HálóZsák fórumok > OFF topik
Számítógép/Internet/IT
Farek:
Némi segítség kellene. Párom ex-telefonján (Samsung Galaxy Ace) van egy csengőhang applikáció letöltve, aminek pár hangját használta is. Most szeretné ezt átrakni az új telefonjára, de a telefon könyvtáraiban sehol nem találom ezt az appot, a Google Play-en meg már nincs rajta. Van valami ötlete valakinek, hogy hogyan tudnám megtalálni és megmenteni?
Sepi:
Az nem jó, mert akkor látod az én beállításaimat. ;D De itt egy oldal, itt sok mindenre választ kaphatsz:
http://dcplusplus.sourceforge.net/webhelp/faq_portforward.html
Farek:
--- Idézetet írta: Sepi - 2017. Május 20., 21:28:21 ---Rosszul van beállítva az IP címed a kliensben. Be kell állítani rendesen.
--- Idézet vége ---
És azt hogy kell? Mármint lépésről-lépésre. Az sem baj, ha képeket is csatolsz. :)
Sepi:
Rosszul van beállítva az IP címed a kliensben. Be kell állítani rendesen.
Farek:
Valaki tudna segíteni?
DC ++-t használok, és vagy két hete nem hajlandó semmit megtalálni, amit keresek. Mikor csatlakozok a hubhoz, amit használni szoktam, a következő üzenet jön fel:
Your client send incorrect IP 100.65.4.214 in command, hub replaced it with your real IP 94.21.112.53 !
És a keresésben hiába adok meg bármit, semmi nem jön fel. Van valakinek valamilyen tippje? Jó lenne hamarosan ismét normálisan használni, mert ha nem csatlakozom egy ideig, akkor kitiltanak. :(
Navigáció
[#] Következő oldal
[*] Előző oldal
Teljes verzió megtekintése