HálóZsák fórumok > Szavazások, játékok

2011 újdonságai - Szavazás!

<< < (3/5) > >>

Asys:
Látom, 2011-ben sem fogunk unatkozni!  :brow:

A legnagyobb durranás szerintem (és amit én már nagyon régóta várok) a West Coast Avengers!
(Na persze a keleti-parti csapat új kalandjai is várósak!)  ;)

TF történetek bármikor jöhetnek (A Roncsolók végső harca jónak ígérkezik, ahogy persze a többi alakváltós történet is)!

SF: én már meg vagyok véve a grafikával!  :brow:

MK: örök kedvenc!  ;D

Amik még érdekelnek: Vadóc, Fekete Özvegy, Újjászületett hősök, Batman és Amerika Kapitány (az utóbbi években rengeteg Batman-nel közös story-t olvastam már el /Aliens, Predator, Judge Dredd, Spawn, Pókember, Hulk, stb./, ez valahogy kimaradt)!

JP: régen (jó 12-15 éve) nagy dinómániában ,,szenvedtem'', a filmeket imádom (főleg a második részt)!
Elképzelhető, hogy olvasni fogom!

Genzo:
Én is nagyon várom a Warhammer 40k-kat, csak egyet jelöltem be a szavazásnál, de mindre kíváncsi leszek :)

Aldarion:
Nocsak, végre valaki erre is ráharapott... :D Mint az az alábbi listán is látható, 40K-ból nem lesz hiány.  ;)

Rukh:
40k-t a népnek!! :worship: :worship:

keildavid:
Nem semmi, hogy lesznek újdonságok 2011-ben. Látom, hogy a Macskanő v1 sorozat és a Harley és Méregcsók  is lesz, meg lesznek pár Transformers képregények is.
Nekem tetszik minden, és én is kíváncsi vagyok az újdonságokra, amik majd jövőre lesznek itt a HZs-n.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése