Szerző Téma: Fan Art - Amatőr munkák  (Megtekintve 127111 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #495 Dátum: 2013. Október 04., 14:47:10 »
Üdv, kösz. De azért azok elkészítése  sem  kis munka. A történetek elolvasása , az adatlapok átolvasása ,fordítása  stb. Egyéb utána járások. És gondolom még majd lesznek is továbbiak . Pl azok  Lény változatok amikről , én is kérdeztem .Mert látom már elő van készítve ,a kis kép már ott is van róluk . Kedvenceim még onnan  Szivacsember, Homokember  , stb. Még közös nevező is van bennük . 1, Átalakulás , { Szivacsember bármely anyaggá , Homokember pedig a nevének meg felelő anyaggá  } 2,Méret növekedés, 3. Elpusztíthatatlanságuk ,{ Mind a kettőt verték már szét törték össze  mégis megvannak még  } Vagy  Szivacsember néhány  vicces esete . PL ahol  szípúzní  próbált , és olyan habos izévé vált . Aztán meg szerencsétlent vízsugárral szétmosták , még fel is törölték  papír törlőkkel .  :lol:. Meg úgy látom  kicsit fejlődött is a képessége .Mert már nem csak egy hanem TÖBB anyag tulajdonságát ötvözheti , keverheti magába . {de lehet hogy eddig is tudott egynél több anyagot felhasználni , csak én nem vettem észre }Akkor épen most találtam egy Marvel karaktert  a neve magyarul kb  Szuper alkalmazkodó , valami robot ,kiborg féleség . Róla is szeretnék több információt. Igy gondolom  lesz még ott munka bőven . Csak azokon kivül is lehet-van  sokkal fontosabb munkád. Válaszolni az ilyen kicsit lökött fazonoknak mint én  ;).A még hiányzó munkák el  készítése sem kis idő. Ezért várom a folytatást . Előre is kösz  és sok sikert hozzá.  :worship: Ö ....hm...egy kis javaslat  . Nem tudom ki állítja össze a az Adattár  galéria részét ,mert ugye a leírás részt megcsináltad . Deadpoolról .De ha jól emlékszem a  bemutatós kis képek hiányoznak. Nos oda abba a  részbe belelehetne rakni pl azt ahol tele lőve nyíllal  a teste , csak az alma nincs eltalálva, vagy azt ahol magát bámulja egy kis kézitükörben . A Folt karakternél pedig remélem majd csak meg lesz a leírás része is{ Őt is nagyon bírom , szerintem a fura képességeivel ,tagja lehetne GLA\GLX csapat része }    ; } [ Őket is kedvelem ] ott úgyis olyan fura képességű  tagok vannak. pl1.  Ajtónálló [ akinek szintén megcsináltad a leírási részét.] 2. Dagadt Berta, 3. Mr Halhatatlan . 4. Síkember .Foltnál pedig   jó a Galéria része . Ott is van olyan kép amit én is megtaláltam .Azaz amikor hasba  Póki hasba vágja , és még is saját arcát találja el .
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 04., 21:05:22 írta zoli »

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #494 Dátum: 2013. Október 04., 12:35:05 »
Az Adattár szerkesztője nem én vagyok, én csak a leírásokat készítettem oda.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #493 Dátum: 2013. Október 03., 22:08:37 »
Üdv, na csak azért írok ide mert  most talán talált . Mert ugye , bizonyos szempontból  a Adattár is tekinthető fan-artnak .És tetszenek az ottani karakter ismertetők . Nem is tudtam hogy Pókembernek   ilyen sok változata van a különböző Marvel univerzumokban { Hű még gonosz is akad köztük } Gondolom nem kis munkája van vele házigazdájának , szerkesztőjének   ;) :brow: ,{mert ugye az a bizonyos személy aki után most én írok } KÖSZÖNET neki érte . Mert gondolom nem kis munka és idő az amíg elkészül vele. Nagyon tetszett pl az Eredeti   és  a 2099-ES , valamint  a Vörös  Hulk ismertetése .Remélem hogy  még ö is tervezi a karakterek  ismertetések folytatását. Pl  azzal a  616-os on kívüli  Föld  Szivacsemberének  leírását akiről azt írtam  hogy igazán Gigászi volt  mint egy város és Thor ellen harcolt . Hiszen  Pókember  vagy Pymnek is  több alteregójáról is írt . :worship: { vagy lásd az előbbi három féle Hulk } Érdekelne pl , ha jól tudom az N- ik  embernek hívott  karakter  le írása  aki magába akarta szívni azt a  hatalmas épületet . Kösz . ;) :worship: U .I . Találtam szivacsemberöl  vicces képeket is pl ahol Deadpool  ellen harcolva toalett papír volt . Vagy látom  hogy  , még  Az Ultimatebeli  Lény , vagy Mc -2 beli Lény is tervben van. No ez engem is érdekelne . KÉRDÉSEIM. 1.PL az Ultimatebeli hogyan vált energia lényé .AZ  Mc -2 belinek 2, Miért vannak részben fém végtagjai . Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 03., 23:55:11 írta zoli »

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #492 Dátum: 2013. Október 03., 11:11:36 »
Eddig ez talán a legnépszerűbb munkánk. :) Nagyon örülök neki, hogy ennyi hozzászólás érkezik rá. Amúgy ha van ötlet, mi következzen a Marvel bűnbandái után, örömmel fogadom a javaslatokat.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #491 Dátum: 2013. Október 03., 10:47:41 »
Nagy köszönet a Galaxis Őrzői dokumentációért!  :worship:
Sok dolgot már tudtam az egyes tagokról, de új információkkal is gazdagabb lettem.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #490 Dátum: 2013. Október 01., 18:20:43 »
Én is köszönöm a GotG dokumentációt!  :worship:

Nagyon kíváncsi vagyok a filmre!  :brow:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #489 Dátum: 2013. Október 01., 12:02:15 »
Éreztem, hogy jó választás előrevenni őket.  :)

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #488 Dátum: 2013. Október 01., 11:19:13 »
Köszi a Galaxis Őrzői összefoglalót! Nagyon szeretem ezt a csapatot és jócskán voltak új infók!  :worship:

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #487 Dátum: 2013. Szeptember 30., 11:36:39 »
Köszönet a Marvel Enciklopédiákért - az újért és a régiekért is. Mindíg is szerettem a karakter leírásokat. Hasznosak, érdekesek. :worship:

Sepi: a Sepi's Gallery kiadványokat is köszönöm. Szép munka, és az indexképes összeálítások nekem is nagyon tetszenek. Meg a képek is, amiket összeválogattál.  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #486 Dátum: 2013. Augusztus 17., 20:06:20 »
Üdv,kösz. sebaj.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #485 Dátum: 2013. Augusztus 17., 19:36:30 »
Nem lesz, ezt előre elmondhatom.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #484 Dátum: 2013. Augusztus 17., 19:30:07 »
Üdv lehetne a gallériában  egy Dalekos munkákból  összeállitott  ismertető fűzet a Pókfej 2.0 és a Vasembereshez hasonló. És......khm.....ehhez lehetne kölcsönözni  ;),Librarian Bot műveit { Hiszen  bárki letöltheti, kinyomtathatja, saját magának, a neki  tetsző témákat.} És azt hogy  később  azt mire is használja fel ,az már más kérdés :brow: :whistle: Kösz  :worship:

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #483 Dátum: 2013. Augusztus 15., 14:55:25 »
A Zatannáról készült képeket most is külön díjjazom, de jobban szeretem, mikor nagyobb mellbőséggel ábrázolják. Sebaj, ott volt Emma...  ;D
Egyetértek veled!  ;D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #482 Dátum: 2013. Augusztus 15., 13:39:16 »
Nagyon tetszett a magazin 17. száma, a Vasemberes borítókból a Holdlovag fogott meg a legjobban.
Az indexképek rovat ismét rengeteg érdekeséggel szolgált és bár a következő részben véget ér a Pókemberes számok bemutatása, remélem, hogy a nagy sikerre való tekintettel más képregények indexképei is kapnak majd pár oldalt.
A Zatannáról készült képeket most is külön díjjazom, de jobban szeretem, mikor nagyobb mellbőséggel ábrázolják. Sebaj, ott volt Emma...  ;D

Köszönet a munkáért!  :worship:

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #481 Dátum: 2013. Augusztus 14., 19:45:08 »
Az a nagy különbség, hogy tudtommal a fan-fiction-öket  nem szokták ilyen módon terjeszteni, mert törvénytelen lenne. Annak pedig, hogy fű alatt kéne terjeszteni az efféle kiadványokat jelképes összegért csak annyit mondok: ezzel a lendülettel otthon önerőből is kinyomtathatod magadnak a netes képregényeket (vagy átugrasz a közeli CopyGeneral-ba ;) ).
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #480 Dátum: 2013. Augusztus 14., 19:08:57 »
Üdv, kösz .Hát erre mondtam hogy, nem kell mindenről tudniuk az Amerikai íróknak,rajzolóknak  ;).Mert  akkor  mindenkit aki Fan-art . Fan- fiction -okat  készít  beperelhetnének  .Mert felmerték használni  saját történetükben  a karaktereiket .{ Nem hogy örülnének annak hogy valaki ennyire kedveli  a karaktereket  hogy saját történetet  talál ki róluk ,ezért mondtam máskor  hogy időként az alkotóknak is olvasni  kellene ilyen sztorikat .ÉS ha tetszik amit látnak akkor  válnának az egykori rajongói alkotókból munkatársak } Csak ahogy mondtátok hogy ez csak egy utopisztikus  világban működne { Sajnos} Pedig tényleg vannak remek  maszek munkák is ,olyan színvonalon hogy még nekik is  bejöhet .Egy kicsit más ötlet ,talán ezt szabad egyéni megrendelőkén annak akinek  teszik  és aki szeretné  nem csak neten  ,hanem saját kezében tartva könyvként olvasni ezeket pl A Vasemberes művet  postai úton  eljuttatni  a megrendelönek  , egy -egy  alkotást ezekből . A  megrendelő küld  egy jelképes összeget pl 500 ft ami még nem is olyan sok ,cserébe kapja  a megrendelt művet { ámbár lehet hogy ez   a valóságban is igy megy }  Hisz elvégre amúgy is küldenek az emberek csomagokat  postán ismerősöknek rokonoknak  Kösz  :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #479 Dátum: 2013. Augusztus 14., 17:45:27 »
Hát azért ez még odakint sem számítana saját ötletnek, hiszen eleve olyan karakterek szerepelnek benne, amelyek egytől-egyik jogvédettek. És akkor a rajzolókról még nem is beszéltem. Szóval ha egy ilyet ki akarnék adni, akár Amerikában, biztos, hogy hosszú jogi procedúra elé nézhetnék. Ez még annyira nem sért jogot, hogy a neten mindenki által hozzáférhetően terjesztem a képeket, de amint nyomtatásban adnám ki, és még esetleg pénzt is kérnék érte, már jóval más lenne a helyzet.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #478 Dátum: 2013. Augusztus 14., 13:31:01 »
Üdv, tényleg kiváló munkák.1. Nem -e  lehetne ezeket  nagyobb számban is forgalmazni .Nem csak a képregény rendezvényeken vagy postai úton . Csak sajnos sokat kellene befektetni a dologba , fénymásoló, néhány saját posta autó  ,soförrel  akik az országot járva árulnák ezeket a kiadványokat . Jó kis üzlet lehetne . De nálunk mindent agyon bonyólittanak ,mindenhez engedélyek ,meg sok-sok papír munka kell. Amerikai  ismerősök  mondták hogy náluk a vállalkozások beinditásához  nem kell ennyi fölös munka ahhoz ha saját ötletébe akar kezdeni  ;). És Amerika messze van NEM KELL hogy mindenről tudomást szerezzenek .  :brow:2. Egy saját Könyvtár  mert jó cuccaid vannak { csak attól tartok,úgy járnál  mint az igazi Könyvtárak elfelejtenék [ Teljesen véletlenül  visszavinni   ;) ] a kiadványokat }  akkor inkább egy olvasói kör  állandó felügyelet mellet nehogy szintén { véletlenül } eltűnjön egy-egy példány

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #477 Dátum: 2013. Augusztus 13., 15:06:21 »
Annak idején biztos voltak félreértések a borító miatt: "Helló! Kérném a Csodálatos Pókember legújabb számát. Nem, nem Vasembert, Pókembert." :badteeth:
Biztos előfordultak ilyenek. De azért Amerikában nem olyan biztos, hogy annyira benézték, hiszen ott már megvan a keménymag a műfajnak, de persze ott is vannak gyp-sek.  :badteeth:

A következő részben is lesznek indexképek?
Igen, a következő részben is lesz még, de azzal be is fejeződik a Pókemberes indexképek felsorolása. Az meg még a jövő zenéje, hogy más karakter indexképei is be legyenek-e mutatva.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #476 Dátum: 2013. Augusztus 13., 13:56:54 »
Köszi a Sepi's Gallery 17. részéért! :worship: :worship: :worship:
Az Iron Man by design borítók fantasztikusak voltak, nálam a Deadpool-os volt a nyerő. Annak idején biztos voltak félreértések a borító miatt: "Helló! Kérném a Csodálatos Pókember legújabb számát. Nem, nem Vasembert, Pókembert." :badteeth:
A következő részben is lesznek indexképek?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #475 Dátum: 2013. Július 25., 18:48:10 »
Üdv, na ilyesmire  gondoltam akkor amikor azt mondtam, hogy a nagyobb kiadók  toborozhatnának  új munkatársakat  ,azok közül akik  ilyen fan art munkákat küldenek be a szerkeztöségbe  ,és elég szinvonalasnak tartják ezeket a műveket ,később  meg hivhatnák őket  kólégának hogy dolgozzanak velük .Hiszen itt is elég jó amatőr munkák vannak fent  ;)
 


Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #474 Dátum: 2013. Július 16., 11:46:49 »
Nagyon tetszett az új magazin, nálam is az indexképek vitték a pálmát. Még a Semices kiadás idején nézegettem mindig a füzeteket, és próbáltam rájönni, hogy mi alapján néznek ki úgy ahogy. A Pókembert ritkán figyeltem, de az X-Ment annál inkább. Örülök, hogy lesz folytatása a cikknek.  :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #473 Dátum: 2013. Július 01., 21:26:45 »
Wanda káosz mágiájának tagadása Bendistől, amit aztán nagy nehezen és fogcsikorgatva megmagyaráztak, de baromira izzadtságszagúan.
Nyilván van még egy rakás példa, de azt hiszem, elég a Túlontúlit említenem... kiből Bendis egy mutáns nemembert (Inhuman) csinált...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #472 Dátum: 2013. Július 01., 19:21:39 »
A legfrissebb Marvelok terén nem vagyok otthonos, tudnál mondani egy-két példát?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #471 Dátum: 2013. Július 01., 18:21:59 »
A Marvel képregények csak az elmúlt 10 évben olyan bakikat vonultattak fel, és olyan eltéréseket még címeken belül is, hogy aki komolyabban ismeri a dolgokat, az fogja a fejét.

Nem elérhető jst222

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #470 Dátum: 2013. Június 30., 22:57:28 »
Hát ez azért illúzióromboló, de hát végül is ezek csak képregények, nem akarom vér komolyan venni.
Mondjuk ez óriási baki!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #469 Dátum: 2013. Június 30., 15:57:08 »
Madame Necc ezen "megmozdulása" csak egy apró hiba a Marveltől, ahol sokszor azt sem tudja a jobb kéz mit csinál a bal.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #468 Dátum: 2013. Június 30., 10:12:53 »
Ezeket a Pókemberről szóló összefoglalókat az első sorozatról teljesen saját erőből készítitek, vagy Marvel Comics Database vagy egyéb segítségével (ha szabad ilyet kérdezni :) ) ?
Hogyne szabadna.  :) Teljesen saját erőből készítem őket, a Database-t csak pár apró adathoz szoktam használni, mert ugye régen nem mindenhol voltak feltüntetve az eredeti alkotók neve. Valamint néhány mellékszereplő nevének szoktam ott utánajárni, hiszen én sem ismerhetek fel mindenkit a Marvel univerzumban, akin nincs jelmez.  :D

Számomra a tetőpont az indexképek elemzése volt, ha engem kérdeztek, a legjobb az 1.-től a 48.-ig volt.
Örülök, hogy tetszett. Azért majd a következő részben is lesznek jó indexképek, mert a többi sorozatban is voltak nagyon jól sikerültek.  ;)

A Madame Necc-es cikkel kapcsolatban elolvastam a Final Chaptert, ahol a halhatatlanságot kapta, de ott is a széke nélkül sétálgatott még a szertartás előtt. Ez hogy lehet? Már mikor először olvastam akkor se értettem. És ez ellentétes azzal is amit az összefoglalóban olvashattunk.
Ez egy jó kérdés, mert én nem olvastam ezeket a sztorikat, de majd Ben (vagy talgaby), ha erre jár, megválaszolja.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető jst222

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #467 Dátum: 2013. Június 29., 23:24:18 »
A Madame Necc-es cikkel kapcsolatban elolvastam a Final Chaptert, ahol a halhatatlanságot kapta, de ott is a széke nélkül sétálgatott még a szertartás előtt. Ez hogy lehet? Már mikor először olvastam akkor se értettem. És ez ellentétes azzal is amit az összefoglalóban olvashattunk.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #466 Dátum: 2013. Június 29., 12:18:10 »
Köszönöm a 16. galériát! :worship: :worship: :worship:
Számomra a tetőpont az indexképek elemzése volt, ha engem kérdeztek, a legjobb az 1.-től a 48.-ig volt. Ezeket a Pókemberről szóló összefoglalókat az első sorozatról teljesen saját erőből készítitek, vagy Marvel Comics Database vagy egyéb segítségével (ha szabad ilyet kérdezni :) ) ?
A képregényekért érdemes élni!