Szerző Téma: Fan Art - Amatőr munkák  (Megtekintve 127275 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #345 Dátum: 2011. December 10., 02:21:56 »
Az első Magnetős képet Livio Ramondelli készítette.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #344 Dátum: 2011. December 09., 17:26:48 »
 Én is köszönöm! :worship: :worship: Nagyon jó összeállítás, zsír képek, és Ben leírásáért is hálával tartozunk. Viszont néhány képnél nem tudtam kisilabizálni, melyik művész készítette, mert túl kacifántos az aláírásuk. Pl. mindjárt a legelső, Magneto-s kép tetszett a legjobban, viszont az alkotó neve homályban maradt elöttem. Ha esetleg más is így van vele, és ha Sepiéknek nem nagy gond, akkor az olyan képeknél, ahol nem olvasható, vagy nincs aláírás, viszont tudjátok, ki készítette, akkor esetleg azt is odaírnátok?
 Köszönöm Zalaman történetének lezárását is, jó poénok voltak benne, élvezettel olvastam!  :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #343 Dátum: 2011. December 06., 19:44:00 »
Köszönöm szépen a Sepi's Gallery 1. részét!  :worship: Nagyon jó kis képek voltak! Mindenkit nem ismerek,még a nevük ellenére sem! Nagyon tetszettek a variáns és a feldolgozott borítók!  :worship: 

Nem elérhető gorgiasz

  • HálóZsák tag
  • Spock
  • *
  • Hozzászólások: 536
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #342 Dátum: 2011. December 06., 18:53:58 »
Tényleg nem kell már sokat várnotok, mert épp most kezdek majd az ominózus füzet beírásának. ;) Ben jól mondta, valóban felütnek egy képkocka és egy mondat elejéig a 100 as szám 17.oldalán.
De hogy az eredeti témánál maradjak, nekem is nagyon testszik Sepi's Gallery 01 száma.  :worship:  Kiváltképp a 13. és 23.oldal. ;D

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #341 Dátum: 2011. December 06., 17:39:21 »
Köszönöm a választ, Ben Reilly. Eddig az X-men 129-ről tudtam pontosan, de hogy azelőtt is felbukkant más néven(A Kiválasztottak Tanácsa), azt nem tudtam.

Hamarosan megtudjuk, ugyanis a Chronopolis-on a 98. résznél járnak. :)
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #340 Dátum: 2011. December 05., 15:30:01 »
Köszi a Sepi's Gallery 1. részét! :worship: :worship: :worship:
Nagyon sajnáltam, hogy megszűnt az oldal, de örülök, hogy nem halt meg végleg a Galéria. :D
Örülök, hogy tetszett. És ami a jó hír, hogy ha minden jól megy, akkor még ebben a hónapban jön a folytatás is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #339 Dátum: 2011. December 02., 18:54:46 »
Köszönöm a választ, Ben Reilly. Eddig az X-men 129-ről tudtam pontosan, de hogy azelőtt is felbukkant más néven(A Kiválasztottak Tanácsa), azt nem tudtam.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #338 Dátum: 2011. December 02., 18:42:47 »
Bár ott feltűnt egy hiba. A Pokoltűz Klub első megjelenése nem az X-Men 100-ban, hanem a 129-ben volt.

Bocsáss meg Keildavid, de tévedsz. Bár név szerint, mint Pokoltűz Klub valóban csak a 129-ben voltak, de a 100. számban a Klub Belső köre, vagyis a Kiválasztottak Tanácsa jelen volt a Klub képviseletében.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #337 Dátum: 2011. December 02., 18:24:18 »
Én is köszönöm a Sepi's Gallery 1. számot! :worship: :worship:
Én is sajnáltam, hogy a weboldal megszűnt, de az viszont jó hír, hogy füzetformába lesznek itt a HálóZsákon.
Tetszett ez a füzet. Pl. az elején először a bevezetés a weboldalról, amibe kiderült végre, hogyan is kezdődött(mert bár régen jött létre és arról nem tudtam).
És látom, hogy a sok képek mellett lesznek még egy-két karakterleírások. Pl. most a Pokoltűz Klubról. Bár ott feltűnt egy hiba. A Pokoltűz Klub első megjelenése nem az X-Men 100-ban, hanem a 129-ben volt.
A többi teljesen rendbe van.

Sok sikert kívánok nektek a továbbiakban!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #336 Dátum: 2011. December 02., 17:10:55 »
Köszi a Sepi's Gallery 1. részét! :worship: :worship: :worship:
Nagyon sajnáltam, hogy megszűnt az oldal, de örülök, hogy nem halt meg végleg a Galéria. :D
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #335 Dátum: 2011. December 02., 16:10:32 »
Köszönet a magyar Wizard magazin első számához, maximális elismerésem Sepi bácsi.  :worship: :worship:

Nem elérhető CASSSH

  • négatív karma gyűjtő psychopata becsavarodott
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 78
  • Karma: +1/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #334 Dátum: 2011. November 03., 21:30:15 »

Nem elérhető yozsoo

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #333 Dátum: 2011. Augusztus 15., 11:14:27 »
Koszi John! Valojaban azert volt egy-ket doldog amit elsunyogtam es legalabb is szamomra kis elkapkodott,deorulok ,hogy nem tunt fel. :D

Yozsoo

Nem elérhető carnage

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #332 Dátum: 2011. Augusztus 13., 19:23:22 »
Klassz füzet volt yozsoo, látszik, hogy rengeteg munka van benne. Ha nincs a hírben, hogy amatőr rajzoló lehet észre sem veszem a minőségen. Gratula.

Nem elérhető yozsoo

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #331 Dátum: 2011. Augusztus 12., 17:09:01 »
Hejho !

Eloszor is koszi az elismerest:) masodszor a kritikat!Tudom a ver sokaknak szemetszurt,es tudom ,hogy nagyon elter.Voltam is gondban ,hogy mikent egyeztesem a konturos kidolgozott rajzokkal.A vegen arra jutottam: a lenyeg ,hogy jo sok legyen belole! :) Viccet felre teve.Ez csak hobbi, kb. 10 eve csinaltam par rajzot amit par hete koltozesnel talaltam meg,es tok jo volt latni ,hogy miket rajzoltam annak idejen ,es persze azota nagyon sokat valtozot a stilusom. Ma mar kontur nelkuli rajzokat keszitek(lasd :borito).De a fo ok amert a verhez nem hasznaltam konturt ,hogy ugymond "elobb" legyen gyakaran esek tulzasokba es ha ver akkor forcsogjon :))))).Persze Vico 74 es Galamb szemszogebol is nezve total igaz amit irtak,igy nem olyan egyseges.
A tulzott,kitekert mozdulatok talan egy kicsit olyanok mint par pokember  rajz.Visszaterve a tulzasokhoz mindig is jobban akartam erzeketetni a ket amplitudojat az emberi test elmozdulasanak ( lasd. altalanos suli /rajzora/diszkoszveto). Talan pont ezert tetszet  300 cimu filmbol amikor az egyik srac a kovet karjat levagja es ugy ugrik mint ahogy soh a senki nem szokot.
Szoval ezert van igy ,de ez semmikepp nem zarja ki a ti allaspontottokat.Talan a tovabbi munkaimban hasznat veszem.Jo tema :))))

Udv:
Yozsoo

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #330 Dátum: 2011. Augusztus 12., 15:28:28 »
Gratulálok a munkádhoz. Számomra meglepően profinak tűnt.  Ha volna még ilyened -szerintem sokak nevében mondhatom- hozd ide vagy legalábbis publlikáld valahol.
Azoknál a jeleneteknél ahol a vért ábrázoltad nekem is valahogy furcsa érzéseim voltak. Ami nekem néha túlzás volt az a ninják hajlékonyságának ábrázolása. Gondolok itt főkép a levegőben lévőkre: pld: a 6. oldalon. Valahogy olybá tűnik mintha a lábuk gumiból lenne.
Amúgy összességében nekem tetszett a műved. A borító meg egyszerűen pazar. :worship:
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.

Nem elérhető yozsoo

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #329 Dátum: 2011. Augusztus 12., 14:52:14 »
Hali mindenkinek !

Ezuton is szeretnem megkoszoni Zozinak es Talygabinak a lehetoseget es az utomunkat!
Es nagyon orulok ,hogy tetszik a  kepregeny! Tovabba a kritikakat is szivesen varom( mindig tanul az ember).
Olvassgasatok !!! :)

udv:
Yozsoo

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #328 Dátum: 2011. Augusztus 11., 23:10:46 »
Mi volt ez, 7z?
7-Zippel készült ugyan, de sima zip, BZip2-vel. Nem tudom, mi lehetett a baja.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #327 Dátum: 2011. Augusztus 11., 19:44:12 »
Köszi a Logan Rozsomák ellen című képregényt! :worship: :worship:
Szerittem is profi munka. Nem is gondoltam, hogy lesz ilyen FanArt-féle képregény.
A történet tetszett. Főleg, amikor Logan monológjából kiderült, hogy mit gondol és tud Japánról.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #326 Dátum: 2011. Augusztus 11., 18:27:20 »
Nekem sem nyitotta meg a képregénynézőm, külön kellett kitömörítenem. Mi volt ez, 7z? Felraktam újratömörítve.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #325 Dátum: 2011. Augusztus 11., 16:38:05 »
  Köszönöm a Logan Rozsomák ellen sztorit! Nagyon tetszett, Profi munka az "amatőrök" közt. Tetszett a végén Logan és japán közötti párhuzam/ellentét. A rajzok szerintem jobbak néhány "profi" munkájánál is. Egyedül a vér ábrázolása nem tetszett annyira. Ott nagyon látszott, hogy más réteg.
  A letölthető verzió nálam nem működik, a CDisplay-em nem akarja megnyitni. Másnál?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 11., 17:35:41 írta Galamb »
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #324 Dátum: 2011. Augusztus 07., 09:57:26 »
hm, hm... kituno izlesre vall
gyengéd barbár

Nem elérhető GRAPHICDESIGNER

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
    • GLOVES COMIX
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #323 Dátum: 2011. Augusztus 06., 16:28:41 »
Igen, nagyon szeretem a munkáit.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #322 Dátum: 2011. Augusztus 06., 15:14:35 »
ejha, van nehany mozzanat az alant levo kepek tomkelegeben, ami Jordi Bernet munkaira emlekeztet, respect

http://cdn.comicartfans.com/Images/Category_38847/subcat_92057/bernet2.jpg
gyengéd barbár

Nem elérhető GRAPHICDESIGNER

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
    • GLOVES COMIX
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #321 Dátum: 2011. Augusztus 06., 11:21:38 »
Szia ! Igen értem a kritikát , Szeretnék is ebből a skatulyából szabadulni ,de ezzel a stílussal tudok egy kis pénzt keresni . Ez aprópénz , ha lenne  más témában lehetőségem  boldogulni akkor simán váltanék , mondjuk Micimackót nem rajzolok  . Meg amatőr vagyok,  igazán sosem vagyok elégedett a munkáimmal . Nem tudsz valami programot amiben betűtípusok és képregény effektek vannak?

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #320 Dátum: 2011. Augusztus 06., 10:54:08 »
Nekem volna észrevételem GRAPHICdesigner! :)
Noha baromira tetszik a rajzstílusod, azért vannak jól és kevésbé jól sikerült munkáid. Ha elfogadsz egy építő tanácsot, ne használd a ComicSans betűtípust, inkább válts át valami valódi képregényesre, mert így egy picit a "kezdő vagyok" üzenetet továbbítja a hétköznapi képregényes felé.
Ahogy látom, te az erőszak, meg a 18-as karikás frontot akarod erősíteni, hidd el, hosszú távon előbb utóbb ebből dobbantanod kell majd, ha azt szeretnéd, hogy képregényesként komolyan vegyenek. Szerintem nagyon tehetséges vagy, és lenne keresnivalód a 5Panels csapatában is (ez egyszer mintha szóba is került volna) de ahhoz tényleg el kellene hagynod ezt a vonalat.
Én örülnék, ha csatlakoznál hozzánk. :)

Nem elérhető GRAPHICDESIGNER

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
    • GLOVES COMIX
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #319 Dátum: 2011. Augusztus 06., 10:18:05 »
Sziasztok , én is rajzolok . Ezek a munkáim. http://glovescomix.5mp.eu/web.php?a=glovescomix  http://glovescomix.blogspot.com/ 

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #318 Dátum: 2011. Április 20., 20:01:14 »
Belelestem a Zalaman 3. részébe. A sztorival nem is próbálkoztam, az első rész után tudtam, nem az én világom. Látszik, hogy van vele munka de ha elfogadsz pár tanácsot :
-fordíts több időt a rajzokra, de ne csak a panelekre, hanem maguknak a karaktereknek és a háttereknek a megtervezésére is. Kísérletez különböző technikákkal a kihúzásnál (érdemes ecsettel próbálkozni). Van tehetséged csak még csiszolni kéne.
-ne szégyelj vonalzót használni ! Persze nem muszály csak akkor is törekedni kell a arra, hogy grafikailg egységes legyen amit csinálsz illetve, hogy jól nézzen ki.
-szerintem próbálj elszakadni a szuperhőszsánertől és paródiáitól, van már elég a tengeren túlon, nem áll nekünk annyira jól ez.
-lehet érdemesebb lenne fekete fehérben dolgoznod de legalább is átgondolni a színezést, sokat ad hozzá vagy vesz el a műből !
További jó munkát és sok kitartást!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #317 Dátum: 2011. Április 18., 19:30:12 »
Köszi a Zalaman és barátai 3. részét! :worship: :worship:
Ismét voltak vicces beszólások. A főhősök néha tényleg nem tudják, hogy mi tegyenek ahhoz, hogy egy bűnöst leleplezzenek.
És persze látszik, hogy még nincs vége a történetnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #316 Dátum: 2011. Március 11., 20:45:29 »
Köszi a Zalaman és barátai 2. részét! :worship: :worship:
Egyre érdekesebb ez a magyar szuperhősképregény. A történetben szokás szerint voltak benne vicces beszólások. A végén még kiderült, hogy még vannak más rejtélyek, amiről még a főszereplők még csak később tudják meg, hogy miről van szó.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.