Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 699953 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4143 Dátum: 2019. Május 31., 08:14:41 »
A droidválogatós futószalag tetszik, de azt hiszem már nem én vagyok a célcsoport. Mark Hamill viselkedése meg lassan iritáló. Egyre többször át-átcsúszik Joker szerepébe, meg egy kicsit úgy viselkedik mint Yoda a Dagobah rendszerben amikor még nem fedte fel Luke előtt hogy Jedi mester.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4142 Dátum: 2019. Május 30., 20:01:51 »
Megnyílt a Galaxy's Edge vidámpark:

Ízelítő:



Felavatás: Iger, Lucas, Williams, Hamill, Ford és egy kicsit Mayhew is:



... és van már Galaxy's Edge képregény is.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4141 Dátum: 2019. Május 30., 19:57:41 »
Egy régi DVD-n találtam, még valamikor réges-régen fordítottam a feliratot, hátha valaki nem látta:

https://drive.google.com/open?id=1O-n2bP79_uFC0BSRIrCESiJlvKPyLfAP

felirat:
https://drive.google.com/open?id=1HM_WpGutC2sTlA73aHA4qy-nmT1le7lZ

Kicsit megkésve ugyan, de megnéztem.
Hát ez rohadt jó volt!  :D :D Nagy poén lett volna, ha a javákat is valami baleset éri, mondjuk Skippy-hez hasonlóan felrobban az összes "selejtes" droid vagy valami hasonló.
Köszi, hogy megosztottad!  :worship: :worship:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető starwarsfan1113

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4140 Dátum: 2019. Május 29., 21:31:58 »
Szerinte nem volt sith-jedi háború, de azért az univerzumot a whillek irányítják egy furcsa mikrobiotikus világból. :worship:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4139 Dátum: 2019. Május 29., 09:00:03 »
Lucas szerint nem volt Jedi-Sith háború:

https://starwarsmedia.hu/hirek/lucas-nem-volt-jedi-sith-haboru.html?fbclid=IwAR17s6bvqxSlXRMsueqoGL3lOiWvH1wrTsCdjN3WG_NUnGXqXvYNpIYmApY
Na pont ez a bajom az öreggel. Állandóan segget csinál a szájából. Minden új film előtt bólogat, hogy "igen, ez a film jó". Kijön a film, morognak a rajongók, ő meg csóválni kezdi a fejét, hogy "nem, ez a film nem jó". Aztán megtromfolja az egészet ilyen kijelentésekkel, amikből két dolgot lehet leszűrni: a mára Legends-é lett Expandedről semmit sem tud, és kb. csak ráütötte a Lucasbooks bélyegzőt, hogy menjen, mert SW tehát lesz belőle pénz. És még ő hergeli a fanatikus rajongókat...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4138 Dátum: 2019. Május 28., 22:41:12 »
Egy régi DVD-n találtam, még valamikor réges-régen fordítottam a feliratot, hátha valaki nem látta:

https://drive.google.com/open?id=1O-n2bP79_uFC0BSRIrCESiJlvKPyLfAP

felirat:
https://drive.google.com/open?id=1HM_WpGutC2sTlA73aHA4qy-nmT1le7lZ

Köszi! :worship:
Holnap este meg is nézem.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4137 Dátum: 2019. Május 28., 20:56:51 »
Egy régi DVD-n találtam, még valamikor réges-régen fordítottam a feliratot, hátha valaki nem látta:

https://drive.google.com/open?id=1O-n2bP79_uFC0BSRIrCESiJlvKPyLfAP

felirat:
https://drive.google.com/open?id=1HM_WpGutC2sTlA73aHA4qy-nmT1le7lZ
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4136 Dátum: 2019. Május 27., 17:04:28 »
Üdv! Köszi a Jedi históriák: A sith sötét urai folytatását Xeraph, Recsi, Paul, Gorgonita!!! :worship:
Nagyon csípem ezeket a régi történeteket! Sokkal jobban lekötnek, mint a klónos vagy a dizni féle új éra(az egy rakás fos!!! )
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4135 Dátum: 2019. Május 26., 20:56:54 »
Lucas szerint nem volt Jedi-Sith háború:

https://starwarsmedia.hu/hirek/lucas-nem-volt-jedi-sith-haboru.html?fbclid=IwAR17s6bvqxSlXRMsueqoGL3lOiWvH1wrTsCdjN3WG_NUnGXqXvYNpIYmApY

"A Jedik ellen viselt háborújuk bosszúszomjas, ádáz és végső soron kudarca ítélt volt. A Sith rendjét névleg az alapító kitagadott Jedi irányította, nagyravágyása azonban nem engedte, hogy bárkivel is megossza hatalmát. Tanítványai szinte az első pillanattól kezdve összeesküvéseket szőttek ellene és egymás ellen, úgyhogy a belső harcok ugyanannyi erejüket lekötötték, mint a Jedik ellen indított hadjárat.
A Sith végül önmagát pusztította el. Először vezérükkel végeztek, aztán egymással. A vérfürdőt túlélő néhány tanítvánnyal gyorsan elbántak a körültekintő Jedik. Pár hét alatt az Erő sötét oldalának minden híve maghalt.
Kivéve egyet.
Darth Maul türelmetlenül megremegett. A fiatal Sith még nem sajátította el mestere türelmét; de az idő és a képzés majd pótolja ezt a hiányosságot. Hiszen végül a türelem mentette meg a Sith rendjét a teljes kipusztulástól. És a türelem segíti majd győzelemre a Jedikkel szemben.
Az egyetlen életben maradt Sith megértette ezt. Ő erényként fogta fel a türelmet, míg a többiek megvetették. Tanításai alapjául a ravaszságot, a fortélyt és a háttérbe húzódást tette - a régi Jedi-erényeket, amelyeket társai elutasítottak. Félrevonulva nézte, hogyan pusztítja el magát a rend. A katasztrófa beteljesedése után elrejtőzött és várni kezdett az alkalmas időre, a lehetőségre.
Mikor már mindenki azt hitte, hogy a Sith-et megsemmisítették, véget vetett a rejtőzködésnek. Eleinte egyedül tevékenykedett, azonban egyre öregedett, és ő volt rendje utolsó tagja. Végül elindult, hogy megkeresse utódját. Mikor megtalálta, minden tudását átadta neki, hogy aztán az megkeresse a saját tanítványát és továbbadja a művet. Egyszerre azonban mindig csak két Sith létezhetett: mester és tanítvány. A rend újraélesztője elhatározta, hogy nem esik a régi kultusz hibájába, nem hagy teret a belső hatalmi harcoknak. Az ellenség kívül van, nem belül. A Jedik elleni háborúra kell tartalékolniuk erejüket..
A rendet újraélesztő Sith a Darth Bane nevet vette fel."

(Terry Brooks - Baljós Árnyak)
Készült Brooks Lucassal folytatott kb. 1 órás telefonbeszélgetése után.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Május 26., 23:46:31 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4134 Dátum: 2019. Május 26., 15:10:32 »

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4133 Dátum: 2019. Május 25., 21:55:40 »
Köszi a Star Wars: Jedi históriák: A sith sötét urai részt  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4131 Dátum: 2019. Május 21., 15:26:08 »
HeirToGrievous, Darth Revan9 legyen úgy!!!! :pogo:  :worship:
Köszi Recsi!!!! :worship:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4130 Dátum: 2019. Május 21., 07:47:47 »
Nagyon jó volt az a TPB csillagos ötös! Egyetlen negatívuma, hogy vége... :badteeth:
Még nincs vége! :) (csak a Vos vonalnak)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4129 Dátum: 2019. Május 20., 20:16:13 »
Üdv! Köszi a Jedi Akadémia - Leviatán utolsó részét HeirToGrievous, Paul, Recsi, Xeraph, Gorgonita!!! :worship:
Pont az a kérdés fogalmazódott meg bennem a végére, hogy vajon Anderson ezt regényben is megcsinálta? De aztán a végén odaírták, hogy csak képregényben jelent meg.
Amúgy nem volt rossz!
Szívesen olvasnék róluk vagy Darth Krayt idővonalából  regényeket kedves szukitsék... :nezze: (Tudom, hogy ti képregényben sokat honosítotok ebből az idővonalból! Még ez a mák!! :worship:   :cool: )

Nagyon szívesen.
Ha minden igaz és jól megy, akkor hamarosan olvashatunk Kyp Durron, Kirana Ti és Streen további sorsáról valamint Dorsk 82 haláláról.
Nemrég az egyik fórumon ezt írták:

"Darth Revan9
Hozzászólás ideje: Május 10.


Úgy tűnik hamarosan pozitív fordulat jöhet Legendák ügyben. Még feltételes módban írok, mivel nem bízok annyira a Disney rendszerében, de a kiadónál nagyon bizakodóak a jelenlegi üzenetváltások kapcsán. Ennyire biztató még sosem volt a helyzet. Van arra esély, hogy az általam felsoroltak hosszú évek alatt mind sorra kerülhetnek. Most már a konkrét címekről folyik majd az egyeztetés."

Röviden: van esély rá, hogy kiadják az eddig kiadatlan SW EU (Legendák) köteteket, utána pedig újra kiadják az olyan nehezen beszerezhető köteteket és sorozatokat, mint A Birodalom Árnya, Vadászó Árnyék (Bővített Kiadás - ha minden igaz egy ráadás novella van benne), A. C. Crispin Han Solo trilógiája, az X-Szárnyúak sorozat stb.  :ugral: :ugral: :ugral:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4128 Dátum: 2019. Május 20., 17:29:25 »
Üdv! Köszi a Jedi Akadémia - Leviatán utolsó részét HeirToGrievous, Paul, Recsi, Xeraph, Gorgonita!!! :worship:
Pont az a kérdés fogalmazódott meg bennem a végére, hogy vajon Anderson ezt regényben is megcsinálta? De aztán a végén odaírták, hogy csak képregényben jelent meg.
Amúgy nem volt rossz!
Szívesen olvasnék róluk vagy Darth Krayt idővonalából  regényeket kedves szukitsék... :nezze: (Tudom, hogy ti képregényben sokat honosítotok ebből az idővonalból! Még ez a mák!! :worship:   :cool: )

Köszi a Klónháborúk TPB 9. befejező részét Recsi, Xeraph, Paul, Gorgonita!!! :worship:
Lenyűgöző volt ahogy Vos elbánt a klónokkal! :cool: Villie azért megérte a pénzét!
Nagyon jó volt az a TPB csillagos ötös! Egyetlen negatívuma, hogy vége... :badteeth:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4127 Dátum: 2019. Május 18., 18:47:59 »

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4126 Dátum: 2019. Május 17., 21:00:50 »
Köszönöm a Klónháborúk TPB 9. -részt  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4125 Dátum: 2019. Május 14., 16:15:11 »
Üdv! Köszi a Kotor 47. részét HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul & Gorgonita!!! :worship:
Izgalmasan kezdődik az új kötet!

Galen, hatalmas ez a videó!!!  :worship:


Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4124 Dátum: 2019. Május 14., 12:16:17 »
Nagyon érdekes a lista, köszi Farek.
Tényleg a szovjet a legfurcsább, valami oka biztosan volt a készítőnek, hogy a pár fénykardot (?) leszámítva semmi filmhez ténylegesen kötődő ne legyen benne.

Ez tényleg úgy működhetett, hogy mondjuk adtak 2-3 fényképet a Jediből, aztán rajzolj valamit? Valamelyik plakáton C-3PO indokolatlanul kidolgozott. Ott nyilván csak róla volt közeli. A magyaron pedig oldalnézetből ott van egy siklómotoros rohamosztagos, de elég kicsi. A fénykép is kicsiben mutathatta (valóságban talán 1-2 centis volt) , a rajzoló meg abból az életlenből akart valamit kihozni.
A zöld szörnynek pedig tuti semmi köze nincs a rancorhoz, ott sztem egész egyszerűen a rajzoló szerint valami színesnek kellett lennie.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Május 14., 13:20:30 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4123 Dátum: 2019. Május 14., 12:11:49 »
Nekem ez az örök kedvenc de elismerem hogy a tiéd is jó:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #4122 Dátum: 2019. Május 14., 11:15:06 »
Szinte már-már veri Hasselhoff-ot, de neeem...szőrös mellkasú Michael Knight-ot nem veri senki.
Talán csak a villogó dzsekijű, a berlini fal tetején éneklő Hasselhoff.  :hehe:

És igen, képzeletből rajzolni tényleg kihívás. Ahhoz képest szerintem a magyar elég jól sikerült.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4121 Dátum: 2019. Május 14., 10:29:25 »
Azért az olasz se semmi. Pucér mellkasú Luke. Szinte már-már veri Hasselhoff-ot, de neeem...szőrös mellkasú Michael Knight-ot nem veri senki. Az oroszt meg simán lehetne küldeni változtatás nélkül a "Szépség és a szörnyeteg 2099" című filmhez. Egyébként az ilyen listát készítőknek nem tudod megmagyarázni, hogy úgy rajzolni, hogy nem láttál egy kockát sem a filmből, vagy külföldről becsempészett filmes magazinból fotózott néhány kép alapján elég nehéz bármit is alkotni.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #4120 Dátum: 2019. Május 14., 10:04:21 »
https://screenrant.com/weirdest-star-wars-posters-around-world/

Második a listán a legendás magyar Jedi visszatér plakát. Bíztam az első helyben, de miután láttam a ruszkit, rájöttem, hogy jogosan tanyázik a trón tetején.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4119 Dátum: 2019. Május 10., 09:11:39 »
Na srácok, pont a párbajról akartam írni én is. 😊 Este megnéztem. Amilyen fokozhatatlanul szemétnek tartom a "folytatásokat", ezt az újragondolást olyannyira szupernek!! Zseniális. Számomra a IV. rész gyerekkoromtól a leggyengébb rész, de ez valami hihetetlen pörgős lett. Mikor a pengéik karistolják a falat...húú. Tetszik az is, mikor Obi odébbtaszítja Vadert. Nagyon ráéreztek, hogy mivel Vader lényegében egy Lehel hűtőszekrény működésjelzőit viseli magára drótozva, egy brutális stílusra van szüksége, amitől erősnek, hatalmasnak tűnik.  Obi unalmas, mint mindig, de Vader igazán kitesz magáért, a hátán viszi a jelenetet. Nagyon jó, hogy érzékeltetik, hogy milyen más a fiziológiája, mint egy egészséges embernek. Lángol és fel se veszi... Jó, hogy így jikristályosodtak a különböző stílusok. Vader lassú, de erős és brutális, Maul akrobatikus és villámgyors, Tyranus képes az órmótlan egyenespengéjű karddal kifinomult szablyavívást bemutatni, Sidious pedig egy térigényes, többszintű cikkcakk formavilágot mutat be, amiben az Erő tágabb használatára erőteljesen épít, mivel abban ő a legjobb. A jedik közül (akik nekem szinte mind végtelenül ellenszenvesek), egyedül Qui-gont bírom, őt mondjuk nagyon. Ő egy kiforrott, középtempós, felső-középkategóriás harcot nyom, de az igazi erőssége az Erő ismerete. Míg az Erő harci alkalmazása során nyilván hamar alulmaradna pl Palpival szemben, addig a halhatatlanságot ő érte el elsőként. Ezért szerintem összességében ő az első, vagy második az Erő-használók toplistáján. Szóval összefoglalva tetszik, hogy szinte mindenkinek van egy jellegzetes mozgásvilága. 
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4118 Dátum: 2019. Május 09., 21:23:58 »
Azta! Tényleg nem semmi.
A lángot fogott Vaderes rész nagyon vagány volt.

Nekem is egy van egy hasonló videóm, de azt majd máskor linkelem be.  :brow:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4117 Dátum: 2019. Május 09., 21:12:39 »
Ez a párbaj nagyon ott van  :hzs-darthvader:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4116 Dátum: 2019. Május 09., 16:55:55 »
 :hzs-darthvader: Hát ez brutáljó. Köszi! :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4115 Dátum: 2019. Május 09., 08:39:54 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4114 Dátum: 2019. Május 03., 21:18:32 »
Köszönöm a A régi köztársaság lovagjai 47-50 - Démon részt  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul: