Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700841 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #33 Dátum: 2004. Szeptember 17., 12:02:18 »
Sziasztok, én sajnos nagyon gondolkodom, hogy megvegyem-e. Eddig nagyon vártam, és most olyan híreket hallok, hogy Lucas ahhoz hogy korrigálhassa az EPI EPII-ben elkövetett hibáit megnyirbálta az eredeti részeket. Ha ez igaz, akkor nagyon nagyon csalódott leszek. Ezért inkább megnézem egy havernál és majd eldöntöm. Meg félek az extráktól is, mert lehet hogy csak azt kapjuk, amit eddig is láttunk, és tudtunk, csak egy helyen összegyűlytve.

Szóval én most egy kicsit kivárok, de persze azért STAR WARS

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Star Wars
« Válasz #32 Dátum: 2004. Szeptember 17., 10:57:30 »
Idézet
Úgyis megvesszük, nem igaz?
Duzzogva
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #31 Dátum: 2004. Szeptember 17., 09:43:48 »
Idézet
A témában felkerült az oldalra a: Star Wars - Végtelen Lehetőségek - A Jedi Visszatér 3/6-os része. (affene, de hosszú címe van )

Főnök. Csak 3/4. Ezért olyan hosszú a címe.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #30 Dátum: 2004. Szeptember 16., 21:29:14 »
Úgy látom megosztotta a szinkron hiánya a nagyérdeműt. Valószínű a DVD-n elférne, ráadásul úgy hogy az extrák a +lemezen vannak. Ez a lényeg az egész dologban, hogy ma már az az általános, hogy van szinkron ÉS felirat is. Aztán a jóember kiválasztja, mit akar. Ez lenne a legeslegjobb. De elégedjünk meg azzal amit hint nekünk a bácsi...

Az viszont szerintem felháborító, hogy megjelenik egy tizen (remélem, nem huszon) akárhányezer forintos DVD, és az extrákhoz tolmács kell. Az a felirat igazán nem foglal sok helyet. De elégedjünk meg azzal amit hint nekünk a bácsi...

Úgyis megvesszük, nem igaz?
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #29 Dátum: 2004. Szeptember 16., 20:59:08 »
A témában felkerült az oldalra a: Star Wars - Végtelen Lehetőségek - A Jedi Visszatér 3/6-os része. (affene, de hosszú címe van )
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 16., 20:59:25 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #28 Dátum: 2004. Szeptember 15., 14:08:09 »
Talán velem van a baj de én utálom ha egy film a moziban feliratos.
Szeretem ha valami szinkronos mer a magyarok álltalában jó szinkronokat csinálnak.
Főleg azt utálom hogy a moziban az új Jackie Chan filmek mind feliratosak (bár a KamuKém-ben a magyarhangja rohadtszar volt  )
Ja és a Karib Tenger Kalózait is imádom feliratosan (Johhny Depp-nek szőrnyü a magyar hangja)
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 15., 14:09:06 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Blixxxa

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://-
Star Wars
« Válasz #27 Dátum: 2004. Szeptember 15., 14:05:41 »
Nekem a SW szinkronja nem igazán tetszett.
Sokkal jobban szeretem feliratosan. :fanboy:
THIS IS NOT THE END
[img]http://halozsak.tlof.hu/_mas/upload/blixxxa/BlxHZS.jpg" border="0" alt="IPB Image" /]

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #26 Dátum: 2004. Szeptember 15., 13:37:04 »
Idézet
Na csak, hogy mindenki megrémüljön: valami ILandM-es emberkével készült interjúban a fickó elkottyintotta, hogy a cég minden dolgozójával aláírattak egy titoktartása nyilatkozatot. Ami nem másról szólt, mint a Star Wars 7-8-9 epizódjáról.

Már látom is a tolókocsis Mark Hamil,Harison Ford és Carrie Fisher triót.  
Semi nem lesz ebből. Ha nagyon akarná még egész estés animációs filmben is megcsinálhatá. Ha már öregek a szinészek. De hát nem lesz nekünk ilyen...csak alma a fa alatt.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #25 Dátum: 2004. Szeptember 15., 13:32:33 »
Idézet
Mondjuk speciele én utálom, ha egy filmet szinkronosan adnak bárhol is. Az nem annak a színésznek egy játéka, ha pl gesztesi károly szólal meg helyette. Más a hangsúly, más az átélés.

Ebben igazad van. De azért rengeteg film szinkronosan mégjobb. Sőt A hegylakó sorozat Gesztesivel atomkirály míg eredetiben vígjáték. Persze az sem mindegy kik szinkronizálnak. Ne kereskedelmi Tv és akkor jó az. Legnagyobb halálom a Jákob Rabbi Kalandjai RöTöLö-s szinkronnal. Felakasztanám aki csinálta.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #24 Dátum: 2004. Szeptember 15., 13:07:15 »
Sajnos Lucas is beleesett abba a hibába szerintem hogy mostmár nem azért csinálja hogy mások is átérezzék a meséje izgalmait, hanem a pénzért.
Már nem az film izgalmasságára  vagy a történetére teszi a fő hangsúlyt hanem a látványra és a reklámokra.
A 4,5,6 odik részt 6 éves korom óta szeretem bár most nézve eléggé gagyi de remek történet, nincs unalmas pontja csak m1 előre m1 a történet alig lehet követni (csak sunyin és észrevehetetlenül     ).
Az első 2 epizódot (és a 3. is majd) csak Natalie Portman miatt néztem meg.
Annak örülök hogy ő benne van (nagyon ott van a csaj   )
De részben szomorú is vagyok mer már csak 1 jó nő miatt nézem meg egy olyan hatalmas klasszikus előzményét amit kiskorom óta egyik nagy kedvencem.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #23 Dátum: 2004. Szeptember 15., 12:19:06 »
Igen remek reklámfogás. Elhitetik veled hogy készül az új, ezért ha eddig nem is tetted megveszed a régieket, hogy tudd mihez kötni majd az újakat.

Sajnos Lucas és a cége nem szól másróll, mint a pénzszerzésről. Ez már nem az az ártatlan, naív star wars amit megismertem. Ez kőkemény üzlet

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Star Wars
« Válasz #22 Dátum: 2004. Szeptember 15., 12:13:06 »
Na csak, hogy mindenki megrémüljön: valami ILandM-es emberkével készült interjúban a fickó elkottyintotta, hogy a cég minden dolgozójával aláírattak egy titoktartása nyilatkozatot. Ami nem másról szólt, mint a Star Wars 7-8-9 epizódjáról.
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #21 Dátum: 2004. Szeptember 15., 11:51:11 »
Mondjuk speciele én utálom, ha egy filmet szinkronosan adnak bárhol is. Az nem annak a színésznek egy játéka, ha pl gesztesi károly szólal meg helyette. Más a hangsúly, más az átélés. Ez a bajom a televízió adásokkal is , mert soha nincsenek eredeti nyelvű filmek. De sajnos ez arra is visszavezethető hogy  magyarországon rengeteg a funkcionális analfabéta, és nagyon csökkenne a nézettség. (persze ez arra vezethető vissza hogy az embereknek nincs igényük a kultúrára, olvasásra, vagy egyszerűen nem jut idejük rá, persze ez egy kicsit a mindenkori megélhetési helyzet velejárója is, de ne menjünk most bele szociálpszichlógiába)

Nézzük meg pl finnországot. csak feliratos, eredeti nyelvű filmeket sugároznak.

És visszatérve a Csillagok Háborúja dvd-khez. Attól félek, hogy az igért hatalmas ennyiségű képanyag, meg extra az innen onnan öszeöllózott dolog lesz és valahol biztosan láttuk már pl Behind the Magic cd, vagy Making magic cd, vagy Star Wars insider újságok stb...

És én is azt hiszem várok egy kicsit, hiszen a DVD-k árai gyorsan esnek, hülye leszek megvenni mondjuk 15900-ért amikor 3 hónap múlva megkapom 11900-ért.

Ja és a legjobb.....BEmentem egy műszaki áruházba Székesfehérváron. Nevet meg írok, de a reklámában minden piros és egy covboykalapos ürge magyaráz, hogy befűtünk az áraknak stb... Szóval elég nagy bolt, sok kapcsolattal. Bemegyek DVD osztályra, és mondom a csajnak, hogy lehet e előjegyeztetni SW DVD-t. Az meg csak néz rám, és megkérdezi: Miért meg fog jelenni? Na ott estem össze. Modnom igen szeptemberben. Erre ő...hát szerintem nem, mi nem tudunk róla.
HIHETETLEN
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 15., 11:52:09 írta regnar »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #20 Dátum: 2004. Szeptember 15., 11:19:13 »
Idézet
én még várok ezzel a kiadással.
figyeljétek meg, pár év múlva a 6 film kiadása sokkal felturbózottabb kiadásban fog megjelenni!

Igazad van. Szinkronról ugyan akkor sem fogok álmodni. De biztos lesz egy hat részt magába foglaló hiper szuper kiadás (hányok). Csak azt nem tudom utánna mire fog hivatkozni Lucas. Miért fog új és új jeleneteket belevágni. Az új részeknél minden évben kiadta videókazettán a klasszikus trilógiát és a végére rácsempészet pár perces előzeteseket az újból. Most mi jön ? Én nem akarom megérni hogy a Jedi visszatér végén megfiatalítja Obi-van-t vagy Jodát is. Vagy esetleg még ki is szedje őket. "Most ő úgy adta ki ezt a DVD-t ahogy ő ma látja, gondolja a filmet". Ja, csak én nem ezt szerettem meg. A ráncfelvarrás, plusz dolgok az oké, de részek átalakítása az

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #19 Dátum: 2004. Szeptember 15., 10:53:12 »
Nehéz dolog ez mer kiadnak 1 dvd-t az ember +veszi, erre fél év múlva kiadnak egy felújítottat, mire el6ározza hogy +veszi nemsokára még1 újjab jön.
Szar dolog ez.
És mindig érdemes várni.
A póki dvd- nem rég még majdnem 7 ezer volt
és most +vettem 3ért.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

mano

  • Vendég
Star Wars
« Válasz #18 Dátum: 2004. Szeptember 15., 10:22:59 »
a mániájuk az embereknek hogy CD-nek nevezik a DVD-t.
pedig a fizikai méretüket eltekintve nem sok azonosságuk van.
sőt. egy DVD szaklapok íróitól is olvastam már, hogy képtelen különbséget tenni közöttük!  

én még várok ezzel a kiadással.
figyeljétek meg, pár év múlva a 6 film kiadása sokkal felturbózottabb kiadásban fog megjelenni! (tán mellékelve a cn szériát is)

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Star Wars
« Válasz #17 Dátum: 2004. Szeptember 15., 08:50:44 »
No, akkor pontosítsunk: a felújított trilógia nem 6 CD, hanem 4 DVD lemezen lát napvilágot. A négy lemez felépítése hasonló lesz, mint a tavalyi Indiana Jones trilógiáé, vagyis egy-egy lemezen a három rész és egy külön lemez a nagyobb extráknak. De az sajnos igaz, hogy nincs szinkron, nincs felirat az extrákon, viszont aki már látta, mind azt mondja, hogy ilyen csodálatos képpel és hanggal még SOHA nem láthatta senki ezt a három filmet. 21-ig pedig már féllábon is...  
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #16 Dátum: 2004. Szeptember 15., 08:43:31 »
Idézet
VAgy nem? Tudtok erről valamit? Mármint hogy az új felújítással egyidőben lesz e új képregény?

Szerintem nem lesz, bár Lucas-nál már nem  csodálkozok semmin. Gané az az ember ilyen téren. (Bocsánat Admina).

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #15 Dátum: 2004. Szeptember 15., 06:42:23 »
A felújított trilógiáról annyit tudok, hogy 6 cd lesz 3 a film és 3 az extrák. A jelenetek fellesznek újítva, tehát szebb kép, hang stb... ja és lehet, hogy lesznek benne eddig még soha nem látott jelenetek. De ez nem biztos.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #14 Dátum: 2004. Szeptember 15., 01:36:34 »
Idézet
DE hát Star Wars rajongó vagyok úgyhogy befogom arcomat és megyek sorbaállni DVD-ért:)
Na ja! Semmi szinkron, nuku felirat az extrákon. Mindenki tanuljon meg angolul!
Megyek sorbaállni....
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #13 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:44:15 »
Idézet
Idézet
azt szívesen megnézném, mikor suvickolod a lézert! 
Igenis lehet, rolóval, mert az szűri a fényt, ha meg elég vastag akkor....éééérted!

Idézet
Jó a sisakod kolléga.
Azt is kisuvickoltam.

Idézet
Gondolom egyesek már számolják vissza az órákat, perceket, másodperceket a 3. részig, igaz?

Inkább szept 21-ig, az eredeti trilógia DVD startjáig!
Én sajnos egy kicsit félek az eredeti trilógia felújításától, bár egy dolog biztosan jó lesz benn, vagyis remélem, hogy kiadják majd képregényben is  

VAgy nem? Tudtok erről valamit? Mármint hogy az új felújítással egyidőben lesz e új képregény? Ha lucas lennék biztosan kiadném  Mert hát nem elég hgoy lehúz minket egy halom pénzre a dvd miatt, aminek tuti hogy lesz folytatása a speciális kiadás speciális kiadásának speciális kiadása   mert szegény Lucas bácsi úgy érzem kezd kifogyni az ötletekből, (meg a pénzből), de még egy képregénnyel vagyis 3-mal bezsebelhet még egy pár ezret. DE hát Star Wars rajongó vagyok úgyhogy befogom arcomat és megyek sorbaállni DVD-ért:)
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 14., 18:45:16 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #12 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:08:32 »
Idézet
Inkább szept 21-ig, az eredeti trilógia DVD startjáig!
Az én névnapom mindig piros napos ünnep        



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #11 Dátum: 2004. Szeptember 14., 17:31:16 »
Idézet
azt szívesen megnézném, mikor suvickolod a lézert! 
Igenis lehet, rolóval, mert az szűri a fényt, ha meg elég vastag akkor....éééérted!

Idézet
Jó a sisakod kolléga.
Azt is kisuvickoltam.

Idézet
Gondolom egyesek már számolják vissza az órákat, perceket, másodperceket a 3. részig, igaz?

Inkább szept 21-ig, az eredeti trilógia DVD startjáig!
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 14., 17:33:50 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Star Wars
« Válasz #10 Dátum: 2004. Szeptember 14., 17:11:00 »
Idézet
Megmég a fénykardot is fényezzük.
Na mármint a tokját, vagy magát a pengét? Mert azt szívesen megnézném, mikor suvickolod a lézert!  
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #9 Dátum: 2004. Szeptember 14., 14:36:08 »
Megmég a fénykardot is fényezzük.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Star Wars
« Válasz #8 Dátum: 2004. Szeptember 14., 14:10:13 »
Csak, hogy növekedjen a hozzászólűásainm száma: van egyetlen egy darab Star Wars képregényem, de az is csak magyar. Igazából majdnem, hogy alaposabb a képregény, mint a film. De azért nem leszek SW rajongó. Gondolom egyesek már számolják vissza az órákat, perceket, másodperceket a 3. részig, igaz?
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #7 Dátum: 2004. Szeptember 14., 12:47:05 »
Jó a sisakod kolléga.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #6 Dátum: 2004. Szeptember 13., 23:27:06 »
Idézet
Csak a 4,5,6. epizódból készül olyan What If szerüség, vagy az első 2 epizódból is?
Porthos: Nem tudok róla, a Dark Horse-nál nem volt. Ha kell adok egy "mi jelent meg eddig a Dark Horse-nál SW ügyben" dok-ot, abban az eddig kiadottakról van info.

Idézet
Szóval eddig egy boltban láttam, az is külföldön volt az eredeti sorozat filmképregényeit. Elérhető ez valahol?
Regnar: Próbáld a www.comicsinvest.hu címen keresgélni, hátha...bár most nem láttam. (A Classic SW elég felejthető, a Dark Empire viszont király a mostani kínálatból)
A Dark Horse.com-on kimerítő lista van az eddig megjelent SW képregényekből. Filmképregény többféle is van. Volt külön a "Special Editition"-höz is.

recsi@hotmail.com
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 14., 00:19:37 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #5 Dátum: 2004. Szeptember 13., 21:27:38 »
na jó kérdezek valamit:) (a tömeg rémülten menekül)
Szóval eddig egy boltban láttam, az is külföldön volt az eredeti sorozat filmképregényeit. Elérhető ez valahol?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #4 Dátum: 2004. Szeptember 13., 14:44:30 »
Nekem már van is 1 kérdésem amire valószinüleg Recsi fog válaszolni nagy SW fan lévén  

Na szal:
Csak a 4,5,6. epizódból készül olyan What If szerüség, vagy az első 2 epizódból is?(vagy azok még túl újjak ehez?)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41