HálóZsák fórumok > Hazai és külföldi megjelenések

zoli fura kérdései

<< < (2/32) > >>

turkia:

--- Idézetet írta: Micho - 2013. November 04., 21:40:35 ---zoli, láttam, hogy a Marvel/DC sörözőbe írtál, és egy kérdőjel volt a mondatodban... ne keresd a hozzászólásod  :nezze:

--- Idézet vége ---

Srácok, ezen jót röhögtem, "kérdőjel volt a mondatodban"!!. Előzmény volt, hogy Micho jelezte, hogy máshol ne tegyen fel kérdést. Ezek szerint tett.  :D

Próbálok tapintatos lenni  :cool:, de mi a csoda történt itt 2013-ban kb 2 hónap leforgása alatt? 5 oldal, oldalanként vagy 20-30 kérdés... és mi történt azóta? Semmi?

zoli:
ÜDV. Szerintem  tényleg kifejlődhetne az új átírt klón történetből  egy újabb, ha nem is folyamatos,  de  egy  időszakos   Marvel univerzum, ahol   1, Ben Relly él. 2, Pókember  pedig továbbra is Péter marad, és Oktopusz NEM veszi  át a testét. 3, A kis May Paker  gyermek korától a szüleivel élne. { Ha már Kaine Parker vissza juttatta nekik} Ahová az olvasók nyomon követnék az eseményeket. A univerzum neve lehetne Pl  Mc1,  ami az  Mc2 jelenkori előzménye lehetne. Kösz.    :worship: U.I. Remélem az AA végén Arisztid is megmurdel  ; }

zoli:
Üdv. Érdekes észrevételt találtam a Parker klónok és a feltámadásaik közt ime. 1. KLÓN\ FELTÁMADÁS. Kaine Parker . Ahogy Ben is írta az ismertetőjében, Kaine valóban nem is halt meg csak helyett cserélt Pókival akkor amikor Kravenék  mágikus szertartásának ˝Köszönhetően˝ az amúgy is sérült arcú Kaine tovább mutálódott.Majd a Póksziget történetben szerencsésen meggyógyul.Kár hogy a nyomoronc { és szintén feltámadt } Kraven azzal szívatta, hogy ő Ben, amíg fel nem fedte kilétét. Most pedig állitólag meg is akarja ölni a 25. számban. { Vagy csak tényleg  ˝ Az haszon mind felett  ˝ alapon állitják , hogy jobban fogyjon}  2. KLÓN\FELTÁMADÁS. Ben Reilly, itt pedig valószínűleg az olvasók kérésének eleget téve { Hogy hozzák vissza Bent} Kissé átírták a Klón Sztorit . Mert az eredetiben Ben meghal és elporlad, majd Péter a hamvakat kiöntve elbúcsúzik  a barátjától. Az új változatban pedig megmarad és Parkeréktöl  elköszönve új kalandokra indul. Kaine pedig vissza adja nekik  a gyermeket. Kösz.U.I. Éljen Parker visszatért, még ha csak egy 5 részes miniben is. A Marvel Lovagokban. Más. Igaza van a Geekz Blogban megjelent cikknek ,hülyeség volt az hogy azért törölték Póki házasságát mert a mai fiatalok nem tudnak azonosulni egy nős karakterel. { RÖHÖHÖ}  Ez alapján Mr Fantasztikus és Láthatatlan házasságát is eltörölheték volna. Érdekes vele tudnak azonosulni a fiatalok. Pedig ö is családos karakter. Más. Egy újabb hülye ötletem legyen Ghosth Spider-man  ; }. Parker főszereplésével ott is a kék szellem formájában szerepelne. Hm...habár  néha-néha a Marvel is elkövet hülyeségeket {  Persze ez, csak magán vélemény } De az hogy összehozzák a három  idő síkról származó X-csapatot . Vagy hogy ÁLLÍTÓLAG  jövőre az Avengerssel is elakarják játszani  ugyan ezt. Ezek is elég fura ötletek.Kösz.Ja,és a KÉRDÉS.Állítólag Pókgyilok sem murdelt meg a Maxium Clonage Omegában { Ami nekem is meg van. És ott Pókgyilok a Sakál klónnal együtt leesett a tetőről és szét kenődött a járdán } Hanem éppen a folyékony teste miatt túlélte ö is. És most valahol fogva tartják. Remélem ez csak rémhír.Mert azért EZ MÁR TÉNYLEG TÚLZÁS VOLNA. A Marveltöl is.

zoli:
Üdv. KÉRDÉS, Lett-e  valami következménye az új Klón Sztorinak . :headscratch:. Mert ott visszakapták a kisbabát. PL Keletkezet-e  egy új 616\B  Univerzum. ;) . Vagy ez csak amolyan Wath if -szerű dolog.  KÖSZ.   :worship:

zoli:
Üdv, a Skarlát Pók  #21ben kiderült hogy akit Bennek hitt az Kraven. Most pedig  Kraven alaposan elveri öt.  A  #23ban. Nem valószínű  hogy ezt túléli.  :( . Kösz   :worship: U.I. KÉRDÉS, Hm ....hát lehet hogy rövidített  2009-es  6 részes mini  Clone Saga-ban tért vissza Ben Relly .Mert mintha  ott kicsit más kép volna \ van elmesélve a sztori.Aha igen IGY VAN, találtam egy oldalt ahol össze vetik a régi és az új Klon Sztori közti különbségeket. Az eredetiben Ben hátába fúródik a röpdeszka. Míg az új változatban  a Klónozott { EH, már MEGINT  egy újabb klón  ; p } Zöld Manci hátába   Gyorsan el is mentettem az oldalt. Kösz.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése