HálóZsák fórumok > Hazai és külföldi megjelenések

Cartaphilus Kiadó

(1/5) > >>

Usagi Yojimbo:
Én nekem a Sandman jött be legjobban, zseniális! Nagyon örültem, mikor még régen megtaláltam a Zsákon Neil Gaiman sztoriait.

boonty:

--- Idézetet írta: Aldarion - 2011. Augusztus 29., 21:14:30 ---
--- Idézetet írta: Farek - 2011. Augusztus 29., 21:10:27 ---
--- Idézetet írta: boonty - 2011. Augusztus 29., 20:43:56 ---amúgy megkérdezhetem, hogy a cartaphilus kiadónak van másik képregénye a Green Lanter-en kívül? : )

--- Idézet vége ---
Marvel-DC vonalon, vagy egyébként? Mert tudomásom szerint a két nagy kiadó fővonaláról nincs, de ők adták ki pl. a Sandman-, a Hellboy- és a Watchmen köteteket is.

--- Idézet vége ---
Meg két Alien antológiát, három Simpson család kötetet és a Setét Torony sorozatot is.

--- Idézet vége ---


legfőképp DC oldalon gondoltam. köszi az információt : ) most hogy így mondod tényleg. a 3 Simpson család meg is van de még nem is figyeltem fel rá... :D

Aldarion:

--- Idézetet írta: Farek - 2011. Augusztus 29., 21:10:27 ---
--- Idézetet írta: boonty - 2011. Augusztus 29., 20:43:56 ---amúgy megkérdezhetem, hogy a cartaphilus kiadónak van másik képregénye a Green Lanter-en kívül? : )

--- Idézet vége ---
Marvel-DC vonalon, vagy egyébként? Mert tudomásom szerint a két nagy kiadó fővonaláról nincs, de ők adták ki pl. a Sandman-, a Hellboy- és a Watchmen köteteket is.

--- Idézet vége ---
Meg két Alien antológiát, három Simpson család kötetet és a Setét Torony sorozatot is.

Farek:

--- Idézetet írta: boonty - 2011. Augusztus 29., 20:43:56 ---amúgy megkérdezhetem, hogy a cartaphilus kiadónak van másik képregénye a Green Lanter-en kívül? : )

--- Idézet vége ---
Marvel-DC vonalon, vagy egyébként? Mert tudomásom szerint a két nagy kiadó fővonaláról nincs, de ők adták ki pl. a Sandman-, a Hellboy- és a Watchmen köteteket is.

boonty:
valamiért éreztem... :D : )

amúgy megkérdezhetem, hogy a cartaphilus kiadónak van másik képregénye a Green Lanter-en kívül? : )

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése