 1930-as években volt-e olyan képregény, vagy novella amiből az író gyerekkorában meríthetett?
Persze, ha egyértelműen lenyúlás, és lehet bizonyítani, gondolom az már per lehet. Ha tudják bizonyítani.

Ellenfelek akikkel nem kezdtek semmit: lehet nem reagáltak jól az olvasók, vagy az első írói nem  tudták izgalmasra megírni a karaktert, és később senki sem érzett ingert arra, hogy visszahozza.

A másik véglet, amikor rengetegszer visszatérnek ugyanazok az ellenfelek, mert mondjuk egy figura 50 éves történetében talán 5 évente találnak ki olyan ellenséget, akit van értelme többször is elővenni, nem 1-2 alkalommal.

Én nem merném kijelenteni, hogy a Semic rosszul választott... ez több, mint 20 éve volt. Áttekintetted 1990-ig az addígi megjelenéseket? Gondolom nem.
Supermant nem szerettem, de jó volt a Pókember, Batman, Marvel Extra, X-Men, Fantom, stb. Válogatni kellett.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #62 Dátum: 2013. Október 13., 00:07:42 »
Zoli:  a stílusodból és a kérdéseidből, kicsapongásodból, türelmetlenségedből látszik, hogy fiatal vagy még. Ha lehet átgondolnád amit most írok? Köszi.

A hozzászólásod előtt olvasd át a kommentedet. Sokszor szóköz után rakod az írásjelet, nem a szó után, ami elég zavaró. A másik dolog, hogy ha beraksz egy smiley-t, akkor rakj utána légyszives egy szóközt, mert ha közvetlenül utána írsz, kiírja betűvel a rendszer, nem képpel, és ez szerintem elég zavaró. Ha nem vagy biztos valamiben, ott az "Előnézet" gomb, megnézheted küldés előtt, hogy fog kinézni az irományod.

Ezzel kapcsolatban eléggé régimódi fazon vagyok, úgy vélem, hogy az interneten is normálisan kell írni, mint a való életben. Persze én is használok smiley-t, stb., de törekszem a világos fogalmazásra, és a lehető legkevesebb helyesírási hibára. Aki veszi a fáradtságot arra, hogy elolvassa amit írok, annak a lehető legkevesebb fáradtságába kerüljön.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #61 Dátum: 2013. Október 12., 17:05:02 »
Üdv, A  ComiXology oldalon,   sikerült elolvasni pár oldalt UXM  vol2 ből. { 14#-18# } hm ....hát...lehet hogy az írója. 1, Vagy Oz könyvet olvasott, vagy  2,  Alice tükörországban című regényt a  stílusa szerintem olyan ;)   Kösz  :worshp:   Plusz meg találtam  a Kábel és Deadpoolban az a rész ahol Rinó visszavág  Deadpoolnak. És a Kábel és Deadpool  5# számot  ;}  U.I.  REMÉLEM . Lesznek honosítva.  Jó sztorik. Egy kis  Jules Verne beütéssel. { 19. századi technikával.}
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 13., 00:42:38 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #60 Dátum: 2013. Október 11., 19:12:13 »
Üdv, meg ugyi Terminátor film robotja is az .Folyton ölre mennének ,hogy ˝Ez az én ötletem volt, nem mert az enyém ˝ Kösz. :worship:Most olvasgatom GeexKomixon a Kritikákat .HM...na ugye az íróknak is vannak elég elrúgaszkodott történetei pl  Az Uncanny x-men vol 2. 16  vagy a 14.szám ahol Buldózer \Kolosszus szét roppantja az egyik klón fejét. ; }
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 11., 19:48:03 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #59 Dátum: 2013. Október 11., 19:02:04 »
 :whistle:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #58 Dátum: 2013. Október 11., 18:25:32 »
Zoli, már régóta meg akarom kérdezni, nem muszáj válaszolnod...
Hány éves vagy?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #57 Dátum: 2013. Október 11., 18:23:23 »
Üdv. Van-e Starknak , olyan folyékonyfém\ alakváltó  a testet fokozatosan befedő  páncélzata. :nemtudom:Mint pl az X-0 manowar, Boszorkánypenge jellegű  szerelése. HM meg fogom nézni a füzetben, ha nincs akkor  ö is készíthet egyet . És mivel minden kiadónál van hasonló alapra-ötletre alapuló sztori  a Marvel ,könnyen kivághatná magát a plágium vád alól  ;), mondván ,Nézzétek hiszen mád kiadóknak is vannak hasonló képességű figurái mégsem lopás .{ pl Plastickman [ DC]-Mr Fantasztikusf Marvel]    }Kösz  :worship:,U.I. Megnéztem, van . Úgyhogy   mivel a többi kiadó ,akik hasonló ötletekre { és sok ilyen van }építenek ,elnézte nekik .Erre szokták mondani hogy ˝ Saját és idegen ötletek nyomán ˝
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 11., 19:01:44 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #56 Dátum: 2013. Október 10., 21:14:27 »
Üdv. Úgy látszik a DC -nél létezik  olyan ,néhányszor használható aztán eldobandó ellenfél ,{ főleg  Superman  }akivel NEM tud mit  kezdeni . Hi-Tech , Cerberus,Vérszomj , stb Ráadásul  a Semic rosszul  válogatott { találom szerűen } kiadott részek .Ráadásul mindegyik szereplő ezek közül csak egy-egy  részben volt  . Ezért értetlenek voltak a történetek .Kösz

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #55 Dátum: 2013. Október 10., 14:35:28 »
Cerberus egy ismeretlen eredetű mesterséges lény, aki amellett, hogy képes mások levágott fejeit életben tartani, átvenni a tudatukat, emlékeiket és személyiségüket, egy zsoldos terrorista. Tattamalia nevű a DC univerzumban létező ország bérelte fel, hogy mérjen csapást a LexCorp (Lex Luthor cége) metropolisi székhelyére. Cerberus kiborgot és robbanóanyagokat vitt oda, de Superman elfogta a kibernetikus lényt. Cerberus ezután egy Rorc és egy Belcher nevű őrnagyot küldött Metropolisba a cég ellen, de megint kudarcot vallott. Később Cerberus elfogta Lois Lane-t, magába olvasztotta Metallo-t de Superman végül elkapta.

Első megjelenése a Man of Steel 1. számában volt.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #54 Dátum: 2013. Október 10., 10:14:48 »
Üdv,oké :bravo: de ha nem kérdés akkor,azért  és nem baromság akkor maradhat. ;) KŐSZ, :worship:.Na akkor a kérdés , hogyan tért vissza Tommy ,a lány,aki papír   vékonyságúra  tud lapulni és át csússzani a réseken. Hiszen a rohadék MartalócoK  meg ölték őt , hiába próbált menekülni . És kicsoda Cerberus a DC-nél . Érdekes de a saját  DC karakter lapján is csak annyi adat van róla ,hogy 7 számban szerepelt. { Tudjátok ,az a hasszájú , cserefejes } hm..jobb szó hilyán  egy olyan   izé .Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 10., 14:19:30 írta zoli »

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #53 Dátum: 2013. Október 10., 08:27:53 »
Üdv,és elöre is bocs azért amit most mondok  .Nem értem hogy miért lettem ide számüzve :nemtudom:. Főleg az Off topikbl. Ami tényleg elég széles körű . A filmes, a sport, számitógépes , képes , stb alfejezetek vannak. S persze tudom hogy  , értelem szerűen , ezekben a témákban a  az oda való ,oda vonatkozó dolgokról kell írni.De nekem ebben a topikon belüli altopik  címe a csevej-chenölben olyan dolgokról lehet írni  ,kérdezni  . Ami nem illik a  Filmes,Sportos, stb témába .

Talàn azért mert te nem az off-topicba, hanem a marvel dc spoiler topicba írtál folyamatosan olyan bődületes ertetlenségeket, ami minimàlis jó szàndékkal tartozik csak oda. Már alapból nem értem ha felfogod az off-topic létezését és értelmét akkor miért nem oda kezdted írogatni az agymenéseidet.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #52 Dátum: 2013. Október 10., 00:17:52 »
Nem értem hogy miért lettem ide számüzve :nemtudom:.

senki sem várja, hogy megértsd, csak maradj ebben a topikban... ha van kérdésed máshová, akkor is itt tedd fel, és ahogy mondtam, itt is válaszolni fog neked az, aki akar.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #51 Dátum: 2013. Október 10., 00:06:29 »
Üdv,és elöre is bocs azért amit most mondok  .Nem értem hogy miért lettem ide számüzve :nemtudom:. Főleg az Off topikbl. Ami tényleg elég széles körű . A filmes, a sport, számitógépes , képes , stb alfejezetek vannak. S persze tudom hogy  , értelem szerűen , ezekben a témákban a  az oda való ,oda vonatkozó dolgokról kell írni.De nekem ebben a topikon belüli altopik  címe a csevej-chenölben olyan dolgokról lehet írni  ,kérdezni  . Ami nem illik a  Filmes,Sportos, stb témába .Tehát {nekem legalább is azt súgalja  hogy }ott  szabad,kötetlen, beszélgetést lehet folytatni bármi olyan témáról ami érdekel engem { vagy talán mást is }.Olyan könyvek amit olvastunk, olyan emberek akik érdekes dolgokkal foglalkoznak PL A 3D -s toll fel találója , művészek  ,épitészek,  tervezők , mondjuk azok akik   a Magyar art .izében is szerepelnek . Vagy a hasonló témájú  Amerikai Devianartban  szereplő emberek akik munkáját érdekesnek találjuk. Mind a két oldal elég széles körű , igy a fényképészektől ,müvészi színvonalú számitógépes alkotásokig sok téma szerepel .Szerintem ezekről a témákról  is lehet\ lehetne  ott beszélni . Kősz

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #50 Dátum: 2013. Október 09., 22:51:40 »
Üdv, köszönöm a választ  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #49 Dátum: 2013. Október 09., 22:25:21 »
Ööö… nem. Az érdeklődők körében elég ismert magától is, és nem dedikált képregényes (pláne nem honosító) oldal.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #48 Dátum: 2013. Október 09., 22:09:44 »
Üdv. Belehetne-e  a Linkek közzé sorakoztatni  egy újabb  társoldalnak a GEEKZ .Blog.hu -t. Ott is érdekes ismertetök vannak pl a képregényekről , filmekről , stb . Kösz.  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #47 Dátum: 2013. Október 07., 17:33:54 »
Üdv. Köszönöm a válaszokat.  Biztos a Borg adoptálta \ asszimiláta   Holokívetitőket  és  teleportokat hogy álcázzák magukat és így jobban elvegyülhetnek és gyorsabban eltűnhetnek . :worship:. MÁS .Van néhány ötletem arra hogy hogyan lehetne  jobban felhasználni azt a két DC karaktert akit találtam és csak { szerintem ,sajnos } keveset szerepeltek. Hi.tech- röl , és B.E.M. -ről van szó . Pl  1.Hi-tech-et ellenfélként akkor , szinte bármilyen fegyverrel egybetud olvadni .A hadtechnikai tudást pedig az internetre  kapcsolódva bármikor feltöltheti az agyába. Ha pozitív karakter akarnék csinálni belőle  akkor pedig  pl amolyan univerzális  szakembert  aki szerszámokat tudna magához olvasztani . A szükséges szaktudást  pedig szintén elsajátíthatná  a  számítógépéhez  kapcsolódva. 2 . B.E.M. pedig mivel  kaméleon szerű  beolvadó -átvevő képességével  néhány terepen  kiválóan tudná kamatoztatni a tudását. PL Erdő, Roncstelep, Elhagyott gyár, Sziklás vidék , stb . Csak hasonulnia kell az ottan viszonyokhoz . És az ellenfél csak annyit észlelne hogy pl egy fa pofán vágta . Vagy egy autó roncs belerúg. Vagy egy szikladarab elgáncsolja . stb. u i. Nyugottan lehet véleményezni  a felvázolt  terveimet. Én magamnak egy  kicsit jobb kettest , vagy egy gyengébb közepest adnék . Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 08., 00:07:03 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #46 Dátum: 2013. Október 07., 14:50:19 »
1. Eltűnt, nem használja. Valószínűleg ott van, ahol a Martalócok és Apokalipszis lovasainak személyes teleportálói, azt se használja senki vagy tizenöt éve. :)
2. 2099, New Universe, MAX, zombiverzum, Mutant X, Earth X, Legfőbb Légió világa, Marvel UK, 1602, AoA, na és persze a legkézenfekvőbb, az 1218-as Föld. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #45 Dátum: 2013. Október 07., 13:11:18 »
Üdv, 1.KÉRDÉS. Hova lett Deadpool  képinduktora amivel álcázta magát. [ Beszerezhetne e egy újabbat pl Kaméleontól , aki tovább fejlődőt  és mivel már flexibilis bőrével képes bárki arcát le utánozni .Neki akkor meg  már úgysem kell az a holokívetitő amit eddig használt ] 2. KÉRDÉS. Hány fő folyamatos univerzuma van a Marvelnek. [ Én , csak háromról tudok. 1. A 616-os,2.  Az Ultimate, 3. Mc-2-es ] De lehet hogy ezek vannak . A többi pedig mind Wath If -beli . Kösz.  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #44 Dátum: 2013. Október 06., 20:36:39 »
üdv,kösz :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #43 Dátum: 2013. Október 06., 20:03:19 »
Kozmikus sugárzás érte, és tovább mutálódott.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #42 Dátum: 2013. Október 06., 19:57:42 »
Üdv, KÉRDÉS. Hogyan vált olyan külsejűvé Lény , abban az ismertetőben amit ajánlottatok  , Hulk és Lény TOP 10 Harca . című cikk FF 320 # -ban . Az 5. -nek besorolt  ütközésben .Kösz. :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #41 Dátum: 2013. Október 03., 16:19:06 »
Üdv, JAJ tényleg  kannibál  az Ultimatei Hulk, most néztem meg :o. Na ahogy mondják ,Örűlt de, van benne rendszer .Na EZÉRT ,kapcsoltam  össze látszólag értelmetlenül  a Star Warsban szereplő Jabbaval  a közös nevező AZ HOGY   a Huttok is kannibálok  . Ez ért volt akkor az a KÉRDÉSEM hogy . 1. Milyen fajú volt az a nőnemű  hatalmas izé { aki még hasonlított is egy kicsit a Huttokra csak náluk is nagyobbak ,és négy olyan hajlékony   szalag-csáp szerű kezük van  }  Na ö meg Jabbát akarta meg enni . Biztos emlékeztek rá a Star Wars, Mesék  sorozatban volt. Hátha aki jobban ismeri az SW fajokat az a leírásból , vagy  a sztoriból emlékszik rá és tudja valaki azt hogy milyen faj .gy biztos nem olyan amit  jobban ismerünk .Tehát  NEM. 1 Ewok, 2, Wookie, Twilek, stb Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 03., 19:12:36 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #40 Dátum: 2013. Október 02., 22:19:43 »
Üdv, jól van azt én is tudom . AZÉRT hagyták ott a Marvelt mert csak az elkészült oldalakért volt hajlandó fizetni nekik.Akár milyen minőségű  volt az a rajz, vagy történet . Ha jobb ,ha rosszabb ugyan az az ár. Ők pedig inkább  minőségért  és az elkészült munkájuk ért  szeretek volna kapni { És lássuk be NEKIK VOLT IGAZUK  ;) }  Jobb minőségért és több  munkába fektetett  idő ért mégis csak több jár. Ti is mondtátok hogy van olyan fan aki csak azért veszi meg a lapot mert az adott karakter van benne . Pedig a történetek számítanának , hisz róluk is lehet az adott írótól függően  hullámzó minőségű a történet . Talán annak idején azért halasztották meg Supermant  is a DC-nél mert akkoriban elég gyenge történetekben szerepelt . U. I. Ja , köszönet az Adattárbeli  infók ért  Ben Rellynek , na tényleg ott vannak az adatok hogy kik azok aki kb  Hulknál is nagyobbra nőhetnek  1, Fullánk \ Goliát 3cm -töl 30 méterig { néha 90-re is }2. Az Ultimatebeli megfelelöje pedig csak kb 400cm vagyis kb 4 méterig } Nem pedig 400 méterig ,hm ezt jól benéztem ; }  és összekevertem Mr Fantasztikussal aki tényleg volt már kb annyi. 3. Atlasz pedig kb 30 Méterig . Csak ők a Pym részecskéknek köszönhetően . Hulk pedig a dühétől függően növekedík meg. Oh , hogy ez eddig nem jutott eszembe ,hogy megnézzem ott. Kösz .Újra
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 02., 23:32:29 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #39 Dátum: 2013. Október 02., 21:25:39 »
Ó, nem, a legkevésbé sem. Hosszabb ügy volt mögötte.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #38 Dátum: 2013. Október 02., 21:06:13 »
Üdv, bocs hogy még az előtt hogy ,válaszoltatok volna az elöbbi  két kérdésemre . DE ....rájöttem ,hogy  még miért  is léptek le a Marveltöl  Jim Lee , meg a többiek . Túl sokat koppintani más karakterek . Koppitani ők  ,Rozsomákról  pl  Kilgore , és Shadow hawk .  ;) .És ezért  Marvel megharagudni  rájuk . És elzavarni üket  Kösz { és bocs }  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #37 Dátum: 2013. Október 02., 14:35:43 »
Üdv, kösz. Sértődés nincs , :bravo: , Eh, mi a fenének kellene kiakadnom  minden féle apróságon. Csak kibogoztátok ,hogy mit akarok . Na akkor először a fura-duma ahogy szoktam .Megint találtam olyan szereplőt a DC-nél , akit { szerintem }  jobban is fel lehet használni . DE CSAK két Superboy  füzetben szerepel. Pedig legalábbis nekem teszik a képessége  , kb olyan mint Szivacsember a Marvelnél. A neve . B.E.M.   1. Szerint a  Benrad  Emil Morlock . rövidítése 2. Szerint a Bug-eyed Monster-é. . Csak az a különbség hogy nem ember mint Szivacsember , hanem valami manó féleség . És abban hasonlít  hogy , amit meg érint olyan lesz, 1, Óriásgyík ,2. Fa, 3.Gépi, 4.Elektromos töltés  stb .Öt is jobban ,és többször is fellehetne használni  ezzel a kaméleon szerű képességgel .Na akkor MOST  ,  a kérdések.  1.Mekkora volt az a magasság ,nagyság , tömeg, méret, stb amit valaha is  Hulk elért..2,Igaz-e hogy az Ultimate Univerzumbeli Hulknak khm kannibál hajlamai vannak, vagy csak kacsa az egész .Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 02., 15:40:51 írta zoli »