Szerző Téma: zoli fura kérdései  (Megtekintve 35611 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #36 Dátum: 2013. Október 02., 12:33:39 »
Et tu mi fili Farek?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #35 Dátum: 2013. Október 02., 12:29:31 »
Grécsi Laci bácsi meg most ventilátort játszik ezres fordulaton a sírjában.
Miért, élve eltemették szerencsétlent?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #34 Dátum: 2013. Október 02., 11:47:25 »
Szerintem a topic neve eleve hibás. Nem zoli fura kérdései, hanem Fura Zoli kérdései.

1. Hogy a Hulk és a Lény pontosan hányszor csapott össze azt szerintem ember nem tudja észben tartani. Max Talgaby. De ez talán segít:
http://eoinvahey.wordpress.com/2011/01/09/top-10-hulk-vs-thing-battles-2/

2. Hulk vs Wolvie erre hadd válaszoljak egy videóval
http://www.newgrounds.com/portal/view/615503

3.
.Eh , egy pszihomokús  biztos tudná a választ 

4 évig tanultam pszichológiát. De itt boruljon rám egy taliga aprómajom, ha értelek. Grécsi Laci bácsi meg most ventilátort játszik ezres fordulaton a sírjában.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #33 Dátum: 2013. Október 02., 00:00:54 »
Zoli, nem rövidebben. Hanem elkülönítve. Így:

1. kérdés

2. kérdés

3. kérdés

satöbbi...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #32 Dátum: 2013. Október 01., 23:30:01 »
Üdv , akkor rövidebben  Hány  1, Hulk-Lény, 2, Hulk-Rozsomák csata volt eddig a Marvelnél . Gondolom számtalan . 2. Milyen nagyra tud válni  Bruce  Hulk  formájában . És végül azokat  a karaktereket  akartam jobban  megismerni  akik még   néha talán  nála is  nagyobbak ,hatalmasabbak .  Ők kb  Henry Pym , mint  Óriás  { állítólag  ö közel 90 méteres is lehet }  Erik Josten    Atlasz  változatban . Az Ultimatebeli  Pym   még ennél is  nagyobb. Ö még  talán a 200 felettit is  :blink:. É végül a 616-on kívüli   világokban   pl Szivacsember aki  amikor Thor ellen küzd FELHŐKARCOLÓ  :omg: nagyságú  és  úgy is nézki mintha élő házakból  állt volna össze . Ennyi .Szomorú vagyok , hogy tényleg nem nagyon tudom megfogalmazni  érthetőbben  ,azt amit kérdezni akarok . Pedig sok-sok könyvet elolvastam már , és  azokból ragadhatott volna meg bennem  valami  jobb   megértés  és  érzék  a fogalmazásokhoz .Eh , egy pszihomokús  biztos tudná a választ  :hehe:  .Sosem  voltam jó fogalmazásban . És úgy látszik ezmán   így marad sajna .Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 01., 23:45:30 írta zoli »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #31 Dátum: 2013. Október 01., 22:33:15 »
Zoli, újratörtem a hozzászólásod. Ahogy hopkin is mondta, légy szíves, próbáld meg így, hogy a különböző kérdéseidet elkülöníted egymástól, hogy átláthatóbb legyen, jó? Könnyebb elolvasni, értelmezni és reagálni rá.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #30 Dátum: 2013. Október 01., 22:27:19 »
Üdv, na akkor újra a kérdések

1, A Marvel hányszor játszotta el  a következő  . A ,Hulk  { Hulk zúz }  vs Lény { Most jön a bunyó }    meccset  :headscratch: B, és  a második  fajta  szintén Hulkkal  verekedő Rozsomák  párharcot . { Mert Hulk általában  ,napi három adagban  velük b@sz@k0d :D  }

2, Mekkora volt a legnagyobb alak amit  Bruce elért  :nemtudom:,  mert van olyan kép ahol  Supermanal  hadakozik  és mire Szupi végre lenyomja és felemeli az ájult  Bannert  . Ott már legalább háromszor akkora mint  Clark . Gondolom  csak néhány karakter  tud nála is nagyobbra nőni  pl   Góliát formában  Henry Pym  ha jól emlékszem a 616-os  univerzumban  közzel száz méterig , az Ultimate-beli  pedig még ennél is nagyobbra  ott ÁLLÍTÓLAG    több mint 300 { Háromszázra is}  :blink: :huh:. Aztán  de csak talán néha-néha Szivacsember  ,akinek az a főtulajdonsága hogy , felveszi a megérintet anyag  tulajdonságait . Igy lehet  fém, kő, jég, folyadék  példul amikor  alkohol formában  . Lemossa barátnőjéről a rovarokat . A nagysága általában  kb marad akkora mint volt. { Valószínűleg  ö  az egyik legjobb utánzó is, mert csak olyan anyagot kell érintenie  amilyen az ellen fele is  } Jégember ellen jeget, Lény ellen sziklát , Homokember ellen homokot stb,stb . És ily majdnem olyan lesz mind ők .  Csak  saját formájában  lesz  egy  jégből , homokból , kőből  , vasból , kialakitott  szoborra hajazó alkat . DE...találtam róla olyan képet ahol Ö IS HATALMAS , olyan mint  egy épületekből össze hordott  , felhőkarcoló   :o nagyságú ember. HM mintha Thorral  gyepállnék   egymást . Esetleg még  csak  Erik Josten  Atlasz  formában lehet még Hulknál is hatalmasabb . És végül  Homi  is talán akkor ha sikerül még  több homokot magához gyűjtenie . Filmben is elég nagy volt. Na kb ök azok akik  Hulknál is nagyobbak néha. Az ultimate -beli Hulknak { ha jól tudom nem vagyok biztos benne }  kissé FURA  étkezési szokásai vannak  :hehe:. Mint az ottani Haspóknak is  { De neki tényleg meg van ez a fajta khm  a nagyon is  friss   csemege  :o iránti vonzalom } Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 01., 22:33:42 írta Farek »

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #29 Dátum: 2013. Október 01., 08:32:18 »
Üdv nem akarok nagyon kötöszködni, de jó lenne ha mondjuk különböző kérdéseknél esetleg tördelnéd a mondandódat. Elég idegesítő néha a sok egymással nem összefüggő gondolatok folyamatos egymás után hànyàsa. Hidd el jó dolog  az az Enter gomb. Ha màr számos felsorolást használsz nem tart semmibe új sort is kezdeni.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #28 Dátum: 2013. Október 01., 00:04:01 »
Üdv, a mai  két útólsó  kérdés  1, hányszor játszották el  az  A, Hulk { Hulk Zuz } vs Lény { Most jön a bunyó } párbajt . Vagy B, Hulk vs Rozsomák balhét  a Marvelnél. { Mekkorára tud nőni Hulk az egyik Crossower  képen ép Supermannal hadakszik  és legalább  :omg: háromszor akkora ott mint Supi  aki fel emelte  öt.  A végén}  És hm mintha az Ultimate-i Hulknak és Haspóknak kissé izé fura étkezési szokásai vannak  . :bad teeth:.MÁS.Milyen faj tagja  a  Star Wars Mesékben  az a  nőnemű izé aki meg akarja      enni  Jabbát , még egy huttnál is nagyobb és négy vékony csáp szerű keze amivel felemeli a szájához a huttot ,de aztán ráfarag . { És a Huttoknak is érdekes a táplálkozása , csak   nagyon is   friss  kaját fogyasztanak} pl  Ewok, Gamoreai, Twillek , stb Kösz . :worship: U.I . AZÉRT  az írók is kitudnak ám találni néha BlödBaromságokat  pl aszonygya hogy X-prof  az ANYAMÉHBEN .hehe köldök zsinórral fojtogatta a  iker tesóját .

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #27 Dátum: 2013. Szeptember 30., 21:59:32 »
Stimmt, pont így volt. Viszont ezáltal Jim Lee most a DC egyik fő embere.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #26 Dátum: 2013. Szeptember 30., 21:57:41 »
Üdv,  hm.., úgy látom , ez igen bonyolult kapcsolat. Pl Jim Lee  lelépett { néhány haverjával   ;)   } a Marveltól , mert nem volt elégedett a körülményekkel . Majd  megalapították a  saját csoportjukat . A Wildstrom\Image -t . Aztán ott egy csomó saját ötletet ,történetet, karaktert.  Többek közt a  Stromwatch csapatot , vagy a  Grifter nevű karaktert. Aztán vissza a Marvelhez egy kis időre , néhány sorozat felerősitésére .  Utána a kapitalizmus törvényei szerint { A nagy hal megeszi a kicsit  ;) elven  . [ Kivéve a  Piranját  ott fordítva van] , lehet hogy nekik is ezt kellet volna tenniük   ;D}  Az egész Wildstrom\ Imaget  megvette a DC,ott  kicsit szabadabb kezet kapott .No akko azé  van hogy  mondjuk a Stromwatch-on , és a Gifteren ott van ,néha együtt-néha külön  ezek   a cég logók . Szegények hiába akartak  szabad úszók , függetlenek  lenni  . Ez  a  törekvésük csak kevésbé jött be  :(   Pedig  a DC-nek már ott volt   már  alkiadónak  a Vertigó komolyabb\ sötétebb   sztoriknak .  Kösz

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #25 Dátum: 2013. Szeptember 30., 13:38:55 »
Wikin ezek fenn vannak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #24 Dátum: 2013. Szeptember 30., 13:05:17 »
Üdv, egyszer fel kellene  sorolni  hogy , melyik  kiadóknak  pl  A DC-nek  { talán a Milllestone }  melyek a leány vállalatai , és kiadó  csoport tagjai. És hogy melyik cégeknek vannak egy  csoporton belüli társai pl az Image is egy ilyen , több  tagból összeállt ,képregényeket elő állító  lazább csapat szövetsége Nekik kii a társaik  :headscratch:. Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 30., 15:50:38 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #23 Dátum: 2013. Szeptember 29., 21:10:01 »
Üdv, olvastam  Geekz  írását  ,  Az nem úgy volt ,  a Retconokról . Szerintem elég jó kis ismertető.  Különösen  a Rozsomákról    szóló  írása volt jó , főleg a eredet történetét át-át írókat kritizálja , { valószínű  joggal }  mert az egyik író története szerint Wolverine  egy farkasfajból kífejlödött   humanoid  faj tagja . Pedig már egyszer  { szerencsére } valami hasonlót elutasítottak  .Azt  , hogy  Rozsó  tényleg egy IGAZI  rozsomák volt , csak   az  Evulució Mestere fejlesztette  humán lényé .   Kösz U.i . Még néhány javaslat a Tudástárhoz  pl 1, A Morlock csapat ismertettetése  ,ott a kedvenceim pl Maró, Tommy , { apropó  visszatérve a feltámadásokra , hogy lehet az hogy valaki többször is meghal.  aztán mintha mise történt volna  későbbi számokban megint ott vannak } PL Tommy is akit  mégis csak lemészároltak a Martalócok , később mégis megjelenik . Mert ugye  Jaen Gray  hála talán a Főnixerőnek  , MÉG ELFOGADHATÓ , hogy időként vissza - vissza tér a halálból . Meg mondjuk MR  Halhatatlan a GLA-GLX -böl feltámad mert ö szintén szinte elpusztithatatlan , vagy Ajtón Álló  is ugyan ebből a csapatból  { őket is csipem }    Vagy a többi néhány karakter akit szintén nehéz elintézni . PL 1. Rozsomák,2.  Deadpool, 3. Terror , 4. talán Homokember is    , és 5. Klaw is aki hangenergia . Na meg a  a gépi karakterek 1. Ultron, 2 Nimrod  akik képesek  tovább fejleszteni magukat a legkisebb meg maradt részeikből . Ezek még elmennek , DE...A Többit hogy eszi vissza a fene .  2. Az Embertelenek csapat  tagok bemutatása a  leírása  szintén a Tárban ott Medúza a kedvenc. MÁS, Harcolt -e egymás ellen a két dalmata ruhás fickó  Pont , és Unit Zero  . {aki mintha  megint csak egy élő energia lény volna } Megint KÖSZ
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 29., 22:58:37 írta zoli »

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #22 Dátum: 2013. Szeptember 29., 12:31:52 »
Köszönöm a választ.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #21 Dátum: 2013. Szeptember 29., 12:02:41 »
Akárhány imprint lehet egy kiadónál. Az Image spéci eset, mert az igazából eleinte egy rakás stúdió összefoglaló neve volt, nem is volt önálló kiadványuk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #20 Dátum: 2013. Szeptember 29., 11:58:57 »
Idézet
Doctor Who kapcsán pedig itt van ez: http://www.gunda.hu/drwho/
Ennél részletesebb szerintem nem is kell.

Csatlakozom, én is ezt szoktam elsősorban olvasni Doctor Who témában.

zoli: az 5-ös kérdéseddel kapcsolatban úgy gondolom a Wikipédián keress. Nekem sokat segített, amikor érdekelt 1-2 dolog. Sok száz kiadó van/volt.

Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem, ha lehet: az imprint az kb. leányvállalatot jelent? Pl. az Image Comics és a Top Cow Productions kapcsolata. Amikor a logón mindkét cég neve ott van. Mert ha jól értettem az Image Comics az anyacég, a többi (stúdiók) alatta van.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #19 Dátum: 2013. Szeptember 29., 10:33:14 »
Doctor Who kapcsán pedig itt van ez: http://www.gunda.hu/drwho/
Ennél részletesebb szerintem nem is kell.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #18 Dátum: 2013. Szeptember 28., 23:22:43 »
1. NewGen 2. szerintem van valami ilyen egy SW-fansite-on 3. értelmetlen 4. meglehet 5. senkit se érdekelne igazából 6. lesz nemsokára, a kibővített képregényes alapfogalmak keretében
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #17 Dátum: 2013. Szeptember 28., 23:11:06 »
Üdv, néhány ötlet a Tudástár témához, hátha akad ami jó. Ha meg nem, nem probléma , föleg ha  van más képregényes oldalon és igy ott  is meglehet keresni. 1, ST világa fajok , világok . 2. a SW világa  szintén fajok-bolygók. 3.  Dr Who   lexikon . 4. Képregény művészek mint pl Valejo . 5, A Marvel és a DC kiadókon kívüli   cégek , pl Image, Valiant, Dark Horse, Dynamite, stb. 6. a legjobb írók , rajzolók, munkatársak . életrajza pl Stan Lee. Kösz  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #16 Dátum: 2013. Szeptember 28., 20:47:32 »
 Üdv, gyenge vicc mára. Haspók  dicsekszik a társainak . Képzeljétek el , mindössze  15 perc alatt  , sikerült a súlyomból  25 kg   leadni. Gratulálunk  mondják neki .És hogyan csináltad kérdezik . Mire Haspók ööö... hát én csak ültem  a WC -n
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 28., 21:13:42 írta zoli »

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #15 Dátum: 2013. Szeptember 28., 12:21:03 »
Dollmaker.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #14 Dátum: 2013. Szeptember 28., 11:44:58 »
Üdv,  HŐ. Ki nyúzta meg Joker arcát, és mikkor  :headscratch:. NA és EZT  :nemtudom:, azért HOGYAN élte túl  :blink:. Ebbe jobb helyeken azért kimurdelnek . ENNEK  meg SEMMI baja sem lett , csak szépen vissza kapcsozta a lenyúzott bőr . Hm ,mégis van a fickónak valami szuper ereje ha még ebbe se döglött bele .Kösz

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #13 Dátum: 2013. Szeptember 28., 11:11:16 »
Nem tudom, hogy kinek az ötlete volt ez az új topik, de Béke Nobel-díjat neki, azonnal!  :worship: ;D

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #12 Dátum: 2013. Szeptember 27., 23:21:54 »
ÜDV, Na ugye mondom én Plastickman érdekes egy csávó,  hiszen a humoros történetektől  ;),egészen  a horrorisztikus történetekig  felhasználható . Hisz pl amikor a Flashpointban  :headscratch:, egy rab szájából mászik elő , :huh: :o hát nem egy gusztusos látvány.Kösz  :worship:Na egy kis gondolat lefekvés előtt . Nitro a robbanó ember is képes ,minden robbanása után újra ősze raknia magát. Annyira tudja uralni a testének molekuláit . Akkor TALÁN ,majd Molekulaember is rá jöhet ., arra hogy  ö is  hogyan épitse újra magát ,molekuláról - molekulára  ; }
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 28., 00:34:21 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #11 Dátum: 2013. Szeptember 27., 21:32:33 »
Üdv,kösz  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #10 Dátum: 2013. Szeptember 27., 21:13:11 »
Ennek az a legfőbb akadálya, hogy az olvasók által küldött ötletek nagyon zűrösek. Mert teljes egészében nem használhatóak, plusz nehéz jogilag megoldani, hogy javadalmazzák őket, anélkül meg ugye akár plágium (vagy manapság írva: pálgium) volna. De ilyen ötletekkel már hatvan éve bombázzák őket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #9 Dátum: 2013. Szeptember 27., 21:05:04 »
Üdv, érdekes ötlet jutott eszembe { JA JA  az a kicsit fura ötleteim } Vannak olyan DC, Marvel szereplők akik képességeit  nem nagyon használják ki  . És sajnos tényleg alig pár számban szerepelnek  ;)Pedig egész jó sztorikhoz adhatnának alapötleteket. Ilyen pl  a DC-nél HI-TECH a robot,vagy kiborg csaj. Ő ugye magába tud építeni gépi alkatrészeket , pl Jimmy hozzá vágta a mixert. És mert a vírus megfertőzte , azonnal  ellene fordította .Szerintem a szerkeztöségnek  ,néha-néha  meg kellene kérdezni az olvasókat , hogy hogyan  dobhatnák egy-egy pangó karaktert. Akik elég jó alap ötletre épülnek csak úgy tűnik , nem tudják elégé felhasználni őket . Hát ha az ottani  olvasóknak akik kedvelik az adott karaktert  volna  olyan saját története amit az írók is felhasználhatnának . Pl ha már HI-techböl   1, Jó harcos válna  csak hozzá kellene kapcsolodina  valam fegyverhez { De talán egy egyszerű korongvágót , is kiválóan használ hatna   :D } 2. Esetleg  kiváló szakember is lehetne csak  magába kell hogy olvasszon  szerszámokat ,így  kiválóan megtudna szerelni szinte bármit. Autó, Számitógép , TV  , stb Kösz  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #8 Dátum: 2013. Szeptember 26., 23:10:48 »
Üdv,és tényleg kösz és hála .  :worship: :worship: :pogo:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:zoli fura kérdései
« Válasz #7 Dátum: 2013. Szeptember 26., 22:20:40 »
Üdv, hm...ha már ahogy meg szoktátok tőlem , hogy  hülye kérdéseket teszek fel. Akkor legyen a kis képem ami a nevek mellet szokott lenni , PL SZID A LAJHÁR. vagy Ubul, a garfieldböl . Esetleg Tigris a Micimackóból . Akik hozzám hasonlóan kicsit lökött fazonok. ;) Talán még illenének is ,azokhoz a fura hozzá szólásokhoz ,amiket írni szoktam  :P { Különben is bírom az ilyen enyhén elvarázsolt figurákat } Kösz  :worship:
Kaptál avatart. :)
"I'm so meta, even this acronym"