HálóZsák fórumok > OFF topik

Számítógép/Internet/IT

(1/153) > >>

Galen:
https://www.y2mate.com/

KiD:

--- Idézetet írta: Recsi - 2024. Július 12., 15:54:13 ---
Én a Video download Helpert használom, de firefox alatt, ott nem kér külső alkalmazáat.

--- Idézet vége ---

Én is tűzrókázom, de valami társalalmazást akar telepíteni. Lehet, te már le is töltötted.  :brow:

talgaby:
Én megvettem a 4k Video Downloadert még akkor, amikor nem havidíjas volt, hanem tényleg meg lehetett venni. Ingyenes szerintem már nem nagyon működik, mintja a Jdownloader is szenvedne vele már.

Recsi:

--- Idézetet írta: KiD - 2024. Július 10., 18:40:28 ---Youtube videó letöltését mostanában mivel ajánlanátok, ami nem fizetős, és nem kártevő? Régen a Video download Helpert használtam, mostanában ahogy látom, az is külső alkalmazást akar telepíteni, azt sem tudom, mennyire akarom, bár korábban jók voltak.

(Ha még jár erre bárki...)

--- Idézet vége ---

Én a Video download Helpert használom, de firefox alatt, ott nem kér külső alkalmazáat.

KiD:
Youtube videó letöltését mostanában mivel ajánlanátok, ami nem fizetős, és nem kártevő? Régen a Video download Helpert használtam, mostanában ahogy látom, az is külső alkalmazást akar telepíteni, azt sem tudom, mennyire akarom, bár korábban jók voltak.

(Ha még jár erre bárki...)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése