Szerző Téma: Fan Art - Amatőr munkák  (Megtekintve 127228 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #435 Dátum: 2013. Február 17., 07:50:28 »
Amiket hiányolsz, a hírben is említett Pókfej lexikonban voltak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zukaru

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #434 Dátum: 2013. Február 17., 00:27:10 »
pókfej 2.0
Köszönöm!
Szép és tartalmas munka !
Olvasmányosan megírt és szép képekkel tele tűzdelt hangulatos kötet!
Pár dolgot hiányolok belőle! Értem én hogy nem kerülhet minden bele és a pókfejlexikont se olvastam de ha már ilyen hosszú lett és a venom összes is bele fért hozzácsaphattátok volna az alábbiakat is.

Ha már a bevezető olyan szépen rá világított az emberi oldalára is akkor hol a pókember ember része?
A családtagok a barátok, barátnők, az emberi ellenségek (J.J.J.)vagy a többi póknő!

Ha ez ténylegesen az általam nem ismert pókfej lexikon fojtatása akart lenni akkor elnézést, bár ekkora terjedelemnél (és más kiadónál) , illetve rajongói munkánál érdemesebb lett volna egy teljes és különálló könyvet készíteni (főleg ha az első kötetet nem kerülhet ki az oldalra)!

Még egyszer köszönöm és tisztelem a munkátokat de így erősen féllábúnak és félszeműnek érzem!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #433 Dátum: 2013. Február 03., 09:52:27 »
Az tény, hogy jó rajzok, mindig igyekszem olyanokat összeválogatni amelyek elég mutatósak. De sajnos kiadni nem lehet, pont a te általad említett akadályok miatt. Maximum nem hivatalosan, de az meg rengeteg pénz, és sajnos közel sem biztos, hogy visszajönne, mert akkor max rendezvényeken lehetne árulni. De ha egyszer nyerek a lottón, akkor még bármi előfordulhat...  :brow:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #432 Dátum: 2013. Február 02., 18:25:20 »
Üdv,hm...ha Sepi alkotásait kilehetne adni nyomtatásban ,szerintem nagy sikere lenne  ;). Persze  ahhoz kellene  pl az alkotók hozzájárulása is, meg különböző engedélyek . De szerintem egész színvonalas munkák. Meg állnák magukat a piacon is ;)

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #431 Dátum: 2013. Január 27., 20:38:59 »
Nagyon szívesen, örülök, ha tetszett! :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #430 Dátum: 2013. Január 27., 20:17:59 »
Genzo Creations 1.: Most jutott időm, hogy ezt is elolvassam. Tetszett ez a FanArt képregény is.
Érdekesek a rajzok. Az energiaital tervek is érdekesek. Tényleg jó volt. ez is.
Ezer köszönet érte Genzo-nak!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #429 Dátum: 2013. Január 06., 22:32:15 »
Na, most jól összekutyultad az egészet. :) Minek iszik aki nem bírja.  :badteeth:
Csak okosan, mert még véletlenül ezt is szerkesztem...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #428 Dátum: 2013. Január 06., 22:25:39 »
Na, most jól összekutyultad az egészet. :) Minek iszik aki nem bírja.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #427 Dátum: 2013. Január 06., 22:23:32 »
Bocsi, válasz helyett szerkesztettem Sepi hozzászólását...
A pia, mindig a pia...

ezt írta:


Idézet
Na igen, ezzel leszek bajban, mert szinte minden ember más felbontást használ, és nehéz olyan méretet találni, ami mindenkinek megfelel. Ezért nem vágtam még bele ebbe a tervbe. De valami megoldást majd kitalálok, max megszavaztatom a felbontást. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #426 Dátum: 2013. Január 06., 22:18:23 »
Angyal-kufár.  :hehe:
Még mindig jobb, mint az angyalcsináló.  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 06., 22:19:34 írta Farek »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #425 Dátum: 2013. Január 03., 11:14:25 »
Köszönöm, bár a börzén már elkezdtem megválni tőle, szóval akit érdekel, annak küldök listát :)

Egyébként pedig főleg Avengers címek - nyilván nem túl meglepő módon -, minden sorozat, meg egy rakás mini. Ezen kívül a Thunberbolts, a sima sorozat és a minik, one-shotok, valamint egy kozmikus részleg Thanossal és az Infinity címekkel, Age of Apocalypse (még az eredeti, nem az utánérzés), egy kevés X-Men, még kevesebb Pókember és hangyányi DC. Főleg füzetek, de van pár TPB és HC is.
És persze az összes magyar kiadású Marvel, DC és egyéb szuperhősös képregény.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #424 Dátum: 2013. Január 03., 10:29:49 »
Köszi szépen a legújabb galériát!  :worship:
Mindig jó bögyös csajokat látni  ;D, a Mary Jane-s Venom-os baromi jó (meg persze a többi is). Tetszett a régi Pókemberek bemutatása, de leginkább a filmes képregény-olvasások cikk kötött le. A Szuperzsaru az egyik kedvenc filmem, emlékeztem amikor Terence Hill a Superman-t olvassa. A cikk olvasása közben ugrott be egy régi Kevin Costner film, a Fandango, abban is többször előfordul, hogy az egyik szereplő Hulk-ot olvas :).
Farek gyűjteménye meg egyszerűen hihetetlen  :blink:, gratulálok hozzá!  :bravo:

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #423 Dátum: 2013. Január 03., 10:28:17 »
Farek "apó"! :) Tényleg nagyon szép gyűjteményed van.  :bravo: Tényleg nagyon sok. Mi van benne? :P

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #422 Dátum: 2013. Január 01., 13:10:00 »
Az királyságos lesz, de gondolj ám a widescreen monitorokra is! (Más problémám már nincs. :D)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #421 Dátum: 2012. December 31., 21:14:37 »
Régóta tervezek egy "wallpaper edition"-t, majd jövőre összehozom azt is.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #420 Dátum: 2012. December 30., 21:19:35 »
Jó kis képek voltak megint.  :worship: Csak kár hogy többségükben nem fektetett téglalap alakúak, és így nerm jók háttérképnek, képernyővédőnek. Ez persze nem a gyüjtemény hibája, csak régi sirámom a szuperhősös festményekkel kapcsolatban, amelyek javarészt ugye borítóra készülnek, ergo állított téglalapok.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #419 Dátum: 2012. December 30., 17:22:28 »
Nagyon tetszett, jó volt a leírás Mandarinról, leglább lesz összehasonlítási alapom majd filmes és az eredeti között, mert nem ismertem annyira a karaktert.
Ben pont ezért akarta, hogy bele tegyük a magazinba, mert film miatt eléggé aktuális.

Tetszett még a képregények megjelenése a filmekben, ebből jó lenne sorozatos rovat is (nekem  kapásból eszembe jutott a kép, ahogy a Bones c. sorozatban Booth ül a kádban egy hihetelen röhejes sörözdobozos baseball sapkában, és Zöld Lámpást olvas.:))
Lehetne belőle sorozat, de hihetetlenül sok ilyen jelenet van rengeteg filmben és sorozatban, és rengeteg meló lenne kigyűjteni az összeset. Most is inkább csak példa és érdekesség kedvéért szedtem össze ezt a pár filmet. Főleg inkább a Bud Spencer filmeket akartam megmutatni ebből a szempontból, mert ahogy a cikkből is látszott, elég sok filmjükben feltűntek a képregények.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #418 Dátum: 2012. December 30., 14:32:33 »
 Köszönöm az újabb válogatást!  :worship:
 Nagyon tetszett, jó volt a leírás Mandarinról, leglább lesz összehasonlítási alapom majd filmes és az eredeti között, mert nem ismertem annyira a karaktert.
 Jól lettek öszeválogatva a képek, főleg a csajokról! :P (Kedvencem a 18. oldalon lévő Méregcsók kép, csak a rajzoló nevét nem tudtam kivenni, ha valaki megírja, megköszönném).
 Tetszettek a Karácsonyi borítók, a télapó a terminátor, és  a mikulásnak álcázott Vezér volt számomra a legmeglepőbb.
 Tetszett még a képregények megjelenése a filmekben, ebből jó lenne sorozatos rovat is (nekem  kapásból eszembe jutott a kép, ahogy a Bones c. sorozatban Booth ül a kádban egy hihetelen röhejes sörözdobozos baseball sapkában, és Zöld Lámpást olvas.:))
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #417 Dátum: 2012. December 17., 07:31:56 »
Silver Sable magyarországi első megjelenése nem a Csodálatos Pókember 47-be volt, hanem 33-asban. A 47-be úgy tudom, az csak egy önálló Pókember rész volt Silver Sable főszereplésével.
Hoppá, ezt benéztem. Valamiért a 33-as számban lévő szerepléséről elfeledkeztem. Utólag javítjuk a következő szám kikerülésekor.

A Csodakapitányos rész hiányosságára a magyarázatot lentebb olvashatod.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #416 Dátum: 2012. December 16., 16:58:28 »
Sepi's Gallery 11-12.: Tetszett ez a két füzet. Ezer köszönet érte! ;)
Ismét jó volt újabb információkat és karakterleírásokat olvasni más Marvel karakterekről.

Bár egy-két dolog nem volt világos számomra.
Silver Sable magyarországi első megjelenése nem a Csodálatos Pókember 47-be volt, hanem 33-asban. A 47-be úgy tudom, az csak egy önálló Pókember rész volt Silver Sable főszereplésével.
És Csodakapitány(Monica Rambeau) ismert hozzátartozóiról az van írva, hogy nincsenek. Pedig úgy tudom igen. A Bosszú Angyalai egyik részébe mintha az derült ki, hogy vannak szülei.

És persze tetszett kettő cikk leírások is, ami hihetetlen is volt. Pl. John Romita Sr.-ról és a 24. Képregénybörzéről.

Meg a képek is érdekes voltak.

Az meg jó ötlet, hogy lesz ilyen részletes lista a magyar Marvel képregényekről. ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #415 Dátum: 2012. December 06., 18:06:38 »
Ez egy jó kérdés. Eddig nem gondoltam erre, mert azért ebből nincs olyan jól körülírható forma, mint a füzetek esetében, de majd meglátom mit tehetek az ügy érdekében.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #414 Dátum: 2012. December 05., 12:54:58 »
Még 1 kis elmélkedés a magazinról:
nekem nagyon tetszettek azok a jelölő lapok, amik az itthon kiadott képregények gyűjtéséhez adtak segítséget.
Nem lehetne ilyet majd a filmek-mozi rovatban is létrehozni? Mi jelent meg Blue Ray lemezen, mi gyűjteményes kiadásban, DVD-n, VHS-en stb.
Például az Igazság Ligája dvd-kbe mindig belezavarodok.
(Persze lehet, hogy csak én vagyok ilyen láma.)  :D

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #413 Dátum: 2012. November 28., 11:51:32 »
Meg azt is vedd hozzá, hogy ez a leírás jó 10 éve készült. Ráférne az update.  :) Monica szüleinek neve amúgy Frank és Maria.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #412 Dátum: 2012. November 28., 10:40:23 »
Hm, e felett a jelek szerint elsiklottam. Ben a jelek szerint sokszor a régi hivatalos OHotMU-kból dolgozik, ahol sok háttérinfót nem dolgoztak ki.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #411 Dátum: 2012. November 28., 10:38:19 »
Köszönet az új magazinért, a képek és a cikkek is nagyon tetszettek.
A karakterleírásoknál egy kis észrevétel: Csodakapitány-Monica hozzátortozói azért vannak ismeretlennek feltüntetve, mert a nyilvánosság előtt nem ismertek? A képregényekben párszor láthattuk őket, Monica apja és anyja is szerepelt már.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #410 Dátum: 2012. November 24., 09:07:53 »
Egy kérdésem lenne a magyar marvel képregényekkel kapcsolatban. A Happiend magazinban a megtorló képregények mikor jelentek meg? :)
Amúgy tényleg tetszett, látszik a belefektetett munka.
A Hepiendben a Megtorló '89 decemberétől jelent meg '90 decemberéig. Egyébként még nem kizárt, hogy majd ez is bekerül a listába később. Csak akkor bele kellene rakni a Képes hepiend magazint is, ami mellette futott, és abban jelent meg a Destroyer című Marvel mini, de azt megszerezni szinte lehetetlenség, anélkül pedig nehéz bármit is berakni belőle.

Jó ötlet volt belerakni ezt az "Official Index to the Marvel Universe"-höz hasonló részletet. Bár nem hiszem, hogy meglenne rá a megfelelő mennyiségű vevő, de én szívesen látnék a gyűjteményemben egy ilyen magyar "Official Index to the Marvel Universe" kiadványt.
Eredetileg úgy indult volna ez az egész kezdeményezés, hogy úgy hozzuk össze, hogy nyomtatásban jelenjen meg, egyfajta fan kiadványként, mint amilyen a Pókfej lexikon volt. Csak sajnos a gazdasági válság engem is érzékenyen érintett, és így sajnos nem igazán van már pénz rá, hogy elkészüljön. De azért még a remény hal meg utoljára, remélem, hogy egyszer csak sikerül összehozni a kézben tartható változatot.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #409 Dátum: 2012. November 23., 17:09:50 »
Remek volt az új Sepi's Gallery!  :worship: :worship: :worship:
Jó ötlet volt belerakni ezt az "Official Index to the Marvel Universe"-höz hasonló részletet. Bár nem hiszem, hogy meglenne rá a megfelelő mennyiségű vevő, de én szívesen látnék a gyűjteményemben egy ilyen magyar "Official Index to the Marvel Universe" kiadványt.
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #408 Dátum: 2012. November 23., 09:01:53 »
Elolvastam én is a Sepi's galery mostani számát. :) Szép volt, jó volt, köszönet érte. :) Egy kérdésem lenne a magyar marvel képregényekkel kapcsolatban. A Happiend magazinban a megtorló képregények mikor jelentek meg? :)
Amúgy tényleg tetszett, látszik a belefektetett munka.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #407 Dátum: 2012. November 22., 20:55:23 »
Azért ne vedd magadra!  ;)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #406 Dátum: 2012. November 22., 20:09:01 »
Az a borító sajnos hiányzik a gyűjteményemből, kicsit lemaradtam az új megjelenésekkel.  :-\
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.