HálóZsák fórumok > OFF topik

Számítógép/Internet/IT

<< < (2/152) > >>

Intruder:
A mobilon facebookozóktól kérdezném, hogy nálatok is némák a feltöltött videók? Már átállítottam nem automatikus lejátszásra, de még mindig nincs hang. :/

Intruder:
Ha valakit még nem rántott volna magával a nosztalgia vonat...

Intruder:
Na igen, a párbeszédeknél nagyon kreatívak tudnak lenni. :) Itt és az Injustice játékoknál is nem egy easter egg-et és felnőtt poént beleszőttek a társalgásokba. (Bár a fő történet megírása is ilyen jól menne nekik!)

Viszont megnézve a videót van valakinek elképzelése arról, hogy Baraka honnan a fenéből húzza elő azt a méteres csontpengét? Komoly X-men origins Deadpool flashback-em lett tőle.

KiD:
Nos akármennyire nem tetszett Rambo feje - mostanra  vagy megszoktam, vagy picit még políroztak rajta -, de a szövegei nagyon jók.

Cassie Cage: S'up? Stop! Or My Mom Will Shoot :D



Mondjuk az, hogy egy diszkó közepén is képes egy avarkupacban elrejtőzni, nem növeli a komolyanvehetőségét. :D

Intruder:
Jaa azt hiszem értem. Nos biztosan azért van így, mert a többi szereplő tervezésénél létező arcokat szkenneltek be. Míg Rambóét a filmekből vett képek alapján próbálták nulláról kiindulva létrehozni. Talán. Ez csak egy tipp.
Viszont eljutottunk oda, hogy a Friendship-ek jobbak, mint a Fatality-k. Az utóbbi már egy eléggé kivérzett téma, ahol nehéz újat mutatni, de a Barátságokban én látok bőven potenciált. A Mileenás annyira aranyos. :D

De a korábbi Kitanás is wholesome:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése