HálóZsák fórumok > Szavazások, játékok

2011 újdonságai - Szavazás!

(1/5) > >>

talgaby:

--- Idézetet írta: Amondin - 2010. December 15., 19:21:35 ---Heroes Reborn: már nagyon várom ennek a végét, de gondolom még mindig várhatok rá egy jó darabig.
--- Idézet vége ---
Nem, 2011-ben végre tényleg letudjuk a maradékot, legalábbis 2002-ig bezárólag. Most már tényleg a borítókat leszámítva készen van az egész.

Amondin:
Én is leadtam a szavazatokat.

Batman Captain America nagyon jól hangzik. Azt hiszem Talgaby valamikor rakot is ki egy képet belőle az előzetesekbe. Már ott meg fogot. Egyébként ez egy alternatív történet lesz, vagy csak valamilyen úton-módon találkozik a két hős?

Dungeon&Dragons: Drizzt, és Raistlin egy helyen? Na erre kíváncsi leszek.

West coast Avengers: Kell magyarázni? ;D

Heroes Reborn: már nagyon várom ennek a végét, de gondolom még mindig várhatok rá egy jó darabig.

És a Warhammerek. Noha ezekben eléggé le vagyok maradva, de nem baj. Legalább sokat olvashatok majd belőlük egyszerre.

Dark:
Nagyon jó lesz a felhozatal a jövő évben...
A csajos sorozatok is jól hangzanak  :D -hogy lesznek továbbra is...az új TF-ek és Warhammerek is várósak!
Nagy THX a  csapatnak!!!  :bravo:

FZoli:
Leadtam a szavazataimat, majdhogynem kevésnek bizonyult a 7 lehetőség  :badteeth:
Kapott egy-egy jelölést a három Transformers-sorozat, a Jurassic Park (annyira nem jött be se a sztori, se a rajz, de örülök, hogy fordítjátok), a StarCraft, a D&D, meg a Mortal Kombat (még a nyár folyamán elkezdtem újranézni a Conquestet, azt meghozta a kedvem a Mortalhoz, bár a képregénynek még nem volt időm nekiállni).

oawio:
 :( Féltem hogy ez lesz a válasz.
Na nem baj én hiszek a csodákban :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése