Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700761 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4533 Dátum: 2020. Július 18., 14:38:52 »
Köszönöm az új képregényt!  :worship:
Azért meg kell jegyeznem, hogy ez a sorozat eddig mintha kicsit elmaradna a Köztársaságtól, mind rajzok, mind történet szempontjából.
Hát változó a dolog, ezt is - ha jól tudom - többen rajzolták és írták, de nem rajzolhat mindent Duursema :)
Akiről ráadásul sokáig nem is tudtam, hogy nő. (Mármint nemileg, nem a magassága gyarapszik :) )
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4532 Dátum: 2020. Július 18., 14:30:33 »
Köszönöm az új képregényt!  :worship:
Azért meg kell jegyeznem, hogy ez a sorozat eddig mintha kicsit elmaradna a Köztársaságtól, mind rajzok, mind történet szempontjából.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4531 Dátum: 2020. Július 08., 09:37:50 »
@Recsi:

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4530 Dátum: 2020. Július 07., 22:20:50 »
Tisztelt Hölgyem/Uram/Egyéb!

Nemsokára újból használatba veheti a Millennium Falcon nevú hajót, de sajnos Lando kormányzó szerelői hibáztak a szervizelés közben.
Különösen egy raktáros vétett a postázási szabályok ellen, akinek a nevét a BTK (Birodalmi Törvénykönyv) 42. paragrafusának II. bekezdése alapján nem árulhatom el, de R-rel kezdődik és ecsire végződik.
Rossz helyre küldte az alkatrészeket, és a számlázási osztályról kellett a műhelybe küldetni az új hiperhajtómű generátort, így csak késve tudtuk elkezdeni a beszerelését.
A kellemetlenségért elnézését kérjük, és reméljük, emiatt nem került fejvadászkézre.
Amennyiben Ön

a. mégis fejvadászkézre került
b. már halott
c. karbonitba van fagyasztva

kérem, levelemet tekintse tárgytalannak!

Üdvözletel:
Lobot titkárságvezető s.k.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4529 Dátum: 2020. Június 26., 15:23:30 »
Köszi az infót.

De most már az is lehet, hogy inkább emiatt tűntek el:
https://moly.hu/karcok/1462725
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4528 Dátum: 2020. Június 22., 21:43:06 »
Köszi az infót.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4527 Dátum: 2020. Június 22., 19:29:43 »
Srácok, egy kis offosabb kérdés: Azt nem tudja valaki, hogy a Szukits webáruházából miért tűnt el szőrőstül-bőrőstül a Skywalker kora regény változata? Az este rá akartam nézni, hogy mikor jelenik meg, de sehol nem találom, az össze olyan csomag is elérhetetlen, amiben benne volt. Tudtok erről valamit?

Csak ennyit:

"Darth Revan9 Hozzászólás ideje: 4 órával korábban
Szerintem technikai hiba. Majd szólok nekik."
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4526 Dátum: 2020. Június 22., 18:04:55 »
Az erő sötét oldala homályba borította.  :hzs-darthvader:  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4525 Dátum: 2020. Június 22., 11:00:13 »
Srácok, egy kis offosabb kérdés: Azt nem tudja valaki, hogy a Szukits webáruházából miért tűnt el szőrőstül-bőrőstül a Skywalker kora regény változata? Az este rá akartam nézni, hogy mikor jelenik meg, de sehol nem találom, az össze olyan csomag is elérhetetlen, amiben benne volt. Tudtok erről valamit?
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4524 Dátum: 2020. Június 11., 11:35:19 »
Nem tudom mennyire szoktátok követni a Wikipédiát, de ezen az oldalon össze van gyűjtve az összes Star Wars képregény, ami megjelent! 
Az én szerkesztésem, a nem hivatalos címekért, amik, majd egyszer hivatalosak lesznek, külön köszönet jár a Hálózsák Star Wars részlegének!

https://hu.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_k%C3%A9preg%C3%A9nyek_list%C3%A1ja

Amikor egyszer próbáltad kideríteni a Hagyaték #41 részének címét, abból már sejtettem, hogy te szerkeszted. ;)
A "Sergio Stomps Star Wars by Sergio Aragones"-nak, "Lépegetők" a magyar címe:
http://halozsak.hu/396-kepregenyeink/ifjusagi-reszleg/sergio-aragones-kepregenyei/5371-aragones-lepegetk-star-wars
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4523 Dátum: 2020. Június 11., 10:03:44 »
Nem tudom mennyire szoktátok követni a Wikipédiát, de ezen az oldalon össze van gyűjtve az összes Star Wars képregény, ami megjelent! 
Az én szerkesztésem, a nem hivatalos címekért, amik, majd egyszer hivatalosak lesznek, külön köszönet jár a Hálózsák Star Wars részlegének!

https://hu.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_k%C3%A9preg%C3%A9nyek_list%C3%A1ja

Jó kis lista köszi  :bravo:

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4522 Dátum: 2020. Június 10., 23:47:13 »
Nem tudom mennyire szoktátok követni a Wikipédiát, de ezen az oldalon össze van gyűjtve az összes Star Wars képregény, ami megjelent! 
Az én szerkesztésem, a nem hivatalos címekért, amik, majd egyszer hivatalosak lesznek, külön köszönet jár a Hálózsák Star Wars részlegének!

https://hu.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_k%C3%A9preg%C3%A9nyek_list%C3%A1ja

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4521 Dátum: 2020. Május 27., 14:26:49 »
@Kayamiel, @Goten56, @SithLord:
Szívesen.
Igyekszem a Hagyaték II fordításával is, hogy ha ez véget ér, akkor az is jöhessen majd.
Még szerencse, hogy addig még jó pár hónap előnyöm van. :whistle:

Imádtam minden képkockáját!!!

Én személy szerint az egész Hagyaték sorozat minden képkockáját imádom :)

Én is, viszont ennek ellenére mégis akadnak olyan oldalak/kockák, amik valahogy jobban az emlékeimbe vésődtek. (Bár ez az állítás majdnem minden korábbi SW képregényre igaz.)
Például:
- az 1. TPB-ben a 11. oldal, ahol Kol minden igyekezetével igyekszik feltartóztatni a Sith-eket, de végül mégis elbukik :(
- ugyancsak az 1. TPB-ben a 61. oldalon a "Menj el! Vagy én megyek." kocka
- vagy a Háború 3. füzetének egyik oldala, ami valamilyen oknál fogva mindig könnyeket csal a szemembe. :'( Ha eljutottunk odáig, majd megmondom melyik az.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4520 Dátum: 2020. Május 26., 18:24:23 »
Üdv! Ezt most találtam. Lehet, hogy régi de engem lenyűgözött! A többit nem linkelem be, de fent van minden rész asztala.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4519 Dátum: 2020. Május 26., 14:29:03 »
Én személy szerint az egész Hagyaték sorozat minden képkockáját imádom :) . Artooval és a klónháborús veteránokkal kilóra megvettek.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4518 Dátum: 2020. Május 26., 06:36:08 »
Üdv! Köszi a Hagyaték - Háború első részét HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul & Gorgonita!!! :worship:
Imádtam minden képkockáját!!!
Nem kétséges, hogy várom a folytatást!!! :pogo:

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4517 Dátum: 2020. Május 25., 01:16:55 »
Köszönöm szépen az új Hagyatékot!  :worship:

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4516 Dátum: 2020. Május 24., 18:30:43 »
Köszönöm a Hagyaték - Háború 1. részét  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4515 Dátum: 2020. Május 19., 07:29:32 »
Üdv! Köszi a Birodalom 18. részét Recsi, Xeraph, Paul, Gorgonita, és egy picit Galen!!! :worship:
ÁÁÁH..Esküszöm tök ilyen befejezést jósoltam magamban! A birodalmi hierarchia újra megmutatta magát!
De ennek ellenére egy remek képregény volt és nagyon tetszett!! :bravo:

Xeraph, gratulálok a 200. munkádhoz!!!  :worship:

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4514 Dátum: 2020. Május 17., 11:30:35 »
Köszönöm a Birodalom 18. részét, és hagy tegyem hozzá, hogy Gratulálok a 200-hoz, valamint szeretném megköszönni nektek a munkátokat. Higgyétek el nem feleslegesen fáradoztok, hisz jó magam nem csak az újakat olvasom de elölről is elkezdtem már egy ideje a Star Wars képregényeket, szóval visszaolvasni is örömmel olvasom vissza a régieket. Csak így tovább, és Az Erő Legyen Veletek  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4513 Dátum: 2020. Május 14., 20:19:11 »
Szia!

Nagyon szívesen. :bravo:
Ez igazából attól függ, hogy milyen formátumban sikerül megtalálnunk őket.
Pl. a Hagyaték 9., 10. és 11. kötetét (Háború) a 8. kötet és az amazonról print-screennel leszedett képek alapján photoshoppolta össze Xeraph, mert valamilyen oknál fogva a ezek és a korábbi TPB-k egyszerűen fellelhetetlenek.
A KOTOR 11. kötete is hasonlóképpen jött össze, a 8. kötet pedig a korábbi kötetek, valamint egy spanyol nyelvű TPB alapján, mert angol az bizony nem volt.

A Hagyaték korábbi füzetei viszont lehet, hogy kapnak majd egy TPB változatot.
Az oldalon lévő képregények egyébként (1-2 kivételtől eltekintve, lásd.: Köztársaság #78, Grievous), időrendi sorrendben vannak feltéve.
Az, hogy nem időrendi sorrendben kerülnek fel, az több dologtól is függ (legalábbis nálam):
- épp mit van kedvem fordítani és/vagy melyik történetnek vagyok kíváncsi a végére
- melyik történetnek sikerül megtalálnunk a TPB és/vagy nagyfelbontású változatát
- Xeraph épp mikor ér rá beírni őket
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Matten

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4512 Dátum: 2020. Május 13., 01:40:57 »
Sziasztok!
Már egy ideje követem a munkásságotokat, és fantasztikus munkát végeztek mindannyian!
A legjobb SW-képregény fordítók vagytok a neten, köszönünk mindent!

Azért írok nektek, mert amióta a Marvel elvette a Dark Horse-tól a képregények jogait, a Marvelnél elkezdték kiadni a régi képregényeket egy Epic Collection nevű sorozatba, ami az összes Dark Horse-os képregényt egyberakja kronológiai sorrendben! Nincs kedvetek a fordításaitokat a mostani eredeti TPB gyűjtemények helyett, Epic Collectionökbe átpakolni? :D Lehet egyedül vagyok ezzel, de számomra egy fokkal kényelmesebbé tenné az olvasás élményét, mert kevésbé ugrálnánk az időben! :D Főleg a Klónháborús füzetek! :D

Csak egy ötlet! :D
Köszi mindent még egyszer!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4511 Dátum: 2020. Május 12., 06:35:18 »
Üdv! Köszi a Klasszikus Star Wars 12. részét Recsi, Xeraph, Galen, Paul & Gorgonita!!! :worship:
Egész jó volt ez a rész, tetszett! Ráadásul azt is megtudtuk, hogy kerülnek majd hőseink a Hothra! :brow:
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4510 Dátum: 2020. Május 09., 19:41:19 »
Köszi! :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4509 Dátum: 2020. Május 09., 18:51:24 »
Én 05.09-én reggel próbáltam, .cbz-ben letölteni, de az nem tartalmazza.
Orvosolva.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4508 Dátum: 2020. Május 09., 14:21:15 »
Ez a kedvencem: https://hu.ign.com/star-wars-episode-ix/58160/news/talan-fel-se-tunt-de-a-skywalker-kora-eleg-brutal-modon-hozott-vissza-egy-ismeros-fejvadaszt
A kilencedik részben vsszahoztak egy fejvadászt aki a birodalom visszavágban 5 másodpercig volt benne. De ne keresse senki a kilencedikben, mert nem volt látható, csak a kiegészítő könyvből derül ki, hogy a kilencedik részben lévő bolygón lakott. Nade ott se keresse senki név szerint mert már nem az a neve.  :badteeth:

Trabarnával élve: Miért tették ezt Dengar-ral! Why? Warum? Pacsemu? Miért?  :badteeth: :badteeth: :badteeth:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4507 Dátum: 2020. Május 09., 08:25:20 »
Szolgálati közlemény:
A Klasszikus Star Wars 12. részéből kimaradt a 24. oldal, amint HeirtoGrievous jelezte!
Pótoltam, de ha valaki cbz-ben töltené le, várjon vele, vagy ha letölti/letöltötte, akkor valami csomagoló programmal (winrar, 7zip) csomagolja a cbz fájlhoz a 24. oldalt, mert a szerveren nem tudom, mikor fog frissülni. Én 05.09-én reggel próbáltam, .cbz-ben letölteni, de az nem tartalmazza.
A másik megoldás, a linkeket egyenként lementeni, aztán becsomagolni zip-be és átnevezni .cbz-re.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4506 Dátum: 2020. Május 08., 19:54:18 »
Épp most kezdtem olvasni a Mandalori páncélt (végre kiadták a teljes sorozatot :) ), ott még egyben van a faszi.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4505 Dátum: 2020. Május 08., 18:43:35 »
Ez a kedvencem: https://hu.ign.com/star-wars-episode-ix/58160/news/talan-fel-se-tunt-de-a-skywalker-kora-eleg-brutal-modon-hozott-vissza-egy-ismeros-fejvadaszt
A kilencedik részben vsszahoztak egy fejvadászt aki a birodalom visszavágban 5 másodpercig volt benne. De ne keresse senki a kilencedikben, mert nem volt látható, csak a kiegészítő könyvből derül ki, hogy a kilencedik részben lévő bolygón lakott. Nade ott se keresse senki név szerint mert már nem az a neve.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4504 Dátum: 2020. Május 08., 16:02:31 »
Szívesen hoztuk, szerintem jövő hónapban folytatjuk is :)
Vesszen a Birodalom!