Szerző Téma: Fan Art - Amatőr munkák  (Megtekintve 127290 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető kabaman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #465 Dátum: 2013. Június 26., 07:26:34 »
Az, hogy a mailcímünkre (Főoldalon Kapcsolat menüpont) elküldesz egy-két oldalt mutatóba, megírod, összesen mennyi van… és ha nem túl szörnyűek, akkor kimegy a FanArt nevű részlegünkbe akkor, amikor végre nem felejtem el (mint egy ideje általában a kapott amatőr műveket). :)

Köszönöm a segítséget, hamarosan küldöm!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #464 Dátum: 2013. Június 26., 06:53:56 »
Az, hogy a mailcímünkre (Főoldalon Kapcsolat menüpont) elküldesz egy-két oldalt mutatóba, megírod, összesen mennyi van… és ha nem túl szörnyűek, akkor kimegy a FanArt nevű részlegünkbe akkor, amikor végre nem felejtem el (mint egy ideje általában a kapott amatőr műveket). :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kabaman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #463 Dátum: 2013. Június 25., 23:27:08 »
Sziasztok!

Kabaman vagyok, és szabadidőmben szívesen rajzolok képregényeket. A Hálózsák.tlof oldalt középiskolás korom óta rendszeresen látogatom (hogy szaladnak az évek...). Rendelkezem már kisebb történettel, és jelenleg is dolgozok újakon.
Egy másik fórumról (inkvizítor.hu) küldtek ide, azt mondták, itt sokkal több embert találok, aki szívesen olvasgatná a műveimet. Nagyon szeretném, ha minél többen elolvasnátok ezeket, minden hozzászólás és építő jellegű kritika jöhet!

Remélem a téma ehhez a topikhoz illik a legjobban, ha nem, privátban szóljatok rám, és átrakom máshová  ;)

Mielőtt őrült módjára elkezdeném feltöltögetni bárhová a képeimet, tudtok javaslatot tenni, hogyan osszam meg a őket?
Picasa album/Google+ mappa, esetleg tömörítve egy mappában? Mi az elfogadott módszer itt erre, a Hálózsákon?

Üdv:
Kabaman

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #462 Dátum: 2013. Május 13., 13:28:03 »
Van valami hír a "Hegy" c. képregényről, aminek itt is olvasható a 0. része? Ki lesz adva/lesz-e folytatva, stb. ?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #461 Dátum: 2013. Április 27., 08:43:17 »
A 24. oldalon Superman bal csuklóján Wonder Woman egyik karperece van, vagy mi a szösz??? :blink:
Az a karperec annak a jelmezének a része ami éppen leszakad róla.  ;)

Hm, nekem nemrég volt szerencsém olvasni a tizenvalahányas számokból több Pókembert is, és Kraven első megjelenésekor egyszer elhangzott egy Warren tanár úr név, szóval szerintem az volt az első megjelenése, hacsak nem névazonosság volt, szóval szerintem korábban volt az első megjelenése.
Azt az első megjelenést a Marvel honlapjáról másoltam be. Bár persze ők sem megbízhatóak a saját karaktereik történetének ismeretében.

Sepi, mindig ünnep végiglapozni az újabb és újabb gallériákat.  :worship:
Én is nagyon szeretem ezt a kiadványt. :)
Köszönöm.  :D Igyekszem is, hogy minél gyakrabban okozzon örömöt a galéria. Remélem hamarosan vissza tudok állni a havi frissítéshez.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #460 Dátum: 2013. Április 26., 22:41:05 »
Hé, hé, ez egy képregény, itt bármi megtörténhet!  ;D

Különben is, nem tudhatjuk, hogy a Midtown gimi mennyire kiemelt gyakorló gimnázium volt. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #459 Dátum: 2013. Április 26., 22:34:23 »
Iiiigen… valószínű, hogy egy középiskolai tanár éveket tölthetett a klónozás kutatásával, pláne a hatvanas évek Amerikájának oktatáspolitikája mellett.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #458 Dátum: 2013. Április 26., 22:16:45 »
Lehet, hogy akkor még középiskolában oktatott, csak aztán ő is feljebb lépett.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #457 Dátum: 2013. Április 26., 22:11:39 »
Mivel akkoriban középiskolás volt, és Warren egyetemi oktató, így az maximum névazonosság.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #456 Dátum: 2013. Április 26., 22:03:17 »
Hm, nekem nemrég volt szerencsém olvasni a tizenvalahányas számokból több Pókembert is, és Kraven első megjelenésekor egyszer elhangzott egy Warren tanár úr név, szóval szerintem az volt az első megjelenése, hacsak nem névazonosság volt, szóval szerintem korábban volt az első megjelenése.

Basszus, Zatannának a 14. oldalon még Tarotnál és Raven Hexnél is nagyobb mellei vannak!!!  :blink: :bravo: De Fekete Kanácsi sem panaszkodhat a 30. oldalon...  :brow: Vagy Tigra a 31-en.

A 24. oldalon Superman bal csuklóján Wonder Woman egyik karperece van, vagy mi a szösz??? :blink:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Április 26., 22:16:02 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #455 Dátum: 2013. Április 26., 21:20:27 »
Én is nagyon szeretem ezt a kiadványt. :)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #454 Dátum: 2013. Április 26., 17:15:56 »
Sepi, mindig ünnep végiglapozni az újabb és újabb gallériákat.  :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #453 Dátum: 2013. Április 08., 11:57:12 »
Jól sejted.  :) A Vasember páncéljairól szóló leírás után, a Marvel bűnbandáival és alvilágával fogok foglalkozni, majd a híres és kevésbé híres alteregók jönnek, vagyis olyan karakterek, akik egy időre átvették valamilyen oknál fogva az igazi hős helyét vagy egy bejáratott identitást használtak.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #452 Dátum: 2013. Április 07., 13:53:42 »
Ajaj, rosszat sejtek.  :sm-spider-sense:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #451 Dátum: 2013. Április 06., 16:13:41 »
A Kingpin kiadásra esélyes történeteit nem akartam lelőni ezzel, ahogy te is észrevetted. A 4 alteregóval más terveim vannak, ők majd egy olyan... de ez legyen titok.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #450 Dátum: 2013. Április 06., 15:16:24 »
Pókfej 2.0: Nagyon jól sikerült ez a Pókfej lexikon, leborulok mindenki előtt aki az elkészítésében részt vett, nem kis munka lehetett! Élvezet volt olvasni, jó volt feleleveníteni a régi ismereteket, és nagyon sok újdonságot is megtudtam belőle! Tetszett, hogy "nem lettek lelőve a poénok", gondolok itt, hogy a jelenlegi Kingpin kiadás utáni történetek nem kerültek bele! Amikor Pókember fején vérdíj volt, volt 4 vagy mennyi alteregója, róluk viszont hiányoltam néhány szót! Köszönöm szépen!!!!!!!!!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #449 Dátum: 2013. Március 12., 10:57:55 »
Most volt időm elolvasni a Pókfej 2.0-t és meg kell, hogy mondjam nagyon szép munka!
Sok új információhoz hozzájutottam, amik leginkább az alternatív univerzumokra vonatkoznak.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #448 Dátum: 2013. Március 02., 19:32:00 »
Üdv. tényleg színvonalas ,igazi profi még a kiadókhoz is méltó munka :worship: ;)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #447 Dátum: 2013. Február 24., 20:30:39 »
Genzo Creations 2.:Ismét jó volt látni, hogy micsoda remek ötletek voltak. Pl. a 10 HálóZsák logó kinézetről. És persze az energiaital tervek is tetszettek. Főleg a Tini Nindzsa Teknőcök és a Vasember-féle.
Sepi Gallery 14.: Tetszett ez is. Hihetetlen, hogy ilyen is volt(fekete-fehérbe). Mint a régi Fekete-Fehér képregény válogatások.
Pókember 2.0: Hihetetlenül jó hosszú leírások vannak. Nem semmi. Mert nemcsak egy, hanem minden Pókember karakterekről van leírás. Még olyanokról is, akik magyarul nem szerepeltek sehol. Bár még nem olvastam el, de akkor is ezer köszönet eme leírásért is. :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #446 Dátum: 2013. Február 23., 16:09:11 »
Kösz!  :)

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #445 Dátum: 2013. Február 23., 09:23:15 »
Ritkán használom a fórumot mostanában, ezért elnézést kérek, viszont Genzo(!) hát... hogy is mondjam... Überkirályállatság lett a füzeted dizájn- meg logótervező része! :) Gratula! :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #444 Dátum: 2013. Február 19., 22:06:18 »
Lehagytad Fenegyerek bunkós botjait. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #443 Dátum: 2013. Február 19., 21:54:07 »
 A legjobb akkor is Stan Lee volt, amin Cap pajzsával, Thor kalapácsával, Spidey polójában és egy X-menes övben repeszt Ezúst Utazó szörfjén.   :D  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #442 Dátum: 2013. Február 19., 14:50:33 »
Az Angelus a Sötétség ellenpárja a Top Cow világának mitológiájába. Egy szferikus energiaforma, a Fény megtestesítője, a totalitárius rend híve. Belőle teremtődtek az angyalok, ő maga pedig mindig egy halandó nő testébe költözik, amit teljesen halhatatlanná tesz (ellentétben a Sötétséggel, ami mindig egy férfiban lakozik, és amint az gyermeket nemz – aki mindig biztosan fiú és élve születik – átköltözik az embrióba és megöli a gazdatestet). Úgy emlékszem, átvettük a Darkness v1-et, abban megismerkedhetsz az egyik legsikeresebb Angelus-hordozóval, bár azóta már volt pár. Amúgy az Agelus és a Sötétség gyereke a Boszorkánypenge.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #441 Dátum: 2013. Február 19., 14:11:28 »
Köszi a Sepi's Gallery 14-et! :worship: :worship: :worship:
A 13. oldalon lévő Pókember kép volt számomra a kedvenc, nagyon szép és ötletes volt. Ez az egész számra is elmondható ;). Egyébként ki az az Angelus?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #440 Dátum: 2013. Február 18., 14:40:38 »
Nem tudom, a Marvel meg a wiki-je mit ír, de mivel nemrég olvastam újra a történetet Clayton Crain miatt, így ezért írtam.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #439 Dátum: 2013. Február 18., 14:28:42 »
Akkor ez eléggé el van… szóval se a Marvel, se a wikije, se a fan adatbázis nem írta jól, mert a kiadványban szereplő szövegek 95%-ban ezekből vannak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #438 Dátum: 2013. Február 18., 14:21:28 »
Tényleg nagyon jó kis összegzés  :worship:, jó volt olvasni, nem is tudtam, hogy ennyiféle külön Pókember van. És az is újdonság volt számomra, hogy a régi nagy ellenségek már egészen a sorozat elején, az első számokban feltűntek.
Viszont a Toxin-ról szóló rész nem pontos: Patrick kisfia a történet elején még az anyja pocakjában van :), Vérontó nem ejti túszul Ginát (hanem belöki a lépcsőházba), akit nem a Fekete Macska, hanem Pókember ment meg. Egyébként a támadásnál Venom és Pókember van jelen. Fekete Macska úgy kerül a képbe, hogy ő menti meg Patrick-et Vérontótól, amikor az elrabolja otthonról, és ezért fordul később hozzá (meg azért, mert felismeri egy rabláskor rögzített videofelvételen).

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #437 Dátum: 2013. Február 17., 12:53:14 »

Még egyszer köszönöm és tisztelem a munkátokat de így erősen féllábúnak és félszeműnek érzem!

Köszönjük az észrevételt, de ahogy már előttem is mondták, ez a kiadvány azért készült, hogy az első részt kiegészítse. Javaslom rendeld meg a kiadótól az első részt, 2-300 Ft-os tétel, nem vág földhöz senkit és rendkívül informatív, tudom, hiszen abba is dolgoztam. :) Ha a kettőt elolvassátok, nem marad fehér folt. Úgy tudom Harza Tominak korlátozott példányszámban van még belőle, szóval uccu neki.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #436 Dátum: 2013. Február 17., 09:26:11 »
Én is köszönöm!
Nagyon informatív a kiadvány, nem olvastam még el az egészet, csak szemezgettem belőle, de nagyon tetszik. Viszont Kraven szwsz nem azért lett öngyilkos, mert "megalázó vereséget" szenvedett Petertől, hanem mert úgy érezte, hogy bebizonyította magának, hogy jobb Pókember, és már nem volt miért élnie.   
"MM MMMMM MMMDMMM!"