Szerző Téma: Számítógép/Internet/IT  (Megtekintve 120646 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #428 Dátum: 2012. Július 26., 06:47:36 »
Videokártya vagy esetleg az alaplap.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #427 Dátum: 2012. Július 25., 23:15:46 »
Én is a VGA-t mondanám elsőként. Használd még így egy hétig, és ha a probléma fennmarad, akkor tegyél bele egy másik VGA-t. Az eldönt majd mindent, mert ha az sem segít, akkor nem ott a gond.

Katt a képre!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #426 Dátum: 2012. Július 25., 22:47:43 »
3 napja van egy kis számítógépes gondom. Nem tudom mi okból, van hogy egyszerűen elmegy a kép a monitoromon. A gép megy továbbra is, a monitor háttérvilágítása ég, de látni nem látok semmit és nem is reagál semmire, csak a reset segít. Néztem logokat, ott nem láttam semmit.
A probléma hétfőn jelentkezett először, azóta ki is takarítottam a masinát, hátha melegedés lehet a gondja, de nem :S Egyébként mikor ez történt, soha nem valami megterhelőt csináltam, hanem épp bogarásztam vagy a youtubeon néztem egy videót.
A netes bogarászás alapján döglődő videokártyára tippelnék (közel 6 éves), de gondoltam több szem többet látott alapon megkérdezlek titeket is, hogy volt-e már hasonló problémához "szerencsétek" ill. ti szerintetek mivel lehet gond?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #425 Dátum: 2012. Július 25., 18:14:13 »
Ha már Schwarzenegger szóba jött a filmes topikban, az Angry Video Game Nerd ismét hallatott magáról.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #424 Dátum: 2012. Július 24., 13:27:28 »
FO3-ban pont fordítva lesz ez, ők vannak a sztori középpontjában.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #423 Dátum: 2012. Július 24., 11:47:31 »
Igen, én a szél miatt bolyongtam ott, mint egy hülye. Bár amilyen nagy múltú a BoS, nekem itt éppen annyira érdektelen volt.

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #422 Dátum: 2012. Július 24., 11:21:58 »
Nem, House egyik küldetésére, amiben fel kell törni egy számítógépet, ami a roncstelep melletti kis kunyhóban van. Vagy, ami a fanpatch után visszakapja az eredeti funkcióját, és Veronica küldetésének egyik indítóeleme lesz.
Mondjuk a BoS-bunkert is megtalálni elég érdekes, pláne ha éppen be van kapcsolva az a szélgép, és tényleg nulla a látótávolság.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #421 Dátum: 2012. Július 24., 10:47:58 »
(Pláne utólag, az NV tükrében, ahol szó szerint tök kietlen foltokat jelöl a térkép, de egy, az egyik frakció végigviteléhez nélkülözhetetlen épületet, ami a nagy büdös puszta egyik legidiótább pontjára lett elrejtve, nem - és a küldetés során se kapsz hozzá iránymutatást.)
A Brotherhoodra gondolsz?

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #420 Dátum: 2012. Július 24., 07:00:17 »
FO3-ban fordítva leszel. Ott arra kell vigyázni, nehogy túl messze menj a fősztoriban, mert a GECK felkutatása után elég keményen felkapcsol a játék, és ha nincs megfelelő szinted vagy felszerelésed, nehézzé válik a kalandozás úgy, hogy a fél térkép téged kajtat plazmaágyúkkal felszerelkezve. (Bár ha nem lopakodós, hanem Rambo módban mész, a Pentagonig érdemes eljutni, mert ott össze lehet szedni egy követőt, aki elég rendes mészárlásokra képes minden segítség nélkül.)

NV-ben a fősztori tényleg nem nagy szám, de igazából egész élvezetes a legvégső csatáig. Ami unalmas. Pláne, ha az NCR-t választod és sikerül mindenkivel jóban lenni, mert akkor a gáton csak annyi az ember dolga, hogy kényelmesen elsétáljon a Legátusig - akit szintén ki lehet dumálni a bunyóból - miközben a BoS, a Booomerek és a Remnant utat vág előtte (Kahnokat nem nagyon szoktam rávenni az öngyilkos akcióra). Ott sajna eléggé kezdők csapdája, hogy az ember vinné a sztorit, mire kiderül, hogy előtte gyakorlatilag az egész térképet be kell járni és végigvinni, bár én már FO3-hoz szoktam, szóval eleve így álltam neki (úgy emlékszem, az első végigjátszásnál Vegas volt a legutolsó hely, ahova beléptem).

Igaz, FO3-nál se nagyon szoktam tiplizni, mert a sztori első fele Washingtonba vezetne, ám ajánlottabb előtte annyira felderíteni és végigvinni a pusztát, amennyire lehet, különösen a kis figurák összeszedése miatt. És mert ha nem hajtasz rá rögtön a legelején az álcaruhára az Anchorage DLC-ből, akkor a Tenpenny-torony végén szerezhető álarc a legjobb kellék, annak a segítségével nem kell a fél életedet a metróalagutakban tölteni. (Az egyetlen oka, amiért már nem szívesen játszanék az FO3-mal, hogy észveszejtően sok időt kell eltökölni benne a föld alatt bolyongva, ráadásul az egész belvárosi hálózatot lemodellezték, vagyis nagy, és nagyon nehéz értelmesen felderíteni és közlekedni benne.)
Viszont ha meg az álcaruhát választod, érdemes lesz betankolnod gránátokból és aknákból, FO3-ban sokkalta egyszerűbb éles tölteteket gatyákba rejteni lopakodás közben, egész térképeket lehet így kitakarítani a nehezebb részeknél. Már csak azért is, mert a sokkal rögösebb plusz a nagyvárosi táj miatt itt az NV-vel szemben alig pár részen lehet normálisan igénybe venni a mesterlövész puskát (amihez a Pitt nélkül amúgy se nagyon találni lőszert, szerencsés esetben akad összesen olyan 300).

zozi: Meglátás kérdése. Miután feltettem, én nem cheatként éltem meg, hanem "ez mi a jófenének mod és nem eleve így volt ebben a rühes játékban?" élményként. (Pláne utólag, az NV tükrében, ahol szó szerint tök kietlen foltokat jelöl a térkép, de egy, az egyik frakció végigviteléhez nélkülözhetetlen épületet, ami a nagy büdös puszta egyik legidiótább pontjára lett elrejtve, nem - és a küldetés során se kapsz hozzá iránymutatást.) Cheatként inkább olyan NV modokat éltem meg, mint a Toggler, amivel például eb lehet kapcsolni, hogy a pusztabéli emlősállatoknak ne az legyen a létezés célja, hogy a valagamba harapjanak folyton, vagy hogy 10 helyett 50 méterről jelezze a radar az ellenséges érzelmű lényeket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #419 Dátum: 2012. Július 24., 00:01:41 »
Őszinte leszek, sosem vittem teljesen végig a NV-t. Attól a ponttól, ahol választani kellett a csapatok között, és feljöttek olyanok, akikkel addig semmiféle kapcsolatot nem létesítettem, és a nagy finálé előtt még elémdobtak egy csomó idióta questet... na ott totál elment a kedvem, és nem is érdekelt többé a gát körüli hülyéskedés. Sokkal nagyobb örömet leltem az egyszerű kalandozásban és keresgélésben, és a tényleg érdekes, és különleges questekben. Mondjuk a Bethesdával így jártam a Skyrimnál és az Oblivionnál is - a fősztori egy érdektelen, lapos, unalmas hülyeség, minden más isteni.

Katt a képre!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #418 Dátum: 2012. Július 23., 23:02:40 »
Miért lenne az? Ugyanúgy fel kell fedezni, csak most végre az ember látja, hogy fel is fedezte őket.
Nem. Azt látja, hogy odament mellé, nem? Aztán meg persze feltűnik, hogy ja, jelez a térkép, "felfedeztem" valamit. Na, ezért tartom cheatnek.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #417 Dátum: 2012. Július 23., 22:13:45 »
Map markereket tesz olyan dolgokra, amik eddig nem voltak. Például most már ha az északabbi benzinkúttol nyugatra fekvő kunyhóra lelsz, látni fogod a térképen is (meg tudod, hogy ott lesz a legjobb mesterlövész puska - már ha ki tudod bányászni a szekrényből). A térkép alapjáraton ugyanolyan töküres lesz... bár én mondjuk pont azt eléggé hamar orvosolni szoktam, mert Washington környéke nem éppen a lapos Mojave, van pár olyan barlang, amit csak tipp alapján az életben meg nem talál az ember (például ahol a közelharci figura van, azt már-már szadista módon rejtették el).
A legnagyobb hasznát Washingtonban lehet venni, mert nem kell állandóan lemászni a metróba, hanem minden kijárat kap egy külön jelölést, pontosabban be lehet lőni, hova akarsz menni. A Potomactól nyugatra lévő részen meg végre lehet majd navigálni is, az alapjáraton egy kisebb kínszenvedés. (Meg segít majd a Mall parkban is, pláne két küldetésnél, ahol nem kell átkutyagolni az egészen kétszer értelmetlenül.) Vagy olyan kényelmi dolgok, hogy Rivet City különvált részéhez nem kell megkerülni egy fél anyahajót, ha oda akarsz menni (márpedig fogsz).

Ja igen, viszont ha már az FONV-ről jössz... itt jóval egyszerűbb lesz a játékmechanika, és teljesen más típusú karakterre kell építeni. FO3-ban a középtávú stealth-kill a nyerő taktika, és itt a VATS mindent visz, használd, ahol csak tudod. Ja, és itt rengeteg "gyűjtögetős" küldetés van, szóval ha találsz ezekből, tárazd be, mert kelleni fog:
-scrap metal (ezt a leges-legelejétől, különben iszonyatosan szívás lesz a játék eleje, ráadásul ebből irdatlan mennyiségek kellenek majd)
-sugar bombs
-pre-war books
-Nuka Cola Quantum (ezt soha, semmilyen körülmények között ne használd el, a játékban fellelhető üvegek állományának 85%-a kell majd egy küldetéshez... eléggé szopás, ha ezt nem tudod előre sajna)
-blood pack (legkönnyebb pénzszerzés, bár a világ végére kell menni érte)
-vagy ha gyorsan lenyomod a Pitt DLC-t, akkor lőszerből akármennyi pénzt lehet csinálni (4-500%-os haszonnal is lehet dolgozni, csak éppenséggel sétálgatni kell hozzá legalább háromnegyed órát).

És még egy jótanács: fedezd fel az összes létező helyet a pusztában, mielőtt eléred a 20. szintet, mert a Broken Steel mellett olyan ellenfelek jelennek meg ott attól a ponttól, amiket a legtáposabb felszereléssel is cinkesen lehet legyűrni - és akadnak olyanok, amik hármasával közlekednek. Vagy konzollal 19. szinten vegyél el magadtól félmillió XP-t és ne lépd át azt a szintet (igazából jobb így a játék, bár tényleg inkább lesz egy FPS, mint egy RPG), vagy csakis a szükséges pontok között mozogj onnantól.
Ja, és még egy: a leges-legutolsó küldetés előtt (alapjátékban) bütykölj fel 100%-ra egy power armort, hacsak nem akarod a legvégén elbukni a komplett játékot (vagy bejárni négy körben a térképet, mire találsz annyi alkatrészt, hogy összeszedj egyet). Ha fenn van a Broken Steel, akkor elvileg belefuthatsz kétszer egy Hellfire-be. Hidd el, kelleni fog, az alapjáték vége kategóriákkal intenzívebb a New Vegas latymatag csetepatéjánál.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 23., 22:31:15 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #416 Dátum: 2012. Július 23., 22:05:00 »
Öhm, most ezt nem értem. Csak akkor mutatja ez a mod, ha már fel is fedezted...? Mert ha alapból mutatja a térképen, hogy hova menj, az tényleg cheat. Én szeretem az ilyen helyeket a vakszerencsével felfedezni - ez tolja ki a játékidőt, hogy csak barangolsz, és hallgatod a rádiót. :)

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #415 Dátum: 2012. Július 23., 21:57:32 »
Miért lenne az? Ugyanúgy fel kell fedezni, csak most végre az ember látja, hogy fel is fedezte őket. Ahhoz, hogy instant látszódjanak, egy 20. szinten választható tulajdonság kellene, amit SENKI sem választ soha az életben, mert egy másikkal gyakorlatilag sérülés nélkül végig lehet nyomni bármilyen tömegharcot. (Ami kell is, mert ez vagy az utolsó szint, vagy az utolsó DLC-vel ez nyitja meg a játékban a nem enyhén túltápolt - a leggyengébb erősebb, mint az alapjáték akármelyik bossa - ellenfeleket, amivel aztán teleszórja az egész játékot.)
Ráadásul ha ez neked cheat, ne tudd meg, milyen felszerelést lehet a gyári DLC-kben kapni (lebukás nélküli láthatatlanságot adó ruha, instakill kard és egy pisztoly, amivel körönként 12-szer lehet lőni az alapjátok maximális hatja helyett).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #414 Dátum: 2012. Július 23., 21:43:39 »
Erősen ajánlom még a More Map Markers (egy csomó eldugott kis vackot rak a térképre, amit legfeljebb vakszerencsével vagy leírással lehetne megtalálni, és van, ami majdnem kritikus szintűen fontos)
Ez cheat.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #413 Dátum: 2012. Július 23., 21:39:40 »
A New Vegasba elég sok tucat órát beleöltem, szóval abban kiismerem magam - a 3 valahogy kimaradt, és most pótolni szeretném, emiatt kérdezem. A Nexuson kiismerem magam, szóval nem lesz gond, csak kíváncsi voltam, hogy te mit gondolsz fontosnak. (Bár lehet csak az n balf***om miatt volt, de a NV-ban sokkal jobban haladtam előre mint a 3-ban(egy kicsit játszottam vele régen), a 3 elég nehéznek tűnt első ránézésre. Mondjuk a Vegasban annyi könnyítés volt hogy egy random baleset miatt meghalt egy rohadt erős karakter az elején, akitől szereztem egy jó pisztolyt kezdésnek. :D

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #412 Dátum: 2012. Július 23., 21:10:30 »
Van egy rakat. Nézz körül a Fallout 3 Nexuson. Eléggé nagy a választék, de a top100 átnézése is elég többnyire.

Ami alap, az az Unofficial Patch. És a Script Extender (FOSE). Meg a Configurator (sokkal jobban be lehet skálázni a gépedhez a játékot, mint az alap beállításokkal).

Erősen ajánlom még a More Map Markers (egy csomó eldugott kis vackot rak a térképre, amit legfeljebb vakszerencsével vagy leírással lehetne megtalálni, és van, ami majdnem kritikus szintűen fontos); a SniperZoom mod, a PipBoy Light modok (nagyon halvány a fénye alapból), esetleg a Slower Degradation - habár ez inkább csak a nehezítő modok mellett (alapból csalás, nehezítés - pláne a súlykapacitás-csökkentő - mellett inkább csak a felesleges mikromenedzsment kiiktatása); az Overhead Camera (e nélkül a külső nézet szinte használhatatlan, csak FPS-ként lehet játszani), és egy Inventory Sorter.

De ez csak pár példa. Amit javaslok, hogy először tedd fel a hibajavításokat, toldd végig, aztán jöhetnek az érdekességek.
Ha van jó géped, akkor a Dynavision + CinemaTech + Imaginator + Director's Chair + uHUD + aHUD + Darnified HUD szent... ööö... szenthetesség (kategóriákkal szebb lesz tőle a játék, plusz az amúgy kissé kényelmetlen HUD-ból egy meglehetősen kompakt, mégis remekül használható valamit lehet csinálni). Játékélmény-javításra ott van Arwen modja (főleg nehezítés/realisztikussá tétel, bár a MedTecet nem igazán ajánlom, eléggé szöszölőssé teszi a játékot).
Vagy az FWE (gigamod - ha ezt használod, ne tedd fel Arwenét, eléggé összevesznek, ráadásul sok elemet átvesz onnan). Ezt viszont csak akkor tedd fel tényleg, ha már minimum egyszer végigvitted, mert amúgy nagyon rémisztő lesz a játék eleji indítóképernyője... Iszonyat sok dolgot megváltoztat, bár a nagyja beállítható.
Esetleg a FOOK (bár ez leginkább egy tonna új cuccot tesz bele, amit sose szeretek, de eléggé épszerű mod).
Na meg persze ott a komplett felnőtt részleg, bár ahhoz regisztrálni kell a Nexusra.

Ja, és ez egy gyors áttekintés volt. a New Vegasnál kicsit keményebb a helyzet, ott úgymond "alap" majdnem félszáz mod. (Viszont általuk játszhatóvá válik a játék. Minden óda, amit az FONV-ról zengtem, a modolt változatnak szólt, az alapjáték ott kissé idegesítő és átgondolatlan.) Meg persze ott hatalmas segítség az MVM, aminek a segítségével a főmenüben lehet beállítani a főbb modok nagyját (FO3-ban sajna ezt játék közben a felszerelésből kell).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #411 Dátum: 2012. Július 23., 17:20:59 »
TG, ha jól tudom, te bírod a Fallout 3-at. Van hozzá valamilyen mod, vagy kiegészítő, amit feltétlenül érdemes feltenni?

Katt a képre!

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #410 Dátum: 2012. Július 18., 13:30:44 »
Én nagyon sokáig Operát használtam, aztán most kb egy éve Chrome-ot, és nekem sokkal lassabban töltődnek be az Ioerában a weboldalak a 12-es óta.

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #409 Dátum: 2012. Július 18., 11:06:56 »
Megnéztem, tényleg nem rossz. Bár sajna ennél már több kell nálam, hogy visszaváltsak rá Operáról. (Habár a Tűzróka a másodlagos böngészőm.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #408 Dátum: 2012. Július 18., 10:27:04 »
Huh, a Firefox 14 olyan szinten gyorsabb lett nálam a korábbi verzióknál, hogy öröm nézni.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #407 Dátum: 2012. Július 15., 01:05:31 »
Deadpool játék a Transformers War/Fall of Cybertron alkotóitól.
Vér. Sex. Humor. DEADPOOL!


A videót megnézni.

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/07/14/high-moon-studios-developing-a-deadpool-game.aspx

Katt a képre!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #406 Dátum: 2012. Július 13., 08:51:56 »
régi leveleknél is csinálta. Megoldottam időközben. Telepítős változatot raktam fel és a kiexportált eml fájlokat beexportáltam. Azzal most megy mint akit megmérgeztek. A problémás változat portable volt de soha nem volt semmi gond eddig azzal hogy portable, szerintem most sem az volt az ok, csak azt nem tudom hogy akkor mégis mi. Na mindegy.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #405 Dátum: 2012. Július 13., 08:08:04 »
GMail? Mert az új Thunderbirdre panaszkodnak a gmailesek.
Nincs annak semmi baja (többek között gmaillel is használom).

A compact folder be volt kapcsolva de azt már kikapcsoltam.
Az nem jó ötlet.

Csak új leveleknél csinálja ezt, vagy már olvasottaknál is?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #404 Dátum: 2012. Július 13., 07:47:49 »
GMail? Mert az új Thunderbirdre panaszkodnak a gmailesek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #403 Dátum: 2012. Július 13., 07:32:52 »
kis könyvtárakon nem vettem ésre. A compact folder be volt kapcsolva de azt már kikapcsoltam. MSF fájlokat töröltem, újraindítás után újra létrehozta úgy sem volt jó. Simán repair foldert is nyomtam rá, semmi.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #402 Dátum: 2012. Július 12., 16:56:08 »
Én használok, szintén Thunderbird. Kis könyvtárakon is lassú? Az automatikus tömörítés be van kapcsolva?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #401 Dátum: 2012. Július 12., 15:45:45 »
Van valaki aki még használ email cliens programot?
Thunderbird bemondta az unalmast nálam. Hat nap míg megnyit egy emailt. 1700 levél körül van a mappában, és nem a víruskereső akasztja meg.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #400 Dátum: 2012. Július 08., 15:29:31 »
Lomtárat ne használj.
Adatelvesztés szívás, szedd le a Recuva nevezetű szoftvert, tedd fel valamelyik meghajtóra, és reménykedj, hogy a nagyját vissza tudja állítani.
Mondjuk ilyenről még nem hallottam, hogy nem enged áthelyezni. Vagy mit akartál áttenni, telepített programokat? :headscratch:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Számítógép/Internet/IT
« Válasz #399 Dátum: 2012. Július 08., 14:45:32 »
Mit tegyek? :nemtudom:
A gépem helyi lemeze megtelt, és át akartam pakolni a dolgok egy részét a másik merevlemezre, de semmit nem engedett kitörölni/kivágni. Ezért másoltam egy egész mappa tartalmát a helyi lemezről, és egy új mappába raktam a rajta lévő dolgokat a másik merevlemezre. Gondoltam, kitörlöm az eredeti mappát (a helyi lemezen lévőt), de túl nagy volt a lomtárnak. Mindenesetre töröltem, és a másik lemezen is törlődött a mappa, pedig hozzá sem nyúltam :censored:.
Eltűnt mind a kettő, de a tárhely ugyanúgy meg volt terhelve, mintha ki sem töröltem volna, de még sincs sehol egyik mappa sem. :nemtudom:
A képregényekért érdemes élni!